EVER GRUPA

Opinie o EVER GRUPA

Zgadzam się ze środków wiecznie brak już nie mówiąc o rękawiczkach,których notorycznie brak.Maszyny i zepsute odkurzacze stoją zepsute miesiącami . Brygadzistka kombinuje jak może żeby pracownicy mieli czym robić .Moim zdaniem powinna być kontrola co jakiś czas na budynku ,albo rozmowa z pracownikami ewentualnie z brygadzista z budynku co tak naprawdę się dzieje i nie z kierownikiem lub menadżerem którzy również zaniedbują swoje obowiązki ale głównym derektorem.Naprawde ostatnio źle się dzieje i może wkoncu ktoś się tym zajmie ,pracuje parę lat w firmie więc wiem co mówię .

Szanowny Pracowniku, przez pandemię mieliśmy ograniczone możliwości audytowe (zakaz wejść na obiekty). Dopiero teraz, gdy sytuacja się uspokoiła wznowiliśmy kontrole osobiste. Chętnie zweryfikujemy opisany problem - zachęcam do kontaktu na alert@grupaever.com.pl (proszę napisać, o który obiekt chodzi). Mamy nadzieję, że uda się wyłapać i naprawić nieprawidłowości.

@EVER GRUPA

Audyt fajna sprawa, ale zapowiedziany dużo wcześniej tak jak na naszym obiekcie skutkuje to tym, że z magazynu dostaliśmy domestos, który po rozcieńczeniu z wodą ma stworzyć niepowtarzalny zapach świeżości i taki pół na pół rozcieńczony z wodą mamy zalewać toalety, a po takim audycie wracamy do tych samych rządów i przecierania sanitariatów szmatką zamoczoną w czystej wodzie. Audyt wewnętrzny to często mydlenie oczu pracownikom, ponieważ managerowie i dyrektorzy regionalni znają dobrze pracowników administracyjnych przeprowadzających tzw. wizytacje, więc może dla przykładu warto zatrudnić osoby z zewnątrz i przeprowadzić audyt zewnętrzny i porównać, czy przeprowadzane są rzetelnie, czy tylko zeby w dokumentacji był zapis, ze firma interesuje się obiektami i co na nich się dzieje.

Słuszna uwaga.

To najgorszy pracodawca z jakim miałem do czynienia. Fatalna atmosfera, kolesiostwo. Absolutnie nie polecam.

Bydgoszcz

Tak samo u nas, do kadry kierowniczej zaproszono zwykłą pracownicę, bo nie można dopuścić kogoś z zewnątrz, a wiadomo w jakim celu i teraz mamy tzw. trójkę rządzącą, tyle tylko że pracownica z awansem zaciążyła i ciekawi nas czy dopuszczą kogoś z zewnątrz, czy znowu awansuje pracownik, którego sobie upatrzyli jako kozła ofiarnego.

Pracownik konesera Warszawa

To są żarty takie traktowanie niepełnosprawnego pracownika, któremu była obiecana lekka praca, a dostaje 21 pięter do zrobienia w 7 godzin i nakazując mu skakanie po drabinie z odkurzaczem by odkurzał ściany i nagle gdy wykonujący polecenie kierowniczki Dany pracownik spadł z drabiny i zgłosił to kierownictwu, że wydarzyła się krzywda pracownikowi, kierowniczka chowa się w ubikacji i podsłuchuje, że pracownik rozmawia z przyjacielem i w nerwach użył kilku wulgaryzmów nie robiąc nikomu tym krzywdy zostaje zwolniony bez poinformowania go o tym osobiście tylko dowiadując się od innych pracowników. Sprawę zgłaszam do pefronu i państwowej inspekcji pracy. Żegnam się z takim traktowaniem i z taką firmą!

Były
@Pracownik konesera Warszawa

Robaczywa firma. Pseudo zakład pracy chronionej. Hajs dostają z pfronu i darmowych pracowników mają. Nic od siebie. Wyzysk. Pensja głodowa. Stanowiska pracy są niedoposażone. Długo by opowiadać.

