ISS Facility Services Sp. z o.o.

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

kowal

w Szczecinie to już na słupach daja ogłoszenia że zatrudnią! Ukraincy uciekaja ... i nie ma kto pracowac ! wszyscy odeszli do incom lub amazona ! lepszya forsa i szacunek.

Ona

Firma ma grono wzajemnej adoracji, nie ma czasu na zycie prywatnevitp. Awansuja ci co sa blisko gory. Ludzie odchodza i z biura i z obiektow. Dobry rynek sie zrobil to odchodza.

Lidia

@ja rzeczywiście, często na forum można znaleźć ważne informacje, które ciężko byłoby uzyskać w inny sposób. Jednak mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy. Nie jestem w żaden sposób związana z ISS Facility Services. @Ona piszesz, że z firmy ostatnio odchodzą pracownicy. Czy to dotyczy któregoś z działów szczególnie? Wspominasz też o niespełnionych obietnicach. Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

Ona

Pracuje w tej firmie i planuje zmienic. Jest coraz gorzej...ludzie odchodza bo nie wytrzymuja tempa, niespelnionych obietnic i arogancji kierownictwa. Place ponizej rynkowych, socjalu brak. Moze i w biurze swietnie sie bawia w konkursy i duperele ale nie wiedza i nie chca wiedziec co czuje szary Kowalski. Awansuja (usunięte przez administratora) a co bardziej utalentowani odchodza.

Rekrutacja w dosyć dziwnej atmosferze, ciagle mi próbowano udowodnić, ze jestem beznadziejnym pracownikiem po czym zaproponowano mi pracę za śmieszne wynagrodzenie. Oczywiście nie przyjąłem.

….

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lidia

Obecnie firma poszukuje kandydatów do pracy jako Technik Obsługi Budynku. Ktoś z Was właśnie tym się w ISS Facility Services zajmuje? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Co powinni wiedzieć przed przesłaniem swojego CV?

Jimmi

Co powiecie o "rozmowach" rekrutacyjnych na Pawińskiego?

Lidia

@ja 2017-06-21 17:40 Piszesz o wielu zastrzeżeniach jakie masz co do działania firmy. Wspominasz, że wcześniej po tym jak centrala dowiedziała się o nieprawidłowościach, to firma zajęła się wyjaśnieniem tej sprawy. Rozumiem, że zależy Ci, aby dział personalny ISS też dowiedział się i odniósł do wspominanych przez Ciebie kwestii. Czy może próbowałeś napisać bezpośrednio do nich? Dużo osób czyta ten wątek, jednak nie ma pewności, że zostawiona tu informacja dotrze do odpowiednich osób.

@Lidia

Teraz to juz niewazne LIdia, bo ISS zostalo "wykopcone" ze sprzatania wagonow dla inter city. IC teraz sobie samo sprzata te wagoniki. Niestety z takimi "menadzerami" to daleko takie firmy jak wasza to nie zajda.

@ja

Lidia - czytajcie, czytajcie te fora bo duzo sie tutaj mozecie dowiedziec, wasi pseudo "managerowie" (usunięte przez administratora) wam powiedza i przekaza. Po prostu boja sie o wlasne (usunięte przez administratora) i pieniadze, zreszta maja umowe o prace, i w zwiazku z tym rozne profity. Skonczylem.

Wiki

To co napisała ISSEK bardzo mnie zbulwersowało. Pracowałam w ISS zanim przyszła do nas nowa szefowa kuchni i parę miesięcy już po jej przybyciu i mam porównanie. Ta kobieta ma logistykę w jednym palcu. Wszystko zaczęło iść sprawnie, każdy wiedział co ma robić, nawet zdarzało się często, że to co przedtem robiliśmy na ostatnią chwilę było wykonane grubo przed czasem i nawet mieliśmy czas na kawę czy papieroska. Nie wspomnę już o jej dbałość o czystość i porządek. Nareszcie pracowałam w dobrze funkcjonującym zespole i szkoda, że ze względów osobistych musiałam odejść. Zatem Twoja opinia jest bardzo niesprawiedliwa i myślę, że podyktowana jest jakimś osobistym urazem a nie obiektywizmem. Na pewno tym którym się nie chciało pracować ta zmiana mogła się nie podobać dlatego przypuszczam, że właśnie do tej kategorii pracowników należałaś.

