Opinie o G & M Sp. z o.o. w Jabłowo ul. Krótka 14 B

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie G & M Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w G & M Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G & M Sp. z o.o. w Jabłowo ul. Krótka 14 B

Czy pracownicy G & M Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tereks

Tak integrują się na kwaterach intergracja alkoholowa

Tak alkoholowej

Jak tu Pan "Tereks" poniżej wspomniał - integracja najczęściej przybiera formę alkoholowego wieczora. Jednak chciałbym zapewnić, że jeśli grupa pracowników za namową kierownika będzie chciała pojechać na wycieczkę, zobaczyć Sztokholm, Goteborg czy inne miasto, pojechać na ryby, zrobić grilla czy pograć w piłkę - jesteśmy jak najbardziej otwarci i wspieramy takie formy spędzania wolnego czasu. Busy na weekend są przeznaczone dla pracowników - nikt nigdy nie rozliczał się z paliwa czy km - także forma integracji w największej mierze zależy od pracownika i jego chęci. Pozdrawiam !

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w G & M Sp. z o.o.?

Tereks

W tej firmie są porobione grupy także z atmosfera jest lipa a o kierownictwie nie ma co wspominać totalne (usunięte przez administratora) a zarobki marne

Moim zdaniem atmosfera na budowie zależy zarówno od kierownictwa jak i od pracowników. Na budowach, na których byłem nie miałem do czynienia ze złą atmosferą i myślę, że potwierdziliby to moi współpracownicy. Jeżeli chodzi o zarobki to tu głosy są podzielone, jak to mówią - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale firma w tym roku przyjęła 10 pracowników, którzy wrócili po wojażach w innych firmach, czyli chyba nie jest tak źle :)

Radek

Nie wiem skąd tyle złych opinii na temat firmy. Ja pracę w tej firmie wspominam jak najbardziej miło. Mimo upływu lat, mam kontakt z niektórymi osobami. Nie wiem, jak to teraz jest na prawdę z kierownictwem, ale "za moich czasów"....było ok

Wolar

Firma jest jak najbardziej ok ale kierownictwo do niczego się nie nadaje niczym się nie interesują tylko siedzą w biurze i nic nie robią nie załatwia żadnej sprawy goteborg tam to się dopiero cuda dzieją kierownictwo jest mega zajefajne jak dalej ich firma będzie trzymać to wszyscy ludzie się zwolnią oczywiście nie ci co trzymają palec w (usunięte przez administratora) kierownictwa bo takich tam jest od groma nie chce się o tm rospisywac bo bym mógł powieść napisać a ten kierownik co dodał komentarz to kłamie nic więcej pozdrawiam ekipę g&m

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie G & M Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w G & M Sp. z o.o.?

majster

moim zdaniem jest w miarę ok. najgorzej mają ci co udają ze pracują i podpadzioch za alkohol.

Leon

Co prawdę napisałem to skasowaliscie opinie dziady prawda w oczy kole jak jesteś taki kozak to przyjedź do Raciborza to zobaczysz jakich głąbów ściągacze do Polski że nic nie czają bazy

Ppp

Dajcie sobie spokój z tą firmą najlepiej co im wychodzi to okradanie pracowników.wiem to bo troszkę tam popracowalem

ObserwaTor
@Ppp

Nie słyszałem aby komuś nie wypłacili należności, które im się należały nawet po tym jak zostały zwolnione, skończyły im się umowy. Może masz żal, że zostałeś zwolniony nie nadając się do pracy?;)

Czarek

Myślę, że ktoś po prostu źle wybrał sobie pracę i teraz narzeka bo firma jest spoko!!

Rysio

Mam pytanie. Jest oferta jako inzynier budowy mostów. Jak się tam pracuje na tym stanowisku, jakie szefostwo co z tymi wypłatami? Czy wszystko jest na umowę czy jako delegacja. Dzięki Za wszystkie odpowiedzi.

kaczka
@Rysio

Daj sobie spokój z tą firmą bo za chwilę mogą być problemy z wypłatami ponieważ nie ma nowych projektów!