Exrobotniczka

Nie polecam pracy na obiekcie awf w warszawie na marymonckiej przez brygadzistke

Pracownik Fizyczny

Szukam (usunięte przez administratora)

Czy są oferta aktualna

Exrobotniczka

Brygadzistka na akademi sportowej na Marymonckiej byla zla kobieta jakas niezrownowazena psychiczna. Nie dalo się tam normalnie pracowac mobinguje tych ludzi co nie wchodza jej w d Kolesiostwo, swoim kolezankom dopisuje godziny pracy, jej kolezanko cwaniakowaly wychodzily dużo wcześniej a kase braly. Bobul ova Brygadzistka krzyczala na ludzi Czemu taka osoba tam byla jsk nie powinna być powinna być znowu zwykla sprzątacz.

Mania

Pracuje w tej firmie od od paru m-cy,po tzw "sprawdzeniu się " miała być umowa o pracę ... zlecenie jak było tak jest, wolnego wziąć nie możesz nawet z ważnych powodów bo przecież nie ma nikogo na zastępstwo...i tak tyrasz za 13,50 od poniedziałku do soboty,i nawet nie śmiej poprosić o urlop...Jeszcze chwilę i spadam z tąd ,niech się pali,wali,deszcz żabami żuca...nie polecam

Seweryn
@Mania

Ja też pracuję bez umowy Najlepsze jest to że poszedłem ostatnio do lekarza i okazało się że nie mam ubezpieczenia zdrowotnego. Więc traktują osoby jak (usunięte przez administratora) Nie polecam tej firmy. Pozdrawiam

Dorota
@Mania

Każda sobota jest pracująca w Ever? Czy za taką sobotę można sobie zrobić wolne innego dnia czy dostaje się dodatkową pensję za te przepracowane godziny? Jeśli chodzi o tę umowę, to mówiono Ci dokładnie po jakim czasie dostaniesz UoP?

Praca bardzo dobra, kierowniczka kompetentna ludzka. Płyny wszystko na czas. Polecam.

Kiedy będą paski za Maj w systemie nowym?

Nikt

Kiedy w nowym systemie będą widoczne paski?

Nikt

Kiedy będą paski wprowadzone?

Emer

Pracuję w Everze w ochronie i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do tej firmy. Kasa bez jakichś kombinacji i zawsze na czas

Dramat jakiś

Pracuję w Białymstoku na obiekcie browar kierownik Krzysztof naśmiewa się z ludzi z grupami doświadczam mobbingu codziennie Pracuję już pewien okres czasu zbieram dowody i będzie pozew. 1/10

@Dramat jakiś

Na obiekcie w Bydgoszczy nie tylko (usunięte przez administratora) chętnie się dołączymy.

Medium
@Dramat jakiś

Z ciekawości zapytam, jak kierownik naśmiewa się z ludzi niepełnosprawnych? Można prosić o bliższy opis, bo to bardzo karygodne!

Klara
@Dramat jakiś

W Krotoszynie również nie jest kolorowo Młodej Pani Kierownik uderzyła woda sodowa,do głowy.O wszystko trzeba się prosić. A spróbuj iść na L4 to jezdzi na tobie jak po psie .Pani Mariola była kierownikem z powołania. A brygadzista to dopiero jest chamski .Nawet pracownicy z mahle go nie cierpią.

Praca w tej firmie niecałe 5 lat. Pracowałem na pełnym etacie na umowie o pracę że względu że miałem drugą grupę wówczas jeszcze aktualną. Moje schorzenie to wzrok. Pracowałem głównie na maszynie czyszczącej. Co mogę powiedzieć to, to że płaca niska bo tylko najnizsza niestety. Odszedłem sam z pracy no jednak jak na faceta po 40 stce mam większe aspiracje i chęć zarobienia zdecydowanie większych pieniędzy dziś już jestem kierowcą autobusu :) . Ludzie trochę się też ogarnijcie bo druga grupa orzeczenie o niepełnosprawności to nie jest " Choroba " Jeśli się ma zdrowe ręce i nogi i nikt nie będzie was specjalnie traktował no trochę powagi ( choroba to zespół upośledzenia trwałego czy wózek inwalidzki to są dopiero ograniczenia w życiu niestety co niestety takim ludziom należy dopiero współczuć) W firmie przewijało dużo takich ściemniaczy co orzeczenie mieli z symbolem 02 P i dwie lewe ręce do pracy zresztą długo nie porobili. Samo to o człowieku świadczy.