Sylwia

Pracuje (jeszcze) w ISS w Norwegii. Teraz leci 5ty rok. Do sierpnia zeszlego roku wszystko bylo cacy. Liderka byla super babeczka norwezka (15 lat prracowala. Okazalo sie ze ma operacje. Po operacji przychodzila o kulach do pracy mimo ze lekarz jej zabronil. Kochala ta firme jak wlasne dzieci. Zawsze moglam na nia liczyc. Nie raz uratowalam jej tylek jak ktos inny ja wystawil. Robilam to z przyjemnoscia bo zawsze bylam doceniona. Chodzilam a w zasadzie latalam do pracy na skrzydlach. Od sierpnia wszystko peklo jak banka mydlana. Zmienila sie szefowa i okazalo sie ze liderka pracujaca na 50% po operacji jest malo wydajna i zwolnili ja bez mrugniecia okiem zaslaniajac sie tym ze nie ma dla niej pracy. W tej chwili od sierpnia mamy 5tego szefa. Zaden wczesniejszy nie byl w stanie ogarnac tego syfu calego. Ja tez zaczelam miec konflikty z nowa szefowa przez co nabawilam sie nerwicy. Nagle z 22 tys koron norweskich zaczelam zarabiac 12. Tak mnie opier.... na czasie. Prawda jest taka czy norwegia czy polska to iss Cie zezre a pozniej wyrzyga jak nie bedziesz potrzebny... Sylwia

?

pozdrawiam krakowska ekipie ISS sprzatajaca na Plaszowie, wszyscy juz wymienieni na neobanderowcow czy ostal sie jeszcze choc jeden Polak?

Maciek

Bardzo fajna firma, bardzo dobrze płacą, (specjaliści, managerowie) wiele stanowisk ma auta. Umowa o pracę nie jest czymś nadzwyczajnym. Dużo młodych ludzi, fajna luźna atmosfera, imprezy. Piszę o centrali.

Arturro29
@Maciek

Raczysz zartowac? albo siedzisz w kieszeni prezesa i d..e lizesz,albo niewiesz co piszesz..praca tam to tragrdia!!!!

Katrin
@Arturro29

Hej, A możesz napisac cos więcej o pracy w centrali

jagoda

Pracowałam w tej firmie i z przykrością muszę stwierdzić iż była to największa pomyłka w mym życiu, miałam pracować 8 h , w rzeczywistości pracowałam po 6,5h brak szkoleń, wyzysk człowieka, 13 zł brutto na h poprzez umowę zlecenie....zrezygnowałam. Za taką pracę 13 zł brutto to kpina. Zdenerwowała mnie szefowa, ma lekceważące podejście dla pracownika, umówiłam się z nią na dany dzień i czas by odebrać papiery a ona nad zwyczajniej w świecie mnie olała -nawet nie zadzwoniła do mnie że jej nie będzie ...potem tłumaczyła się że ,,miała problemy z autem,, AKURAT Z AUTEM ...

jagna

wroclaw jest do dupy nic glownej siedziby nieobchodzi co z nami robia tylko wymagania coraz to nowsze i nowsze a sami zapomnieli jak robole byli wystarczy juz pomiatania nami moze ktos zechce sie zainteresowac ze wykorzystuja nas a sami pokazazuja dobre statystyki nasymi rekami banda skretow i nic wiecej

bella

beznadziejna firma kadra i wogle moze niech warszawa zainteresuje sie jak traktuje sie ludzi we wroclawiu mydlenie oczu robole jestesmy dla was i coraz wiecej kaza nam robic mamy dosc glupie szkolemia z przymusu na kturych muwia jak to jest super i ciecia tez super sa .jedni moga dostac inni nie a to ciekawe bardzo.

