Opinie o Cinema City w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Cinema City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cinema City na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kultura i sztuka - działalność związana z muzyką i filmem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cinema City w Lublin

tfhjgfjhj

Ja pracowałam jakiś czas w większym mieście, później się zwolniłam i chętnie podzielę się opinią na ten temat. To była moja pierwsza praca i nie wyobrażałam sobie nigdy, że można tak traktować ludzi jako pracowników! Znam przypadki osób, które zostali zwolnieni nagle pod koniec zmiany i różne historie na te tematy mogę opowiadać godzinami. Jak już raz podpadniesz i cię nie polubią to masz przechlapane, chyba że umiesz wazeliniarstwo. To samo się tyczy innych pracowników. Zależy na jakim dziale, ale jako że przyjmują tam większość i rotacja jest spora każdy patrzy pod siebie i nie raz zdarzały się sytuacje, że coś zostało zawalone w kinie przez niedogadanie pracowników. I nie chodzi mi tutaj nawet o same obowiązki i stanie po 7h dziennie czy klientów, bo to można wytrzymać, ale czy na własnej skórze, czy z historii z pierwszej ręki mogę w 100% powiedzieć, że ta praca to są jakieś jaja. Co do stawki to miałam chyba 7 zł na rękę. A na filmy wpuszczają jak jest mało ludzi na sali, jak nie wchodzisz za dużo razy i ogólnie jak mają humor i od poniedziałku do czwartku. Jak się ktoś chce męczyć w pracy albo ma to w nosie to polecam, reszcie radzę omijać szerokim łukiem :)))

julka

Czya przyjmą do pracy kogoś kto będzie mógł pracować tylko do 22? I jak to jest z tymi filmami? Możemy oglądać w pracy czy dostajemy jakieś bilety? Możemy zabrać np jednak osobę że sobą czy cos? Ma się jakieś zniżki na produkty barowe? Grafik jest co tydzień układany?

Robak

Czy ktoś potwierdzi stawkę 13zł/h brutto? :)

Xxc

Hot news. Od 01.01.17 stawka w CC to minimum 13zł brutto ;)

Anette
@Xxc

Na 100% czy się okaże później, że odciągną za używanie komputera, telefonu, za strój służbowy. za to, za tamto? Nie wszystkich pracodawców te nowe zmiany zobowiązują do tej stawki minimalnej...

Xxc
@Anette

Na 100%, wychodzi 11 z groszami na rękę ;)

Minnie

Nie ma nic lepszego kiedy przyjeżdża jakiś super aktor podpisywać plakaty w kinie, bilety wyprzedane na pniu, a Ty w mundurku kina podchodzisz i " please, that way, Mr Brad xD"

kamakama

Praca ma swoje plusy i minusy- jak każda. Jeśli pracujesz z ludźmi- czyli z żywym materiałem- to wiadomo, że mogą Ci spaprać dzień, albo go poprawić. Wspomnienia z tej pracy mam dobre i nie żałuję. Na wyjazd do Japonii z pensji nie uzbierasz, ale pracuję cały czas w różnych miejscach i dalej nie uzbierałam ;P. Jeśli trafią się fajni współpracownicy, to jest czas, którego się nie zapomina xD

Diana

Fajna praca, idealna na studia dla kinomaniaka. Nie dość, że zaoszczędziłam na kinie, to jeszcze mi płacili za obecność. ;)

kordian

Oprócz tłumów na premierach, nie mogę do niczego się przyczepić. Praca nie jest ciężka sama w sobie, więc można spokojnie łączyć ją ze studiami. Plus za zniżki i darmowe seanse.

katamaran

Żadnych problemów z grafikiem (co dla mnie, jako studenta dziennego było najważniejsze), świetna ekipa; praca momentami ciężka, jednak przyjemna.

luisa

Jedna z lepszych prac studenckich jakie miałam. Atmosfera bardzo luźna. No i oglądanie filmów po pracy też było sporym atutem. Czasem żałuję, że jednak nie poszłam na kierownika w CC zamiast iść do korpo. :P

rentiv

Mają bardzo fajne podejście do studentów. W sensie rozumieją, że grafik się zmienia itp. i że w jednym tygodniu możesz pracować tyle, w innym tyle. Naprawdę fajna opcja dla studenta :)

Gogi
@rentiv

Zgadzam się, kiedys zależało mi bardzo na kasie to wpisali mnie na 6 dni a innym razem potrzebowałem uczyc sie do poprawki i miałem tydzień wolnego i nie robili problemu. Są bardzo elastyczni i wyrozumiali.

fantassia

Pracowałam na studiach i mile wspominam, na pewno było mi o wiele lepiej, niż gdy rozdawałam ulotki lub pracowałam w restauracji. Zarobione pieniądze wystarczały mi na stałe wydatki, więc nie narzekałam :)

emka

Jest owszem, zostajesz zastępcą menago, poteam menadżerem, a są ludzie - nawet masz na stronie, którzy teraz są dyrektorami na całe regiony. Może to być praca tylko na studia, ale można też się wspinać po szczeblach kariery. Stawka jest adekwatna do wymaganych umiejętności w sumie...

