Regalux

Opinie o Regalux

Stary pracownik.

(usunięte przez administratora)Zarobki szalu nie robią ale gdzieś musimy pracować

?

Na chwilowy dorobek to można tam wejść,ale na dłuższy okres nie da się tam pracować,w śród starych pracowników to sam kapuś-sami (usunięte przez administratora)y robią a na nowych zwalają,więc i tak za długo tam nie porobicie,bo właściciel jak właściciel-starym pracownikom ufa,(usunięte przez administratora).Zarobki jak na pracę za granicą to szału nie ma,ale płacą na czas .

Joszko

anonim - 2013-08-15 13:41:42 Joszko, możesz coś więcej? Kogo poszukują do regalux? Ktoś wie jak z transportem i zakwaterowaniem? Pozdrawiam.Dzwonilem do Nich, jak w delegacji do Niemczech to 12 godzin dziennie 6 dni w tygodniu, zakwaterowanie i transport zagwarantowany. ( podobno za Niemcy płaca 20 zł na godzine i jakąś diete do tego dają.) To znalazłem na ich stronie: ''4. Firma Regalux także zatrudni od zaraz: elektryków i elektromonterów ślusarzy elektromechaników pracowników utrzymania ruchu do montażu magazynowych systemów transportowych Praca poza granicami kraju. Atrakcyjne wynagrodzenie: 6 tys. zł. netto. Wymagane doświadczenie w zawodzie.'' Ja jestem elektrykiem ale sie wacham czy tam isc zbyt malo opini na temat tej firmy... Piszcie śmiało :)

JOSZKO

W tej chwili maja nowe oferty pracy... Praca w niemczech, czy ktos wie jak z wynagrodzeniem( godzinowe czy stala pensja?) Jak z dietami?

Rogi
@JOSZKO

Ciekawe dlaczego Ciągle potrzebują na te same stanowiska. To czy to w GCH czy w DE. Wyścig... nabijać kasę innym.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Regalux? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
praca1

Jestem świeżo po kontrakcie na 3 miesiące w Niemczech w Lipsku.Miałem wątpliwości po waszych wpisach czy jechać za obiecane wynagrodzenie.Na miejscu okazało się ,że wszyscy co wyjechali kasę dostają wg ustaleń i na czas.Wcześniej nie pisałem bo nie wiedziałem co mnie czeka.Było 80 chłopa i cała zgrana ekipa.jak będzie kolejny kontrakt to na jadę na pewno.

Wyluzuj z tą firemką . Też tam byłem . Strata czasu . Nie polecam . Wolę dalej na bezrobociu pozostać jak pracować czy współpracować z tą firemką !

maxymilian

Witam, może ktoś napisze rzeczowo o co chodzi? Pierwsza wypowiedź jest trochę śmieszna, godzinne czekanie rozmowę nie jest niczym nadzwyczajnym, zwłaszcza kiedy ludzie przyjeżdżają z daleka. Sam zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia to z góry dziękuję.

Bartronos

Witam, nie zgadzam się z przedmówcą, złośliwy komentarz konkurencji. Na chwilę obecną współpracuje z tą firmą 4 miesiące i jestem zadowolony. Zarówno z warunków finansowych oraz warunków pracy i zakwaterowania. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Regalux - Chojnice

• Jak się pracuje w Regalux?

Zobacz opinie na temat firmy Regalux tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Regalux?

Regalux