Opinie o Catering Mniam Mniam Urszula Dmoch w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Catering Mniam Mniam Urszula Dmoch. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Catering Mniam Mniam Urszula Dmoch na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Catering Mniam Mniam Urszula Dmoch w Warszawa

Kamil Nowy wpis

@Liderzy to w końcu spoko czy czy nie bardzo, bo taki niejasny ten komentarz?

Liderzy Nowy wpis

Jak trzeba to lepiej omijać z daleka!! Tak to miło i ogień był :)

Ada Nowy wpis

Bardzo dobry catering dietetyczny, cieszę się, że właśnie na ten od Was się zdecydowała. Dania mnie nie nudzą, są smaczne i konkretne, bardzo mi się podoba to, że są strasznie różnorodne i mogę poczuć fajne połączenia smakowe, których nigdy wcześniej nie jadłam.

Barbara Nowy wpis
@Ada

A zatem to świetnie, że jesteś zadowolona z ich usług! Od jak dawna z nich korzystasz? I jak to się w ogóle stało, że to właśnie z ich usług zdecydowałaś się skorzystać? Zachęcam do rozwinięcia wpisu. Znamy już Mniam-Mniam Catering od strony tego, jakim jest usługodawcą, a więc teraz chętnie poznamy tę firmę jako pracodawcę. Jeśli w związku z powyższym znajdą się tu jacyś byli albo obecni jej pracownicy, to serdecznie zachęcam do dyskusji. Czy warunki płacowe nowych pracowników przedstawiają się na mniej więcej takim samym poziomie, co tych bardziej doświadczonych?

Czarek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Catering Mniam Mniam Urszula Dmoch.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Klaudia

Moja mama dawniej u nich pracowała i zawsze chwaliła ich jako pracodawców oraz jako firmę, która nie ściemnia klientowi z daniami, nie ma jakiegoś odgrzewanego syfu, tylko wszystko było świeżo przygotowane, dlatego też zdecydowałam się na usługę cateringu dietetycznego. Jestem zadowolona.

Iwona

Pracownicy tego cateringu są mega pozytywni, zawsze można zadzwonić napisać itp. bo na bieżąco odbierają a jak nie to jest szybki odzew potem. Diety są super zrobione, zbilansowane, wysyłane na czas, bez pomyłek ;)! Super bardzo sobie chwalę pracowników, których tam znam ;)

pracowitajowita

Pracowałam w Mniam-Mniam Catering i jeżeli miałabym korzystać z ich usług na pewno bym to zrobiła. Widziałam jak działa firma, że wszystko jest na prawdę na wysokim stopniu jakości, nie byle jak. Pracodawca też jest fajny, aczkolwiek zmieniłam pracę ze względu na przeprowadzkę. Ale z czystym sumieniem, mogę powiedzieć, że warto korzystać z usług firmy ;)

amam
@pracowitajowita

potwierdzam, bardzo rzetelna i dobra firma ;) Gorąco polecam ich jako pracodawców i jako dla klienta, bo pełnią usługi bardzo rzetelnie ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Catering Mniam Mniam Urszula Dmoch - Warszawa

Catering Mniam Mniam Urszula Dmoch