Mateusz

Witam serdecznie, jestem doświadczonym operatorem maszyn czyszczących w branży działam nie od dziś. W firmie, w której pracowałem klienci zrezygnowali z naszych usług, więc postanowiłem zatrudnić się w Ever grupie w Gdańsku. Zadzwonilem do Pana andrzeja, w sprawie ogloszenia bo szukal na maszyny kogos I wiecie co mi powiedzial? Ze na ogol to nikogo nie potrzebuja na obiekt, chyba ze trafi sie fajna osoba z orzeczeniem. No czyli ladnie mowiac szukaja kogos na kim mozna zarobic. Myslalem ze to profesjonalna firma, ale po takich slowach.. NIE POLECAM!

Pracuję w tej firmie od 4 lat. Sprzęty i maszyny są z najwyższej półki. Wypłaty na czas , kadra zarządzająca zawsze pomocna .

@Mateusz

Szanowny Panie Mateuszu, Poszukujemy zarówno osób z orzeczeniem jak i bez orzeczenia, kierując się tylko i wyłącznie zapotrzebowaniem na danym obiekcie. Zapewne doszło do nieporozumienia - otrzymaliśmy informacje, że zgłosił się Pan na obiekt, gdzie na oczekiwanym stanowisku mamy komplet pracowników. Firma chętnie zatrudnia osoby niepełnosprawne, ale kierujemy się tylko i wyłącznie doświadczeniem, umiejętnościami Kandydata oraz zapotrzebowaniem. W tej chwili szukamy osoby z doświadczeniem na maszyny myjące na obiekt na Kokoszkach. Zachęcamy do kontaktu :-)

Elblążanin
@Mateusz

Nie podoba się, to poszukaj pracy gdzieś indziej.

cost
@Mateusz

Co się zdziwisz. Ta firma Ever z Forumu potrafili (usunięte przez administratora)i wykorzystywać ludzi na własne oczy. Idziesz do pracy mając orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i po pewnym czasie masz niezły (usunięte przez administratora). Musisz (usunięte przez administratora)od 6 do 14 łamiąc prawa pracy (osoba z orzeczeniem ma prawo pracować do 7 godzin a tam w Everze (usunięte przez administratora)do 8 godzin czasem 10 godzin....) Andrzej i ten Jacek potrafili (usunięte przez administratora)ludzi obejmując jakieś premie za jakieś skargi albo jakieś pierdoły. Totalny (usunięte przez administratora)i wielki big brother w Forumie. Ja już zmieniłem prace po 3 miesiącach i jestem zadowolony ze pracuję w innej firmie (bez spiny i bez (usunięte przez administratora)) i musiałem wyleczyć depresje po tym co się działo w Everze po jakim czasie.

Medium
@cost

Nie każde "orzeczenie" daje prawo do skrócenia wymiaru etatu, czyli w przypadku zatrudnienia na pełny etat z 8 do 7 godzin. Dwa wyższe stopnie, tj. umiarkowany i znaczny do tego uprawniają.

Jacek

Dzień dobry do kogo się zgłosić o podwyżkę?

@Jacek

Ha ha dobre pytanie, z moich obserwacji do osoby, która kieruje obiektem. Jak będziesz stać zawsze przed szeregiem i dobrze donosić co robią i mówią inni praciwnicy to masz jak w banku dopisane godziny. Nic się nie martw w obliczaniu godzin na obiekcie kadra kierownicza ma mistrzostwo świata i najlepsze szkolenia.

