Opinie o Futuro Finance Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Futuro Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Futuro Finance Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa sprzętu biurowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Futuro Finance Sp. z o.o. w Wrocław

Gregor

Futuro Finance to świetna firma, szanująca swoich pracowników. Ludzie z którymi pracuję też są zadowoleni z takiej pracy. Nas nikt nie musi poganiać czy pilnować, tu się chce pracować tym bardziej, że zarobki są naprawdę ok. Firma się rozwija i ciągle zatrudnia nowych pracowników.

Manager

Jakie warunki należy spełniać aby zostać kierownikiem zespoły? Jak duże są zespoły? Czy KIEROWNIK też sprzedaje ? Jaka rolę faktycznie spełniają kierownicy ? Jakie narzędzia pracy otrzymuje KIEROWNIK Czy KIEROWNIK otrzymuje umowę o pracę ? Jakie wynagrodzenie firma zapewnia dla doświadczonego kierownika który może zdać swój zespół ?

Andrzej Z.
@Manager

Poprosze również informacje o których mówi Manager :)

Bratek
@Manager

Można uzyskać więcej informacji dokładnie o to co pyta poprzednik ?

@Manager

Na stanowisko Kierownika Zespołu Sprzedażowego poszukujemy osób, które posiadają min. 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu. Zespoły w Futuro Finance są ok. 10 osobowe a rolą kierownika jest koordynowanie jego pracy (nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych, wspieranie działań pracowników oraz motywowanie ich do efektywnego działania). Każdy pracownik Futuro Finance od pierwszego dnia otrzymuje umowę o pracę – najpierw na 3 miesięczny okres próbny, po którym przedłużamy umowę już na czas nieokreślony. System wynagradzania na stanowisku Kierownika składa się się z podstawy i prowizji. Oferujemy również wszystkie narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon, wizytówki, dostęp do floty samochodów oraz pracę w nowoczesnym biurze.

Maja

@Dawidto rzeczywiście bardzo szybko od przesłania Twojej aplikacji odbyła się rozmowa kwalifikacyjna. A możesz powiedzieć coś więcej o samej rozmowie? Co sprawiło, że odebrałeś ją jako tak bardzo profesjonalną?

Dawid

Byłem na rozmowie w FF we Wrocławiu - nigdy, ale to nigdy (mimo wielu rozmów za sobą) nie miałem okazji na tak profesjonalne podejście do kandydata. Niestety nie przeszedłem pierwszego etapu rekrutacji (moja wina, zerowe doświadczenie w obsłudze klienta, wielki błąd podczas studiów, iż zdecydowałem się zarabiać lżej i więcej - korepetycje - zamiast pójść do cięższej pracy w McDonald/KFC - może by się inaczej to potoczyło). Mimo wszystko byłem, zobaczyłem, uwierzyłem że są pracodawcy o wysokich standardach i pełnym profesjonalizmie. Fakt faktem, że oferują najniższą krajową + prowizje, ale według mnie podstawa jest tylko po to by zaspokoić podstawowe potrzeby (czynsz/opłaty/etc.) - natomiast pracownik powinien być nagradzany za swoją pracę i to daje możliwość walczenia o jak najwyższe prowizje. Szkoda, że nie wyszło, ale polecam wszystkim przynajmniej spróbowanie swoich sił. PS. Telefon z zaproszeniem na rozmowę miałem w tym samym dniu, w którym wysłałem swoją aplikację, rozmowa na następny dzień.

@Dawid

Dawid, rozmowa rekrutacyjna owszem daje pewien obraz pracodawcy, a właściwie działowi HR. "Byłem, zobaczyłem i spróbowałem"...? Jakie pojęcie Ci to dało o charakterze pracy, co wiesz o ludziach, którzy tam pracują? Przypomnę, że byłeś tylko na rozmowie. A to, że miałeś telefon w dniu aplikacji i zaproszenie na anstępny dzień świadczy jedynie o tym, że HR-owi wyczerpała się baza kandydatów i szukają permanentnie ponieważ jest duża rotacja. Aż dziwne, że Cię nie zatrudnili. W końcu tak się ogłaszają, ze nie trzeba mieć żadnej wiedzy...

pozytywna
@Marta

myślę, że to dobrze świadczy o dziale HR skoro odpowiada szybko. Myślę, że nie jest to spowodowane rotacją a szacunkiem do każdej osoby, która taką aplikacje czy CV złożyła. Im szybciej dostajesz odpowiedź tym lepiej, przynajmniej wiesz czy w ogóle możesz brać pod uwagę daną pracę. Jeśli chodzi o wiedzę to tak jak wszystkiego w życiu można się nauczyć, jeśli tylko się chce i ma się do tego motywacje. Ile osób pracuje w nie swoim zawodzie i czy to oznacza, że inne firmy biorą wszystkich jak leci ? Myślę, że nie bo wiedza to jedno, a umiejętności i predyspozycje to druga kwestia, które w sprzedaży mają o wiele większe znaczenie. Poza tym zachęcam do zapoznania się z fb firmy, ja to zrobiłam i widzę ile szkoleń i warsztatów firma organizuje. To, że nie mam twardej wiedzy moim zdaniem w ogóle mnie nie dyskwalifikuje. Podsumowując myślę, że w tym wszystkim chodzi o to co mamy w głowie i jak postrzegamy świat. :)

pozytywna
@Marta

Doradca Finansowy

Rozmawiał ze mną Dyrektor Zarządzający. Ogólne wrażenie OK, z mocnym naciskiem na wzbudzenie w Kandydacie przekonania, że to call center i łapanie klientów, a może nawet praca na chwilę, bo ludzie bardzo rotują. Pan Dyrektor chciał, by rekrutacja wyglądała bardzo poważnie i ustalono, że będzie drugi etap rekrutacji. II etap polegał na pytaniu "Czy przyjmujesz naszą ofertę?". To co mnie bardzo zastanowiło to nazywanie premii prowizją. Wg przepisów od prowizji jest odciągany podatek i składki ZUS, dzięki czemu masz to liczone do emerytury, macierzyńskiego, do wynagrodzenia urlopowego. Tymczasem jest to premia, z której nie ma się żadnych korzyści w przyszłości i ludzie są zaskoczeni.

Bardzo ogólne pytania, które nawet nie weryfikowały moich umiejętności miękkich, które są niezbędne do tego rodzaju pracy. Pytanie "co wiesz o naszej firmie? Dlaczego chcesz pracować w branży finansowej" Takie banały.

Maja

@doradca FF Dziękuję, że podzieliłeś się swoimi doświadczeniami z pracy w firmie. Rzeczywiście z tego co opisujesz firma zapewnia możliwości doszkalania i rozwoju. Umiejętność zmian i słuchania krytyki jest również bardzo cenna.

Maja

@doradca FF chętnie usłyszymy jakie możliwości rozwoju oferuje firma. Jak długo już pracujesz w firmie Futuro Finance Sp. z o.o.? Co możesz opowiedzieć na temat oferowanych pracownikom szkoleń?

doradca FF
@Maja

@Maja mogę powiedzieć dużo. Na ten rok dział szkoleń zaplanował 12 szkoleń sprzedażowo-motywacyjnych. W lutym przeszliśmy rewelacyjne warszataty z Jakubem Bączkiem, na marzec planowany jest Łukasz Jakóbiak i tak co miesiąc tylko nie pamiętam kto szkoli w kolejnych miesiącach. Osobiście uważam to za rewelacyjną inicjatywę i jestem za te szkolenia wdzięczny, bo wnoszą wartość. Fajne też jest to, że zmieniły się szkolenia wstępne, są dużo bardziej szczczegółowe i dobrze, bo osobiście na początku czułem niedosyt. Zawsze można się do czegoś 'doczepić', jednak różnica pomiędzy Futuro a moim wcześniejszym pracodawcą jest taka, że tutaj słuchają krytyki i dokonują zmiany i ja to szanuje. Pozdrawiam

