HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Takatam

Hej pracowałam 4 lata w haarlem na boczkach z e&a powiedzcie jak wyglądają warunki mieszkaniowe

Mihau

Witam ,mam zamiar wybrać się do Haarlemu na te boczki ,widzę plusy i minusy czytając opinię. Czego mogę się spodziewać ? Pozdrawiam.

ZWwT

Witam a pracuje ktos bądź pracował w Veghel jako reacher w Vanderlande? jakie tam warunki w Veghel na lokacjach i jak z godzinami ?? wie ktos??

piotr

Witam.Opinii to nie mam ale chciałbym się dowiedzieć jak jest na tym boczku w haarlem. Widziałem wpisy, że ktoś tam się niedawno wybierał. Może więc są jakieć nowe informacje jak jest obecnie tam? Prosiłbym o jakies informacje, bo wiem że nadal szukają pracowników. Z góry dziekuję.

Pani Y

Jeśli chodzi o pracę w docdacie moge z czystym sumieniem polecić, gdy wyjeżdżałam naczytałam się tych negatywnych opinii ale zaryzykowałam no miałam pracować w całkiem innym miejscu, ale dobrze się stało. Wypłaty ZAWSZE w piątki, wszystko sie zgadza , zakwaterowanie bardzo fajne, nowe wyremontowane pokoje, o dojazd nie musisz sie martwic bo albo masz rower albo kierowca będzie rozwoził ludzi.

Mycher

Lukas nie polecam. W biurze panuje taki (usunięte przez administratora) e oni sami chyba nie wiedzą kto tu pracuje

Sini

Witam. Zauważyłem na stronie Hobij że rekrutują na stanowisko pracownika produkcji w Helmond (sałatki) czy ktoś może wypowiedzieć się na temat pracy w tej firmie. Czy są godziny, jak wygląda sytuacja z zakwaterowaniem? Czy da się tam zarobić przynajmniej te 270-280 euro tygodniowo ? Dzięki z góry za odpowiedź.

Lukas

Kubus i jak rozmowa ? My jedziemy we trójkę z Białegostoku.

didi

Biuro Jak biuro jak sie trafi na zaklad gdzie ma sie godziny to okey . Ja polecam Hobij kasa sie zadza mieszkanie jest wiec jest bardzo fajnie. Jak komus nie pasuja warunki mieszkaniowe samemu mozna sobie wynajasc... POLECAM CHCESZ PRACOWAC PRACUJESZ

Lukas

Witam. Intetresuje mnie lokalizacja Haarlem i praca przy pakowaniu boczku. Czy ktoś może udzielić informacji odnośnie zakwaterowania jak i samej pracy. Jak to wygląda?

Kubus
@Lukas

Lukas dzisiaj mam rozmowe w sprawie pracy w Haarlem.

Katarzyna
@Lukas

Praca w Haarlem przy boczkach była całkiem fajna tylko pod warunkiem, że przez E&A. Podczas gdy dochodziło do zmiany agencji wlaśnie na Hobij powstał totalny nieład i nie ciekawe incydenty. Praca bardzo łatwa dla kobiet ale dla mężczyzn minimalnie gorzej ale nie jest źle jak to na produkcji. A co do Hobij gdy oni weszli w ruch to nie mieli nic zaplanowanego każdego dnia nie przyszlo np. 15 osob i polacy musieli za nich pracowac ( na bandzie powinno stac 5 osób a musiały 2 i wgl.) szkoda słow i sie rozpisywać. Krótko mówiąc MASAKRA ! I NIGDY SIE NIE DAJCIE TURKOM !!!

Czika.
@Lukas

Właśnie zostałam dziś wyrzucona bez podstawnie. Bez pieniędzy za które pracowałam non stop rano południe wieczorem. Nie dostałam ich. Nie wiem co mam zrobić nie polecam

może i tak nigdy nc nie wiadomo czym oni się sugerują ale przecież możliwe ze za jakiś czas znowu się będą pojawily jakies nowe oferty pracy od nich tylko pewnie trzeba po prostu cierpliwie na to poczekać i tyle ;) albo może na staz sprobowac się zapalac

milka867

a nie orientujesz sie ile wczesniej tam poroponowano? dostalam wlasnie te propozycje pracy tam ze stawka 9,86€. to chyba jest ok? pozdr

raf
@milka867

ja tam byłem 3 lata temu (miałem 20 lat) i miałem stawkę 8,28e/brutto (7,06e netto). Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to napisz na bzpg@o2.pl

Robert

Am Ty chyba tam pracujesz w tej Agencji, ze tak zachwalasz. Ja pracowałem pare miesiecy w Waalwijk jako order picker. Nie polecam !!!!!!!!!!!!!! Chyba, że chcecie tylko na domek zarobić : ) A byłem z tych co zawsze wyrabiali norme.

Am

Ogólnie to całkiem nieźle prezentuje się ta HOBIJ International Work Force BV Holandia, praca wydaje się być dość dobra, nawet ta zagraniczna, słyszałem dużo dobrego o zakwaterowaniu u nich, podobno fajne miejsca.

aint

Hej, a wiecie jaka panuje teraz atmosfera u nich? Dzięki

erft

uważam ze kazdjego pracownik trzeba doeniac i traktować indywidulanie przecież po jakism czasie to raczej się należy jakas prermia czy może podwzyka..

zielony
@erft

erft, idź do hobaja albo innego biura i opowiedz im o swoich marzeniach.

erft

no wlasnie sam już nie wiem jak to jest czasem chba jest ze brutto czasem ze netto ciężko mi stwierdzić najlepiej to jednak się upewnić w tej kwestii chyba

erft

@milka87 no ale to brutto czy netto jest ta stawka? napisz proszę bo to ważne..nie wiem jak było kiedys

milka867
@erft

brutto, chyba zawsze podawane sa stawki brutto przy ofertach?

miko l.

wiem że co jakiś czas potrzebujecie pracowników administracyjnych z językiem angielskim - na jakim musi być poziomie?

usagi

Pracowałam dla Hobij w Hessie i muszę dać wielkiego plusa , mieszkanie w Hoornie akurat miałam spoko , nawet bardzo spoko , ludzie normalni , atmosfera luzna . Temat : praca to już swoja drogą i ludzie tam , ale kasa w terminie zawsze , wszystko w solarisie jak należy . Teraz pracuje dla innej agencji i musze powiedzieć ,że Hobij był bardziej ogarnięty i opłacalny , ale tu pożyję i zobaczę , pewnie wpadne tu wystawić opinie :D

usagi

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.