ISS Facility na Banacha

Opinie o ISS Facility na Banacha

anonim 2010-12-29 17:01:19
Tak okłamują,że szkoda gadać.Po 3 miesiącach mieli dawać umowy o pracę,a tu co?dalej zaiwaniaj na zleceniu,bo jak Pani kierownik stwierdziła:nie przewidujemy w najbliższym czasie umów.Ja sie pytam dlaczego przyjmując do pracy nie mówią tego od razu,tylko kłamią.To jest chamstwo i wykorzystywanie ludzi.Firma po prostu porażka.Fakt,ze płaca w terminie,ale co to za płaca się pytam 1400zł? Śmiech na sali,a robisz jak wół.Zamiast na umowie KIEROWCA masz napisane pomoc kuchenna hahahaha.Skąd ta firma wzięła wogóle co niektóre kierowniczki tego nie wiem bo wogóle nie wiedzą o co chodzi.Na szczęście ja znalazłem inna prace i to na umowe o prace i nie musze sie juz tam meczyc,wiec przestrzegam innych.Pozdro.
LOLEK 2013-03-16 21:11:33
iss banacha,[usunięte przez moderatora] ,kazdy wynosi,razem z [usunięte przez moderatora],wielka pania ktora zadzi haremem,i upadla ludzi zatrudniajac i wykorzystywajac pozadnych ludzi,nadgodziny nieplatne ,sanepid moze sprawdzi jak przewoza posilki dla chorych ludzi,lepiej maja swinie chleb stary brak chigieny kultury kto sie zato wezmie moze TVN,on moze da rade
ZLY 2013-03-16 21:30:29
to prawda syf ,brud,nielad,posilki zbierane z samochodow,bo brak zapiec,na termoforach,chcieli byscie by wasze rodziny jadly issa posilki? szkoda gadac wspolczuje chorym i personelowi ktory mysli ze jest ok? gdzie sa ludzie odpowiedzialni za ten proceder ile to jeszcze bedzie trwac,jak dokonca kuchnie kierownictwo okradnie,zatrudniaja chamskich ordynarnych mezczyzn jak i kobiety opryskliwe dobre w lacinie,kulturalni ludzie tam bez szans,gzie s kontrolne odpowedzialne za karmienie pol warszawy zlewkami?szpitale obuccie sie?!FIRMA NIE WYPLACALNA..pozdrawiam pania [usunięte przez moderatora]..bab spoko.[usunięte przez moderatora] kierowniczka i jej synus to banda [usunięte przez moderatora] podajcie numer do zarzadu,
allawill 2015-05-27 19:44:50
kierowcy wkladają brudnymi rękoma ziemniaki do genów,nakładają surówki gołymi rękoma ( brakuje rękawiczek)Przebywają na kuchni w brudnych uniformach, przepoceni , przemęczeni. Bardzo ciężka praca , mała płacą nie ma umów o pracę. ,,Bakteria w tym przedsiębiorstwie ma duży przerost ambicji,,.Ciężka praca nie polecam.
nivea 2016-08-02 13:18:01
Beznadziejna najgorsza robota jaka w życiu mialam. nie polecam.male zarobki bardzo cizka charowa
Ola 2016-08-23 07:51:11
Po odejściu bakteri jest owiele gorzej. Pracuje się za trzech. Menadzer narobił liderów ( swoich ludzi donoszących mu na wszystkich) najgorszy jest lider kierowców T. O. nazywany esesmanem kto mu się nie podoba traci pracę. Co lepsi pracownicy odeszli. Jest bardzo cieżka praca. Chcą by robić bez przerwy. Przyjmóją wszystkich. Płacą zawsze na czas
lukasz 2016-08-23 08:02:00
to fakt dziadostwo
je0 2016-10-16 18:01:22
ola ale co według ciebie jest w tej pracy bardzo ciężkiego konkretnie? 2 nicea skoro tak lamentujesz że masz za małe wynagrodzenie to może jednak podziel się z nami wiedza o jakich tutaj konkretnie mówimy kwotach
Zostaw swoją opinię o ISS Facility na Banacha - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISS Facility na Banacha