bassa

pracuje w iss we wroclawiu 5 lat po 4 dostalam umowe o prace a teraz nawet juz bonow za 100 zl niedali w grudniu glupim sprzataczkom niedaja nic menadzerowie tylko sobie i paczuszki jesc catering zamawiaja za sluzbowe a my jak zostajemy po godzinach nikt nas niespyta zaslaniaja sie zwiazkami zawodowymi ze bonow niema ale tylko dla nas dziwne .ciekawe czy menadzerowie tez niedostali ha ha i caly czas ciecia etatuw a roboty coraz wiecej nam daja dosc tej firmy mamy juz wszyscy jedna firma a takie podzialy na jednym obiekcie wciaz malo pracownikuw a u nas ciecia i dokladanie pracy i ze brudno i bedzie brud chyba ze sami sobie posprzataja jak wszystkie robniemy to prace jednego dnia.

robot
@bassa

masz racje zamykanie gem na sile ludziom nie tylko we wroclawiu my jestesmy w krakowie i tez niedali nam nic a kierownictwo sie panoszy my to idiotyczno prace zostawimy wszystkie tylko trzeba czasu na to wystarczy pomiatania nami

Lola

Fajnie płacą? Chyba gora sama sobie dobrze placi, bo innych traktują jak plebsa. Iss i Citi jedna wielka rodzinka. Tylko szkoda, ze nikt nie wie jak tam traktuja pracownikow, a szefowie z iss maja to w d..ie. nie ogarniaja jak traktuja w Citi osoby zatrudnione przez Iss. Powinien ktos sie tym zajac, ale przeciez reka reke myje. Dorwala sie jedna Wielka do wladzy i myśli, ze moze innym tylki obrabiac i wszystkich przekupic. Managerowie z Citi to dno!Buractwo goni buractwo. Traktuja pracownikow z Iss jak gow..o, tym samym jest i odwrotnie. Prace w Citi mozesz miec tylko po znajomosci, albo jak dobrze komus w du..e wchodzisz, albo dobrze ja liz..sz...sloiki, ze az sloma wystaje. Tak samo w samym Iss tylko śmietanka i wzajemne awanse.

Lovely

Same sloje w tej firmie. Firma nie szanuje pracownikow, tylko raczki umywa. Oszusci

Wolf

Ta firma to towarzystwo wzajemnej adoracji .W której liczą się układy i znajomości a nie umiejętności. Awanse tylko dla swoich a reszta niech na nich pracuje .Żadnych możliwości podniesienia kwalifikacji kursów itp. Szkoda życia i czasu na ta firmę

spoon88

Podpisalem umowe 3 dni temu po czym zostalem zwolniony bez podania przyczyny i nadal uwazacie ze to super firma

Gość z UK

Witam widzę że same negatywne komentarze czyli jednak co kraj to obyczaj pracuje dla ISS w UK od roku mam 9£/h myje wykładziny w bankach złego słowa nie mogę powiedzieć 25h tyg 5h dziennie a pracuje max 2h i dojazdy nieraz 1.5h w jedną stronę a oczywiście płacą za 5h w zależności gdzie jadę oczywiście firmowy van.pozdrawiam

@Gość z UK

przyjedz gosciu do polski i zatrudnij sie tutaj w iss a zobaczysz czym rozni sie polska od zachodu. jak jestes tak glupi to podpowiem. polska to dziki kraj dopiero teraz pis robi porzadek z rynkiem pracy i pracodawcami. zachod juz dawno wyznaczyl standardy. mysle ze zrozumiales co napisalem.

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISS Facility Services Sp. z o.o.