Podsumowując po kilku miesiącach pracy. Kto jeździ po świecie ten wie że nigdzie nie jest idealnie. Plusy to 1) Bardzo duży plus zjazdy co 3 tygodnie na 1 nawet jak jest ważna potrzeba to można zjechać wcześniej nikt nie robi problemów 2) Bilet kupuje i płaci firma chociaż różnie było z dogadaniem miejsca lotu ale już jest ok 3) Zakwaterowanie załatwia i opłaca firma 4) Zawiozą cię na lotnisko i odbiorą nawet jak pracowałeś tylko tydzień do pracy też samochodami firmowymi nie żadne tam miejskie czy pociągi 5) W każdej chwili możesz się zwolnić nie ma żadnych kar za zerwanie umowy tylko wiadomo jak robiłeś dzień czy pięć to za bilet płacisz sobie sam 6) Pracuje się głównie po 10godz i soboty 5 7)Stawka na początek to 40zł netto jak dobrze pracujesz/znasz dobrze język to dostaniesz więcej w zależności od doświadczenia 8) Na kwaterach jest gdzie przechowywać jedzenie tak że można zabrać z Polski dużo schabowych i zamrozić 9) Dobre zaplecze socjalne na budowie 10) Wypłata w dwóch transzach pierwsza około 10 druga przeważnie do końca miesiąca ostatnio się nawet poprawiły te przelewy No ale żeby nie było za kolorowo są i minusy 1) Dla mnie największy minus to Kontrahenci którzy są upierdliwi jak wrzód na (usunięte przez administratora) i wymyślają pierdoły typu żółte i czerwone kartki dla mnie robota to robota trzeba zrobić i już 2) Zakwaterowanie w domach gdzie jest 30 chłopa różnego pokroju i wiadomo różnie to się dogaduje 3) Nie zawsze opłacony ZUS ale podobno ma się poprawić 4) Bezpłatna przerwa w pracy co dla mnie jest karygodne i chyba niezgodne z przepisami No i chyba tyle więc wychodzi raczej na plus Może stawka nie dla wszystkich jest ok bo gdzie indziej więcej płacą ale trzeba płacić za mieszkanie, prąd, bilety dojeżdżać do roboty samemu no i mniej godzin pracy więc na jedno wychodzi a i zjazdy co trzy miesiące. Mam nadzieję że opina pomocna :-)

Chetny

A jak z tą ciągłością, jest czy przestoje tez są jesli chodzi o pracę ? I jak z tymi wykładami w ratach ? Czy za np. Styczeń dostane wszystkie pieniądze w Lutym ? Czy może później ?

Witam, pracuje w Szwecji jako zbrojarz w konkurencyjnej firmie, i byłbym skory przejść do G&M ze względu na system 3 na 1, i mam kilka pytań. Czy na każdej budowie pracuje sie 3 tyg i 1 tydzień w domu ? Mówili ze na start 40 zł, ale czy sa podwyżki ? Bo 40 zł to trochę mało. Po ile godzin sie pracuje ? I ile dni w tygodniu ? Czy oni opłacają bilety z i do Polski ? I jak z terminami wypłat ? Z góry dzięki za pomoc

Maxi Kaz
@Nowy

Możesz liczyć na 2 zł podwyrzki jeśli się sprawdzisz. Może 5zł po pół roku. Stawki są śmieszne. To jest mniej niż 10 euro na godzinę. Tak lata się 3 na 1. Lepiej idź do Jobzonu w Norwegii. Lepiej na tym wyjdziez. Taka sama rotacja i nie bedziesz miekszac w kołchozach. W gm czasem zapominają zapłacić za wszystkie godziny, więc uwarzaj!

