Grupa Format

Opinie o Grupa Format

MB FORMAT BIELSKO-BIAŁA

CZYTAM TE WASZE WSZYSTKIE GŁUPOTY I AŻ MI WAS ŻAL ŻE JESTEŚCIE TACY GŁUPCY FIRMA I WŁAŚCICIELE SĄ [usunięte przez administratora]PŁACĄ BARDZO DOBRZE I PRZEDE WSZYSTKIM NA CZAS FIRMA JEST SUPER JEŚLI TYLKO PRZYCHODZISZ PO TO ŻEBY ZAROBIĆ A NIE POGADAĆ SOBIE TO MOŻESZ (usunięte przez administratora) ZAROBIĆ TYLKO TRZEBA PRACOWAĆ ALE JAK SIĘ NIE CHCE TO LEPIEJ PISAĆ GŁUPOTY POZDRAWIAM MB FORMAT BIELSKO BIAŁA

A ja pracuję i sobie chwalę atmosfera świetna wiadomo jak w każdej pracy raz jest lepiej raz gorzej. Wiadomo nie każdy się nadaje ale ogólnie w porządku. Pozdrawiam wszystkich:)

ktosik

Witam, ja chciałam również podzielić się swoją opinią na temat firmy. Wydaje mi się że zmiany personalne wpłynęły bardzo pozytywnie na firmę. Odeszła Pani pseudo kierownik - która wiecznie się panoszyła i stawiała się w centrum uwagi- jakby nie wiadomo kim była. Teraz jest nowa kierowniczka- świetna kobieta- doradzi, pomoże, wesprze.. dopiero teraz sie wie jak sprzedawać. Obroty wzrosły i to bez [usunięte przez administratora].

A.M.

Widze że muszę się znowu tu wypowiedzieć ,bo [usunięte przez administratora]niektórych osób już mnie powoli do pasji doprowadza, na pewno nikt nie został ot tak sobie zwolniony za chorujące dziecko, moje chorowało X RAZY i nikt mnie nie wywalał, na zwolnienie musiały się złożyć inne sprawy,ale oczywiście nikt sie nie przyzna ,,,lol,jeszcze jedno chciałabym powtórzyć do osób które chcą się tam zatrudnić!!! proszę spróbowac i nie czytać i przejmować sie wypowiedziami innych, może to banalne co mówię ale tak jest .A tak na sam koniec też zostałam zwolniona ,ale uczciwie sobie na to zapracowałam i nie posądzam absolutnie o to nikogo.Pozdrawiam jeszcze raz całe BM ,szefową Bożenke, Renatę jaka by nie była i WALIĆ GŁUPKÓW BO WSZĘDZIE SIĘ ZNAJDĄ !!!

Telemarketer

Nie wiem jaka jest filia w Żorach, ale w Jastrzębiu moje wrażenia nie są najlepsze. Po krótkiej rozmowie w której Pani kierowniczka(zakładam, że to pani kierowniczka - nigdy się nie przedstawiła) próbowała mnie wybadać, stwierdziła, że nie nadaje się do tej roboty. I byłoby wspaniale gdyby na tym się rozmowa zakończyła. Zamiast tego dostałam ok. 5 minutowy wykład(w którym powtórzyła przynajmniej dwukrotnie, że się nie nadaje) i żądanie bym zmieniła jej zdanie - a chodziło o to, że zastanawiam się nad moimi odpowiedziami(na rozmowie kwalifikacyjnej) i nie mówię tak płynnie jak będzie wymagała tego na słuchawkach. Dodam, że na tym etapie rozmowy nie udało mi się o nic zapytać a Pani kierowniczka również nie próbowała mi tej roboty sprzedać, choćby uprzejmością. Udało mi się w końcu przekonać ją, żeby mnie puściła ale też chciała się na ten temat kłócić.

