logo Solace Sp. z.o.o.

Solace Sp. z.o.o.

Gdańsk

Opinie o Solace Sp. z.o.o.

zażenowany 2010-08-13 10:35:31
Aplikowałem na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. po kilku dniach otrzymałem maila zwrotnego z firmy. Mail był kierowany do grupy kandydatów i zawierał następujące instrukcje: 1 - zapoznać się dokładnie z działalnością firmy na str www; 2 - zapoznać się z pełną ofertą pracy i złączono link dotyczący pracy jako konsultantów (agentów) i managerów (też agentów, którzy sami zwerbowali sobie pracowników w formie agentów) praca na u zlecenie. Wynagrodzenie opiera się tylko na prowizji; 3 - zapoznać się z linkiem gdzie przedstawiono przykładowe pytania i odp osób aplikujących; 4 - wysłać maila zwrotnego z info, czy jednak zgadza się na wzięcie udziału w dalszym procesie rekrutacji. Bardzo nie podoba mi się podejście do kandydatów, zmarnowałem dla nich dwie godziny, bo do każdej firmy piszę inne aplikacje i dodatkowo musiałem się zapoznać z nieprzydatnymi teraz informacjami na 3 linkach. Możliwe, że sama firma jest rzetelna wobec klientów. Natomiast ich podejście do potencjalnych pracowników niekoniecznie. Ten cały proces ofertowania kojarzy mi się z chwytem marketingowym - bardzo sprytnym, bo prawdopodobnie mało kto odpowiedziałby od razu na ogłoszenie gdzie chcą agentów na u. zlecenie tylko z prowizją. Pewnie wszystko jest zgodne z prawem, tylko niefajna taktyka werbowania ludzi do pracy. Jestem zły!
Piotr 2012-07-25 09:22:25
witam,

zapraszam do współpracy z LEX Kancelarią Odszkodowawcza - jasne, przejrzyste zasady współpracy - wysokie wynagrodzenie prowizyjne. Szkolenia dla Kandydatów wprowadzające do branży - cykliczne szkolenia podnoszące już posiadane kwalifikacje. Zapraszamy do kontaktu:

Darek 2013-03-24 08:15:54
Gdyby ci na pracy zależalo to byspracował takich jak ty to ta firma zwerbowala 400 osob z ktorych tylko 4 1% sie zaangazowalo w to co robi i potrafi pozyskiwac klijentow ktorym pomagaja w uzyskaniu odszkodowan - ci napewno zarabiaja kolo 10 tys na miesiac a skoro dla ciebie taka forma rekrutacji jest kiepska to zrob lepsza!!! otwieraj kancelarie oplac prawnikow i zatrudnij tych 400 na caly etat !!!!! jedyne sprawy w jakich bedzie brala twoja kancelaria beda przeciwko tobie :D
meverlock 2013-08-01 23:51:33
Jestem z branży odszkodowawczej.współpracowałem zkilkoma kancelariami,z solace działam od ponad roku,zadowoleni klienci i polecenia spraw.stały kontakt z prawnikiem i wysokie kwoty uzyskanych odszkodowań.dostałem stałą pensję.
Mogę polecić do współpracy.
maxx 2014-02-13 18:35:51
podnoszę
art 2014-03-16 11:30:14
Jeśli chodzi o aplikację do Solace to na ich stronie jest formularz kontaktowy, gdzie wpisuje się pytanie i odpisują.
Nami 2014-03-19 13:30:32
o tej stronie pewnie mówisz - http://www.solace.pl/ to jest formularz do spraw związanych z odszkodowaniami, a nie sprawami rekrutacji..
art 2014-03-27 16:14:48
@Nami, no o ten formularz mi chodziło, bo pomyślałem, że może przesla wiadomośc do HRu czy kadr, bo informacji kontaktowych nie podali, a pracownicy solace musza mieć. Ps. Linka wygwiazdkowało i nie jest widoczny, ale chodzi o ich stronę zapewne.
klientka 2014-04-16 11:15:33

