Opinie o Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw w Pakość

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw w Pakość

Euphoria

Polecacie iść tam do pracy?

Hultaj
@Euphoria

Strata czasu . Dużo obiecują na rozmowie a tak na prawdę masz pracować ale warunków nie ma Praca nieadekwatna do zarobków Premia śmieszna O wszystko co ci obiecają na rozmowie musisz się sam dopominać . Ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora)

Joanna

Z tego, co pisaliście to po zmianie atmosfera zrobiła się bardziej przyjazna. Ale też potem padła informacja, że ludzie odchodzą. Pytanie z jakiego powodu? Jednak atmosfera nie taka super, słabe zarobki czy jak? Ktoś mógłby dać znać?

@Joanna

Każdy ma inne oczekiwania. Dla mnie atmosfera jest dobra. Umowa od ręki, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport. Ludzie odchodzą głównie przez zarobki.

Grażyna
@Pracownik Noteci

I nie ma w najbliższym czasie szans, żeby się poprawiły?

@Grażyna

Tego nie wiem. Nie mniej jednak nie jest to firma, która rozwala ludziom psychikę. Ludzie odchodzą i często wracają, a więc w porównaniu z innymi zakładami, Noteć nie wypada źle. Plusem z całą pewnością jest to, że nie ma tu czegoś takiego jak okres próbny na czarno, co jest dość powszechne w wielu firmach. Zawsze warto negocjować stawkę, jeśli ktoś uważa, że jego umiejętności warte sa więcej, niż stawka proponowana.

Grażyna
@Pracownik Noteci

No na czarno to nic tak naprawdę fajne nie jest. A ten okres próbny to na jak długo? Zdarzało się może, żeby ktoś po paru dniach już rezygnował?

Hultaj
@Grażyna

Na oczyszczalni rezygnują już po paru godzinach

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Operator.

Pracownik Noteci

Nie wiem. Stawki różnią się w zależności od stanowiska.

Dużo tutaj wpisów dotyczących zwolnień w firmie pana Bernarda Urbaniaka, czy rzeczywiście rotacja pracowników jest aż tak duża? Czy to może pandemia ma wpływ na tę sytuację, czy może problemy wewnętrzne związane z relacjami/kierownictwem? Powie ktoś coś więcej i doradzi czy opłaca się aplikować? Z góry dzięki!

@Marcin

Mało kto już został . Niestety robota jest ale pracowników brak do pracy . Jest tylko kilka osób co to ogarniają . Szkoda bo nie było tak źle ale może kierownictwo spojrzy ile osób pracuje a ile osób ma etaty bez pokrycia

Witam Cię Były Pracowniku, oraz każdego kto poszukuje pracy :) Tak masz rację mamy ogrom pracy i zamówień i tak znów masz racje rotacja w naszym przedsiębiorstwie jest duża, ponieważ jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem i zapotrzebowanie na pracowników nie ustaje. Dziękuje Ci za twoją opinię - każda uwaga to motywacja do doskonalenia w poszczególnych sektorach firmy. Zachęcam do aplikowania i dołączenia do zespołu pracowników Fabryki NOTEĆ :) Przekonaj się sam jak się u Nas pracuje :) Jesteśmy na fb więc możesz nas podejrzeć :):):) pozdrawiam

Mb1982
@Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw

Chciałbym aplikować na stanowisko spawacza. Czy praca jest zmianowa?

@Mb1982

zmianowa

Dariusz

Macie praktyki szkolne ?

@Dariusz

Tak, Fabryka NOTEĆ współpracuje z kilkoma szkołami zawodowymi i organizuje praktyki zawodowe. Szczegóły na stronie https://www.facebook.com/zsn.piechcin/posts/3960182627427865?notif_id=1624380808548360¬if_t=page_tag&ref=notif

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.

Pracownik nowy

Czy to prawda że wszyscy odchodzą ? Bo podobno tylko 3 zostało z CNC

Asia

@nick napisz jak przyznają premie

Jasiek

Jak się pracuje i jakie macie zabezpieczenia podczas tej epidemii?

Sebastian

Obserwujesz ten wątek, więc może będziesz w stanie mi pomóc. Wiesz może, czy nie mając doświadczenia zawodowego, można dostać się do pracy w tej firmie? Nigdzie nie ma informacji w tym zakresie.

Po zmianie kierownika na odlewnia atmosfera zrobiła się przyjazna. Chociaż pewnie dyrekcji się to nie podoba lubią jak jest rygor. Dlatego tyle negatywnych opinii. Oni chyba nigdy do tego nie dojrzeją.

skrót ISO-Idzie Sąd Ostateczny

Gość neutralny
@ja

ISO jest podstawą w produkcji w dzisiejszych czasach. To jest pierwsza rzecz o którą powinna firma zabiegć. Detale wykonuje się zgodnie z dokumentacją i tolerancjami coraz częściej poniżej 0.01mm.

Ktoś

Ja przepraszam. Ile się w Noteci czeka za zatrudnieniem? Chociaż za dostaniem papierów?

