Grupa Format

Opinie o Grupa Format

aga

HEJ pytanie mam:):):) jak ktoś się nie wykaże w ciągu tych 2 tygodni to nie dostanie kasy? za przepracowane dni ? bo takie słuchy mnie doszły bo o umowie to nawet nie pisze bo po wykazaniu się można dostać umowę...

olga
@aga

ja dostałam moje pieniądze i ci których znam też, nie wiem co to za ploty

adol

Ja pracuje w oddziale Żory i jestem bardzo zadowolona ,bardzo polecam jak ktoś ma chęć pracy to wbijajcie do nas

nowa

też jestem nowa tylko w Jastrzębiu Zdroju, na razie ok.

Marwiolka

Wiec umowę dostalam o tygodniu i wcale nie na miesiąc tylko na dłużej za wyniki ja nie sprzedaje szkoleń z BHP tylko z ochrony danych osobowych glownie budżetówka jest ok wiec zapraszam i polecam oddzial w Tychach nowo otwarty wiec jest zapotrzebowanie szefowa super

Telemarketer

Nie wiem jaka jest filia w Żorach, ale w Jastrzębiu moje wrażenia nie są najlepsze. Po krótkiej rozmowie w której Pani kierowniczka(zakładam, że to pani kierowniczka - nigdy się nie przedstawiła) próbowała mnie wybadać, stwierdziła, że nie nadaje się do tej roboty. I byłoby wspaniale gdyby na tym się rozmowa zakończyła. Zamiast tego dostałam ok. 5 minutowy wykład(w którym powtórzyła przynajmniej dwukrotnie, że się nie nadaje) i żądanie bym zmieniła jej zdanie - a chodziło o to, że zastanawiam się nad moimi odpowiedziami(na rozmowie kwalifikacyjnej) i nie mówię tak płynnie jak będzie wymagała tego na słuchawkach. Dodam, że na tym etapie rozmowy nie udało mi się o nic zapytać a Pani kierowniczka również nie próbowała mi tej roboty sprzedać, choćby uprzejmością. Udało mi się w końcu przekonać ją, żeby mnie puściła ale też chciała się na ten temat kłócić.

1. Pytanie o poprzednią pracę i zakres obowiązków 2. Jaki powinien byc telemarketer? 3. Zdefiniuj komunikatywność(pamiętaj by zdefiniować komunikatywność jako umiętnośc prowadzenia rozmowy w dyplomatyczny sposób bo tak Pani kierowniczka rozumie to słowo)

Rybka

aaa jeszcze pytasz o tempo, mile widziane szybkie hahaa ale mamy dwie przerwy 20 i 30 minut więc jak najbardziej do ogarnięcia ;)

Rybka

My wszyscy kiedyś nie sprzedawaliśmy ;) ludzie z doświadczeniem po prostu wiedzą już czy to lubią a wszystko co chcesz robić dobrze, musisz najpierw polubić. Nie wiem jak ilość ludzi w Rybniku musisz spróbować u źródła pozdr

Rybka

Ja też w Jastrzębiu od trzech tygodni jestem i mam umowę o pracę, mi spasowała ta praca jednak parę osób próbowało i to nie ich bajka była, dlatego myślę że już za parę dni z ostatniego naboru zostanie połowa, i sie trochę rozluźni. Nie zrozumcie że nie chce żeby nas tak dużo było jednak trochę linie były przeciążone zobaczymy jak po rozbudowie to teraz będzie.

koti

widzę że piszecie o Jastrzebiu, dzisiaj to więcej chętnych niż miejsc pracy było, jakieś dodatkowe mają uruchomić stanowiska, może też duzo osób tylko na spróbowanie przyszło, no ale teraz to już chyba tylko nabór uzupełniający ewentualnie.

Ja pracowałam tam dwa lata dość dawno temu, jak masz gadane i jesteś w miarę inteligentną osobą tzn.umiesz poprawnie wysławiać się po polsku,bo wybitne osobistości to ja tam spotkałam co sklecić zdania po polsku jednego nie umiały, to się zaczepisz i dość dobrze na miesiąc wychodzisz,lecz różnie to jest nieraz chociaż byś nie miał niewiadomo jakich predyspozycji do tego to i tak za cholere nic nie sprzedasz,najgorsza jest ta presja norm które musisz wyrobić i wiszenie nad tobą jeśli idzie ci coś nie tak lub zauważyli że jesteś w tym dobry,a z tym naprawdę różnie bywa,no i co najważniejsze w tym niewdzięcznym stanowisku pracy prędzej czy póżniej się wypalasz.Podsumowując wszystko będzie fajnie dopóki będziesz dobrze sprzedawać,jak się to z różnych przyczyn skończy już nie będzie tak cudownie.

anka
@ja

no ale to chyba wszędzie jest tak że jak przestaje komuś iśc to nie biją brawa, trzeba spiąć pośladki i szukać nowej drogi dotarcia,ważne czy jesteś doceniony gdy masz efekty.

KlaudiR-k

Mogę prosić kogoś kto już dłużej pracuje o to aby opisał pracę na stanowisku telemarketera krok po kroku ? Będę nowym pracownikiem od przyszłego tygodnia i strasznie się boję, nigdy nie pracowałam w takim charakterze. Pan powiedział mi tylko że będzie jakieś szkolenie krótkie a potem do pracy. Jak to wygląda od strony praktycznej ? Przychodzi nowy pracownik do biura i od czego się zaczyna ? Z góry dzięki za odpowiedzi. Cieszę się że będę mogła zasilić szeregi Grupy Format ale stres wziął górę i nie wiem czy dam radę.

Asia

A ja dostałam termin na rozmowę w sprawie tej pracy w miejscowości Jastrzębie i zastanawiam się czy warto iść. Wiem tylko tyle że sprzedaje się jakieś produkty przez telefon i nic więcej. Możecie napisać coś więcej ?

;)
@Asia

hejka, ja tez byłam na rozmowie w J-biu i nie polecam, jak chcesz 2 tyg pracować na umowę o dzieło a później za najniższą krajową i sprzedawać szkolenia BHP to możesz iść. ;)

mysleże

moje opory prysły gdy pierwszy raz sie dodzwoniłam do gościa w trakcie kontroli, płacz i lament bo przecież dawno miał porobić te szkolenia a tu (usunięte przez administratora)

łysy;)

to nie o urok osobisty chodzi tylko o trzymanie się pewnych zasad w rozmowie

czapla

tutaj chyba wszyscy piszą o telefonicznej sprzedaży bo innych stanowisk za bardzo nie ma ;) biuro czyli logistyka ale na to nie licz, praca na telefonie nie ma znaczenia czy młody czy starszy czy dziewczyna czy chłopak, albo masz opory i klient kolejny miesiąc przekłada zamówienie (zawsze ma jakieś równie potrzebne wydatki) albo swoim urokiem osobistym zamykasz sprzedaż. da sie to lubić zwłaszcza jak zespół jest fajny. jesli chodzi o rozwój to myslę że sztuka rozmawiania z ludźmi zawsze się w życiu przyda.

Szostek

Po co ludzie piszą opinie skoro te które są niekorzystne dla firmy są na bieżąco kasowane ? Przeglądam tutaj wpisy i w ciągu ostatnich paru dni negatywne wpisy od ludzi którzy pracowali w Grupie Format zostały usunięte i to dość szybko. Kiedyś pracowałem i wiem że to ciężki kawałek chleba, trzeba się na dzwonić i nagadać ale pamiętajcie też że nikt wam za darmo pieniędzy nie da. W pracy się pracuje, jeśli jesteście zainteresowani to możecie spróbować jednak zaznaczam że nie jest to praca dla każdego. Trzeba być wytrwałym i mieć mocną psychikę a niepowodzenia próbować wyprostować. Generalnie jak się uda to dostaje się umowę o pracę z najniższą krajową.

czapla
@Szostek

na portalu chyba nie powinno się pisać o kasie ale ja mam między 2 a 3 zależnie od miesiąca,za najniższą krajową to bym nie przeżyła bo sama syna wychowuję, najtrudniej zacząć bo jak się juz ma swoich klientów to sam się obrót robi i tylko dokręcam śrubę bo udało sie i pod 4 wyjść, dla mnie to są nieosiągalne pieniądze nigdzie indziej, ale robota trudna i wymagająca to fakt.

anglia

Potwierdzam pracowałam w Format od zeszłych wakacji, teraz do chłopaka do Anglii znowu jadę, inaczej nie zostawiłabym tej roboty, troche przykro ze ktos na moje miejsce przyjdzie

mysleże

lepsze bazy żeby w mniej osób taki sam wynik wyszedł w biurze, to też nam lepiej się dzwoni bo na pewno jak jest nas malutko na sali to morale na tym by opadło.

xxx

zaznacze ze zadna z opini negatywnych nie byla w zaden sposob nikogo obrazajaca,poprostu kazdy ma prawo grzecznie powiedziec co mysli o danym pracodawcy czyz nie...???

jestem

widze że macie dużo pytań, napisze tak; pracuję w dużej firmie i kasę widac na każdym kroku, moja wypłata sie zgadza i czuję bezpieczeństwo. Radę dla nowych mam taką; jeśli jesteś zaparta na zarobienie to dasz sobie tutaj radę.

mysleże

może dużo tych biur maja, każde osobno inne ogłoszenie wystawia i sie nachodzą ale to pewnie wszystko jest jedno

mysleże

nie wiem o co konkretnie pytasz, w sezonie jest dużo urlopów i lepsze bazy dostajemy ale nie wiem czy o taką odpowiedz ci chodziło

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Format - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Format?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Format tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Format?

Kandydaci do pracy w Grupa Format napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Format