Opinie o Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska w Kalisz

Yxz

Nie polecam stawka jakiej nigdzie już nie płacą, praca mimo że było zaznaczane że to nie akord to jednak akord i to konkretny. Atmosfera tragiczna wszyscy odnoszą się do siebie chamsko, ciągle poganianie, popędzanie, wyzywanie nie można na minutę stanąć nawet jak nie ma co robić bo szef zaraz dzwoni i dostaje się opieprz. Na rozmowie szef kłamie to co mówi nijak ma się do rzeczywistości po kilku miesiącach pracy tam człowiek jest wykończony psychicznie, omijać szerokim łukiem.

Elżbieta
@Były

Jakie to są wyzwiska? Jak ktoś przychodzi do szefa i zaczyna gadać to on po prostu milczy? Ciepła odzież daje firma czy samemu trzeba ogarnąć?

Widziałem niżej wpisy, które mówiły, że firma zatrudnia magazynierów, także z grupą inwalidzką. No ja nie mam tej grupy, a tez chciałbym popracować na tym stanowisku, to wezmą mnie bez tego dokumentu? Mam 4 lata do emerytury i chce się gdzieś zahaczyć.

Zawiedziona Nowy wpis

Firmę oceniam pozytywnie, zatrudnia wielu magazynierów z grupą inwalidzką. Z punktu więzienia czasu i niektórym kierowca czegoś brakuje, szef lubi zatrudniać ludzi przez to produkcja nie jest zmechanizowana i wszystko zatrzymało się w latach 90. Jeden drugiemu robi na złość, zdarza się dwa razy w roku że ktoś ci cokolwiek pomoże ale to jak byś był dla kogoś cały rok miły. O 14 o której kończy dosyć spora cześć pracowników ludzie uciekają z firmy. Wynagrodzenie temat rzeka na jednym stanowisku wynagrodzenie może różnic się nawet 5zl/h nie zależy to od pracy tylko jak dobrze dogadujesz się z szefem.

Yxz

Mikołaj
@Yxz

To co ustaliłeś na rozmowie z szefem, że jak piszesz, nie sprawdziło się, poza tym akordem? Powiedz też, jakie odzywki można tu usłyszeć i skąd ten wspominany pośpiech? Skoro to akord, to czy nie jest to Twoja sprawa, w jakim tempie robisz, a co za tym idzie, ile wyciągasz na rękę? Bo nie napisałeś w sumie, ile płacą?

Xyz
@Mikołaj

Ogólnie mówiąc szef obiecywał premie, możliwość awansu i zapewniał że akordu nie ma każdy pracuje płynnym tempem, natomiast było tak że trzeba było biegać dosłownie. Odzywki typu pizdo, tempoto, pojebancu były na porządku dziennym co wykańczało psychicznie niektóre z pracownic były tak poniżane że kończyło się to płaczem niejednokrotnie bały się iść zapytać o jeden dzień wolnego raz na pół roku a stawka to było 16 zł na godzinę z późniejszą podwyżką na 17 gdzie praca która była wykonana była warta dużo wyższą stawkę

Henia
@Xyz

Rozumiem, że tych premii co do czego to nie było? A wspominał za co te premie można było uzyskać? Jakiemuś pracownikowi udało się dostać?

Henia
@Xyz

Próbowaliście rozwiązać w jakiś sposób temat tych odzywek? Np porozmawiać bezpośrednio z szefem, może jakby zebrało się kilka osób udało by się coś zmienić. Te 17 zł o których piszesz to w którym roku było? Nie wiesz ile jest aktualnie?

Były Nowy wpis
@Henia

W tym roku było 16 z podniesieniem w lutym na 17 co do odzywek jak można porozmawiać o tym z szefem skoro on sam się tak odzywa do pracowników i ich wyśmiewa , już nie wspominając o tym że zimą na produkcji trzeba mieć grube majty bo jest aż 12 stopni no rewelacyjnie tam jest większego (usunięte przez administratora) nie ma chyba w Kaliszu