Firma Solace nie ma pojęcia o odszkodowaniach piszą na stronie że mają 30 letnie doświadczenie tylko że 30 lat temu nie było odszkodowań dopiero od 1998 można się starać. Moją sprawę prowadzili 2 lata i z ledwościa coś uzyskali PORAŻKA !!!!! Chwalą się na stronie że duże odszkodowania uzyskują a tak naprawdę uzyskują może z 5 tyś oszuści!!!
płotka 2014-05-22 04:18:20
wypowiem sie po załatwieniu mojej sprawy
roki 2014-07-24 18:38:02
Witam współpracuje ma ktos informacje jakie pieniazki zarabia sie w solace
kjaj 2014-09-24 21:49:36
co do kwoty niestety nie wiem, może ktoś z pracownikow?
czaro 2014-09-26 18:08:54
Jest ok.Mozna im zaufac.Sa wyplacalni
pracownik 2014-11-09 13:00:44
Chcesz pracowac,lub dorobic sobie kilka złotych jako partner.Pisz na adres odszkodowania.solace@o2.pl.
Biuro czynne od 9-15.30
Informacja czynna cała dobe i kazdy dzien na podany meil.
Znasz kogos kto uczestniczył w wypaku polec Solace tej osobie a ty tez zarobisz.
A kto pisze ze tylko solace uzyskalo 5tys i ze to porażka jest w błedzie.Widocznie tylko tyle bylo w stanie uzyskac.
Solace jest w czołowce najpotezniejszych kancelarii Odszkodowawczych na rynku Polskim jak i zagranicznym.
Kazda sprawe prowadzi adwokat i nie zostawiaja ludzi bez niczego.A jesli nic nie wygraja to trudno tak juz musi byc,to i tez zadna inna kancelaria nie wygra i nie zdobedzie pieniedzy dla klienta.Dlatego bo mu sie nie naleza.
Pozdrawiam
strzelec 2014-11-13 18:01:07
obsługa spraw odszkodowawczych i podobne sprawy - taką pracę bym chciał, tym się pasjonuję i tym się zajmowałem do tej pory. od kilku osób słyszałem już żebym pomyślał właśnie o Solace Sp. z .o.o.polecacie z serducha czy może raczej odstraszycie? tylko chciałbym wiedzieć na jakich zasadach przyjmują i ile zer na koncie zobaczę na koniec każdego miesiąca
pracownik 2014-11-14 10:16:31
Tyle zer zobaczysz ile wypracujesz.Mozna zarobic za sprawe nawet 10 tys,a jest tak ze 0.To juz jest uzaleznione od pracy.Musisz pozyskac klienta,podpisac umowe z nim,wysylasz do biura w Gdansku.Jesli jest sprawa ok to dają ci zaliczkę(wmiare rozsædną)uzaleznioną od wartości przedmiatu,puzniej po zakonczonej sprawie dostajesz pełną prowizje.Przez dwa miesiące musisz systematycznie podpisywac zeby wpływy był regularne.Opłaca się,tylko trzeba zdobyc klienta a to nie jest takie proste.Pozdrawiam.
Jak cos to kontakt do mnie na meil
odszkodowania.solace@o2.pl
Kazik 2015-08-10 08:17:12
Witam,
Współpracuję z Solace przez pół roku i zarobiłem prawie 3tys. złotych.
Jest to dla mnie praca dodatkowa i tylko tak można ją traktować.
Dochodzenie do zarobków sięgających kilku tysięcy miesięcznie to proces długi i skomplikowany. Trzeba się dużo uczyć, pracować systematycznie i z pewnością jakieś efekty osiągniemy. Byłem na rozmowach z kilkoma większymi firmami odszkodowawczymi i Solace w mojej ocenie było najlepsze. Rozmowa z dyrektorem Solace to była czysta przyjemność. Perfekcyjna znajomość branży, przejrzyste warunki.
Podsumowując mogę stwierdzić, że współpraca z Solace jest pozytywna i mam nadzieję, że za rok albo dwa będę mógł podtrzymać swoją opinię.
Kazik 2015-08-10 08:31:19
Nie znam Pani przypadku, więc nie potrafię powiedzieć czy kwota 5tys. złotych jest to dużo, czy mało.
Mam klientkę, która miała drobną stłuczkę, włos jej z głowy nie spadł, jedynie drobne zwichnięcie kręgosłupa szyjnego. Odszkodowanie uzyskane to 5tys zł.
Dużo to nie jest ale za tego typu przypadek, nie najgorzej.
Mam klienta, który doznał poważnego wypadku na motocyklu. Wnosimy o odszkodowanie w kwocie 800'000zł. Konkurencja dla porównania proponowała 200'000zł. Nadal uważa Pani, że kwoty roszczeń są małe?
Na koniec sugeruję zapoznać się z literą prawa, gdyż bezpodstawne nazywanie kogoś oszustem może nieść za sobą skutki prawne.
Manager 2016-01-26 23:56:52
Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję.

