Regalux

Opinie o Regalux

wwww

Pracuje ponad 2 lata i nie narzekam. Zarobki dosyć dobre, na atmosfere w pracy tez nie narzekam. Z tego co wiem to jedyne niesnaski i (usunięte przez administratora) są na wyższych szczeblach w biurach i nie dziwie się bo chciałabym widzieć jak wy byście sie zachowali w stosunku do niekompetentnych czy nieodpowiedzialnych pracowników "których nie brakowało" gdyby chodziło o wasze miliony... Tak na zakończenie jak ktos przejmuje sie współpracownikami z działu tymi którzy kablują albo cisną go że cos im nie pasuję w twojej pracy a tak naprawde nie mają nic do gadania dla mnie są miękką fają albo nie zaznali w życiu ciężkiej pracy. Nikt nikomu nie każe pracowac a tymbradziej rozmawiac z "toksycznymi" pracownikami. rano dostajesz przydzieloną prace i ją robisz.

@wwww

Dziękuję za Twoją opinię, proszę tylko, żebyśmy unikali obrażania innych. Na jakim stanowisku pracujesz w Regalux, bo nic nie napisałeś na ten temat? Żadne miejsce nie jest idealne, z tego co piszesz mam wrażenie, że warto spróbować pracy w tej firmie.

mixer
@wwww

witam serdecznie ja chyba spróbuje swoich sił w tej firmie nigdzie nie jest pieknie kolorowo obecnie robie w relaxie gdzie ukrainców to chyba wiecej niz polaków .... i tez na wyzszych stanowiskach znajdzie sie jakis (usunięte przez administratora) no ale idziemy pracowac robic swoje a nie do przedszkola bawic sie zabawkami chyba juz dorosli jestesmy co nie ??

Mirosław
@mixer

Od kiedy zaczynasz swoją pracę w firmie Regalux? Z Twojego komentarza wywnioskowałem, że pracujesz w innej firmie, ale zamierzasz przenieść się do tego pracodawcy. Mógłbyś napisać, dlaczego pomyślałeś o tej firmie?

Mixer
@Mirosław

No niby dobrze płacą nie wiem jak tan ze zmianami wygląda czy chodzi się na jedną zmianę czy na 2 w sumie.mam dylemat troszkę bo opinie są takie że tam za długo nikt nie wytrzymuje sam nie wiem

Odnosząc się do formułowanych opinii/ komentarzy pragniemy poinformować, że firma Regalux istnieje na rynku już prawie 20 lat i na chwilę obecną zatrudnia ponad 100 pracowników. Główna siedziba mieści się w Topoli. W najbliższym czasie planowane jest zaś otwarcie oddziałów w Bydgoszczy oraz Katowicach. Co ważne wśród pracowników nadal są osoby, które brały udział w budowaniu firmy, rozwijaniu jej. Wyłącznie z uwagi na dynamiczny rozwój, tworzenie nowych stanowisk pracy pojawia się konieczność prowadzenia częstych rekrutacji. W związku z powyższym zamieszczane są oferty pracy. Pragniemy zarazem zauważyć, że jak w każdej rozwijającej się firmie mają miejsce rotacje pracowników. Jest to nieunikniony etap budowania dobrego zespołu, który aktualnie mamy i który cały czas chcemy poszerzać. W związku z powyższym osoby zainteresowane bliższym poznaniem naszej firmy zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie można znaleźć najważniejsze informacje oraz aktualne oferty pracy.