Gal Anonim

Pracowałem w firmie EVER GRUPA w CH Forum w Gdańsku przez 4 miesięcy. Gorszej pracy jeszcze w życiu nie pracowałem. Koszmar, praca ponad siły. To nie zakład pracy chronionej. Wyzysk pod każdym względem. Brak szacunku dla ludzi i ich potrzeb. Krzykiem, wulgaryzmami i straszeniem zmusza się pracowników do dodatkowej pracy. A jeśli ktoś próbuje się przeciwstawić, odpowiedź jest tylko jedna - jak ci nie pasuje, to się zwolnij. Wszystkie osoby tu pracujące to osoby chore (na różne schorzenia) więc wymagające specjalnego traktowania. I do tego ta firma z Gdańska jest mało przyjazna dla osób niepełnosprawnych.

Gal
@Gal Anonim

O matko. I tak za długo.

Marta z Czarnolasu

Nie polecam pracy w tej firmie. Niczego się nie nauczyłam pracując w Gdańsku. Szkoda czasu.

Pers
@Marta z Czarnolasu

Potwierdzam. Szkoda słów. Napisałbym więcej, ale po co. Opinie o tym zakładziku wyrażone są w gwiazdkach. DWÓJA!!!

Naprawdę już to zaczyna być irytujące,kiedy zacznie działać platforma pracownicza ,po zadzwonieniu do firmy Pani powiedziała że coś robią w systemie tylko ile można ,a po drugie jak to jest pracownikom w biurze działa a zwykłym "robolom" to już nie .

Arek

Doskonale wiem na czym polega sukces firmy z 26- letnim doświadczeniem. Firma cały czas szkoli się w tym już zdobytym doświadczeniu. Zgadza się pozyskujecie dużo nowych obiektów, ale jeszcze więcej tracicie i to mogę zapewnić z mojego doświadczenia. Pracidawco nie bylo odpowiedzi dlaczego pracownicy są zatrudniani na umowę zlecenie, a wykonują pracę taką samą jak na umowę o pracę i to przez kilka ładnych lat, a dla zmylenia co rok zmieniają się nazwy Spółek i myślę, że to jest najważniejszy powód do zwalniania pracowników, kiedy zaczynają między sobą rozmawiać, a zawsze znajdzie się ktoś życzliwy i doniesie kierownikowi.

@Arek

Panie Arku, zapraszam do siedziby firmy - rozwiejemy wszystkie wątpliwości :)

@EVER GRUPA

Proszę sobie nie drwić tylko sprawdzić monity pracowników. Dziękuję za zaproszenie, ale z Bydgoszczy do Warszawy jest kawałek drogi, a nikt z kierownictwa mnie nie podrzuci służbowym samochodem, ani nie zwróci kosztów podróży, jak również nikt nie zapłaci za dzień wolny, który trzeba sobie zafundować będac na zleceniu, bo grafik ulegnie zmianie, a kto mnie zastąpi? Moje wątpliwości zostaną tak rozwiane, że po przyjeździe dostanę przysłowiowego kopa. Nie skorzystam lepiej dalej sobie poobserwować, a swoją drogą podejście z tym zaproszeniem świetny pomysł, żeby pozbyć się problemu.

@Arek

Proszę Pana, jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości co do formy swojego zatrudnienia, może Pan się z nami skontaktować również telefonicznie :)

@EVER GRUPA

Proszę napisać, żeby wszyscy pracownicy i pracujący na zlecenie dowiedzieli się od czego zależy, że jedni mają umowę o pracę, a inni tylko umowę zlecenie trwającą przez wiele lat, a praca ta sama, kierownik ten sam, obiekt ten sam. Dlaczego mam dzwonić, to wszystko powinno być wyjaśnione, że np. umowa zlecenie jest chwilową formą zatrudnienia i po sprawdzeniu czy pracownik się nadaje, umowa zlecenia powinna zostać przekształcona w umowę o pracę. No, ale cóż nie wszyscy pracownicy intetesują się, ważne że mają wypłaty na czas i nigdzie nic nie zgłoszą. Żenujące jest to, że firma czuje się bezkarna, ale trzeba być cierpliwym, a obserwując ostatnie wpisy, pracownicy są bardzo rozgoryczeni od kilku dobrych miesięcy sytuacją, która dotyczy nie tylko mojego obiektu.

