Opinie o Leszek Szmidt Auto Szkoła Szmidt w Głogówek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Leszek Szmidt Auto Szkoła Szmidt. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Leszek Szmidt Auto Szkoła Szmidt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Szmidt Auto Szkoła Szmidt w Głogówek

Wiktoria Nowy wpis

Hej, czy Leszek Szmidt Auto Szkoła Szmidt to jednoosobowa firma? Zastanawiam się czy można się tam zatrudnić jako instruktor czy może jednak nikogo aktualnie nie potrzebują. Ktoś posiada jakieś informacje na ten temat?

Marley Nowy wpis
@Wiktoria

Hej witaj z tego co się orientuję oprócz pana Leszka jest jeszcze 3 instruktorow

Oli Nowy wpis

4 kategorie zdane za pierwszym razem. Profesjonalne podejście. Jak najbardziej polecam.

Monia Nowy wpis

Serdecznie polecam pana Leszka i jego szkołę. Jest wymagający, ale bardzo zaangażowany i zdeterminowany, by pomòc kursantowi. Tłumaczy do skutku. Trafiłam do niego jako tzw beznadziejny przypadek, pomimo trudnych początkòw, zawziął się, by zrobić ze mnie kierowcę i mam prawo jazdy. Jako instruktor jest wymagający, ale

Mateusz i Aga

Robiłem u Pana Leszka prawo jazdy kat D - Autobus. Robiłem szkolenie okresowe. Robiłem kurs na przewóz osob. Osobiście POLECAM! Pan Leszek uprzejmy, miły, tłumaczy wszystko. Na prawdę jestem bardzo zadowolony z współpracy. Narzeczona robiła prawo jazdy kat.B. Przyszła z innej szkoły. Pan Leszek przyjął i nauczył jezdzić. Tłumaczy nawet jak 10 razy się pytasz o to samo. Opanowany i bardzo miły i sympatyczny. My jesteśmy bardzo zadowoleni, że trafiliśmy do Pana Leszka. Szkoła na 6!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Leszek Szmidt Auto Szkoła Szmidt? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Polecam tą szkołe jazdy . Bardzo dobrze uczą , szczegolnie Pan Leszek miły I dobrze uczy .

Zibi

Klienci zadowoleni a jak się pracuje o ile firma zatrudnia pracowników?

Zadowolony kursant

Polecam tego Pana i szkołę. Trzy kategorie prawa jazdy zdane za pierwszym razem dzięki temu Panu. Bardzo dobrze uczy, wystarczy słuchać i wyciągać wnioski z rad. Moja opinia jest pozytywna.

Ewik

Ile osób tyle opinii? Idealnie nigdzie nie będzie ale szukanie dziury w całym nic nie daje,

Aga

Najlepsza szkoła i najlepszy instruktor P.Leszek

Xyz

Nie polecam tej szkoły jazdy. Tzw.Pan Leszek, nie zapisuje informacji, nie potrafi nauczyć, jest wulgarny oraz wyzywa ... Brak szacunku dla kursanta. Straszy oraz manipuluje . Nie dotrzymuje umowy. Odradzam tą szkołę jazdy .

Chłopak dziewczyny

Szkoła nie do przyjecia.tzw leszek brak panowania nad soba, krzyczy wyzywa brak słów. Zero wyrozumienia i cierpliwości.

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Szmidt Auto Szkoła Szmidt - Głogówek

Leszek Szmidt Auto Szkoła Szmidt
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Mickiewicza 20
    48-250 Głogówek