Xyz

Niestety, ale zgadzam się w zupełności z negatywnymi opiniami- pomimo tego, że po dwóch tygodniach otrzymałem awans, zrezygnowałem po kilku miesiącach . Niestety, dla mnie najgorszy był mobbing pracownik-pracownik. Komunistyczna tradycja zrzutek na urodziny i przynoszenia tony ciasta przez solenizanta w połączeniu z faktem, że raczej nikt nikomu życzeń nie składał bo znowu wydatek... Oprócz tego, jeśli posiadasz doświadczenia i umiejętności z poprzedniej pracy, to oczywiście znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Cię ośmieszyć przed szefem - ze strachu o swój stołek, bo przecież jak pracujesz w Regaluxie, to złapałes Boga za nogi (potwierdzam cytat o "krzychach" z innego komentarza). Ponadto jesteś KIMŚ z biura i nie musisz szanować tych z dołu- pracowników sprzatajacych, produkcji, magazynu. Dziwi mnie tylko fakt, że właściciel firmy tego nie dostrzega- jest zaslepiony własną wspaniałością, a firma traci... Dziwne jest też podejście pracowników do tego, kto się zwalnia lub korzysta ze zwolnienia chorobowego- jest wrogiem, a jeśli upomni się o swoje prawa- jest jeszcze większym wrogiem. Bez względu na to, że też mogą z czasem znaleźć się na miejscu tej osoby. Oczywiście nie wszyscy są źli i znalazły się 3 osoby, którym szczerze podziękowałem za współpracę. Wypłata- nie była zla, ale jeśli jesteś specjalistą to znajdziesz taką wypłatę w Chojnicach bez problemu.

@Xyz

Cześć Paulinka :D:D hahaha

Prapracownik

Regalux... Ach ten Regalux.. Wypłata? Dobre zarobki, ale nigdy się nie zgadzają. Zawsze kasa jest policzona za mało i ciężko to udowodnić. Kadra? Mnóstwo fajnycb ludzi zarządzanych przez biuro projektowe i cudownego BI. Straszny człowiek, który nie wie co robi... Próbuje udawać extra gościa, który zna się na wszystkim a tak naprawdę nie wiem skąd on się tam wziął... Handlowcy też nie do końca wiedzą co sprzedają. Wszystko zawsze muszą prostować montażyści, automatycy, elektrycy i produkcja. Choć na produkcji też wychodzi co chce z tych maszyn. Wspaniały beznadziejny program magazynowy, który jest chyba największą porażką firmy jest zwieńczeniem kompetencji dyrektorów. Sam szef nie ma za bardzo pojęcia o tym co się dzieje w firmie, ale wszędzie wtrąca swoje 3 grosze, żeby zgnoić pracownika i pokazać mu gdzie jego miejsce. I nie da się go przegadać. Praca w Regaluxie wymaga mnóstwo cierpliwości, pokory i prowadzi do bardzo odczuwalnego braku poczucia własnej wartości. Plusem jest to, że wypłata jest jak na Chojnice wysoka, większość ludzi w porządku a sama praca nie zbyt monotonna. Szkoda tylko, że mobing i problemy z szacunkiem do pracowników na dole są tam codziennością.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Regalux? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
TylkonieRegalux

Pracowałem rok.... To był najgorszy czas w mojej karierze zawodowej. Tak jak Kolega "Zawiedzony" napisał to tylko mogę potwierdzić. Pan Właściciel uwielbia wykresy, tabelki, uwielbia podejść do pracownika i udowodnić że coś robi źle, ma z tego satysfakcję, żąda od ciebie abyś był kreatywny, wymyślił coś dla Firmy, jak już coś wymyślisz z korzyścią dla Firmy w zamian nie usłyszysz nawet "dobra robota" tylko raczej " pracujesz tu już rok, dla czego tak prostej rzeczy nie wymyśliłeś wcześniej, wiesz ile Firma straciła na twoim lenistwie?" Atmosfera??? Tylko czają się "koledzy z pracy" aby przypalić cię na czymś i donieść, Jest kilku takich nomen omen też "Krzychy" (usunięte przez administratora) a raczej to już "wdupasy" w których Właściciel wierzy jak Boga. Pan S. powinien być już w pierwszej setce najbogatszych Polaków gdyby tylko oddał zarządzanie firmą porządnemu dyrektorowi i grupie menadżerów, którzy wiedzą jak dbać o rozwój firmy, wiedza co to kontakt interpersonalny oraz miła atmosfera, tego wszystkiego brakuje Panu S. Dodam jeszcze tylko że wszystko o czym się rozmawia z Właścicielem, ustaleniach, planach, powinno mieć odwzorowanie na piśmie najlepiej jeszcze potwierdzonym notarialnie, gdyż Pan S. bardzo często wypiera się tego co zostało ustalone i robi z ciebie kłamce. Powyższe to powód tak wielkiej rotacji w firmie, i problemów Regaluxu ze znalezieniem pracowników, NIE POLECAM!!!