@Arek

Panie Arku, forma zatrudnienia to osobista sprawa każdego pracownika. Dlatego jeżeli chce Pan omówić (wyłącznie) formę swojego zatrudnienia zachęcam do kontaktu bezpośredniego.

@EVER GRUPA

Dziękuję za tak piękne zaproszenie do omówienia wyłącznie mojego zatrudnienia, właśnie wróciłem z poczty i wszystko wyjaśniłem wraz zczałącznikami. Zostało nam tylko poczekać na rozwiązanie całej sytuacji :)

Efer
@EVER GRUPA

Najważniejsze jest poczucie humoru!

Monika78

Kiedy wkoncu zacznie działać platforma dla pracowników,ani nie mogę sprawdzić wypłaty ani ile dni urlopu mi zostało.

@Monika78

Dzień dobry, sprawdzaliśmy i platforma działa - nie może się Pani zalogować?

Monika78
@EVER GRUPA

Zalogować się mogę ale nie ma paska z marca ani na umowie o pracę ,ani umowa zlecenie za marzec.Dni urlopu też nie jest odznaczone te dni które już brałam.

@Monika78

Dzień dobry, z pewnością to tylko błąd systemu. Bardzo proszę skontaktować się bezpośrednio z działem kadr, na pewno pomogą. +48 22 329 25 31 / 32 kadry@grupaever.com.pl

@EVER GRUPA

Przepraszam błąd systemu, który trwa prawie od miesiąca, wszystko działało do lutego bez zastrzeżeń, a teraz co trzeba kontaktować się z kadrami, zeby otrzymać informację, ale nie widząc co faktycznie jest naliczone na pasku wypłat. Jeżeli to tak długo trwa to na obiektach powinno się dostać wydruk papierowy bo tak według kodeksu pracy pracownik ma prawo wiedzieć jak naliczone zostało jego wynagrodzenie. Proszę o wyjaśnienie tego problemu.

Proszę zgłosić się bezpośrednio do kadr, pracownikom w biurze platforma działa więc zapewne jest to indywidualna kwestia.

Magda78
@EVER GRUPA

Nie jest to indywidualna kwestia bo wielu pracowników których znam,nie może zobaczyć na stronie pracowniczej swojego paska za marzec .

@EVER GRUPA

Przepraszam, jeżeli pracownikom w biurze działa platforma, to jakim cudem nie działa to dalej, chyba jakieś myszki poprzegryzały kabelki i Ever nie może sobie z tym poradzić, albo specjalnie ma coś do ukrycia i udaje zdziwionego. Kilka dni temu ktoś też zarzucił, że firma może mieć coś do ukrycia skoro blokuje pracownikom dostęp do platformy i po wekendzie wpis został usunięty. Rachunek za prąd i korzystanie z internetu zapłacone tylko nie można się zalogować i sprawdzić swojej wypłaty na platformie bo dziwnym trafem działa tylko pracownikom biurowym. Żenada !!!

Szanowny Pracowniku, platforma GoWork nie służy do rozwiązywania problemów z Samoobsługową Platformą Pracowniczą - aby rozwiązać ten problem potrzebne są pełne dane personalne. Proszę skontaktować się z działem kadr, a na pewno pomogą. +48 22 329 25 31 / 32 kadry@grupaever.com.pl

@EVER GRUPA

Proszę odpowiedzieć dla kogo i w jakim celu powstała Samoosługowa Platforma Pracownicza? Chcąc korzystać z tej platformy wszystkie swoje dane zostały przekazane, a nie było żadnej informacji na obiekcie, że trzeba ponownie dzwonić i udostępniać swoje dane Pani, która właśnie w danym dniu jest osobą dyżurującą. Jeżeli nie będzie to w dalszym ciągu działać i nie zostanie taka informacja przekazana pracownikom na obiektach to nie zostanie nic innego jak zasięgnąć opinii w PIP.

Zostaw merytoryczną opinię o EVER GRUPA - Warszawa

• Jak się pracuje w EVER GRUPA?

Zobacz opinie na temat firmy EVER GRUPA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EVER GRUPA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 54 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EVER GRUPA?

Kandydaci do pracy w EVER GRUPA napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EVER GRUPA