Opinie o Futuro Finance Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Futuro Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Futuro Finance Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa sprzętu biurowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Futuro Finance Sp. z o.o. w Wrocław

Maja

@kamil, a czy każdy do siebie od razu musi pałać sympatią? Myślę, że najważniejsze są zdrowe, służbowe relacje, właśnie takie, o których piszesz :) @AsiaCC, i jak Ci minął pierwszy dzień pracy? Jaka atmosfera panuje w firmie Futuro Finance Sp. z o.o., czy jesteś zadowolona?

AsiaCC

Ja w poniedzialek zaczynam prace jako konsultant. Wiem, że najpierw mam skolenie. Podpisalam już umowe o pracę i wiem że zarobić można lącznie nawet 4500zł, wiec dla mnie super. Jeszcze mam dostać informacje ale może ktoś z pracujących mi doradzi jak się przygotować?

@AsiaCC

Najlepiej przygotować się psychicznie, że to firma lansu i hałasu. Poza tym nic.

Krisu_B

Moja opinia o tej firmie: + rozmowa, wszystko jasne, przedstawione plusy i minusy pracy + pracuje w sprzedażym, ale nie w finansach, tak więc szkolenie wdrażające super sprawa + rozmowa z kierownikami rzeczowa, trochę chcieli mnie przestraszyć :D + premie, jak dla mnie bardzo atrakcyjne + podstawa jest do negocjacji, bałem się tego (czytając opinie tutaj) jednak dla osób z kilkuletnim doświadczeniem można prowadzić rozmowy + duże perspektywy rozowju, ciekawi mnie fakt wejścia na rynek nieruchomości\ + są karty paliwowe, na bramki na autostradach itd. Świetna sprawa - samodzielne pozyskiwanie bazy, fakt jest call center, ale leady tylko dla nejlepszych - awans możliwy dopiero po 10 miesiącach - muszę lecieć po zaświdczenie o niekaralności, ale cóż trzeba załatwić ;) O premie się nie boję, jak tutaj poprzednicy pisali. Sprzedaż to sprzedaż, ja to lubię. Na ten moment określiłbym jako profesjnalne podejście do pracownika.

Karolina :)
@Krisu_B

Krisu_B Dzięki za opinię, dzisiaj zostałam zaproszona na rozmowę, wiele rzeczy mi wyjaśniłeś. Firma wydaje się być rozwojowa, dużo się mówi o Futuro "na mieście". Przekonam się w czwartek co i jak.

Kama
@Krisu_B

Wiesz co takie kity pisać! Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem mega doświadczona. Też mówili że podstawa do negocjacji i na sam koniec było na umowie (usunięte przez administratora)! Więc proszę Cię nie pisz takich rzeczy bo wprowadzisz w błąd ludzi!

Adri-an

Pracuje 2 misiace w Futuro, czytając przed rekrutacją niektóre komentarze miałem mieszane uczucia. Prowizja to nie szczęście tylko ciężka praca. Swoje pierwsze dwie sprzedaże mam za sobą, do tego dwa szkolenia. Mało tego cała firma będzie miała przeszkolenie z hipotek, ubezpieczeń. Miejsce do rozowju ogromne!

@Adri-an

Nic dziwnego, że całą firma będzie miała szkolenie z hipotek, skoro wchodzi z tym produktem na rynek- żaden bonus lecz obowiązek przeszkolenia. Prowizja to w dużej mierze szczęście- możesz pozyskać wielu klientów, ale nie wpłyniesz na ich sytuację finansową by wydać kredyt (czasem po prostu nie mają zdolności i Twoje skills sprzadażowe są na nic.) (usunięte przez administratora)

Adri-an
@Marta

Marta firma się rozwija, to też źle? :) Widzę, że jesteś bardzo negatywnie nastawiona na Futuro, ale też finanse. Może czas zmienić branżę? Miłego dnia! :)