Dla chętnych możliwość budowy własnej struktury sprzedaży.

Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie.

Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Cała Polska.

Proszę o maila na adres

kasadlaagenta@interia.pl
Obserwator 2016-03-11 14:12:47
Wszystkich niezadowolonych, byłych i aktualnych agentów z branży odszkodowań proszę o kontakt
agenci.odszkodowania@interia.pl
Dorota 2016-03-14 14:24:40
Kancelaria Lider poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela regionalnego.

Oferujemy:
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- pakiet szkoleń poszerzających kompetencje
- podstawowe narzędzia do pracy auto służbowe i deputaty paliwowe
- możliwości awansu
- elastyczny czas pracy

Najlepsze warunki warunki w branży odszkodowawczej! KANCELARIA LIDER
MM 2016-03-15 22:55:26
Jeśli to przeczytasz, to odezwij się do mnie na priva
odzyskajkase@interia.pl
humanista 2016-03-17 10:20:46
@mario
Piszesz "podbieranie ludzi z konkurencji", to tak jakbyś tych ludzi w ogóle nie szanował. Ludzi nie można "podebrać", ponieważ ludzie są podmiotami, które mają wolną wolę. Podebrać można pieniądze, owcę z pastwiska, jabłka z sadu, ale nie ludzi.
doda 2016-03-17 11:47:07
wiem że np w euco też nie żądają zaświadczeń o niekaralności, a chyba powinni wszędzie żądać, jak się przyjmowałam do pracy do hestii to chcieli, w banku chcieli dodatkowo też sprawdzali w rejestrach dłużników, w takich firmach finansowych to obowiązek powinien być, teraz tyle oszustów, poczytam na stronie KNF-u może coś tam pisze nt temat, pozdrawiam
mario 2016-03-17 12:00:55
przepraszam, - podbieranie to taki zwrot myślowy, nikogo nie chciałem obrazić - chodziło o sposób działania tej firmy - lepiej przekupić pracownika z innej firmy niż wyszkolić własnego, dla mnie brak etyki, przecież później jakaś inna firma dalej przekupi i tak wkoło, tak się nie buduje zgranego zespołu, w ten sposób się nie buduje żadnego zespołu, w taki sposób ściąga się do firmy jedynie pieniądze - ludzie i środki się tu nie liczą :(
1234 2016-03-17 12:39:32
Można podebrać w tym znaczeniu, że się nimi manipuluje, sprzedaje nieprawdziwe informacje i właśnie traktuje przedmiotowo- jak wazon czy szafkę. Nachapać, wykorzystać i puścić wolno...to dopiero jest nie podmiotowe traktowanie...
Manager 2016-03-17 22:25:23
Dlatego właśnie proponuję osobom niezadowolonym ze współpracy z tą firmą, aby odezwały się do mnie. Zaoferujemy lepsze warunki i partnerskie zasady współpracy.
pisarz 2016-03-18 10:24:45
Tak jak w każdej firmie tak i w tej prawdopodobnie znalazła się osoba, która sobą bardziej mogłaby reprezentować ochroniarza lub bufetową na wiejskiej remizie niż przedstawiciela jak to ktoś napisał wyżej firmy finansowej.zazwyczaj dodatkowej pracy szukają osoby które chcą sobie dorobić lub które muszą szybko zarobić duże pieniądze,Nie zawsze przeszłość takich osób jest krystalicznie czysta,ale żeby wyjść na prostą potrzeba zmiany,zmiany tej osoby i zmiany otoczenia.
