Soudal Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Soudal Sp. z o.o.

Jerzyk

Co słychać w firmie, tak mało aktywni pracownicy. Pewnie firma działa do przodu, mógłby ktoś trochę się pochwalić.

pioun

Dzwonili do kogoś z informacją zwrotną odnośnie rozmowy na PH śląsk?

Noemi

Soudal jest fajną firmą, znaną i nikt tego nie zauważa. Trochę samokrytyki a zauważymy jak pracujemy?

Stefan

Zastanawiam się dlaczego na forum najwięcej do powiedzenia mają osoby mnie skore do pracy? Pisać bzdury jest łatwiej?

Przedstawiciel Handlowy

Ogólne pytania co się robiło w poprzednich pracach, jaki teren obsługiwało, dlaczego się zrezygnowało z poprzedniej pracy, ogólne informacje o sobie. Niestety podejście kierownika ze śląska bardzo słabe ,ponieważ informuje że dostaniemy odpowiedz zwrotną co do rozmowy a nic takiego nie ma miejsca ( Jak tak wygląda podejście całe firmy Soudal do pracowników to może i lepiej że nie dostałem zatrudnienia) Jest to bardzo mało profesjonalne podejście i firma Soudal( powinna zwracać uwagę na takie szczegóły ,ponieważ psują takim lekceważeniem markę.

Nie ma takich pytań

Wacław

Widzę, że Soudal zatrudni przedstawiciela handlowego w Rybniku. Może ktoś mógłby podpowiedzieć kilka ważnych rzeczy. Mam chęć złożyć cv i dobrze jest znać kilka tematów.

klient

jest kolejne ogłoszenie na Śląsk.kolejny i chyba ostatni ph ze starej kadry (usunięte przez administratora)

Czy są szkolenia wstępne na stanowisku Przedstawiciela Handlowego?

XXX

Najlepsi dawno odeszli.niedobitki teraz a robią Ci co muszą lub nie umieją liczyć wypłaty..

Jaka jest atmosfera w firmie Soudal Sp. z o.o.? To bardzo ważny element w pracy.

Lublin

skoro jest tak dobrze to dlaczego sami zwalniają się najlepsi handlowcy ?! ....

Ludwik

To jest znana marka i myślę, że właśnie konkurencja jest bardzo aktywna w przedstawianiu innych w złym świetle.

Sokół

Ja wiem, że to fajna i solidna firma znana na rynku. Kasa przyzwoita i wypłacana w terminie. O co chodzi z tym biadoleniem? Myślę, że ludzie piszący te bzdury są mocno wspierani przez konkurencję. ???

wiarygodny

znam, nie polecam

Sajgon

Szkoda, że swoje frustracje ludzie opisują na forum. Soudal do znana marka i z cała pewnością poradzi sobie. Czasami myślę czy osoby wpisujące złe opinie są inspirowane przez konkurencję?

wróbel

znam od środka tą firmę i nie polecam ...

Sewko

Może ktoś udzielić informacji na temat pracy ph w tej firmie. Jakie pieniadze umowa tzw zabawki? Widząc te komentarze to nie zacheca do podjecia pracy . Potrzebuje pilne info

Maleńka

Pracuję i będę chwalił. Lenistwo nie popłaca. Jaka praca taka płaca!!! Najlepsza firma nie będzie tolerowała obiboków a inni muszą nadrabiać żeby było ok. To jest bardzo niesprawiedliwe i jak tak będzie dalej zgłoszę do szefa kto leni się i podpuszcza innych.

malenki
@Maleńka

Dyzma przecież cały czas to robisz ...

Duduś

Mam zamiar aplikować do firmy ponieważ słyszałem, że to dobry zakład. Trochę zniesmaczyły mnie wpisy bardzo niesympatyczne w stosunku do Soudala. Ludzie pracują, biorą za to pieniądze i udają że są zadowoleni. Jeśli jest coś nie tak powinni mówić ale do odpowiednich osób a nie forum.

zorientowany

Do salut albo zamkną dwa biura i wywalą długoletnich pracowników ... ale jak jest dobrze to chyba nie , i tylko się cieszyć

Salut

Może mało uważnie słuchasz, zawsze ważne są wyniki na koniec roku. Jak jest dobrze to tylko się cieszyć trzeba bo będzie praca. Jak firma dobrze stoi to może dadzą jakieś podwyżki albo premię kto wie.

Zostaw merytoryczną opinię o Soudal Sp. z o.o. - Cząstków Mazowiecki

• Jak się pracuje w Soudal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soudal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soudal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Soudal Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Soudal Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Soudal Sp. z o.o.