1. Pytanie o poprzednią pracę i zakres obowiązków 2. Jaki powinien byc telemarketer? 3. Zdefiniuj komunikatywność(pamiętaj by zdefiniować komunikatywność jako umiętnośc prowadzenia rozmowy w dyplomatyczny sposób bo tak Pani kierowniczka rozumie to słowo)

ale gadasz głupoty i odstraszasz nowe osoby które chcą przyjść tutaj do pracy każdy pracuje na siebie tylko zależy od pracowitości danej osoby jakie pieniądze bedzie zarabiać.W tej firmie można zarobić nawet do 4000 złoty jak komuś zależy i ktoś się stara. Ludzie którzy tu pracują są bardzo zgrani i zawsze sobie pomagają. Szefostwo też jest super .Jeśli komuś się nie chce pracować to potem wypisuje takie bzdury.

a ja tam pracuję i mi się podoba , trzeba mieć dystans i nie wpier......lać się w nie swoje sprawy, a najlepiej skupić się na robocie a nie na plotach, a do kierowniczki nie mam nic jak i do reszty ....z każdym się idzie dogadać :)

dziękuję bardzo :) ps.i słusznie !!! ;) czasy prl-u się już na szczęście skończyły, gdzie prym wiodło hasło: czy się stoi czy się leży pińcet sie należy :))))))))) powodzenia i do zobaczenia mam nadzieję ;)

w Gliwicach na Portowej 18 pracuję od kilku dni i jestem bardzo zadowolona.Pamiętać należy ,że jeśli się pracuje rzetelnie to otrzymuje się odpowiednie pieniądze.

Marlena i jak zdecydowałaś się? możecie mi napisać gdzie mieści się biuro w Gliwicach???? zgóry dziękuję

Marlena

Kurcze mam taka sobie pracę i dostałam propozycje pracy w BM Format Gliwice. Nie wiem co robić? Ryzykować i zacząć tam prace czy nie? Boję się też troszkę, że stracę dużo czasu na "szkolenia" i nie zarobię w tym miesiącu. Moze być ciężko. Kurcze podpowiedzcie: gg 6353624 byle szbko. Dzięki

Praca w porządku,kierowniczka nawet spoko.Wypłata na czas, nie ma co narzekać.Jak się chce pracować to się będzie, proste.Ja nie narzekam jestem zadowolona:) pozdrawiam was BM Format;)

bm formatka

Ile ludzi tyle opinii nie należy się sugerować ani jedną z nich...praca nie jest taka zła jak nie jeden tutaj pisze, wiem co piszę ponieważ pracuję już trochę w tej firmie- oczywiście jest nieraz na co marudzić ale gdzie jest extra, w porównaniu do innych prac i pracodawców nie jest żle trzeba tylko PRACOWAĆ ABY ZAROBIĆ a nie obijac się i na wszystko i wszystkich narzekać. Zarobki też nie najgorsze są, jeśli jest się dobrym w tym co się robi, kierowniczka owszem dziwny charakter ale trochę dyplomacji i asertywnosci i da się dogadać Pracownicy -ciągłe zmiany niezliczę ile juz ich tu się przewinęło przyzwyczaiłam się, ale jest kilku stałych. Godziny pracy- extra jak dla mnie. To tyle pokrótce bo wiele by tu jeszcze pisać, ale trzeba przyjść i popracować aby samemu ocenić pozdrawiam całe BM FORMAT

PIka

A ja umówiłam sie na jutro na rozmowe,ha i ni9e wiem co o tym wszystkim mysleć

pracuś ;))

Dostałam teraz linka od znajomej, pracuję tutaj i jestem ubawiona czytając to. Przychodze tutaj dla kasy i ją dostaję, atmosferka też jest ok, pracuję przy biurku od 8 do 16, w sobote i niedziele nabijam się z koleżanek które [usunięte przez moderatora].na produkcji lub w spożywczaku, do tego imprezki firmowe, czasem jakieś ciacho kierowniczka przywozi. A że trzeba być w robocie 8.00 bo o 8.15 są kłopoty to samożycie, pogaduchy między przerwami też nie przejdą ale jak ktoś chce zarobić to polecam

Anka

Szkoda że musiałam odejść bo można było zarobić (studia niby zaocznie ale zajęcia już w piatek od 15). Chociaż faktycznie parę osób podpadło kierowniczce to ja złego słowa nie mogę powiedzieć. Zresztą jak ktoś robił cyrki na sali to ciężko było się skupić i nie dziwne że wylatywali ;((

marta

Witam, pracowałam do tej pory za 800 zł po 12 godzin. Od 5 miesięcy pracuję w grupie format, mam o dziwo pełen etat i zarabiam kasę o jakiej mi się nie śniło, a mam dziecko i nie mam faceta więc bardzo potrzebuję pieniędzy. nie wiem jak było kiedyś ale ja jestem zadowolona. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Format - Żory

• Jak się pracuje w Grupa Format?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Format tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Format?

Kandydaci do pracy w Grupa Format napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Format