@TylkonieRegalux

Zgadzam się!Niestety

YyY

Krzyki, poniżanie ? - kolego poniżej opisujesz straszne rzeczy ? Faktycznie tam tak jest ? Akurat w kwestii pracy - ja mam zdanie jak wcześniejsza koleżanka - jeśli nie jesteś pracowity - to chociaż pozjadasz wszystkie rozumy - nic poza zarozumialstwem się nie wniesie, ale to tylko moje zdanie. Bycie sumiennym i pracowitym to podstawa sukcesu w każdej pracy. Niestety za leżenie nikt nikomu nie zapłaci...a jak widać po komentarzach właściciel firmy potrafi szybko zlokalizować takie kwestie...a to raczej plus. Pamiętajmy o jednym - pracując w jakiejkolwiek firmie - dbamy o wspólne dobro i również o podstawę do własnej pensji. Komuna koleżanki i koledzy upadła już dawno.

@YyY

Jedno to bycie pracowitym, a drugie to mobbing. Nikt nie chce pracować w takich warunkach, tym bardziej ciężko. Jeśli wykonujesz dużo pracy to chcesz być doceniany- to chyba normalne

Zawiedzony

Miałem nieprzyjemność chwilę popracować z firmą i zdecydowanie odradzam. Firma jest zarządzana przez właściciela, który stara się za wszelką cenę udowodnić, że jest lepszy, mądrzejszy od wszystkich innych, nawet przysłowiowe "wypruwanie żył" to zbyt mało. Właściciel z zasady nie akceptuje tego co mówią do niego pracownicy nawet jeżeli mają obiektywnie rację . On tego nie przyjmuje do wiadomości i już. Firmę chce być pionierem na rynku Intralogistycznym, ale nowe projekty realizowane są na zasadzie, róbmy wszystko na już bez zastanowienia, planu, kalkulacji na zasadzie jakość to będzie. Osobiście bardzo szybko zrezygnowałem ze współpracy i radzę mocno się zastanowić nad podjęciem tutaj pracy.

Marks
@Zawiedzony

Kolego a w jakim dziale pracowałeś ? Biuro czy produkcja ?

xxx

Nie wydaje mi się aby z komentarza wyżej wynikało, że dana osoba twierdziła, że to jej należało oddać "rządzenie". Jest jasno napisane, że po prostu firmą powinna zająć się kompetentna osoba, która jest świadoma tego, że krzykiem, poniżaniem i naciskiem psychicznym owszem uda się uzyskać jakiś cel ale jak długo? Ile można wytrzymywać w takim stresie? Jeden projekt? Dwa miesiące? Przecież oddając komuś dany dział w zarządzanie szef nie sprzedaje go bezpowrotnie. Oczywiście jak wynika z tego komentarza już jasno widać, że "szef wie lepiej" a "lewusy" tylko niepotrzebnie piętrzą problemy i rzucają kłody pod nogi. Dlaczego ma oddawać rządzenie? Może dlatego, że jak wynika ze strony oferuje na start 4200brutto co jak na warunki chojnickie a nawet w skali kraju jest dużą pensją a w dalszym ciągu "ni mo ludzi". Może i w okolicy znalezienie kogoś do biura z jakąś wiedzą nie jest łatwe ale inne zakłady w okolicy płacą MNIEJ więc jakim cudem non stop ktoś odchodzi? Bycie pracowitym to chyba jednak za mało. Pasja? Pasja jest wtedy gdy przychodzisz, patrzysz na zegarek jest godzina 12 a za chwilę ktoś mówi, że zaraz koniec. Nie czujesz, że pracujesz, jesteś tak pochłonięty zadaniem, rozwiązaniem problemu, że najzwyczajniej czas zlatuje sam. W Regalux raczej szef patrzy co robisz i już za chwilę za coś oberwiesz. Jak mając taki nacisk psychiczny można spokojnie pracować? Nikt nie odmówi, że pomysł na biznes jest super i w komentarzu wyżej jest to nawet napisane, że gdyby wykorzystać potencjał firmy mogła by się znaleźć na topie. Dążyć do celu trzeba ale nie po trupach. Może jeśli gdzieś się zwolni, kogoś pokieruje, pokaże inną drogę to za jakiś czas osoba się odwdzięczy i zrobi coś dwa razy szybciej, lepiej? Regalux stosuje metodę kija i marchewki a raczej polską szkołę kija i bata: "Warto też zwrócić uwagę na jeszcze jedną konsekwencję karania kijem. Pracownik, metaforycznie mówiąc, dostanie kijem po głowie tylko wtedy, gdy szef dowie się o błędzie. Zatem stosowanie kija wyrabia w pracownikach zupełnie naturalną tendencję do ukrywania błędów, co może nieść koszmarne konsekwencje dla firmy." koniec cytatu brzmi znajomo?