Doradca Finansowy

Rozmawiał ze mną Dyrektor Zarządzający. Ogólne wrażenie OK, z mocnym naciskiem na wzbudzenie w Kandydacie przekonania, że to call center i łapanie klientów, a może nawet praca na chwilę, bo ludzie bardzo rotują. Pan Dyrektor chciał, by rekrutacja wyglądała bardzo poważnie i ustalono, że będzie drugi etap rekrutacji. II etap polegał na pytaniu "Czy przyjmujesz naszą ofertę?". To co mnie bardzo zastanowiło to nazywanie premii prowizją. Wg przepisów od prowizji jest odciągany podatek i składki ZUS, dzięki czemu masz to liczone do emerytury, macierzyńskiego, do wynagrodzenia urlopowego. Tymczasem jest to premia, z której nie ma się żadnych korzyści w przyszłości i ludzie są zaskoczeni.

Bardzo ogólne pytania, które nawet nie weryfikowały moich umiejętności miękkich, które są niezbędne do tego rodzaju pracy. Pytanie "co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz pracować w branży finansowej" Takie banały.

Jestem zainteresowana udziałem w rekrutacji. Nie mam doświadczenia w branży finansowej. Zastanawiam się, na czym się skupia HR w selekcji kandydatów. Ogłaszają się, że są szkolenia wstępne na wysokim poziomie, które przygotują do pracy ludzi bez doświadczenia- czy naprawdę ludzie bez wiedzy finansowej teraz mają realne szanse na wejście do organizacji?

Boguś
@Marta

Piszą że podstawa do negocjacji a później jak już się zdecydujesz i myślisz że jest ok przedstawiają ci najniższą krajową ???? dramat nie polecam!

Zbyszek

Firma szuka przysłowiowego jelenia, oferują bardzo słabą pensję, nie polecam.

ON

Atmosfera specyfika pracy i przygotowanie do pracy w oddziałach -FATALNA!

gruda

Czy kierownicy dostaja auta sluzbowe do celow prywatnych?

@gruda

Nie, nie dostają. Nie otrzymują też auta służbowego ot tak- kierownicy jedynie zapisują się w kajeciku na dzień, w którym potrzebują jechać do klienta i tylko wtedy korzystają z samochodu.

Podekscytowany kandydat

Czytałem opinię przed rozmowa, mialem mieszane uczucia... Jednak orzmowa okazala się rzeczowa. Wiadomo jak wyglada 2etap? Wiem, że na pewno bedzie kierownik, ale co dalej?

Boguś
@Podekscytowany kandydat

Powiedzą, że dadzą Ci tyle ile mogą maksymalnie a finalnie dadzą najniższy pułap! Nie polecam

@Podekscytowany kandydat

Drugi etap oznacza, że chcą Cię zatrudnić i dadzą Ci propozycję finansową. Mój 2 etap wyglądął tak, że spotkał się ze mną Dyr. Zarządzający z pytaniem czy nadal jestem zainteresowana (cóż, przyszłam na spotkanie, wiec raczej tak...) i podął rękę "Witamy na pokładzie".

Doradca Klienta
@anonymous

Jacyś ludzie roszczeniowi jesteście... chcecie pracować w sprzedaży, mieć podstawę wygórowaną i może jeszcze do tego premie kosmiczną... Zachęcam do porozmawiania z pracownikami i zaczerpnięcia opinii od tych, którzy pracują, a nie udają że to robią i przychodzą pogadać a nie do pracy... Konkurencja się umywa! Koleżko @podekscytowanykandydat - ja rekomenduje! od 2 lat...

Łukasz
@Doradca Klienta

To dlaczego piszesz to anonimowo? A może jesteś typowym robotem który generuje pozytywne komentarze?