@Nowy

Na wszystkich budowach rotacja 3 na 1. Zaczynasz od 40 podwyżka możliwa już po 2 miesiącach o 2-3 zł. Pracujesz od poniedziałku do piątku po 11-12 godzin i w soboty 7. Bilety w obydwie strony opłaca firma.

@Nowy

Dzięki, Panowie za podpowiedz, a powiedzcie jak kwatery w G&M, czy są w miarę ok ? Tzn wyposażone w kuchnię itp ? I czy mozna liczyć na ciągłość pracy, nawet w zimie ?, czy zdarzają się przestoje ?

BOB
@Nowy

ja bym OMIJAŁ TĘ FIRMĘ PŁACĄ NA RATY (usunięte przez administratora) BO PRACUJĘ Z OSOBAMI Z G&M, NARZEKAJĄ NA WYPŁATY BO W RATACH PŁACĄ CZYLI KANCIARZE I (usunięte przez administratora)

Orlik

Odszedłem z firmy dając im ponad miesiąc na znalezienie zastępcy plus we własnym zakresie znalazłem zastępcę, który wciąż tam pracuje i jest ceniony. Najpierw zwlekali ponad miesiąc z wyrównaniem 1000zł za błąd z ich strony, następnie nie zapłacili mi za tydzień pracy w kolejnym miesiącu. Nie opłacają ZUSów. Po 5 miesiącach nie mam opłaconej nawet jednej składki. Soboń obiecuje, że to się zmieni, ale widocznie to tylko puste słowa. Lokale są brudne i dobrze mieć własną pościel. Wypłaty poza podstawą nie na czas. Omijać szerokim łukiem. Kolejna pseudofirma.

Popek

Wszystko Ok polecam a ci co pisz głupoty na ta firmę to zwykli ludzie z pod sklepu pseudo fachowcy pracuje rok zaczynałem od 40 zł teraz mam 45zl nie jest złe wszystko opłacają tylko jedzenie cię interesuje pracuje na budowie u nas około 20 osób i się nie zdażyło żeby ktoś poleciał gdzie indziej niż chce poprostu jak się pije i się nie pamięta kiedy się leci do domu to tak jest i się przypomnij dzień wcześniej wszyscy co piszą te komentarze to ludzie którzy nie nadają się do pracy albo za dużo pili widać kiedy kto był zwalniany i kiedy były komentarze dodawane pozdrawiam

R
@Popek

W dużej mierze zgadzam się z Popek. Miałem okazję pracować w tej Firmie i pomimo płatności "w ratach" i czasem może nie najlepszych warunków mieszkaniowych (to kwestia szukania lokum "na szybko" - co później można było zmienić) to pracowałem z bardzo fajnymi ludźmi a co najważniejsze dobrymi fachowcami. Jeśli ktoś rzeczywiście zasługiwał na podwyżkę - śmiało mógł się o nią starać. Co jest równie bardzo ważne - dwukrotnie miałem okazję się przekonać o tym jak Szef jest bardzo w porządku i bardzo ludzki (w dzisiejszych czasach trudno o ludzi "na stanowiskach" lub właścicieli firmy, którzy są gotowi pomóc w trudnej sytuacji pracownikowi). To na prawdę wyrozumiały człowiek. A co do dziewczyn pracujących w biurze i biletów - zanim wyda się jakąkolwiek opinie, warto poznać zdanie obu stron - One są bardzo w porządku - uczynne i bardzo pomocne - wystarczy poprosić, a to że bardzo często nie odbierają telefonów - nic dziwnego - tylu pracowników i gdyby chciały z każdym rozmawiać - nie mogłyby zrobić nic innego - od kontaktów pomiędzy pracownikiem a biurem jest kiero czy inżynier na budowie.