czasmi
@xxx

chyba kogoś główne zajęcie w pracy to oblukiwanie timexa :) pogratulować podejścia :)

Tomasz

Może jednak nie wszystko robiłeś dobrze i właściciel korygował to?

Xyz

NIE NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE.......... Kazdy kto chce przyjsc odradzam stanowczo . Kazdy kto wchodzi w 4 litery szefa ten zyskuje w jego oczach. Sodoma i gomoria jezeli chcecie stracic swoje lata pracy to to miejsce jest dla was :) fakt mozna zarobic ale i tez duzo stracic wieczna nerwówka na ktora szef wplywa

Wnuk proboszcza

Do komentarza ponizej. Dlaczego w takim razie rotacja jest tak duza? Nie znam drugiej firmy ktora non stop ma ogloszenia na OLX, swojej stronie, telebimie w Chojnicach czy w gazecie. Moze dlatego ze nawet jak znajdzie sie jakas osoba ktora chwile popracuje to zaraz ucieka? Niestety to szef kreuje atmosfere przez ktora jedni donosza a inni uciekaja. Jesli jest jakas duza firma ze slabym zarzadem to moze wkoncu zarzad sie zmieni i bedzie inaczej. W regalux nic sie nie zmieni bo szef kieruje biznesem i tyle. Poza tym to rodzinny biznes i jak pokazesz ze cos umiesz to Cie tylko wydymaja. Wazne zeby znalezc jakiegos jelenia na kilka msc. Regalux to pieknie opakowana niespodzianka dla kogos kto z kazdym dniem odkrywa prawde.

Zadowolony

Pracuję już parę lat w tej firmie. Przewinęło się sporo pracowników. Prawda, że z atmosferą bywa różnie. Ale jest ona zależna głównie od samych ludzi, nie od szefa. Jeśli ktoś wykonuje prawidłowo swoją pracę to nie powinien mieć żadnych obaw przed jakimkolwiek gniewem szefa. Faktem jest, że w firmie jest słaba organizacja pracy i codziennością jest tzw. spychologia pracowników na najwyższych szczeblach na tych z hali produkcyjnej/montażowej. Akurat to się zdarza i to jest chyba największy problem w firmie. Szef jest naprawdę bardzo w porządku wobec swoich pracowników. Szczególnie, kiedy ktoś jest w porządku wobec niego. Są dodatki na paliwo, finansowane szkolenia różnego rodzaju, studia, podwyżki, stawki wg. zaangażowania w firmie. Stąd właśnie negatywne opinie. Przychodzi ktoś do pracy i ŻĄDA najwyższej stawki, wszystko widział/wszystko wie. Okazuje się na końcu, że nie ma żadnego pojęcia o pracy, uczyć się nie chce, pomocy też nie, rozwijać się nie, wyjeżdżać nigdzie nie, wykazywać się nie, ale WSZYSTKO się należy. Potem się dziwi, że dostaje wypowiedzenie i jest sytuacja taka jak w poniższych opiniach. Ja ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić firmę Regalux. Naprawdę można tu się sporo nauczyć, zdobyć doświadczenie. W dodatku firma jest otwarta na nowych pracowników, którzy CHCĄ się uczyć i mają chęci.