Widać jak ktoś celowo opisuje konkretne dwie lub trzy osoby wskazując na ich problemy z komornikiem,z opisu wynika ,że napisała to jedna i ta sama osoba która chce tym osobom zaszkodzić lub oczernić u nowego pracodawcy.Nie rozumiem też jak można kogoś podebrać.Ktoś szukał nowej kancelarii bo nie był zadowolony ze współpracy z poprzednią,dodatkowo dostał pewnie jakąś propozycję współpracy w Solace i z niej skorzystał.Gdyby był zadowolony ze współpracy z poprzedniej firmy i z osiąganych w niej zarobków na 1000% nigdzie by się nie ruszył...
Obi 2016-03-20 18:36:02
Nie wiem jakich pracowników szuka manager, ale uważam twoją uwagę, że to nieetyczne za chybioną. Idąc twoim tokiem myślenia nie powinny pojawiać się żadne ogłoszenia rekrutacyjne w różnych branżach, bo przecież wszyscy /poza absolwentami/ gdzieś pracują.
Poza tym - co oznacza według ciebie "podbieranie" pracowników? Czy w naszym kraju już nie wolno zmienić pracodawcy ani pracy na lepszą czy też lepiej płatną?
Pomyśl...
Komo 2016-03-22 14:10:13
A uważasz, że na forum firmy powinni pisać tylko pracownicy na polecenie szefa?
Jest tu na Goworku kilka takich profili firm, że aż zęby bolą od czytania tych laurek i wypocin. Piszą nawet rzekomi "klienci" w imieniu pracowników lub pracownicy w imieniu klientów. "Ściema" totalna.
Power 2016-03-22 22:41:54
"Słaby" to Ty jesteś. Piszesz na polecenie szefa czy tylko Ci tak mózg wyprali?
Mocarz 2016-04-01 14:32:34
Popieram twoją opinię! I sądzę, że "Arka" dotyczy i jedno i drugie.
Pozdrawiam zdrowo myślących!
Zbigniew 2016-04-09 00:17:23
W branży jestem 10 lat, Solace to moja 3 firma. Obie zmiany były podyktowane otrzymaniem lepszej oferty. Przychodząc do Solace miałem 70 osobowy zespół zbudowany w poprzedniej firmie. Osobom z którymi pracowało mi się najlepiej zaproponowałem zmianę. Część została, część poszła za mną. Zarówno ja jak i Ci wszyscy ludzie podjęli decyzję, samodzielnie, bez żadnej namowy. To się zdarza, czy to w tej czy innej branży. Nie widzę tu żadnego nieetycznego działania. Jeśli chodzi o klientów, cały czas byli obsługiwani na podobnym poziomie. Dobrzy agenci otrzymują całkiem dobre propozycje średnio raz w miesiącu, i proszę mi wierzyć, zapoznałem się z wieloma. Solace opowiada mi najbardziej pod wieloma względami, ale jeśli coś się złego wydarzy lub inna oferta będzie jeszcze bardziej korzystna (co na chwilę obecną nie jest możliwe) to nie wykluczam kolejnej zmiany, czy wówczas wtedy będę nazwany nielojalnym? przekupnym? czy powiedzie że ktoś mnie zgarnął? wyciął? nie sądzę...
OK 2016-04-11 10:40:20
Nareszcie jakiś głos rozsądku pośród zalewu tanich pochlebstw.
Myślę podobnie, jak Ty. Również zmieniałem pracodawcę w tej branży i również otrzymuję w kwartale kilka propozycji współpracy od konkurencyjnych firm.
Myślę, że jesteś osobą z którą chętnie zamieniłbym kilka słów, albo wręcz porozmawiałbym na różne tematy.
Jeśli to przeczytasz, to odezwij się do mnie na odzyskajkase@interia.pl
