Opinie o Santechinstal Dariusz Kozieł w Ostrowsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Santechinstal Dariusz Kozieł. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Santechinstal Dariusz Kozieł na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santechinstal Dariusz Kozieł w Ostrowsko

mam doświadczenie w pracy przy naprawie pieców. już 10 lat pracuję w tym zawodzie. teraz potrzebuję zmian i poszukuję innej firmy. wiecie, czy właściciel jest otwarty na nowych pracowników? jeśli tak, to jakie wynagrodzenie im oferuje? chciałbym zarobić z minimum 5000 złotych na rękę... jest taka możliwość?

Eliminować partaczy Nowy wpis

Szkoda że na te opinie nie wpadłem wcześniej. Zupełnie nie polecam tego amatora. Nie ma pojęcia na temat serwisu pieca. U mnie był kilka krotnie, dopiero inny serwis sobie poradził. Pseudo fachowiec – to naprawdę dobre określenie. Uszkodził piec reperując. Kiedy sobie nie radzi unika kontaktu. Usterkę dopiero usunął inny fachowiec, mówiąc że po nim to nie pierwszy serwis. UWAGA NIE DAWAĆ MU ŻADNYCH PIENIĘDZY Z GÓRY

Marcin Nowy wpis

Najgorszy wykonawca "konsekwencji" pieca z jakim się mogłem spotkać . Przyjechał do w pełni działającego pieca a po jego wyjściu piec zaczął się wyłączać .. Pan pseudo fachowiec wracał na reklamacji jakieś 4 razy ( po kontakcie z PZU ze względu na posiadane ubezpieczenie - sam nie odbierał telefonu) za każdym razem twierdził że to na pewno to , że już będzie działać i po max kilku godzinach i informacji że jednak nie naprawił usterki ( która przecież sam zrobił ) umawiał się na kolejną wizytę i następnie ignorował próby kontaktu z nim . Finalnie usterkę naprawił inny fachowiec twierdząc , że niestety amator nie powinien się brać za taką robotę .

Anonim - 2011-06-08 13:07:33 nikt ci nie pomoże i tak [usunięte przez admina] z nimi oni maja dobrych prawników i są zabezpieczeni ja z nimi przegrałem na drodze sądowej . czy to przypadkiem nie jest wypowiedź właściciela firmy? bo już podobne wpisy były na innych portalach.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

nikt ci nie pomoże i tak[usunięte przez admina]z nimi oni maja dobrych prawników i są zabezpieczeni ja z nimi przegrałem na drodze sądowej .

Zostaw merytoryczną opinię o Santechinstal Dariusz Kozieł - Ostrowsko

Santechinstal Dariusz Kozieł