Opinie o Volkswagen w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Volkswagen. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Volkswagen o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Volkswagen w Polkowice

zzz

Czy do Volkswagena w ogóle kogokolwiek przyjmują?

Nicky
@zzz

Nie

tomasz

czy w vw wypłacają kredkowe albo coś podobnego ?

Tom

Da się tu odbyć praktyki?

Szybki bil ????

Jaką norme teraz ciśniecie , Janusz coś pomaga dajcie go w system zmianowy 18 jest super ! Hehehe

darioss
@Szybki bil ????

(usunięte przez administratora) z podziałem na elyty taborety i grzbiety. zagrzybiala polityka , betonowe flipczarty, umazane mordki Pani dyrektor Chomik Bezbjoder:))))

@darioss

Na pewno sporo wiecie o pracy w Volkswagenie, dlatego liczę na Waszą pomoc. Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, iż firma ta szuka osób ambitnych, zaangażowanych, potrafiących pracować w zespole, odpowiedzialnych i kreatywnych. A co, jeśli chodzi o doświadczenie? By aplikować należy je mieć?

nobody
@Agnieszka

jeśli miałbym wybierać pomiędzy firmą rodzinną a korpo, wybrałbym firmę rodzinną, korki są zależne od giełdy, popytu, skandali ,kryzysów etc. możesz stracić pracę będąc topowym zawodnikiem.Firma rodzinna ma w takim rankingu jedynie plusy.Jesli miałbym wybierać między korpo biedronka - Geronimo, czy amazon , wybrałbym vw. vw w tym przypadku wygrywa.jednak dziejsza sytuacja koncernów z Niemiec jest zapowiedzią ogromnego kolapsu spowodowanego spadkiem kursu euro wskutek ataku USA na gospodarkę Europy, brexit, oraz miliardowe długi deutsche banku

nobody
@Agnieszka

alez skąd ! doswiadczenia to zapewni tobie w przesycie firma! spostrzezesz to po wlosach np....jesli masz krecone to ci sie wyprostuja a jezeli proste to tylko ci posiwieją:)))))

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Volkswagen.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
Norbert

@xxx Volkswagen planuje inwestowanie w rozwój polkowickiej fabryki. W 2019 roku zostanie uruchomiona produkcja najnowszej generacji jednostek wysokoprężnych

xxx

Witam. Krąży pilota, że produkcja silników ma zostać przeniesiona do poznania. Coś u Was słychać na ten temat?

nick
@xxx

I liczysz że ktoś ci na forum odpowie i będziesz mógł w to uwierzyć? nie lepiej zapytać jakieś kompetentnej osoby w pracy zamiast rozsiewać plotki?

Czy tabela plac dla Volkswagen Polkowice jest taka sama jak dla Volkswagen Poznan? Ile wynosi np. w Polkowicach stawka w 2019 dla grupy 3g

BUM

Cześć może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sytuacja w Polkowicach ? jakie są zarobki/atmosfera/system zmianowy i czy są bądź czy mają być jakieś przyjęcia ?

BUM

zawiedziona

zawsze miałam VW za dobrego pracodawce , i takie opinie raczej słyszałam od osób które pracują tam już wiele lat, niestety dzisiaj po całodziennej rekrutacji przez agencje pracy na stanowisko montera która przeszłam pozytywnie, ten czar prysł jak bańka mydlana.kwalifikacji nie mam wysokich i na cuda nie liczyłam ale jak usłyszałam 2800 brutto, to myślałam że sie przesłyszałam. pozostaje mi trzymać kciuki za resztę ludzi którzy zdecydują sie tam pracować i życzyć im powodzenia, bo z pewnością nie będą mieć tam kolorowo

xyz
@zawiedziona

A od kiedy po kryzysie z silnikami diesla Volkswagen w Polkowicach rekrutuje nowych ludzi?

non
@zawiedziona

Jak praca za 2800 brutto Ci nie odpowiada to chyba za dużo masz. W okolicy na strefie większość oferuje najniższą krajową a Tobie dali 1000zł więcej to nie wiem czego Ty chcesz. Ja bym się cieszył żeby mi tyle dali.

