Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

Roksana

Praca fajna, zarobki tak samo.

Nnnn
@Roksana

Powiedz coś Więcej o zarobkach

@Roksana

Witaj Roksana, cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby warunki jakie oferujemy naszym pracownikom były jak najlepsze. Pozdrawiamy Zespół KRD

@Nnnn

Witaj, warunki zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wynagrodzenia omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem indywidualnie. Wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół KRD

Pracuję tu od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.

@Karolina

Witaj Karolina, dziękujemy za pozytywną opinię. Zadowolenie naszych pracowników to kwestia priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół KRD

Ola

W firmie jestem od niedawna ale doceniam ducha współpracy w moim zespole.

@Ola

Witaj Ola, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Wierzymy, że dobre warunki pracy, benefity oraz integrację sprzyjają komfortowi pracy, a także nawiązywaniu nowych relacji. Pozdrawiamy Zespół KRD

Rafał

Uczciwa kadra i uczciwe pieniądze.

@Rafał

Witaj Rafał, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie a każdy pracownik był usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

Mateusz

Praca ok, atmosfera bardzo dobra. Wystarczy lubić kontakt z ludźmi.

@Mateusz

Witaj Mateusz, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania i jesteś usatysfakcjonowany z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół KRD

Kamil

Praca ok, dla mnie warunki dobre. Polecam

@Kamil

Witaj Kamil, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

Jak wyglada praca w obsłudze klienta krd we Wrocławiu i jakie sa zarobki

@Kasia

Witaj Kasia, warunki zatrudnienia, zakres obowiązków oraz wynagrodzenia omawiane są na rozmowie rekrutacyjnej z kandydatem indywidualnie. Wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności. Pozdrawiamy Zespół KRD

Grzegorz90

Jesli plusem są dla Ciebie darmowe owoce raz w tygodniu to byc moze to praca dla Ciebie. Wysokie cele, duza presja, stresująca atmosfera.

@Grzegorz90

Witaj Grzegorz, przykro nam, że posiadasz negatywną opinię na nasz temat. Dokładamy wszelkich starań, aby jakość usług i warunków pracy była na jak najwyższym poziomie a nasi pracownicy pozostali zadowoleni. Pozdrawiamy Zespół KRD

maks

Ja w pracy odnajduję się bardzo dobrze i bardzo dobrze też zarabiam, ale faktycznie praca mocno stresująca i na pewno nie dla każdego. Także jak ktoś chce w tej branży robić, jest odporny na stres, to zdecydowanie polecam.

@maks

Witaj Maks, dziękujemy za słowa uznania, nieustannie staramy się polepszać panujące warunki pracy, a także dbamy o dobrą atmosferę wśród członków zespołów. Pozdrawiamy Zespół KRD

ebe

Nie sa to wakacje na da basenem, więc ktos chce sie obijac, to się nie odnajdzie, ale jak chcesz pracować, to można dobrze zarobić. Do tego atmosfera na plus.

@ebe

Witaj Ebe, dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że jako firma spełniliśmy Twoje wymagania. Pozdrawiamy Zespół KRD

lolek

Praca bardzo dobra i stabilna. Nieźle płacą, atmosfera bardzo sympatyczna, w zasadzie nie mam na co narzekać

Ewelina

Witaj. Czy mógłbyś e skrócie opisać swoja rozmowę z klientem. Jutro idę na rozmowę. Proszę na maila Ewelina_uroda@interia.pl

@lolek

Witaj Lolek, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy oraz klienci byli zadowoleni na wszystkich płaszczyznach współpracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

szymon

Dobra praca z niezłymi zarobkami

@szymon

Witaj Szymon, cieszymy się, że ma Pan pozytywne odczucia względem naszej współpracy. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół KRD

alik

Pracuję krótko, ale narazie wszystko raczej pozytywnie

@alik

Witaj Alik, dziękujemy za słowa uznania, zadowolenie pracowników to dla nas sprawa priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół KRD

zozo

Jeśli jesteś odporny na stres (klienci różni są...) to zdecydowanie polecam, bo bardzo dużo można się nauczyć w krótkim czasie i zarobic tez przyzwoicie.

@zozo

Witaj Zozo, codziennie staramy się polepszać warunki, tak aby każdy pracownik czuł się u nas komfortowo. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół KRD

simon

Praca wymagająca, ale satysfakcja jest. Ogólnie warunki sa spoko is zybko się uczy czlowiek, takze polecić mogę

@simon

Witaj Simon, cieszymy się z Twojej pozytywnej opinii. Każda zatrudniająca się u nas osoba, jest zawsze informowana o specyfice pracy i obowiązujących warunkach. Dziękujemy za uznanie. Pozdrawiamy Zespół KRD

dekas

Jest ok

@dekas

Witaj Dekas, dziękujemy za słowa uznania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

patryk

Żałuję, że odszedłem

noser
@patryk

Zawsze możesz wrócić. Ja tak zrobiłem po latach i ni żałuję.

@patryk

Witaj Patryk, zachęcamy do ponownej aplikacji, zawsze istnieją szanse, że uda się ponownie nawiązać współpracę. Pozdrawiamy Zespół KRD

@noser

Witaj Noser, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, atmosfera oraz ciekawe wyzwania pozwolą na stworzenie świetnego zespołu. Pozdrawiamy Zespół KRD

kamil

Moim zdnaiem pracoadwca oks zupełnie

@kamil

Witaj Kamil, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

Op

Czy pracodawca planuje wprowadzenie elastycznych godzin pracy? Wychodzenie jednocześnie o 16:00 kilkuset osób nie jest zbyt bezpieczne...

olo
@Op

Ej, przecież w cale nie jest tak, że wszyscy w jednym czasie wychodzą... Różne działy różnie kończą pracę, już nie mówiąc o tym, że chyba 2/3 firmy jest na home office. Do tego w budynkach (a przynajmniej tym, w którym ja pracuję) mamy podział na strefy, żeby ludzie nie łazili wszędzie. Serio to jest dobrze ogarnięte.

Op
@olo

Właśnie większość ludzi wychodzi o 16. Niektórzy o 15.30 ale jest to mniejszość. Na home office jest max 1/3 firmy, może mniej. Podział budynku jest trochę bez sensu, bo i tak jak ktoś musi pójść np. do kadr to idzie do drugiego budynku, poza tym ludzie z jednego i drugiego budynku razem dojeżdżają autami do pracy, spotykają się po budynkiem... A komunikacja zorganizowana przez pracodawcę nie jest dla każdego, bo dowozi wszystkich na 7.30 a nie każdemu to pasuje, w dodatku nie dojeżdża do wszystkich, bo jest nie po drodze i wiele ludzi dalej jeździ komunikacją miejską.

@olo

Witaj Olo, dziękujemy za pozytywna opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych czasach nasi pracownicy byli bezpieczni i równocześnie mogli swobodnie pracować. Pozdrawiamy Zespół KRD

@Op

Witaj Op, dokładamy wszelkich starań, aby warunki stwarzane dla naszych pracowników odpowiadały odgórnym wymogom higieniczno-sanitarnym. Pozdrawiamy Zespół KRD

Marzena

Dobre warunki pracy, stabilne zatrudnienie. Ja jestem zadowolona.

@Marzena

Witaj Marzena, niezmiernie się cieszymy, że jest Pani zadowolona ze współpracy. Komfort pracy naszych pracowników, to dla nas sprawa najwyżej wagi. Pozdrawiamy Zespół KRD

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów