Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

kiki

Ja jestem zadowolona. Pracuje tu od lat. Dużym plusem jest to, ze każdego 10 można przytulic calkiem niezla sumke. A jak braknie to ostatniego wpada podstawa i tez jest git!

@kiki

Witaj Kiki! Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz pracę w naszej społeczności, którą wszyscy razem tworzymy. Życzymy wielu sukcesów! Pozdrawiamy Zespół KRD

szania
@kiki

Praca tutaj to sama przyjemność, a pracowałem już w wielu miejscach i nie było tak różowo. Dobrze wspominam swój team no i preme za winiki - czasami nie małe, ale to trzeba było się jednak trochę postarać ;)

kosher11

Super team! Świetna atmosfera pracy no i premie za wyniki. Fajnie, że szefostwo docenia wkład i zaangażowanie w obowiązki.

barto

praca bardzo dobra, wiec nie zamierzam zmieniac. w sumie to nie mam zadnych uwag, atmosfera mila i nie przezywam codziennie ze musze znowu isc ;)

Dżon

Jak się wywiązujesz z obowiązków to praca mlekiem i miodem płynąca.

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

Jarek10

Pracuję juz 2 lata i póki co jest mi dobrze i nigdzie sie nie wybieram.

Wielka szkoda, że wszystkie negatywne opinie są usuwane.

ehon

Branża nie jest zła, ale na pewno ta robota nie jest dla każdego. Trzeba mieć głowę na karku i też dać coś od siebie - jak się tak pracuje to są z tego korzyści.

Waldemar

Jako szeregowy pracownik sprzedaży, nie mam na co się skarżyć, w tym oddziale byłem szanowany ale też miałem za co szanować innych wokół mnie. Atmosfera spokojna, a praca po pewnym czasie stała się całkiem niezła. Szkoda tylko, że musiałem odejść, ale to był dobry przystanek w mojej karierze.

enklavare

dobra praca, jest trochę roboty czasem ale też są luźniejsze dni. Atmosfera bardzo dobra - moi współpracownicy są bardzo przyjaźni i koleżeńscy :) Kokosów może nie ma jakichś na start ale minimalna jest plus jakieś premie idzie też wyłapać. Na moje potrzeby i zaangażowanie uważam, że jestem wynagradzany prawidłowo.

Zombieboy
@enklavare

Dokładnie. Słodzić nie ma co, bywa różnie. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby praca była stabilna a pracodawca wypłacalny (terminowo) i to wszystko tutaj mam.

qwerty

Jak to w sprzedaży raz lepiej raz gorzej, ale nie narzekam. Kasa na czas.

Igo

Eh co by nie napisać, to źle.. przecież nikt nie napisał, że jedynym plusem są owoce tylko fajne, że coś takiego w ogóle jest.. to jakaś forma benefitu ktos wymienił i już... po co tyle jadu

dugi

Dobre zarobki i całkiem nieźle dobrani przełożeni. Pracę już zmieniłem ale pare lat razem spędziliśmy.

box

Byłem na stażu i ogólnie ok. Dużo wiedzy, dużo nowych umiejętności. Sporo pracy, ale nie bezsensownej i zwykle dość ciekawej.

J.

Komentarze to chyba sami piszecie bo aż ciezko uwierzyć, ze przy tej podstawie (bo zrobienie celu często jest niemożliwe,, bo są za wysokie) może być dla kogoś wystarczające. Mam doświadczenie w call Centre i w handlu, Ale jeszcze żadna praca nie dostarczyła mi takiego stresu jak ta.

Jaka jest podstawa?

Ves
@Nowy

Minimalna krajowa

@J.

Panie J, dziękujemy za opinię i zwrócenie uwagi na towarzyszący niektórym pracownikom również niekorzystny, niemotywujący stres. Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca w roli sprzedawcy nie jest łatwa. Dlatego nasza polityka jest pod tym względem rozbudowana i dzięki głosom, że możemy coś robić jeszcze lepiej uczymy się i dostosowujemy do oczekiwań pracowników, którym chcemy zapewniać jak najlepsze warunki pracy. Jednym z takich elementów jest premia za osiągnięcie odpowiednich wyników. Cele, które stawiamy przed pracownikami są motywujące i w bardzo wielu przypadkach realizowane regularnie, co podnosi komfort finansowy naszych pracowników, a całej firmie przynosi nieocenione korzyści. Dodatkowo zapewniamy naszym zatrudnionym szkolenia wdrożeniowe, które pomagają lepiej poznać nasze usługi. Każdy pracownik może również liczyć na wsparcie swojego przełożonego i innych członków zespołu. Pozdrawiamy, Zespół KRD

KaWu
@Krajowy Rejestr Długów

Dostosowujecie się do oczekiwań prwcownikow? Śmiechu warte. Gdyby tak było nie mielibyście takiej rotacji. problem tkwi właśnie w waszej polityce traktowania pracownika jak maszynki do robienia kasy, przecież Hr dzwoni do byłych pracownikow

Grzegorz90
@J.

To prawda. Ale niektorzy uważaja jest dobra jesli raz w tygodniu dadzą owoce ;) PS kawy nie ma, trzeba we wlasnym zakresie

Cirilla
@Ves

Hm takie generalizowanie jest trochę szkodliwe, ja nie mam minimalnej krajowej i śmiało powiem, że można tutaj zarobić, jeśli oczywiscie się pracuje a nie tylko narzeka ;)

byo

Profesjonalnie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Wszystko jasne od samego początku: znam zakres obowiązków, warunki finansowe, formę zatrudnienia. Takie firmy cenie.

radek

na samej rozmowie wszystko wyjasnione jasne i przejrzyscie. W pracy dobra atmosfera, chociaż się obawiałem, że jak często w sprzedaży będzie zbyt duża presja, umożliwiają dalszy rozwoj. Jak dla mnie bardzo dobre warunki

@radek

Witaj Radek, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

MateuszDragon
@radek

Ja właśnie trochę stresowałem się rozmową na początku ale finalnie poszło lepiej niż myślałem. Dopiero 2 miesiąc pracuje ale sporo zdążyłem się nauczyć, w tym nie tylko podstaw. Zarobki są dostosowane do umiejętności, jak na moje to są przeciętne no bo w sumie dopiero zacząłem ale z czasem będą coraz lepsze.

KajetanB

Jest sporo szkoleń i różnego rodzaju integracji. MI się podoba podejście ze szkoleniami bo to cenne doświadczenie. Podstawy da się bardzo szybko załapać a jak pracujesz efektywnie to na pewno to zauważą. Podoba mi się takie rozwiązanie

Birjo

Rozmowa o pracę nie była stresująca, co prawda pracuje dopiero od pół roku, ale jestem zadowolona - wypłata jest na czas, wiem, że firma jest stabilna i nie muszę się martwić, że z dnia na dzień zostanę wyrzucona czy że pracuje na złych warunkach.

dzonson

Bardzo fajna atmosfera w pracy. Jak czegoś nie wiesz, przełożony wytłumaczy i na spokojnie bez presji. Dopiero mój 2 miesiąc pracy ale dosyć szybko się zaklimatyzowałem.

Zarion

Praca zgodna z opisem, cel jest możliwy do wyrobienia, ale to też zależy jak kto pracuje - trzeba się po prostu przyłożyć tak jak wszędzie. Ja sobie cenię, szkolenia mocno na plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów