Grupa Format

Opinie o Grupa Format

jasne

"jak gornik na kopalni"...bez obrazy ale,wez Ty sie lecz juz na nogi,a nie na glowe bo juz zapozno.

jaa

Już było wyżej pisane że płacą dokładnie co do grosza a i o premii nie zapominają (mówię o szefowej w Tychach bo w tym oddziale pracuję). Atmosfera jest super u Nas każdy każdemu pomaga no ale nikt za nikogo nie będzie sprzedawał rzecz jasna:). Szefowa .....życzę każdemu takiej szefowej jaka mamy w Tychach :). Przyjęcia są do Nas więc ....zapraszam

aleksis

Co to za bzdury wystarczy chciec pracowac.Super ludzie,kierownicy tez De Best..zarobki jak gornik na kopalni trzeba tylko chciec..a nie wypisywac pierdoly

pat

A jak wyglada kwestia finansowa ?

Telemarketer

Nie wiem jaka jest filia w Żorach, ale w Jastrzębiu moje wrażenia nie są najlepsze. Po krótkiej rozmowie w której Pani kierowniczka(zakładam, że to pani kierowniczka - nigdy się nie przedstawiła) próbowała mnie wybadać, stwierdziła, że nie nadaje się do tej roboty. I byłoby wspaniale gdyby na tym się rozmowa zakończyła. Zamiast tego dostałam ok. 5 minutowy wykład(w którym powtórzyła przynajmniej dwukrotnie, że się nie nadaje) i żądanie bym zmieniła jej zdanie - a chodziło o to, że zastanawiam się nad moimi odpowiedziami(na rozmowie kwalifikacyjnej) i nie mówię tak płynnie jak będzie wymagała tego na słuchawkach. Dodam, że na tym etapie rozmowy nie udało mi się o nic zapytać a Pani kierowniczka również nie próbowała mi tej roboty sprzedać, choćby uprzejmością. Udało mi się w końcu przekonać ją, żeby mnie puściła ale też chciała się na ten temat kłócić.

1. Pytanie o poprzednią pracę i zakres obowiązków 2. Jaki powinien byc telemarketer? 3. Zdefiniuj komunikatywność(pamiętaj by zdefiniować komunikatywność jako umiętnośc prowadzenia rozmowy w dyplomatyczny sposób bo tak Pani kierowniczka rozumie to słowo)

telelaska

ja bym cie wzięła ale nie wiem co na to szefostwo ;) dlaczego tutaj o tym piszesz, zgłoś się do decyzyjnych.

jesli się nie wykażesz to poprostu nie dostaniesz umowy o pracę ale to nie ma wpływu na rozliczenie umowy o dzieło.

umowa o dzieło nie może być rozwiązana, sama mija a ty w tym czasie wykonujesz dzieło lub nie. Wszystkie spisane w tym czasie zamówienia odebrane przez klienta sa ci wypłacone, nie szłyszałam żeby kiedykolwiek ktos nie dostał kasy. Ale trzeba na koniec umowy o dzieło podpisac rachunek (chyba tak się to nazywa) wiec jeśli ktoś zniknie i sie nie zgłosi po upływie umowy o dzieło a cos spisał no to faktycznie nie dojdzie do rozliczenia.

Eska

Mam pytanie- czy jeśli umowa o dzieło została rozwiązana, bo się "nie wykazałam" i sprzedałam jedno szkolenie podczas okresu próbnego, to czy za to jedno szkolenie wypłacą mi pieniądze? Nie żebym była aż tak łasa na kasę, ale 2 tygodnie jednak do tej pracy chodziłam, obdzwoniłam sporo szkół (okres przed rozpoczęciem roku- masakra).

kaja

Ale to dzwonicie do ludzi którzy wiedzą że będziecie dzwonić bo z góry jest oferowany jakiś produkt dla firm czy oni nie wiedzą że dzwonicie ? Skąd jest baza numerów czy to klienci prywatni czy firmy ? Jeśli jest to wydzwanianie po domach i wciskanie kitu pani mariolce to dziękuję serdecznie.

telemarketer

W Tychach nie obowiązuje umowa o dzieło tylko umowa zlecenie, gdzie macie opłacany również ZUS. Później dostajesz umowę o pracę, gdzie masz wszystkie możliwe świadczenia. Nie ważne czy sprzedawaliście czy nie, ale wiadomo, że doświadczenie się przydaje. Nie wolno się zniechęcać. Przychodziły osoby, które po jednym dniu rezygnowały bo to nie ich bajka, ale były osoby, które podszkoliły się i teraz zarabiają niezłe pieniądze. Ciężko zarobić taką kasę w dzisiejszych czasach pracując na jedną (poranną) zmianę na jednym etacie. Nie wiem jak w innych oddziałach, ale w Tychach panuje super atmosfera :) nie ma wyścigu szczurów.

kaja

W Jastrzębie znowu szukają telemarketera. Zastanawiam się czy nie złożyć papierów. Skąd ta ciągła rekrutacja jeśli można zapytać ?

justi

to ciekawe, bo ja tutaj przeszłam z konkurencji, właśnie ze względu na zarobki i jestem zadowolona z decyzji.

QAW3TRF3QTRF

Rozumiem a jak wygląda właśnie sprawa z umową. Rozumiem że dostajesz umowę o dzieło na dwa tygodnie i jak się sprawdzisz to umowa o pracę. Ale co to znaczy "jak się sprawdzisz" ? Wystarczy dzwonić i mówić czy trzeba coś sprzedać czyli normę wyrobić aby dostać tą umowę o pracę ?

@QAW3TRF3QTRF

ja miałam trafić do grupy co sprzedaje szkolenia BHP i 6/7 zamówień miałam pozyskać, ale nie wiem jak to w praktyce wygląda bo oferta umowa o dzieło mnie zniechęciła, a przede wszystkim wynagrodzenie.

QAW3TRF3QTRF

A jaką ofertę Ci zaproponowano jeśli mogę zapytać ? Ja mam zamiar składać papiery w Rybniku ale jak się nie uda to w Jastrzębiu. Ale nie wiem czy warto.

@QAW3TRF3QTRF

na dzień dobry 2 tyg umowa o dzieło i jak się sprawdzisz to umowa o pracę 1200 na rękę plus premia, gdzie dowiedziałam się od Pani Dyrektor, która zapytała się ile obecnie zarabiam, to tyle u niej niestety nie zarobię, więc rozmowa zakończyła się po 5 minutach.

ela
@xxx

a mogę spytac jaki jest powód, że masz tak dobrze płatna prace i nadal chodzisz na rozmoey kwalifikacyjne? Co ci przeszkadza w tak dobrej pracy?

była :)

W firmie pracują stali bywalcy a nowi przychodzą na góra trzy tygodnie, max dwa razy coś sprzedają i firma zarabia a oni odchodzą bo trzeba się namęczyć żeby sprzedać. Praca tylko dla ludzi o mocnych nerwach : Tak to działa :) Pozdrawiam była pracownica Grupy Format :)

ela
@była :)

ja jestem od ponad miesiąca, byliśmy wtedy dużą grupą nowych, została nas szóstka, to chyba normalne że nie wszystkim pasuje ta robota? ale jest ok jeśli komuś faktycznie zależy.

stara

a z jakiego miasta? nasza kierowniczka z Jastrzębia na urlop idzie od poniedziałku i kto inny będzie, może dlatego chciała z tobą osobiście rozmawiać. a szkoda ze olałaś temat

xxx

ciągle się ogłasza ta firma ... więc dyrektorka ściemnia jak dzwoni, że ma "ostatnie miejsca pracy i proszę jeszcze tego samego dnia przyjechać na rozmowę" co dzwoni ... żal ...

sara

tak, wpadaj

Nieznajoma

Czy w Jastrzębiu są jeszcze jakieś miejsca wolne ? Przyjęcia ?

nowa

Dostałam umowę i moje pieniądze, teraz mogę polecić, atmosfera spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Format - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Format?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Format tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Format?

Kandydaci do pracy w Grupa Format napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Format