Karola
@emka

Zgodzę się. Praca idealna na studia, ale nie tylko. Jeśli ktoś się odnajdzie i faktycznie podejdzie do sprawy poważnie to można awansować. Generalnie klimat jest fajny, jak ktoś lubi oglądać filmy to już w ogóle atrakcji sporo. Kwestia podejścia i oczekiwań. :)

Ze stanowiska na kasie możesz dostać inne stanowisko: cafe/ow/bar... na awans na SV nie licz. Szybciej wylecisz gdy SV poczuje Twój oddech na swoim ramieniu. Przynajmniej Gliwice tak mają.

Bartek

Ogólnie o Cinema City -Ludzie z którymi pracujesz są super, oprócz Menedżerów i Supervisorów. Oni Cię traktują jak tanią siłę roboczą, na rozliczeniu wszystko ma się zgadzać, bo Cię opieprzą i potrącą z wypłaty. Wszystko się musi zgadzać, nawet pudełka na popcorn. -Stawka ok. 7 na rękę, więc kokosów nie ma. Rodziny nie wyżywisz. Ile przepracujesz, tyle zarobisz. -Grafik adekwatny do dyspozycji, ale nie zawsze, bo jak nie będzie ludzi, to mogą Ci dać zmianę, kiedy nie możesz i martw się sam, ale do pracy masz przyjść. -Sprzęt pamiętający średniowiecze. Drukarki mające ponad 12 lat, monitory i komputery to samo. -Musisz spędzać przerwy w socjalu, w którym nic nie ma. Jak nie masz telefonu to zanudzisz się na śmierć. -Nie dawajcie się nabrać na wszystkie oferty, promocje na dodatkowy zarobek od AllJob, bo i tak nie wyrobicie normy. To będzie cud, jeżeli w miesiącu wyrobisz ponad 100 godzin. A zrobisz to tylko, jeżeli będziesz brać od kogoś zmiany, bo SV układający grafik nie da Ci tyle wyrobić, bo "każdy chce zarobić". -Gdy tylko trafisz na lepszą pracę, rzuć robotę w CC jak najszybciej i nie wiąż z Nią przyszłości. SV zarabiają minimalną na umowę o pracę, a mają największy zapiernicz i zostają czasami do 1-2 w nocy. Menedżerowie zarabiają minimalnie więcej. -Możesz chodzić na darmowe filmy od Poniedziałku do Czwartku, o ile będą spełnione pewne wymagania dotyczące dyspozycji, seansów, obecności ludzi itd. -Tylko studenci mogą tam pracować. Nie studiujesz- nara. -Ogólnie praca w miarę łatwa, tylko najlepiej, jakby pracowały roboty. -Czasem, gdy masz zmianę od 9 do 17 to już o 15 mogą Cię wysłać do domu. Ale zapłacą Ci tylko za te 6 godzin. Oszczędność...Dlatego nie zarobisz. Trudno o plusy, jedynie dobre jest to, że można studiować i pracować i grafik dostosowany do potrzeb. Minusów sporo. Pozdrawiam Były pracownik

Annonim

mcp, mówisz o pracy w kinie jako o poważnej pracy? Przecież każdy wie, że w biurze wcale tak fajnie nie jest, a już na pewno to wie ten kto przeszedł przez biuro w kinie na śląsku. Zanim ktoś przecież przyjdzie na rozmowę to już w biurze są śmiechy, że znaleźli się kolejni którzy chcą pracować za takie zabawne pieniądze. ;)

mcp

Jakoś mi się pracuje świetnie, wiadomo, czasami nie bywa łatwo, kiedyś pracowałem na działach, teraz w biurze. W moim kinie klimat jest świetny, zawsze sobie nawzajem pomagamy i każdy wywiązuje się ze swoich obowiązków. Bywają gorszę dni kiedy pracy jest strasznie dużo, ale wtedy każdy spina (usunięte przez administratora) i zapieprza, nikogo nie trzeba upominać. Narzekajcie więcej lenie to na pewno dużo osiągniecie.

mcp

Annonim

To powiem tak, Stawka w Gliwicach: 7zł/h brutto (Obsługa widza) 7,2zł/h brutto (Kasy) 7zł/h brutto, a po przepracowaniu 250h 7,4zł/h brutto Bar/Cafe około 10-11zł brutto kabiny. To od was zależy co będziecie robić ale jutra nie możecie być pewni w tym kinie, to co widzę co się dzieje tam obecnie jest po prostu przerażające. Przynajmniej w Gliwicach każdy pod każdym dołki kopie. Za nikogo nie można tam ręczyć bo już wiele razy było tak, że najlepsi przyjaciele sobie tam nóż w plecy wbijali. O tych co noszą białe koszule też nie będę nic mówić bo reprezentują o wiele niższy poziom niż pracownicy działów.

Miło

Jej, ile tu hejtu.. Powiem Wam tak, dużo zależy od atmosfery w danym kinie. W moim była genialna, współpracownicy z działów, kadrą kierownicza, ogólnie wszyscy bardzo zgrani, każdy był w stanie powiedzieć coś o każdym z nas a do pracy przychodziłeś z uśmiechem który rekomendował nawet tę śmieszną stawkę. Jeśli chcesz pracować nikt Ci nie zabroni, a jeśli nie to Twój wybór ale dla samego przeżycia tajnej przygody z pierwszą pracą Polecam jak najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Cinema City - Lublin

• Jak się pracuje w Cinema City?

Zobacz opinie na temat firmy Cinema City tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cinema City?

Kandydaci do pracy w Cinema City napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cinema City