PRACOWNIK

PORAŻKA!!! ZNAM TĄ FIRMĘ I WSZELKIE SPRAWY OPISANE PRZEZ MOICH PRZEDMÓWCÓW - PRAWDA!!!

zainetresowany
@PRACOWNIK

Cześć. Ciekaw jestem czy pracujesz w tej firmie czy już nie. Tak się przymierzam do pracy w gm ale opinie są podzielone i nie wiem ile w tym prawdy

Majster Wacek
@zainetresowany

Ja pracuje firme polecam w 100% firma wypłacalna stawka 42zl na godzine mieszkanie opłacone przeloty z kraju też . Wyplata na raty jak telewizor w mediaexpert . Robota lekka tylko wygodne buty potrzeba bo cały dzien trzeba chodzić gdzie tylko popadnie zeby nikt nie złapał na siedzeniu polecam w 100% tylko uważać na pociotkow bo duzo ich w tej firmie .

Janusz budowy

Nie polecam wypłata na 3 raty minimum i nie wiadomo kiedy zostaną te raty wypłacone . Bilety kupowane jak im pasuje nie przejmuja sie tobą gdzie polecisz chcesz do krakowa to jak za drogi bilet to polecisz Warszawy albo Gdańska byle kilka złotych zaoszczedzić a ty sobie potem z dojazdem radz szkoda słów ... Praca jak praca nie jest źle czasem ciężej czasem lekcej . Kierownictwo w miare normale ale oczywiscie zawsze znajdzie sie kóry ma troszke władzy i kozaczy ale co ztobic wszedzie tak jest . Jesli ktos jest zainteresowamy praca może śmialo aplikować bierą co idzie byle młotek z reki nie wypad albo cegi :)

Aneta
@Janusz budowy

W 100% się zgadzam. Mąż pracuje od lutego. Praca w miarę ok, kierownictwo i zakwaterowanie też da się przeżyć. Za to Pani od biletów to porażka. Mąż miał przylecieć w piątek do Lublina a w czwartek pani stwierdziła że nie ma biletów co było bzdurą tylko cena nieodpowiednia bo 1000zł więc dostał bilet na sobotę do Warszawy za 800zł kiedy można go było kupić trzy tygodnie wcześniej za 180 zjazdy są ustalane wcześniej co trzy tygodnie więc to niewielki wysiłek pomyśleć. Na biletach można zaoszczędzić to może wypłata była by na czas. Pierwszy przelew na 10 przychodzi w miarę o czasie ale drugi to kiedy tam popadnie dzisiaj mamy 25 a jeszcze go nie było. Życzę dużo cierpliwości pracownikom. Aha i nie wiem kto jest tym Romanem ale raczej z pracą w tej firmie nie ma nic wspólnego .

Lidia

@Roman, napisałeś odnośnie stawek oraz terminowości wypłat. Natomiast, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w G & M, ponieważ jak wspomniałeś w swojej wypowiedzi firma jest bardzo dobra? Zatem może warto nadmienić jeszcze w jakich aspektach jest dobra oprócz tych, które wymieniłeś w swoim wpisie. Czy firma proponuje swoim pracownikom szkolenia wdrażające do pracy oraz podnoszące kwalifikacje? Jeśli tak, to zachęcam do podzielenia się takimi informacjami. Mogą okazać się istotne dla kandydatów do pracy w firmie.

Roman

Bardzo dobra firma stawki jusz od 35 zl wypłata na czas jak ustalone na od 2 do 4 rat bilety kupione 3 mniesiace wcześniej. Polecam każdemu

Rzymianin

Kiepsko, bo nawet Zus- u nie potrafią zapłacić. 06.2017 pod koniec września zapłacili. I jeszcze mówili że to nie możliwe że nie jest zapłacone. Później że system się im zawiesił. A ludzie jak nie byli ubezpieczeni tak nie byli. 4 listy z Zusu dla potwierdzenia jeśli ktoś chce

Zostaw merytoryczną opinię o G & M Sp. z o.o. - Jabłowo

• Jak się pracuje w G & M Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G & M Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G & M Sp. z o.o.?

G & M Sp. z o.o.