Opinie o Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Warszawa

Prywatna placówka oświatowa pod jednym dachem mieszcząca przedszkole, szkołę podstawową oraz gimnazjum.

Branże: Szkoły podstawowe
Szkoły podstawowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Warszawa

Anka

Nie rozumiem jak "osoby zarządzające szkoła" mogli postąpić w ten sposob, jakby mieli sumienie, ostrzegli by w czerwcu, rodzice mieliby czas na poszuka nie szkoły, a nauczyciele pracy. Ale w sumie, decydując się zostać w miejscu, gdzie tak wykorzystano młode matki, mogli przypuszczać, że w końcu i oni będą na ich miejscu. Niektórzy nauczyciele całe życie poświęcili pracy w szkole, od rana do wieczora i co z tego mają? Wielkie nic,taka niespodziankę 2 tygodnie przed końcem wakacji... A osoby związane ze szkołą, że też się nie wstydzą, chociażby ze względu na swoje rodziny, dzieci, znajomych, przecież to zachowanie już krąży na mieście, a będzie coraz gorzej... Może są bezkarni prawnie, ale ludzie widzą i rozumieją. Mając dzieci wstydzulabym się tak postępować, jaki przykład się pokazuje tak postępując? A poza tym karma wraca, jak nie teraz, to jeszcze zdąży... :)

O
@Anka

Nie są bezkarni karnie, prokuratura, urząd skarbowy , sąd gospodarczy zapukaja do nich.

Joanna

Posiadacie nowe wiadomości dotyczące zatrudnienia oraz rozwijania się firmy Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa? A może wiecie coś w temacie warunków pracy i benefitów? Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi, najnowsze wieści dotyczące tego pracodawcy będą tu bardzo pomocne dla innych! Przypominam Wam również o przestrzeganiu regulaminu serwisu gowork, komentarze łamiące regulamin będą usuwane przez administratora!

Dominika

Czy szkoła potrzebuje może pracowników? Wiecie coś w tym temacie?

Joanna

Pracujesz w Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy.

@Joanna

Należy się bardzo, bardzo zastanowić zanim się podejmie współpracę z pracodawcą. W trakcie pracy czeka pracowników kilka niespodzianek. Do rozważenia podam tylko propozycję zawarcia dwóch umów (korzystne dla pracodawcy, ale nie pracownika). Dlatego kto chce podjąć współpracę z tą FIRMĄ dobrze by to mocno przemyślał.

Nauczyciel

Rozmowa kwalifikacyjna przeprowadzona w sposób bardzo pobieżny. Dyrektorka nie obejrzała nawet dyplomów ukończenia studiów czy zaświadczeń o przebytych kursach. Nie wiedziała nawet, z kim umówiła się na spotkanie i z kim rozmawia (prosiła o podanie nazwiska i pytała, czy mam ze sobą CV, które wcześniej wysyłałam mailem, bo nawet tego dokumentu nie miała przed sobą). Uzgodniłyśmy warunki pracy i płacy. Następnie dyrektorka stwierdziła, że chce nawiązać ze mną współpracę, zatrudniając mnie. W przeciągu kilku dni miała podać mi plan prowadzonych zajęć, jednakże na maila napisanego przeze mnie po paru dniach nie odpisała, nie skontaktowała się, a odebrawszy po tygodniu telefon ode mnie i usłyszawszy moje nazwisko, bez słowa rozłączyła się i kolejnych telefonów już nie odbierała. Zadzwoniłam wobec zaistniałej sytuacji do sekretariatu szkoły z pytaniem o rozkład moich zajęć. Pani sekretarka powiedziała, że za chwilę sprawdzi i do mnie oddzwoni, bo właśnie dzień wcześniej układali plan zajęć w tym tych, które ja miałam prowadzić. Oddzwoniła po około pół godzinie i poinformowała mnie, że jednak w tym roku tych zajęć nie będzie, bo nie ma chętnych (!). Uważam, że nawet jeśli dyrektorka postanowiła mnie nie zatrudnić (chociaż wcześniej się ze mną umawiała), wypadałoby o tym poinformować, a nie rozłączać się bez słowa i nie odpowiadać na maile. Bardzo niepoważne, nieeleganckie zachowanie.