Bóg Jest tylko jeden.

Jak chcesz mieć zorany łeb i zero życia i brak we własnego siebie to śmiało smigaj. Na moje ten koleś jest zniewolony przez źle " moce" i to konkretnie, walczę z tym do dziś żeby siebie odzyskać,dobro to zło w tej firmie i na odwrót. Jeżeli wybierasz kasę za " własną duszę" to smigaj. Ale też dzięki niemu zacząłem wierzyć w Prawdziwego Boga :) więc plusy i minusy

Olga

@PanIskierka, Twój komentarz łamie regulamin serwisu gowork, stąd został zgłoszony do usunięcia, komentarze obelżywe nie są tu mile widziane. Pisząc opinie w serwisie gowork należy stosować kulturę wypowiedzi, proszę Was o dokładne zapoznanie się z regulaminem serwisu gowork: https://www.gowork.pl/regulamin

Olga

@Jary, piszesz o atmosferze, a co z kwestią warunków pracy w firmie Regalux? Czy pracownicy firmy Regalux mogą liczyć na jakiegoś typu benefity lub dodatki socjalne? Będzie nam niezwykle miło za Twoją kolejną wypowiedz w tym wątku. Chętnie poznamy także informacje związane z aktualnymi rekrutacjami w tej firmie, stąd proszę was o rzetelne oraz kulturalne opinie!

Jary

"Dajcie sobie luz z tą firmą,w tej firmie panuje większy stres i nerwy jak u prawiczka przed pierwszym stosunkiem heheh.A tak poważnie-szkoda nerwów,firma wypłacalna ale napięcie panujące tam wśród pracowników a naciskiem pracodawcy wykończy każdego nerwowo ale to każdy musi ocenić sam." Nadal bez zmian jeżeli chodzi o presje wywoływaną przez pracodawcę? Jak wygląda obecnie atmosfera w tym miejscu? Obecnie od dłuższego czasu jest mnóstwo ogłoszeń, od produkcji po biuro, czy to jest związane z przerażającą rotacją? Z góry dzięki.

dejwid
@Jary

Oczywiscie ze tak, mogliby specjalizowac sie w rekrutacji ludzi. O ile w innych firmach spotkasz ludzi ze stazem w danej firmie 10 15 20lat tak w Regaluxie 2lata to juz twardy zawodnik. Nerwowka przed przyjazdem szefa jest podobna do czekania na egzamin, z tym ze nie wiesz za co za chwile oberwiesz :-) Generalnie nie wazne jak sie starasz, ile robisz i tak bedzie za malo i zawsze znajdzie sie winny. Bezrobocie jest niskie i jest problem z pracownikami ale i oni znajda sie bez problemu jesli w firmie panuje przyjazna atmosfera. Nie znajdziesz jej w Regalux.

xdf

Obecnie poszukują do pracy na dużej ilości stanowisk. Co sądzicie o pracy w tej firmie?

