Opinie o Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski w Toruń

KursantNowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Stanowczo odradzam! Przykre jest to że żeby pozostać anonimowym trzeba pisać na goworku. Opinie 5/5 jednak śmierdzą i przekonałam się o tym na własnej skórze. Zastanawia mnie dlaczego przez Google nie można wystawić odpowiedniej opinii. Do meritum dla mnie to (usunięte przez administratora) i naciągacze. Pierwsze co się nasuwa: Pani w recepcji nie poinformowała z początku o wysokości "kolejki" jaka obowiązuje i ile trzeba czekać. Oczywiście na dzień dobry trzeba wpłacić 800 zł zadatku tak na wszelki wypadek żeby być wg wpisanym w kolejkę ( co jest wyszczególnione dopiero w umowie). Druga sprawa o której nie jest się informowanym jaka kwota zostanie pobrana w przypadku rezygnacji gdy coś już się "wyjeździ". To nie jest moja pierwsza szkoła jazdy z którą miałam do czynienia ale jedyna jeśli chodzi o wszelkie UKRYTE opłaty o których nie raczą poinformować. Umowę otrzymałam dopiero po kilku ładnych miesiącach. Po rezygnacji 'zapomniano' o odblokowaniu profilu, i trzeba było się upomnieć o pieniądze które (oczywiście po wszelkich odliczeniach) powinny zostać zwrócone. Tyle na temat biura i podejścia do klienta. Druga sprawa to instruktor. PORAŻKA Więcej dowiedziałam się z TT niż od tego człowieka. Jedyne co zostało mi powiedziane/pokazane to jak włączyć maszynę i kierunkowskazy. Ah i nie można pominąć pokazania hamulca ręcznego z którym wiąże się historia, ale to później. Po pierwszej godzinie miało być omówienie budowy ale instruktor sobie zapomniał, był bardziej zainteresowany kimś innym. Kuriozalna sytuacja że instruktor na placu w jednym czasie pod swoim okiem ma 3! osoby w różnym stadium zaawansowania, dodatkowo opuszczał plac manewrowy pozostawiając nas samych sobie i wiecznie patrzy w telefon. Po poinformowaniu że będzie się rezygnować, dostałam tekst czy na pewno nie dam rady dojeżdżać (wyprowadzka ponad 350km w jedną stronę) bo dobrze mi idzie i coś ze mnie będzie! No ludzie, przegięcie... Nie zostało mi pokazane ani wytłumaczone jak korzystać z hamulca nożnego, po glebie dostałam zjebę że trzeba było użyć innego hamulca. No jak? Nawet nie wiem jak go użyć. Ah zapomniałabym! Instruktor wiecznie nie ma czasu dla kursanta, 2h jazd robiłam przez prawie 2 tyg, zasłaniał się pogodą ale to guzik prawda bo może 3 dni padało. Dodatkowo żartem dla mnie jest telefon w stylu, no odwołuję dzisiejszą jazdę bo padało 2/3h temu i jest ślisko. To ja się pytam jak mam nauczyć się jeździć bezpiecznie? Chyba lepiej glebnąć w kontrolowanych warunkach na placu niż po zdanym prawku na ulicy jak deszcz dopadnie? Pozdrawiam NIE polecam

Kursant

Stanowczo odradzam tę pseudo szkole jazdy. Opieszałość i niekompetencja pracowników biura. Olewający stosunek do klienta głównie ze strony Beaty. Problem z uzyskaniem zaświadczen po odbytym kursie. Mnie ogromnie spowolnily te zaniedbania w uzyskaniu usprawnień. Teraz wiem , że taniej to znaczy się - gorzej , czego przykładem jest Rajder. Dla tego ośrodka najważniejszy jest zysk i przychód do własnej kieszeni. Dopiero gdzieś na samym końcu kursant czyli klient. Przykre, ale prawdziwe. Nie warto zaoszczędzić na kursie ,by potem stracić wiele więcej bo Beacie się nie bardzo chciało zadbać poza sobą o kogoś jeszcze.

Natalia Nowy wpis
@Kursant

Jasne jest co piszesz, tylko jedno mnie zastanawia, to ta instruktorka jest Twoją znajomą (bo po imieniu piszesz o niej)? Ładnie tak smarować na znajomą? :)

Przyszły kursant Nowy wpis
@Kursant

Możesz napisać coś więcej? O jaki kurs chodzi? Planowałem zapisać się na prawko w tej szkole.

Heniek Nowy wpis
@Kursant

Totalna bzdura jakiegoś dziwaka. "Taniej znaczy gorzej" jakie taniej? Rajder jest jedną z droższych szkół jazdy przez to jakość usług mają na najwyższym poziomie. A teksty o Beacie jakieś totalnie z czapy, totalne bzdury jakieś o opieszałości w wypisaniu zaświadczenia ???? ....ktoś się nieźle upalil i szkoły bądź branże pomylił

Aneta

Czy ta szkoła dobrze płaci instruktorom ?

Sajfudijas

Jakiś czas temu pracowałem w tej firmie i powiem tylko tyle uroczo i super na początku potem styl korporacyjny co mi nie odpowiadało jeśli ktoś to lubi proszę bardzo w przeciwnym razie odradzam tego pracodawcę.

xxxx
@Sajfudijas

Styl korporacyjny - czyli tablet do ręki i GPS w aucie - no tak, jak się ma pracownika pod kontrolą to już nie dobrze :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Igor

Dziwne, że nikt nie pisze. Jest tak dobrze?

Patryk

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników?

Instr
@Patryk

Prosimy o kontakt z biurem

torunianin

Nie polecam pracy w tej firmie, nieuczciwy pracodawca.

Rob
@torunianin

Ciekawe. Ja pracuje tam od 10 lat i złego słowa nie powiem

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski - Toruń

• Jak się pracuje w Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski?

Szkoła Jazdy Rajder Sebastian Wesołowski
  • Chełmińska 21