ISS Facility Services Sp. z o.o.

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

Rycerz

Jeżeli chcecie dobrze zarabiać - nie ta firma. Nawał obowiazków, a kasa słaba. Socjal to fikcja. Rotacja ogromna. Jedyny plus-kasa na czas. Ale czy mozna zaliczyć to do zalet? To powinno być oczywiste

Zaufana

Ja pracowałam w Gliwicach na myciu wagonów kolejowych z tej firmy każdej chwili zwalniają bez powodu

Aajj

Ok

Lidia

@Zoska, z Twoich komentarzy wynika, że pozytywnie oceniasz atmosferę pracy w ISS Facility Services. A co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia? Zachęcam Cię do tego, abyś rozwinęła swoją wypowiedź.

Rekrutacja w dosyć dziwnej atmosferze, ciagle mi próbowano udowodnić, ze jestem beznadziejnym pracownikiem po czym zaproponowano mi pracę za śmieszne wynagrodzenie. Oczywiście nie przyjąłem.

….

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gaja

Pracuje w Szczecinie na biurach, szef spoko, ludzki taki choc chce aby bylo czysto to normalne

Zoska
@Gaja

Potwierdzam, mozna liczyc na szefa...

Zoska
@Gaja

Potwierdzam wpis Gaji, jest czas na prace i na zarty

Filip

Czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Lidia

@PRACOWNIK, a jak ma się sprawa benefitów w firmie SS Facility Services? Pracodawca ten oferuję swoim pracownikom prywatną opiekę zdrowotną lub kartę multisport? Z miłą chęcią dowiemy się więcej informacji, będzie nam niezwykle miło za Twój kolejny wpis w tym temacie. Nowe wieści będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników forum!

Zc
@Lidia

Nie ma czegoś takigo jak benefity ani premie. Jedyne co to ubzpieczenie grupowe sciagane z pensji.

PRACOWNIK
@Lidia

Witam jeżeli chodzi o premie oczywiście sama otrzymałam w kwietniu 500zł miłe zaskoczenie...jeżeli chodzi o ubezpieczenie to grupowe. Pozdrawiam serdecznie.

Pracownica_była
@Lidia

Nie ma żadnych benefitów, poza głupawym jabłkiem pracownika miesiąca. Ubezpieczenie grupowe tylko na zasadzie potrącenia z pensji. O premiach jako pracownik serwisowy zapomnij. Nigdy budżet nie jest zrobiony wiec podwyżek ani premii nie ma. Ciekawe, że budżet nie jest robiony co roku a zarząd nie jest odwoływany (kogoś muszą oszukiwać, albo pracowników albo właściciela) . Piszący @Lidia i @pracownik to chyba pracownicy ISS bo tak sobie słodzą i piszą w superlatywach o tej pożal się Boże firmie. @Lidia postaraj się zadawać mniej naiwne pytania. Pracy huk za najniższą krajową o podwyżkach zapomnij. Ludzie tam nie chcą pracować i firma traci kontrakty wtedy ludzi zwalniają też z dnia na dzień bo umowy o pracy nie masz tylko na zlecenie (umowa o prace do za duży koszt dla firmy). Nie polecam pracy w tej firmie nikomu nawet swoim wrogom bo nie jestem tak okrutna

Jeśli chodzi o pracę na Spartanskiej w ISS to polecam psychiatre dla dwóch brygadzistek. To tyle w temacie

Kandydatka

Ja byłam w tej firmie na rozmowie rekrutacyjnej. Rekrutem leczył na mnie swoje kompleksy. Był nieprofesjonalny, nawet uważam że w poniżający mnie sposób prowadził cały proces rekrutacji. Nigdy nie wysyłał potwierdzenia spotkania mailem. Nie dotrzymywał ustalonych terminów zwrotnej informacji. Od razu informował że trzeba pracować nawet 10h dziennie. Sam był mobbingowym i z jego wypowiedzi wynikało że potencjalna przelozona też jest mobbingowa.

Lidia

@Krakowianka, czy możesz coś więcej napisać o aspekcie nadgodzin? Chętnie dowiemy się więcej. @Pracownik, a jak ocenisz warunki pracy panujące w firmie ISS Facility Services? Co z przerwami, jest możliwość odgrzania posiłku na ciepło podczas przerwy? Zachęcam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, nowe informacje w tym temacie będą bardzo przydatne dla innych!

PRACOWNIK
@Lidia

Posiłki można przygotować na ciepło spokojnie są mikrofale . Zawsze jem na ciepło.