Chętny do pracy

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że przestaliście pisać na forum?

z fartem

Z czystej ciekawości zajrzałem i stwierdzam, że jeżeli ktoś słucha takich opini i się nimi kieruje, to już robi pierwszy krok, żeby nie popracować dłużej niż 3 miesiące. :) Jeżeli chodzi o zarobki są one bardzo zróżnicowane w zależności od tego KTO JAK PRACUJE. Jeśli tak bardzo komuś jest źle i nie polecał, ponieważ dłużej niż 3 miesiące się nie da, bo plecy poobdzierane, to zapewniam Was, że przyjmowanie na okres próbny na zasadzie "umowa-zlecenie" właśnie jest od tego, żeby wyeliminować tych, którzy przychodzą tylko zarobić, poleżeć pod podajnikiem odkręcając godzinę 6 śrub M10 (najczęściej jeśli chodzi o Lipsk). A jak ktoś chce "pospać" leżąc cały dzień na kracie stalowej, to niech weźmie sobie już ten kawał kartonu, a nawet i kilka "szmat". Nikt nikomu przecież nie zabrania dbać o zdrowie i bezpieczeństwo, a to, że dana osoba nie myśli, bo większąść dnia rzekome myślenie przeznacza na sprawdzanie czasu do końca, to śmiało, piszcie. :) Moim zdaniem wpływa to na PLUSY dla pracodawcy, który interesuje się swoimi pracownikami, a tych co przychodzą za karę, zwyczajnie się usuwa. KAŻDY PRACODAWCA płaci za pracę, nie za spędzenie czasu na firmie. :) Więc przed wypowiedzeniem czegokolwiek, może ludzie nie pytajcie o stawkę itp tylko idźcie i sami ocencie, odpowiedzi też uzyskacie, nie jest to informacją zatajoną. A dla wszystkich, którzy narzekają, polecam założenie własnej firmy i choć przez rok utrzymać jej istnienie z pracownikami, z którymi często miałem okazję porozmawiać. Przecież jak tak ciężko i jest mało płacone, to załóż swoją firmę i daj ludziom za pracę jak u większości, którzy odeszli z firmy nawet i 20zł/h. Moja opinia to - przyjdź, zobacz co i jak, dowiedz się wszystkiego i sam oceń, czy Cię ta praca interesuje. A ocena? Z tego co każdy może zaobserwować, można jedynie pogratulować szybkiego rozwoju, jak i dalszych sukcesów.

Jawum
@z fartem

Popieram komentarz - skoro tak Wszystkim źle i jest wszechobecny wyzysk - ZAŁÓŻ WŁASNĄ FIRMĘ (o ile masz jaja i rozum). A jak nie to przecież nikt nikogo nigdzie na siłę nie trzyma ? Okres kolonialny już za nami ;) Wg mnie powinno się doceniać ludzi którzy potrafią dać zatrudnienie 150 osobom. I te osoby nie pracują za najniższą krajową. Każda firma ma swoje plusy i minusy. Ale jeden woli "rybki" a drugi "akwarium". Szukasz pracy - idź i sprawdź. Ja pracowałem tam kilka lat i polecam. Zmieniłem pracę ponieważ życie zmusiło do zmian rodzinnych. Wg mnie firma warta uwagi zarówno pod względem stanowisk fizycznych jak i biurowych. A osoby które "dają coś więcej" od siebie - właściciel firmy zauważa. Pozdrawiam

pawel r

Witam milo moich ciezko pracujacych kolegow .wspolczuje wam.pracuje w niemczech juz 2lata mam wszystkie bonifikaty i umowe na czas nieokreslony .szef uwazal ze nie znalem j. Niemieckiego .wspolczuje osobidcie jestem juz dlugo w niemczech .pomimo iz zarobki sa tam dobre jak zalezy bo mi odpowiadaly. Szkoda ze niezgoda posrod kolegow tam pracujacych i nie znajacych swojego fachu .jak tam pojdziesz to bedziesz zasowal na starych pracownikow tym czym wiecej dasz z siebie bardziej cie beda ponizac i wysmiewac .mam wszystkie uprawnienia niemieckie na podnosniki .nozycowe .samojezdne ale co bede wam tlumaczyc .pozdrawiam adama jak tam jeszcze pracuje i nie dostal nerwicy zoladka i kostka i bartka z przechlewa. Czesc

Zostaw merytoryczną opinię o Regalux - Chojnice

• Jak się pracuje w Regalux?

Zobacz opinie na temat firmy Regalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regalux?

Regalux