Oracz
@non

No to powiem Ci jesteś mega ambitna żółte pięty i na hate

PAWEŁ

słuchajcie, czy do waszej firmy w Polkowicach są jakiekolwiek przyjęcia, bo od bardzo dawna na stronie internetowej firmy Volkswagen nie pojawiła się ani jedna oferta pracy! - O CO TU CHODZI?

@PAWEŁ

Być może oferty pracy pojawiają się na innych stronach z ogłoszeniami? Najpewniejszym źródłem informacji będzie skontaktowanie się z firmą i zapytanie o przyczynę tego stanu rzeczy. Może dowiesz się czegoś na temat aktualnego procesu rekrutacji. Jeśli uda Ci się skontaktować z firmą, podziel się proszę informacjami na ten temat.

Szybki bil ????

Związek zawodowy jest jak płot sam jesteś jak sztacheta hehe .A idź pan w cholere do roboty zagonić wszystkich na skoczków hihihi!

@Szybki bil ????

Czy to powiedzenie odnosi się do aktualnej sytuacji w Volkswagenie? Zdaje sobie sprawę, że Twoje wpisy mają zabarwienie humorystyczne jednak czy mógłbyś wypowiadać się w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum? Pamiętaj by Twoje opinie były rzetelne i merytoryczne - tylko w ten sposób możesz przekazać coś istotnego osobom planującym podjąć pracę w firmie.

Agnieszka

Wszystkim, którzy szukają aktualnych ofert pracy polecam zajrzeć na oficjalną stronę internetową firmy. Można znaleźć tutaj informacje na temat wolnych stanowisk, procedury rekrutacji i wszelkie kryteria, które należy spełnić by dostać pracę na danym stanowisku. http://volkswagen-poznan.pl/pl/dolacz-do-nas @Darek, czy udało Ci się znaleźć kogoś takiego? Czy w dalszym ciągu pracujesz w tym samym miejscu?

Darek

Czy jest chętna osoba aby przenieść się do Vw w Poznaniu z Polkowic???? Chętnie się zamienię..

Mgr inż elektryk

Witam. Jestem zainteresowana pracą w VW Polkowice. Z wykształcenia jestem mgr inż elektrykiem z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Proszę o informacje gdzie mogę w chwili obecnej złożyć swoje podanie? Na stronie internetowej obecnie VW nie prowadzi rekrutacji. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Janusz
@Mgr inż elektryk

idz ty synku lepiej do kopalni....bo tu cie postawia przy tasmie i po 15 latach bedziesz idiota z chorym kregoslupem

Zatroskany hihihi
@Janusz

A gdzie Janusz co z nim ktoś kompetentny ma jaja żeby odpowiedzieć co ma robić ?

Inz
@Janusz

Oj Januszu, wyraźnie napisane jest "zainteresowana"!!! To kobieta! Elektryk może być kobietą :)

Kuba

Konkurencja zainspirowała niektórych do pisania tych bzdur?

Agnieszka

Upominam niektóre osoby wypowiadające się poniżej, że forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na plotki o kolegach z pracy. Jeśli chcielibyście podzielić się swoją rzetelną opinią na temat pracy w Volkswagen w Polkowicach - zachęcam. Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Agnieszka

@Administrator GoWork, Twój komentarz, a także nick, jest zdecydowanie nie na miejscu. Zachęcamy do wypowiadania się na temat pracodawców dlatego, że każda opinia napisana przez pracownika firma może być bardzo istotna dla osoby zastanawiającej się nad podjęciem pracy w danym miejscu. Co w tym złego? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Volkswagen w Polkowicach?

Związkowiec

A co teraz z KLEPUCHEM kto nam będzie drukował rozkłady autobusów na nie złej grupie hihihihi.Proponuje go na linke dać przez tyle lat wynegocjował dobre warunki to teraz będzie tam grzał na licznik jak pączek w maśle hehehehe

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 30. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Volkswagen? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Master of ADMINISTRATOR

no...

Radio:)))

Do vwmpcamp wchodzi się głównymi drzwiami a wychodzi Kominem:)))

...
@Radio:)))

Troll, idiota...

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen?

Zobacz opinie na temat firmy Volkswagen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen?

Volkswagen