Opinie o Kancelaria Prawna Solace w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Solace. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna Solace na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Solace w Gdańsk

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnej struktury sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

humanista

@mario Piszesz "podbieranie ludzi z konkurencji", to tak jakbyś tych ludzi w ogóle nie szanował. Ludzi nie można "podebrać", ponieważ ludzie są podmiotami, które mają wolną wolę. Podebrać można pieniądze, owcę z pastwiska, jabłka z sadu, ale nie ludzi.

mario
@humanista

przepraszam, - podbieranie to taki zwrot myślowy, nikogo nie chciałem obrazić - chodziło o sposób działania tej firmy - lepiej przekupić pracownika z innej firmy niż wyszkolić własnego, dla mnie brak etyki, przecież później jakaś inna firma dalej przekupi i tak wkoło, tak się nie buduje zgranego zespołu, w ten sposób się nie buduje żadnego zespołu, w taki sposób ściąga się do firmy jedynie pieniądze - ludzie i środki się tu nie liczą :(

@humanista

Można podebrać w tym znaczeniu, że się nimi manipuluje, sprzedaje nieprawdziwe informacje i właśnie traktuje przedmiotowo- jak wazon czy szafkę. Nachapać, wykorzystać i puścić wolno...to dopiero jest nie podmiotowe traktowanie...

Tyle zer zobaczysz ile wypracujesz.Mozna zarobic za sprawe nawet 10 tys,a jest tak ze 0.To juz jest uzaleznione od pracy.Musisz pozyskac klienta,podpisac umowe z nim,wysylasz do biura w Gdansku.Jesli jest sprawa ok to dają ci zaliczkę(wmiare rozsædną)uzaleznioną od wartości przedmiatu,puzniej po zakonczonej sprawie dostajesz pełną prowizje.Przez dwa miesiące musisz systematycznie podpisywac zeby wpływy był regularne.Opłaca się,tylko trzeba zdobyc klienta a to nie jest takie proste.Pozdrawiam. Jak cos to kontakt do mnie na meil odszkodowania.solace@o2.pl

strzelec

obsługa spraw odszkodowawczych i podobne sprawy - taką pracę bym chciał, tym się pasjonuję i tym się zajmowałem do tej pory. od kilku osób słyszałem już żebym pomyślał właśnie o Solace Sp. z .o.o.polecacie z serducha czy może raczej odstraszycie? tylko chciałbym wiedzieć na jakich zasadach przyjmują i ile zer na koncie zobaczę na koniec każdego miesiąca

Chcesz pracowac,lub dorobic sobie kilka złotych jako partner.Pisz na adres odszkodowania.solace@o2.pl. Biuro czynne od 9-15.30 Informacja czynna cała dobe i kazdy dzien na podany meil. Znasz kogos kto uczestniczył w wypaku polec Solace tej osobie a ty tez zarobisz. A kto pisze ze tylko solace uzyskalo 5tys i ze to porażka jest w błedzie.Widocznie tylko tyle bylo w stanie uzyskac. Solace jest w czołowce najpotezniejszych kancelarii Odszkodowawczych na rynku Polskim jak i zagranicznym. Kazda sprawe prowadzi adwokat i nie zostawiaja ludzi bez niczego.A jesli nic nie wygraja to trudno tak juz musi byc,to i tez zadna inna kancelaria nie wygra i nie zdobedzie pieniedzy dla klienta.Dlatego bo mu sie nie naleza. Pozdrawiam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Prawna Solace? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
czaro

Jest ok.Mozna im zaufac.Sa wyplacalni

kjaj

co do kwoty niestety nie wiem, może ktoś z pracownikow?

roki

Witam współpracuje ma ktos informacje jakie pieniazki zarabia sie w solace

płotka

wypowiem sie po załatwieniu mojej sprawy

klientka

Firma Solace nie ma pojęcia o odszkodowaniach piszą na stronie że mają 30 letnie doświadczenie tylko że 30 lat temu nie było odszkodowań dopiero od 1998 można się starać. Moją sprawę prowadzili 2 lata i z ledwościa coś uzyskali PORAŻKA !!!!! Chwalą się na stronie że duże odszkodowania uzyskują a tak naprawdę uzyskują może z 5 tyś oszuści!!!