Paulina

Pracowałam w Futuro 2 lata. Jako były pracownik śmiało mogę polecić to miejsce, dlatego dziwie się jak można nie znająć firmy opisywać i oceniać. Robią to chyba zdesperowani ludzie, którzy zamiast skupić się na znalezieniu pracy, wypisują głupoty ;/ Zrezygnowałam z pracy z powodów osobistych, na szczęcie właśnie dzięki pracy w Futuro mam oszczędności, które pzowola mi przetrwać ten trudny okres. Przeprowadziłam się do miasta rodzinnego do Łodzi, jak tylko otworzą tu oddział na pewno zadzownię do kierownika! Ja śmiało polecę pracę każdemu :)

Byłam dziś na drugim etapie na konsultanta telefonicznego. Tym razem spotkałam się z kierownikiem. Tak samo jak za pierwszym razem była to swobodna rozmowa tylko dostałam jeszcze więcej informacji o systemie na którym się pracuje i jak będę rozliczana z pracy. Kierownik zrobił na mnie dobre wrażenie, dużo opowiadał o pozytywnej atmosferze pracy. Mam mieć decyzje do pt.

Joanna

Nie polecam , byłam u nich na rozmowie. Call center

Firma dla ludzi zdecydowanych, konsekwentnych, wiedzących że sukces jest wynikiem zaangażowania. Jeśli lubisz pięknie mówić, marzyć, ale nie chce Ci się działać - szukaj pracy w ZUSie :d

Słyszałem, że Futuro Finance to bardzo dobra firma. Czy potrzebujecie ludzi do pracy?

Dominika
@Paweł

Paweł bardzo dobrze słyszałeś :) Osobiście polecam pracę w Futuro, świetna atmosfera, zgrany zespół i przede wszystkim realne możliwości rozwoju! Jeżeli jesteś zainteresowany to sprawdź ofertę na naszym portalu rekrutacyjnym www.worklevelup.pl. Do zobaczenia w FF :)!

Marcin L.

Mój kolega pracuje w Futuro Finanse i jego opinia bardzo mnie niepokoi. Uważa on, że atmosfera jest sztuczna, kierownicy naciskają, presja jest duża, a jak nie sprzedaż, to zostajesz z cienką zupą.

Nowy Pracownik_x_Paweł

Skończyłem właśnie szklonie w Futuro i jak na razie jest super, jestem nastawiony pozytywnine na nastepnie dni. Polecam pracę na ten moment, atmosfera miazga!

wizz

Nie widzicie że te opinie są moderowane? :) Taki pseudo szeptany marketing, idźcie na rozmowę i sami oceńcie co to za praca.

Pracujacy

Praca w takiej firmie jak Futuro Finance Sp. z o.o. to nie układanka dla przyjemności. Dużo stresu i pracy ale jestem pewien, że po jakimś czasie satysfakcja z pracy i płacy gwarantowana.

Turbo

Futuro Finance to firma dla ludzi z ambicjami i chęcią do pracy. Ja cieszę się, że udało mi się tu dostać , mogę rozwijać swoje plany, ogólnie jest super.

Obiektywne Oko

Jeżeli chcesz zarobić dużo pieniędzy w krótkim czasie i jesteś mocno zdeterminowany w tym celu to ta praca jest właśnie dla Ciebie. Trzeba dużo dzwonić żeby znaleźć odpowiedniego klienta pod oferowany produkt, ale dla chcącego to żaden problem. Firma posiada prestiżowe biura w centrum Wrocławia i innych miastach. Na pewno dużą zaletą jest miła atmosfera w pracy i benefity takie jak luxmed czy multisport. Praca bardziej dla ludzi młodych. Polecam szczególnie osobom ze średnim wykształceniem lub po studiach, które chcą zdobyć doświadczenie w finansach. Doradcy, którzy osiągają wyniki mają ułatwioną pracę ponieważ otrzymują leady z Call Center i dzięki temu obsługują klientów zamiast ich pozyskiwać.

Zostaw merytoryczną opinię o Futuro Finance Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Futuro Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Futuro Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Futuro Finance Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Futuro Finance Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Futuro Finance Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Futuro Finance Sp. z o.o.