ISS Facility Services Sp. z o.o.

Opinie o ISS Facility Services Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Xxx

Praca w nadliczbowym czasie, brak własnego zdania, pokora i poddaństwo

Janusz
@Xxx

Nie wierzę że jest tak źle, przecież ktoś tam pracuje, a ludzie raczej by się na takie coś nie godzili? ;) Mam rację, czy nie?

Elbląąg
@Janusz

Sprawdz kto tam pracuje i odpowiesz sobie na to pytanie :)

@Xxx

Prawda. Tak jest naprawdę. Tam jest dziwna atmosfera wynikającą prawdopodobnie z niskich kwalifikacji menedżerskich. Przełożeni chcący rozwijać ludzi, korzystać z ich wiedzy i umiejętności nie potrzebują (usunięte przez administratora),knucia,(usunięte przez administratora)

Leszek
@Elbląąg

A kto może pracować? Przecież pracownicy, a nie (usunięte przez administratora) Za te nadliczbowe godziny jest dodatkowa stawka, czy tylko odbiór wolnego? Bo czasem opłaca się robić w nadgodzinach żeby poprawić finanse, nie?

@Xxx

też pracowałam w ISS więc znam to z własnego doświadczenia jak robiłam tak jak inni chcieli byłam Super a jak tylko wyraziłam głośno swoje zdanie zostałam zwolniona z dnia na dzień

Renata
@były pracownik

A można tak zwolnić z dnia na dzień? Miałeś normalnie umowę? Jaka była argumentacja?

Barbara

Przecież nie zniknęła, jeśli mamy na myśli tą samą wypowiedź. Próbowałaś powiadomić o zdarzeniu jakieś służby, choćby PIP?

To może musisz bardziej kulturalnie czy coś? :P Ciężko stwierdzić bo nie wiem co napisałaś

Grażyna

Serio? Bo ja na forum negatywy widzę normalnie, no chyba że coś pod regulamin nie pasi to może. Poważnie ludzie stąd mogą zostać zwolnieni za zwykłe przedstawienie swojego zdania? Nie trzeba sobie jeszcze dodatkowo czym przeskrobać jak już? :/

Iza Nowy wpis
@Janusz

Nie prawda, pracuje tam i jest ok, jeśli komuś nie pasuje praca to niech ja poprostu zmieni

Czy ISS Facility Services Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

szkodazycia Nowy wpis

Nie polecam żadnemu studentowi zaczynać swojej przygody z tą firmą. Zostaniesz wykorzystany za słabe pieniądze, otrzymasz obietnice kariery za którą idą tylko nadgodziny. O szkoleniach i rozwoju zapomnij

Czy istnieje możliwość rozwoju w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Pracownik serwisowy

Nie

Dawid
@Pracownik serwisowy

Jak nie możliwość rozwoju Ciebie tam trzyma, to co innego? Jakieś zalety?

@Dawid

Koniecznośc jedzenia, zpałacenia rachunków oraz obecnie przymusowa sytuacja.

Łucja

Ale chociaż zarobki nie są jakieś najgorsze? Starcza Ci na te wszystkie potrzeby na spokojnie?

@Łucja

Minimalna krajoiwa, tak więc przy dzisiejszych cenach za dużo żeby umrzeć za mało żeby przeżyć.

Grażyna

czyli aneksy poleciały teraz od nowego roku? coś jeszcze mogło ulec przy tym zmianie?

Pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Obcieli godziny czy li za minimalna krajowa tyle samo pracy w mniejszym wymiarze czasu. Koszty pracy nie uległu zmianie.

Aya

Dokładnie tak,i tylko tacy mają tam szansę przetrwać, człowiek z ulicy traktowany jest jak tania siła robocza. Znajomi siedzą na recepcji i ćwiczą mięsień nadgarstka,prace wymagające dźwigania, podnoszenia, siły wykonują pracownicy z orzeczeniem O5 R.!!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ISS Facility Services Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Jak się pracuje z ludźmi z ISS Facility Services Sp. z o.o.?

dissapointed

dramat, z "lokalsami" masakra, centralą cudnie, najlepsze jest to, że "lokalsi" najwięcej winy zwalają na centralę nie patrząć na swoje zaangażowanie - i tak zadowolenie z pracy spada z dnia na dzień..

Leszek
@dissapointed

A wypłata nie podnosi twojego zadowolenia? Bo nikt nie napisał ile dają na rękę, tylko że dużo roboty. Dają dobra wypłatę, czy nie ma czym się chwalić?

@Leszek

Minimalna krajowa na umowę zleceniu. W centrali zawsze, poza wąska grupą przyjaciół i znajomych królika, poniżej średniej krajowej. na zasadzie, że się uczysz, masz potencjał itp. czyli staraj się i wykazuj to może kiedyś. Gonisz króliczka ale go nigdy nie złapiesz. Podwyżek generalnie brak bo zawsze nie wykonano budżetu mimo że prezes który karty mikrofonowej w radiu by nie dostał co roku obwieszcza sukcesy i kolejny rok rozwoju.

