Opinie o Ap Flyer Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ap Flyer Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ap Flyer Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ap Flyer Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Ap Flyer Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Zarząd Nowy wpis

TYLKO i WYŁĄCZNIE umowa o pracę! Po max 3 miesięcznym okresie próbnym, następna umowa jest podpisywana na czas nieokreślony

Jakie narzędzia pracy zapewnia Ap Flyer Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Pozytywny Nowy wpis

służbowe auto .....chyba jak sobie sam kupisz :)

Artur Przygoda

Wypowiadam się jako Prezes, więc nie będę zachwalał firmy, która prowadzę - stąd opinia neutralna. Nie znam ŻADNEGO pracownika firmy, który zarabiałby te 2000 o których było pisane. Właśnie zostały zatrudnione dwie następne osoby, które SAME ZGŁOSIŁY się do firmy i dostały wynagrodzenie zbliżone do oczekiwanego! I zaręczam bardzo dalekie od wspomnianych 2000 i to jeszcze brutto. Osób, które mają bardzo wysokie, a wręcz wygórowane aspirację, a niewiele sobą reprezentują w późniejszej praktyce nie brakuje. Natomiast zwolnienie pracownika, który przez dwa lata otrzymywał kolejne szanse, bo może się poprawi, weźmie się do pracy chyba nie jest czymś nagannym, a wręcz przeciwnie, prowadzić by to mogło do demotywowania pozostałych pracowników. Jak widźcie Państwo forumowicze ja ma odwagę podpisać się z imienia i nazwiska. Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu … Z poważaniem

xxx

AP-Flyer to (usunięte przez administratora) Takich Ap-Flyerów jest pełno. Janusz biznesu ...... Łeb do interesów może i ma ale najchętniej to szukałby jelenia za pół darmo albo za 2000 i to najchętniej brutto. Poza tym gość jest nerwowy i w każdej chwili może zmienić zdanie. Wahania humorów gorsze jak u baby

Aplikowałeś do firmy Ap Flyer Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
Martyna

@serious a jakieś benefity dla pracowników może są ?

serious

Malutka firma, "zarządzana" przez rodzeństwo - pana prezesa i panią dyrektor - jego siostrę. Odnosi się wrażenie, że ocena kompetencji pracowniczych zależy od sympatii lub antypatii do współpracowników tej pani. Poziom zarobków - taki jaki sobie wynegocjujesz. Premia - to taka wiocha we Włoszech - nie miej złudzenia, że będzie. Kompetencje współpracowników i przełożonych - jedyną osobą z którą da się w DH pracować jest PL. Pomocny, wyrozumiały, empatyczny, z dużą wiedzą merytoryczną. Zaznaczam jedno - przychylny współpracownikom.. Reszta fajnych ludzi to chyba serwis - przemili ludzie. Pozostali - to "koty" nie wiedzą jeszcze co liczy się w życiu bo nie mają jeszcze dla kogo żyć. Ale "dzióbią staremu no". Jeśli planujesz poznać ciekawe produkty - dawaj - tutaj na prawdę można się czegoś nauczyć. Jeśli zaś liczysz na pieniądze, kontakt branżą, z klientami, chociażby uścisk dłoni prezesa, motywację, zachętę - zapomnij. Usiądź za biurkiem i daję Ci 2 lata. A potem cię zwolnią. A pan prezes powie ci "nie odpowiadaj nie pytany".

APF
@serious

Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię, niestety pisana chyba była na mocnym kacu, jak to bywało u Pani w poniedziałki… Te 1-dniowe zwolnienia lekarskie, te urlopy na żądanie. Nie jest sztuką pisać anonimowo, ale faktycznie, na podpisanie się potrzeba odwagi. Nie ma potrzeby wylewać żółci za prawdę, refleksja nad swoją osobą przyniosłaby Pani więcej pożytku. Życzymy powodzenia, jeszcze bardziej wyrozumiałego szefa oraz zarobków i premii adekwatnych do pani kompetencji i zaangażowania w pracę. Wszystkiego najlepszego.

Ganges

Słabizna i amatorka. Praca tylko dla desperatow. Kto ma troche honoru i szacunku do siebie raczej tam nie bedzie szukał "kariery"

Hanna

@Puchatek ma rację. Forum to miejsce na wyrażanie opinii o firmie, a nie obrażanie innych osób. Regulamin forum jasno określa, że nie można posługiwać się personaliami, obrażać innych i pisać wulgaryzmy. Wszystkie takie wpisy zostają archiwizowane przez administratora forum. Jednakże pamiętajcie, że w internecie nikt nie jest anonimowy i zważajcie na słowa, które tu umieszczacie. Zatem proszę tylko o pozostawianie merytorycznych opinii o firmie Ap Flyer, które będą w stanie komuś pomóc.

Januszek

"Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać." sk..syny, przeciez tu było wiecej opinii o tym kiblu, dlaczego zniknęły w ciagu ostatnich kilku dni?

Puchatek
@Januszek

Może dlatego, że to miejsce na opinie, a nie na obrażanie innych.

Bolek5
@Puchatek

Przygoda, to ty? XD

Albert

kalmann -a Ty tam pracujesz czy pracowaleś? Ja byłem na rozmowie i wyglądało ok. Nowa duża siedziba, furki nowe, zarobki uzgodnione na poziomie moich oczekiwań, więc nie bardzo mam się czego czepiać.

violetta
@Albert

a jakie były twoje oczekiwania? 2000 czy 2500zł brutto

Merck

O prosze, "przygoda kazdej chwili szkoda" szuka łosia, wiec złapał sie za kasowanie komentarzy :) jeszcze kilka dni temu widziałem ten usuniety komentarz a wisiał przez ostatnie pare lat

admin

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Ap Flyer Sp. z o.o.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

pan
@admin

co mozesz powiedziec na temat tej firmy? nie ma tresci opinii

Zostaw merytoryczną opinię o Ap Flyer Sp. z o.o. - Warszawa

Ap Flyer Sp. z o.o.