Kazik
@klientka

Nie znam Pani przypadku, więc nie potrafię powiedzieć czy kwota 5tys. złotych jest to dużo, czy mało. Mam klientkę, która miała drobną stłuczkę, włos jej z głowy nie spadł, jedynie drobne zwichnięcie kręgosłupa szyjnego. Odszkodowanie uzyskane to 5tys zł. Dużo to nie jest ale za tego typu przypadek, nie najgorzej. Mam klienta, który doznał poważnego wypadku na motocyklu. Wnosimy o odszkodowanie w kwocie 800'000zł. Konkurencja dla porównania proponowała 200'000zł. Nadal uważa Pani, że kwoty roszczeń są małe? Na koniec sugeruję zapoznać się z literą prawa, gdyż bezpodstawne nazywanie kogoś oszustem może nieść za sobą skutki prawne.

nie zadowolony klient
@klientka

Podtrzymuje zdaniem nie mają pojęcia nie dbają o klienta tylko czekają az ty załatwisz wszytko za nich nie polecam omijać szerokim łukiem ta firme!!!!!

art

@Nami, no o ten formularz mi chodziło, bo pomyślałem, że może przesla wiadomośc do HRu czy kadr, bo informacji kontaktowych nie podali, a pracownicy solace musza mieć. Ps. Linka wygwiazdkowało i nie jest widoczny, ale chodzi o ich stronę zapewne.

Nami

o tej stronie pewnie mówisz - http://www.solace.pl/ to jest formularz do spraw związanych z odszkodowaniami, a nie sprawami rekrutacji..

art

Jeśli chodzi o aplikację do Solace to na ich stronie jest formularz kontaktowy, gdzie wpisuje się pytanie i odpisują.

Kazik
@art

Witam, Współpracuję z Solace przez pół roku i zarobiłem prawie 3tys. złotych. Jest to dla mnie praca dodatkowa i tylko tak można ją traktować. Dochodzenie do zarobków sięgających kilku tysięcy miesięcznie to proces długi i skomplikowany. Trzeba się dużo uczyć, pracować systematycznie i z pewnością jakieś efekty osiągniemy. Byłem na rozmowach z kilkoma większymi firmami odszkodowawczymi i Solace w mojej ocenie było najlepsze. Rozmowa z dyrektorem Solace to była czysta przyjemność. Perfekcyjna znajomość branży, przejrzyste warunki. Podsumowując mogę stwierdzić, że współpraca z Solace jest pozytywna i mam nadzieję, że za rok albo dwa będę mógł podtrzymać swoją opinię.

maxx

podnoszę

meverlock

Jestem z branży odszkodowawczej.współpracowałem zkilkoma kancelariami,z solace działam od ponad roku,zadowoleni klienci i polecenia spraw.stały kontakt z prawnikiem i wysokie kwoty uzyskanych odszkodowań.dostałem stałą pensję. Mogę polecić do współpracy.

Darek

Gdyby ci na pracy zależalo to byspracował takich jak ty to ta firma zwerbowala 400 osob z ktorych tylko 4 1% sie zaangazowalo w to co robi i potrafi pozyskiwac klijentow ktorym pomagaja w uzyskaniu odszkodowan - ci napewno zarabiaja kolo 10 tys na miesiac a skoro dla ciebie taka forma rekrutacji jest kiepska to zrob lepsza!!! otwieraj kancelarie oplac prawnikow i zatrudnij tych 400 na caly etat !!!!! jedyne sprawy w jakich bedzie brala twoja kancelaria beda przeciwko tobie :D

witam, zapraszam do współpracy z LEX Kancelarią Odszkodowawcza - jasne, przejrzyste zasady współpracy - wysokie wynagrodzenie prowizyjne. Szkolenia dla Kandydatów wprowadzające do branży - cykliczne szkolenia podnoszące już posiadane kwalifikacje. Zapraszamy do kontaktu: (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

zażenowany

Aplikowałem na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. po kilku dniach otrzymałem maila zwrotnego z firmy. Mail był kierowany do grupy kandydatów i zawierał następujące instrukcje: 1 - zapoznać się dokładnie z działalnością firmy na str www; 2 - zapoznać się z pełną ofertą pracy i złączono link dotyczący pracy jako konsultantów (agentów) i managerów (też agentów, którzy sami zwerbowali sobie pracowników w formie agentów) praca na u zlecenie. Wynagrodzenie opiera się tylko na prowizji; 3 - zapoznać się z linkiem gdzie przedstawiono przykładowe pytania i odp osób aplikujących; 4 - wysłać maila zwrotnego z info, czy jednak zgadza się na wzięcie udziału w dalszym procesie rekrutacji. Bardzo nie podoba mi się podejście do kandydatów, zmarnowałem dla nich dwie godziny, bo do każdej firmy piszę inne aplikacje i dodatkowo musiałem się zapoznać z nieprzydatnymi teraz informacjami na 3 linkach. Możliwe, że sama firma jest rzetelna wobec klientów. Natomiast ich podejście do potencjalnych pracowników niekoniecznie. Ten cały proces ofertowania kojarzy mi się z chwytem marketingowym - bardzo sprytnym, bo prawdopodobnie mało kto odpowiedziałby od razu na ogłoszenie gdzie chcą agentów na u. zlecenie tylko z prowizją. Pewnie wszystko jest zgodne z prawem, tylko niefajna taktyka werbowania ludzi do pracy. Jestem zły!

polo
@zażenowany

I co ? Przyjąłeś się do tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Solace - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Solace?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Solace tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Solace?

Kancelaria Prawna Solace