Kandydatka

Zdecydowanie odradzam udział w rekrutacji w tej firmie. Rozmowa zupełnie bez struktury, pytania o opinie a nie o fakty. Kompletny brak profesjonalizmu i do tego brak informacji zwrotnej po rozmowie. Omijajcie szerokim łukiem

Zasmucona

Pracuję w Warszawie. Firma ma plusy i minusy. Plus to transparentny system rozliczeń: nie ma płacenia pod stołem,zatrudniania na czarno.Wypłaty terminowe,w pełnej wypracowanej wysokości. Zakres prac umiarkowany,nie przeładowany.Doskonałe wyposażenie w sprzęt i środki. Dużo atrakcyjnych nowinek wspomagających pracę. Minus: (usunięte przez administratora)W firmie brak procedur i wsparcia w takich sytuacjach. Wielka szkoda..

Zasmucona
@Zasmucona

Ponieważ admin mnie ocenzurował uzupełnię swój wpis tak : niestety z kadrą zarządzającą najniższego szczebla nie jest w tej firmie najlepiej. Często spotyka się osoby przypadkowo trafiające na swoje stanowiska,niekompetentne,złośliwe.

Tragedia - Łódź

Tragedia i masakra . Zostałem zwolniony w pierwszy dzień po powrocie z chorobowego (covid) . Zero szacunku . Nowy przełożony arogancki i chamski. Nie da dojść do słowa

Aktualny pracownik

Pracuje w Łodzi i cały ten szef to (usunięte przez administratora) Niczym się nie interesuje, z popołudniowa zmiana w ogóle nie chce rozmawiać, wręcz unika. Teraz przyszedł nowy mniejszy boss który o połowie obowiązków nie ma pojęcia. Jest chamski i nie daje dojść do słowa. Zwalniają ludzi mimo, że są potrzebni a nikogo w zamian nie ma, poza tym a i jeden ani drugi nie zna nawet imion a nas jest dosłownie garstka.Aktualnie jeden czy drugi przyjeżdża na godzinkę i zawija kiecę. Brak szacunku do pracownika. Masz tyrać i koniec. Zero organizacji. A jak się nie podoba to można się zwolnić takie słowa usłyszysz. Obcina pieniądze za niezdany audyt mimo, że się mówi, że za mało osób a za duża przestrzeń. Ogrom obowiązków a mało czasu bo 5,5-6h pracy.

Jasiek

Mam wrażenie, że największym problemem niektórych pracowników jest brak chęci do pracy bo firma jest ok!

Baska

Nie polecam pracy w tej firmie, jak w (usunięte przez administratora). Lubią zwalniać pracownika, nie ma przerw,by muc się napić napoju. (usunięte przez administratora) Nie wolno siadać, trzeba chodzić.

gość
@Baska

przepracowałam we Wrocławiu 10 , miałam zamiar dłużej popracować żeby dorobić do budżetu ,lecz dla mnie to nieporozumienie stawka głodowa jak zobaczyłam kase na koncie powiedziałam sobie never to się nie kalkuluje Może i praca cięzka nie jest lecz czasami wymagania trochę na wyrost Pienidze na czas jeden plus ,Pani kierownik miła nawet przy rozwiazaniu umowy .Jak ktoś nie oczekuje zbyt wiele może tam pracować

Bogna

Jakieś informacje jakim pracodawcą jest firma byłyby mile widziane na wątku. Mam zamiar aplikować więc szukam informacji.

Na jakie benefity można liczyć w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zawiedziona

Wodę z dystrybutora.

@Zawiedziona

Dzień Dobry, Oferujemy szereg korzyści pozapłacowych, od atrakcyjnych warunków ubezpieczenia zdrowotnego, po kartę sportową. Proszę o informację, jaką rolą/ stanowiskiem byłby Pan/ Pani zaintersowany/na? Zapraszam serdecznie do aplikowania, rekrutacja@pl.issworld.com Zespół People& Culture

Powiem tak: miałem operować wózkiem widłowym a jestem od wszystkiego, ponadto od końca stycznia czyli odkąd pracuje jestem na zatrudniony na umowe zlecenie.

Zawiedziona

Trzymajcie się z daleka! Zwalniają ludzi mailem i przez telefon!!! Dobrzy ludzie sami odchodzą!!! Cena akcji mówi wszystko.

Konstanty

@Krzysiek Ale przecież firmy uprzedzają, że będą się kontaktować z wybraną osobą.

Krzysiek

Bardzo słaby pracodawca. Już na procesie rekrutacyjnym się wykładają. Mają informować kandydatów o procesie i cisza. Brak kultury organizacyjnej i współpracy. Później jest tylko gorzej. Ludzie bardzo zawistni, niemili. Słaba atmosfera w pracy - ludzie są nieuprzejmi, każdy na każdego donosi, NIE polecam.

Taka ja

Dokładnie tak było. Dotyczy to budynku 800 EP w Zabierzowie. Zwalniają ludzi, przenoszą na obiekt do Krakowa, bo tam potrzeba, a my musimy robić wtedy swoje piętro i cały parter. NIE POLECAM TEJ FIRMY. Nie szanują w ogóle pracowników.

Gustawson

@Wiadomo kto. Nie przesadzaj z narzekaniem. Początki w przypadku takich zmian są zawsze trudne, ale to kwestia czasu.

Marcelina

Czy jest to praca dla studentów ? Jaki jest grafik, elastyczny ?

Zostaw merytoryczną opinię o ISS Facility Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ISS Facility Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ISS Facility Services Sp. z o.o.?

ISS Facility Services Sp. z o.o.