Jak się pani nazywa? Ma pani swoje CV ze sobą? Jakie jest pani wykształcenie i kwalifikacje? Czy pracowała pani już z małymi dziećmi? W jakich godzinach i dniach może pani podjąć pracę?

Wolny wybór

Czasy PRL-u minęły a w Argonaut wciąż Kalisze i Kwaśniewscy na ścianach ściskają się na fotkach z "zarządzającymi" ;)

JJmOt

Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa to dobry pracodawca, co zresztą chyba nie powinno nikogo dziwić, dzieci są łatwe do "poskromienia" kasa jest niezła, wymagania nie są jakieś specjalnie ciężkie.

Na skraju

Firma, właśnie to tylko firma NIE SZKOLA

Vbv

Boże co dzieje sie w tej szkole. A właśnie miałam ta wysyłać swoje CV, dobrze czasem poczytać fora. Szkoda mojego czasu na taka szkole.....

Odp

Co dzieje sie w szkole Argonaut? Nic dobrego, nic dobrego.....

Franciszek

@Lerona, a co ten cały Aurus ma wspólnego z Argonaut, bo doprawy nie wiem dlaczego to napisałas. Pozdrawiam.

zosia

nie - podpiszą z tobą umowę

aga

Moja córka chodzi do Argonauta dwa lata (do SZP), jest bardzo zadowolona,ja również.Dzieci są dopilnowane ,wiem co sie dzieje na lekcjach,jakie dziecko robi postępy w nauce,mam świetny kontakt z nauczycielami. Moje dziecko jest uśmiechnięte i szczęśliwe a to chyba jest najważniejsze.

areseia

Dziś byłam w szkole i widziałam dziewczynkę, która krzyczała, że nie chce jechać na wakacje. Zapytałam się dlaczego. Powiedziała, że uwielbia panie ze szkoły i chce z nimi zostać. Oznacza to, że dzieci są ze szkoły bardzo zadowolone.

Kis

Jestem właśnie po rozpoczęciu roku w nowym budynku. Kadra wykonała kawał dobrej roboty i nie mydliła oczu ze coś zrobi a nie wykonała obietnic. Na spotkaniach dyrekcja i pani prezes przekazały wizualizacje nowej lokalizacji ale nikt nie przewidział ze zrobią takie cacko. Mysle ze to nie tylko moja opinia patrząc po twarzach dzieci i rodziców z innych klas. Boisko wielki plac zabaw.naprawde szkoła na 6 gwiazdek. Słyszałam jak mama jednej uczennicy mówiła ze to nie tylko najlepsza szkoła w Warszawie ale teraz juz w Polsce. Nauczycielki zadowolone uśmiechnięte czyli praca ok. Tak mniemam bo inaczej na zebraniu z rodzicami nie byłoby takiego entuzjazmu.

mama

Moje dziecko uczęszcza do tej szkoły i uważam że jest godna polecenia, osobiście sprawdzilismy dwie inne szkoły i ta okazała się najtrafniejszym wyborem. Uważam, ze jest godna polecenia, kadra jest fachowa i zaangażowana, oferują wysoki poziom, ale nie wyścig szczurów! Stwarza wspaniałe warunki do rozwoju zarówno dzieciom słabszym jak i tym wyjątkowo uzdolnionym, a ze wzgledu na mało liczne klasy każde dziecko ma zapewniony indywidualny tok nauczania. Naprawdę warto przyjść i przekonać się samemu! POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa?

Kandydaci do pracy w Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa
1.7/5 Na podstawie 241 ocen.

Argonaut Międzynarodowa Szkoła Podstawowa