doradca FF

Pracuje w firmie już od dłuższego czasu i mam info "od środka". Firma w ostatnim czasie zatrudniła naprawdę sporo osób na stanowisko kierownicze. Jeżeli zaproponowano Ci stanowisko doradcy, oznacza to tyle, że pewnie są jeszcze rzeczy nad którymi trzeba popracować żeby dostać swój zespół. Firma mocno stawia na rozwój pracowników pod warunkiem, że sam/sama tego chcesz. Nikt nie przychodzi tu po to żeby zarabiać podstawę. P.S. Wypłata pięciocyfrowa dla doradcy to nie jest "fake" . Wiem co mówię

Nina

Kilka słów o Rekrutacji w Poznaniu Aplikujesz na stanowisko Kierownika. Przechodzisz dwa etapy rozmów. Na drugiej rozmowie dowiadujesz się jak zarabia Doradca a nie Kierownik. I tu nasuwa się pytanie ? Na jakie stanowisko aplikujesz.??? Gdy już dojdzie do informacji zwrotnej czy udało się otrzymać prace na stanowisku kierownika otrzymujesz informacje ze przepraszamy ale dziś możesz zostać doradca za najniższa krajowa ale zawsze możesz zarobić z prowizji : wypłata nawet pięciocyfrowa: A potem masz możliwość awansu. Tylko po co skoro jako doradca masz takie wynagrodzenie? Żenujące. Rekrutacja z góry nadstawiona na zdobycie doradcy a nie kierownika. Ba bardzo długo już trwa budowanie zespołu sprzedażowego w Poznaniu. Czyżby nikt nie chciał zarabiać takich pieniędzy a może osoby które rekrutują nigfu nie miały do czynienia z taka praca jaką jest pośrednictwo finansowe np pani z biedronki która rekrutuje . Osobiście odradzam strata czasu.

Jakub
@Nina

@Nina czytałem Twój komentarz z zaciekawieniem do momentu opinii o 'pani z biedronki'. Jeżeli oceniasz ludzi nie przez kwalifikacje tylko stereotypy, dobrze, że nie dostałaś stanowiska kirowniczego. Kierownik szuka w ludziach iskry, błysku i podnosi ich kompetencje, nie zrobi tego dobrze z takimi klapkami na oczach. Swoją drogą ja zaczynałem w Tesco, jestem szczerze wdzięczny za lekcję życia. Życzę powodzenia

Zlecenie -dzieło

Czy jest możliwość nawiązania współpracy z firmą - nieformalnie?

Maja

@aaa dobrze, że odnalazłaś się w nowej pracy! Mogłabyś opowiedzieć więcej o jej warunkach? Jak wyglądały Twoje pierwsze dni pracy?

sadasdas

Ludzie nie warto pracować w tej firmie : ^^za marne grosze

Rosa

Miło czytać takie pozytywne opinie od nowego pracownika. Pracuję tu już dość długo i jestem bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm i dużo życzliwości.

aaa

Zaczęłam pracę jakieś 4 miesiące temu i jestem zadowolona z pracy. Dużo informacji na początku ale w miarę łatwo się je przyswaja . Warunki ok, atmosfera super, bardzo miło, koleżeńsko, wszyscy wspierają. Jak ktoś się zastanawia czy przyjsc to WARTO! :)

Ekonomista

Złożyłem swoje cv na stanowisko doradcy finansowego i mam nadzieję, że dostanę się. Wiem, że to jest bardzo dobra firma, ciężko jest dostać pracę, ale muszę spróbować. Mam pytanie czy firma daje jakieś dodatki socjalne? Jaka jest atmosfera w firmie.?

@Ekonomista

Każdy z naszych Pracowników po przepracowanym okresie próbnym ma zagwarantowane grupowe ubezpieczenie w PZU, prywatną opiekę medyczną dla siebie i dla rodziny w Lux Med oraz dostęp do karty Multisport. @Ekonomista Do zobaczenia na spotkaniu rekrutacyjnym!