Wiktoria

A czy możesz polecić pracę w firmie osobom, które nie posiadają dużego doświadczenia i szukają swojej pierwszej pracy? Na jakie zarobki można liczyć w firmie Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw?

Sebastian

Ciekawi mnie ,co spowodowało tak negatywną opinię o firmie. Rozszerz swój komentarz.

Sebastian

Mimo wszytko chętnie dowiedziałbym się jakie są warunki zatrudnienia w firmie. Napisz jak sytuacja wygląda z wypłatą. Są premie lub inne benefity?

Robol 9876

Ogolnie to nie polecam. Wszystko jest pilne, wszystko na juz, robota potrafi być przerywana kilka razy dziennie. Od pracownika wymaga się coraz wiecej a za tym idzie tylko i wyłącznie obcinanie premii i pretensje do wszystkich ale nie do zarządu. System szkoleń nowych pracowników to kpina i porażka.

Roman

Pamiętaj, aby na przyszłość wybierać nazwy użytkownika, które w swojej treści nie mają słów wulgarnych. W gruncie rzeczy i tak chciałem odpowiedzieć na Twój wpis, ponieważ kompletnie go nie rozumiem. Czy ma on jakiś związek z pracą w firmie Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw?

Pio

No zaczyna się! Ile można prosić, stękać, (usunięte przez administratora) Porządna firma

I <3 NOTEĆ

Tu jest szczęście, Tu jest radość. W moim sercu NOTEĆ Pakość

Danuta

Na tym forum staramy się raczej nie poruszać takich kwestii. Ponadto, nie wiem, czy wiesz, ale nie wolno tu posługiwać się danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to również pseudonimów. Zapoznaj się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Myślę, że jesteś pracownikiem w Fabryce Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć. Dlatego na pewno wiesz, czy planują tam w najbliższym czasie zatrudnienie nowych osób?

Danuta

Rozumiem, że możesz mieć złe mniemanie o Kierowniku produkcji. Jednak to wcale nie oznacza, że możesz pisać tu o nim w sposób, który go obraża. Jeszcze raz przypominam Ci zasadach, spisanych w regulaminie GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin W Fabryce Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć już nie pracujesz, ale zapewne wiesz, czy przyjmują tam osoby bez żadnego doświadczenia. Opiszesz zatem tę kwestię?

Danuta

Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź nie ma wydźwięku ironicznego i naprawdę atmosfera w Fabryce Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Ci opowiada. Powiedz proszę, czym konkretnie się tam zajmujesz. Poziom wynagrodzenia w tej firmie jest zależny od stanowiska i doświadczenia, czy niekoniecznie?

Danuta

Śmiem twierdzić, że Twój komentarz ma niewiele wspólnego z głównym tematem obecnego wątku. Ale mam wrażenie, iż możesz posiadać dużą wiedzę o pracy w Fabryce Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć, którą powinieneś się podzielić. Powiedz w związku z tym, czy nowo zatrudnieni pracownicy zarabiają na podobnym poziomie, co Ci nieco bardziej doświadczeni?

Danuta

Świetnie, że zdecydowałeś się mi odpowiedzieć. Z jednej strony należy uznać ten fakt za plus, który może zachęcać sporo osób do ubiegania się o pracę w Fabryce Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć. Masz może pojęcie, na jakie stanowiska mają tam aktualnie wakaty?

Zap

Tak źle tym pracownikom a siedzą po 20 lat w Notec? Narzekają Ci, którzy nie chcą zmienić pracy. Taka mentalność pracowników. Gdzie by nie byli narzekali i narzekać będą... Tak źle, a jednak ci co odeszli wracają...

Zap

Jakby byłby to "(usunięte przez administratora)" to by ludzie uciekali mimo wszystko. A jednak pracują... Bo bezpiecznie, bo pensja na czas, bo nie ma nacisku... Bo 8 godzin i do domu...

Zap

Firma inwestuje i się rozwija. By wszystkim pracowało się lepiej. Nie rozumiem oporu pracowników i jadu, jakby im się krzywda działa, a to wszystko dla polepszenia jakości pracy.

kun
@Zap

Powinna być wspólnota żeby było równo ale nie oni wszystko a my (usunięte przez administratora)

Zap

Nie wiesz, że do własnego gniazda się nie sra... Jak ci źle, to dlaczego nadal tu pracujesz... Nie masz odwagi odejść? Czy może jednak nie jest tak źle.

Zap

Skoro twierdzisz że nie ma "mądrych ludzi" to za co chcą wysokie wynagrodzenie? .... Ludzie sami sobie zaprzeczacie. Może zacznijcie od siebie, skoro albo pijacy albo "niemądrzy"

@kun

Ludzie sami sobie zaprzeczacie... W firmie się dobrze pracuje, nie można narzekać, a wymagają wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw - Pakość

• Jak się pracuje w Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw?

Kandydaci do pracy w Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 15 ocen.