pozdrawiam
nowy 2016-04-11 12:20:20
Skoro w Solace sie zatrzymales sposrod 3 firm tzn ze ich oferta jest interesujaca, jestem ciekawy jakie wsparcie dostales z tej firmy? z tego co wiem firma ta nie daje zadnego wsparcia, jesli jest inaczej to mnie popraw, Euco dawalo auta dyrektorom po roku czy 2 pracy, votum nic, DRB tez nic nie daja, a sa firmy jak np Lider z Zielonej Gory co daje nowe auta, paliwo a dla aktywnych otwiera biura do pracy, do tego rozne bonusy na start, a dla managerow tez jakies benefity, prosze o odp, z gory dziekuje
Kreet 2016-04-12 23:42:51
Czy ty wiesz głąbie co to etyka?
Staywbranzy 2016-04-12 23:53:05
Błąd w myśleniu albo brak wiedzy. Euco nigdy nie dawało dyrektorom auta po roku czy dwóch. W umowie masz jasno napisane, że auto, to ty bierzesz sobie w leasing i to twój problem, jak je spłacisz. To po prostu taka pułapka, żebyś więcej pracował i gonił swój zespół do roboty. Są super wyniki twojego zespołu, dostajesz kasę na raty od firmy. Nie ma wyników - płacisz sam. Euco chwali się, że ma prawie 20 tys. agentów! A auta posiada około 60 dyrektorów wyższego szczebla! To chyba jakieś 3 promile współpracowników!
Zagłoba 2016-04-18 12:29:59
Obiecać to ja ci mogę Niderlandy. Zadowolony?
Zbigniew 2016-04-18 12:38:53
Już wyjaśniam. W poprzedniej firmie miałem biuro, jednak nie sprawdziło się, nie wiem jak w innych miastach ale w moim ludzie nie przychodzili z ulicy więc uważam że jest to niepotrzebne generowanie kosztów. Auto ok. jednak dla mnie to tez nie jest wymierne wsparcie. To na czym mi najbardziej zależało to dostałem, czyli: Prawnicy na miejscu. Solace ma podpisane stałe umowy z kancelariami adwokackimi praktycznie w całym kraju. Klient nawet przed popisaniem umowy wie kto go będzie reprezentował, może przyjść do kancelarii i porozmawiać co często przemawia na korzyść. Oczywiście mówię tu głównie o sprawach dużych i śmiertelnych. Telemarketing który dostarcza na bieżąco informację o wypadkach. Pokrywanie kosztów wpisu i zastępstwa (wiem że to się powoli robi standardem, ale nawet do dziś duże kancelarie bronią się przed tym. Zaliczki dla klienta. No i premie dla agenta za wyniki nie są najgorsze. To mi bardzo odpowiada więc tu jestem. Wiem że dla innych korzyścią jest biuro, auto za 200 tyś, i rąbanie spraw na sztukę żeby limity wyrobić, co też wiąże się z różnymi lojalkami itp. Ja jednak lubię chodzić własnymi ścieżkami, niezależnie od nikogo, wtedy moja praca jest najbardziej efektywna. Ale jak wspomniałem to tylko moje skromne subiektywne zdanie.
Sebi 2016-04-23 21:37:44
"oszukana" - Solace nigdy nie kończy sprawy ugodą bez zgody osoby poszkodowanej... przypuszczam, że tak jak Pani napisała kiepska sytuacja finansowa przyczyniła się do tego, że sama zdecydowała Pani o szybkiej ugodzie no ale cóż najlepiej zwalić na firmę...
Zbigniew 2016-04-24 14:13:56