Elżbieta Nowy wpis
@Były

BYŁY

LUDZIE Ostrzegam przed tą pseudo firmą rodzinną SZEF to (usunięte przez administratora) KILKA LAT TEMU OBIECYWAŁINNE STAWKI PRZY WYPŁACIE PŁACIŁ STAWKI NIŻSZE W DZIEŃ WYPŁATY UNIKAŁ PRACOWNIKÓW ŻEBY NIE PŁACIĆ PRACA PO 12 14 GODZIN NA MAGAZYNIE NIE PLACONE NADGODZINY UMOWY NA CZARNO DONOSZENIE WYZWISKA OD (usunięte przez administratora)ZIMNO W SZATNIACH FIRMA ZATRZYMAŁA SIE W LATACH 90 ODRADZAM PRACE U TYCH (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kinga Lasowska

Bardzo polecam wyplaty na czas , ubezpieczenie i wyższe stawki za nadgodziny firma jest godna polecania

Dominika
@Kinga Lasowska

A jak opiszesz atmosferę? Bo widzę, że ktoś niedawno narzekał na atmosferę właśnie. Ile wyższa jest ta stawka za nadgodziny? Z tych nadgodzin to można zrezygnować czy nie za bardzo? Bo czytałam, że często trzeba zostać dłużej

Niedoszly

Nie polecam, na początku przełożony może i sprawia pozytywne wrażenie jednak na rozmowie obiecywane cuda, gdy się już podpisze cyrograf wszystko wygląda zupełnie inaczej... atmosfera nie najlepsza jest kilka osób które z dzika satysfakcja robią pod górkę, nadgodziny na standardzie ogólnie odradzam, dałem sobie i firmie szansę jednak po tygodniu musiałem zmienić pracę, gdyż wypłata nijak nie rekompensuje braku życia prywatnego wieczny stres....gdyby chociaż współpracownicy tworzyli choćby neutralna atmosferę można by się tam zatrudnić jeśli sytuacja by naprawdę do tego zmuszała, jeśli jednak można sobie pozwolić na dalsze poszukiwania to odradzam podejmowanie pracy w tej firmie.

xXx

Owszem, może i często trzeba zostawać po godzinach, ale przynajmniej jest za nie zapłacone a nie jak w innych firmach nadgodziny do odbioru nigdy. Szefostwo bardzo w porządku, można normalnie porozmawiać. Atmosfera również przyjazna. Jak chcesz sumiennie pracować to się odnajdziesz.

Izabela
@xXx

Tak poglądowo ile tych nadgodzin na miesiąc potrafi się trafić? Masz czas na jakiś odpoczynek w domu? Pracodawca poza płatnymi nadgodzinami oferuje jakieś premie albo benefity pozapłacowe?

xXxXx
@Izabela

Zależy jaki miesiąc, nieraz się wyjdzie chwile po 16 a np jesienią prawie codziennie dłużej do wieczora… Dodatkowych premii czy benefitów brak.

Ela

Nie polecam. Atmosfera w pracy nie do wytrzymania. Z szefem nie można się dogadać. Wszystkiego się czepia.

nowy
@Ela

wlasnie dzwonil do mnie szef i ogolnie odbior to pozytyw

@nowy

Nie dajcie się na to nabrać, na początku dużo obiecuję i każdy tam wszystko ukrywa, udaję że jest dobrze. Uciekać jak najdalej.

Wieczne pretensje o wszystko. Na sekundę nie można stanąć bo zaraz telefon od szefa i ochrzan. Atmosfera nie do wytrzymania . Jeden drugiemu robi na złość. Tylko przydłupasy się tam trzymają. Nie polecam. Jak najdalej od firmy

Aleksandra

Rozumiem, że według Ciebie atmosfera pracy nie jest najlepsza ale czy istnieje jakaś szansa by w przyszłości mogło się to zmienić? Zastanawiam się też co Cię początkowo przekonało do przyjęcia się do firmy. Czy oferowane wynagrodzenie jest zadowalające?

Wszystko się zgadza, nie polecam

Jak najdalej od tej firmy, brak organizacji pracy, stres, nadgodziny to codzienności, zła atmosfera, pretensję o wszystko, przedstawione warunki pracy na początku to wszystko kłamstwo

Remik

Jeśli nie ma powodu to nikt nie ma pretensji. Dobrze się pracuje w fajnej atmosferze więc polecam.

Jak najdalej od tej firmy. Nie polecam.

Xyz

Nie polecam!

abc

A jakieś konkrety?

Zostaw merytoryczną opinię o Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska - Kalisz

• Jak się pracuje w Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska?

Zobacz opinie na temat firmy Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska?

Polaris Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Małgorzata Gruszczyńska
  • Żołnierska 20A