Olo

Czy ktoś może mi powiedzieć jak jest w Utrzymaniu Ruchu w browarze w Żywcu???

Czy ktoś pracuje w iss na Marynarskiej? Jakie macie doświadczenia?

Jarek

Nawet jak jest szansa na dodatkowe pieniądze to i tak jest źle!

Lidia

@PRACOWNIK, dziękujemy za Twoją opinie w temacie firmy ISS Facility Services, czy możesz udzielić nam informacji o obecnym zatrudnieniu? Chętnie dowiemy się jak oceniasz atmosferę pracy w tej firmie, ten pracodawca oferuję swoim pracownikom bogaty pakiet dodatków socjalnych? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

@Lidia

Atmosfera w pracy jest naprawdę ok lubię swoją pracę i ludzi . Brygadzistka jak matka można powiedzieć i doradzi wyrozumiala empatyczna. Po prostu trafiłam SUPER!!!!

Lidia

@Były pracownik, proszę przybliż nam bardziej swoje uwagi, dlaczego uważasz by firma ISS Facility Services wyzyskiwała swoich pracowników? Piszesz także o niskiej płacy, myślisz ze jest to spowodowane zatrudnianiem obcokrajowców? Przypominam, iż komentarze z wulgaryzmami są usuwane przez administratora forum.

xxx

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Totalny brak szacunku dla pracowników!

@xxx

popieram

@xxx

Witam, firma nie dla ludzi . totalny wyzysk za najniższa krajowa. Przy rozliczeniach miesięcznych są obcinane godziny bo trzeba zrobić budżet 9kosztem pracownika a nie stylem zarządzania czy zwiększania sprzedaży, łatwiej jest ciąć koszty pracownicze.) Motywacja pracowników polega na rozdawaniu tytułu złotego jabłka za tym nie idą żadne benefity . Polskim pracownikom płaca najniższa krajowa wola zatrudnić Ukraińców za 15-17 za pośrednictwem agencji niż dać podwyżkę Polakom. Kapitalizm rodem z końca XIX w. Brakuje tylko zatrudniania dzieci 12 godzinnego dnia pracy.

Kokosik123

Co to się dzieje z tą firma!!!??? Wypłata nie na czas zawsze po terminie dzwoniąc do kadr Panie informują że wczoraj wyszły przelewy a guzik prawda. Nie polecam tej firmy! Żenada

@Kokosik123

wyplata jest na czas ale nie ma szacunku dla pracownika brygadzistki co chca to robia

firma beznadziejna a szczegolnie pani Iwonka z Wroclawia

@anonymous

Tak pani (usunięte przez administratora)jest fałszywym człowiekiem

@anonymous

dlaczego usunieto kawalek czesci przez adminisxtratora

Darek . Kwiatkowski

Witam wszystkich prawdą jest że firma wypłaca pieniądze na czas i to wszystko z pozytywnych aspektów pracy w iss no może jeszcze to że mamy bardzo fajną brygadzistkę pani Anna Ż.To żenujące firma o prestiżu międzynarodowym ma jedną maszynę do czyszczenia dywanów na pół Polski a Karchera używam swojego bo też jest chyba jeden. Socjal nie istnieje w zeszłym roku nie wypłacono świątecznych premii tłumaczenie że związek zawodowy nie może dojść do porozumienia. Gdyby nie fajni ludzie w naszym zespole to już bym tu nie pracował.

@Darek . Kwiatkowski

to po co tam pracujesz

adamal59

Witam Państwa. To prawda, że firma wypłaca pieniądze na czas. Faktem jest także, że nie ma socjalnego (ani napojów chłodnych latem, ani herbaty i kawy zimą). Pracowałem w różnych firmach, niekiedy bardzo małych, ale zawsze był socjal i premie. Pożałowania godne, że firma mieni się światowym gigantem, a traktuje pracowników jak dzieci w Indiach, które pracują po16 godzin przy produkcji dywanów, albo dzieci z krajów arabskich, które siedzą na stołeczku i zszywają ze skurzanych łatek piłki.Jeżeli uważasz, że się kryję, to jesteś w błędzie. Chcesz porozmawiać napisz: adamal59gmail.com

Lidia

@Pracownik to co piszesz jest niepokojące. Wspominasz o mobbingu. Kodeks pracy definiuje mobbing jako "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników." Czy takie właśnie sytuacje miałeś na myśli? Jeśli tak, to czy zgłaszałeś je, choćby do swojego przełożonego? Firma ma obowiązek przeciwdziałać takim zachowaniom.

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ISS Facility Services Sp. z o.o.