Właśnie to samo miałem napisać, ale powstrzymałem się żeby nie zaczynać bzdurnej dyskusji. SOLACE nigdy nie kończy spraw tego typu ugodą! Chyba że na wyraźne życzenie klienta, a i tak na pewno zdecydowanie odradza bo zawierając ugodę, zwłaszcza niekorzystną sami tracili by ogromne pieniądze. Także nasza pani oszukana, radzę zmienić kancelarię na lepszą, będzie pani miała wtedy lepszą ofertę dla siebie, dla klienta i nie będzie pani wypisywała bzdur.
pomocnik 2016-04-27 13:50:53
Szanowni Państwo
najbezpieczniej i najrozsądniej w razie jakiegokolwiek
nieszczęśliwego zdarzenia jest udać się do profesjonalnej kancelarii adwokackiej bądź radcowskiej, a nie prywatnej firmy odszkodowawczej.
Tak było i jest. Po co mnożyć koszta
x 2016-04-28 15:13:37
Zgadzam się z Tobą pomocnik. Kancelarie Adwokackie / Radcowskie to najbezpieczniejsza opcja, nad nimi czują wszelkiego rodzaju rady więc mamy pewność że swoją pracę wykonają należycie o oszustwo jest na 99% nieopłacalne. Wszystko to pod warunkiem że masz pieniądze. Mało jest kancelarii które zechcą poczekać na wynagrodzenie do zakończenia postępowania, dodatkowo musimy jeszcze zapłacić wpis który kosztuje nie mało i jeśli rodzina straciła jedynego żywiciela to wyłożenie kilku lub kilkunastu tysięcy na postępowanie jest nie lada wydatkiem, nie zawsze sądy zwalniają z kosztów nad czym osobiście ubolewam, i tu właśnie wchodzą prywatne kancelarie takie jak SOLACE o którym wspominamy, które pokrywają wszystkie koszty, a czasem nawet pomagają finansowo poszkodowanym, biorąc oczywiście prowizję która jest sporo większa niż wynagrodzenie adwokata. To jest własnie ta różnica i zasadność istnienia kancelarii stricte odszkodowawczych.
Dlaczego 2016-05-10 00:07:25
Dlaczego "oszukiwany" ?
meverlock 2016-08-25 17:18:26
wolne stanowisko jest zawsze.
Napisz na k.mikolajczyk77@gmail.com to wszystko wyjaśnię i opowiem o pracy.
meverlock 2016-08-26 11:10:02
piszecie ,a nie wiecie o czym.
Kancelaria Odszkodowawcza Solace to firma prawnicza która pomaga ludziom uzyskać odszkodowania i zadośćuczynienia.Za swoje usługi nie pobiera opłat wstępnych .Wynagrodzeniem jest prowizja od uzyskanej kwoty dla klienta.Inną usługą jest dopłata do kosztorysu za uszkodzony pojazd,bo tutaj Solace z góry płaci klientowi ,a później odzyskuje pieniądze od ubezpieczyciela.
Kancelaria współpracuje z przedstawicielami którzy proponują usługi kancelarii poszkodowanym,a jest ich wielu bo można się cofnąć z wypadkiem nawet 20 lat.
Przedstawiciel podpisuje z kancelarią umowę o współpracę i jest ona traktowana jak umowa-zlecenie lub umowa agencyjna dla osób prowadzących działalność.
Poniżej link do jednego z ogłoszeń.Poszukiwane są osoby nie bojące się kontaktów z ludźmi ,bardzo dobrzy sprzedawcy,handlowcy lub osoby mające doświadczenie w budowie i zarządzaniu grupą sprzedażową.
Umowę o pracę mają tylko prawnicy którzy pracują w centrali i prowadzą sprawy.

DR 2016-10-25 13:16:16
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
Zostaw swoją opinię o Solace Sp. z.o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solace Sp. z.o.o.