Martyna Piotrowska
@Ekonomista

Trudno się tam dostać? No nie, to łatwe jak pestka. BIorą ludzi bez doświadczenia. a najlepiej ludzi młodziutkich, których mogą ukształtować. Wiedza finansowa jest na bardzo dalekim planie.

guzek

Kiedyś na prawdę można było zarobić ale teraz firma praktykuje typową masówke, pełno obdzwonionych kontaktów jak chcesz zarabiac to tylko z polecen. Mimo wszystko FF jak najbardziej spoko.

Turbo

Widziałem ofertę dla doradcy . Co znaczy stała podstawa ile to jest? Wysokie prowizje ? Umowa na jaki czas dobrze by było dowiedzieć się wcześniej . Po co jeździć jak nie będzie odpowiedniego wynagrodzenia

@Turbo

Podstawową zasadą Futuro jest współpraca w oparciu o stabilizację oraz bezpieczeństwo. Każdy pracownik Futuro Finance ma zagwarantowaną umowę o pracę (pierwsze trzy miesiące na okres próbny, od 4 miesiąca już na czas nieokreślony). Na stanowisku Doradcy Finansowego obowiązuje wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji. Podstawa wynosi 2000 brutto – natomiast tym na czym przede wszystkim opiera się wynagrodzenie Doradcy to prowizja, która nie ma górnej granicy.

Tomasz
@Futuro Finance Sp. z o.o.

Witam, A jak wyglada system płacowy i forma zatrudnienia na stanowiskach kierowniczych, osób które kierują zespołami sprzedażowymi ?

praca

Jako obecny pracownik firmy przyznaję, że atmosfera w firmie przyjemna, ludzie życzliwi, można sie dużo nauczyć. Zarobki zalezą tak naprawdę tylko ode mnie. Co do kadry kierowniczej- jeśli ma sie jakiś problem, zawsze można sie dogadać. Reasumując dla mnie ok.

Racjonalista

Miałem okazję pracować w tej firmie przez 3 miesiące. Ja uważam że nie jest to praca dla każdego (dla mnie nie była). Nie ma co ukrywać ze żeby zdobyć klienta trzeba się trochę nadzwonić a nie każdy to lubi, 2 sprawa to sam sprzedawcy produkt- kredyt, bardzo drogi kredyt jest to bardzo wymagająca rzecz do sprzedaży, IMO trudniejsze są tylko ubezpieczenia i 3 minus to czas oczekiwania na pierwszą premie- jak sprzedałeś 1 stycznia to premie zobaczysz dopiero 10 kwietnia i 4 rzecz która mnie osobiście denerwowała najbardziej to ,,hurra optymizm" wg mnie sztucznie nakręcany ale wiem ze niektórzy to lubią. Praca ma też sporo plusów: jak juz uda Ci się sprzedać to premie oraz benefity są naprawdę fajne. Większość pracujących tam ludzi jest bardzo życzliwa i w porządku, chętnie Ci pomogą.(usunięte przez administratora) Robiąc podsmuwanie: praca niełatwa ale jeśli masz smykalke sprzedawcy i silny charakter (99% to odmowy) to warto spróbować swoich sił w Futura Finance. Jeśli zależy Ci na spokoju, stabilizacji i wolisz raczej podtrzymywać kontakt z Klientem niż zdobywać nowych to praca zdecydowanie nie dla Ciebie. Pozdrawiam

Wesoła

Pracuje tu i polecam pracę osobom, które lubią taką prace.

Dominika Kastelik

Ja Futuro będę miło wspominała. Jeśli ktoś dobrze czuje się w sprzedaży, chce pracować w dobrej atmosferze i nie frustruje się, kiedy coś nie idzie z jego winy - polecam. Praca doradcy to praca wymagająca dużego samozaparcia, mocnej motywacji i dobrego nastawienia. Brakowało mi tylko szkolenia o technikach sprzedaży, ale wiem, ze ma się to zmienić :)

Zostaw merytoryczną opinię o Futuro Finance Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Futuro Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Futuro Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Futuro Finance Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Futuro Finance Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Futuro Finance Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Futuro Finance Sp. z o.o.