Dora Metal Sp z o.o.

Opinie o Dora Metal Sp z o.o.

Lidia

@Elo, być może w firmie w najbliższym czasie mogą zajść jakieś zmiany, które będą korzystne dla pracowników? Czy wiadomo coś na ten temat? Jak myślisz, istnieje szansa na polepszenie warunków pracy w firmie? @Max, czy aby na pewno jest aż tak źle? Nie można powiedzieć o firmie nic choćby neutralnego?

Trampek
@Lidia

Lidia... masz trudne zadanie do wykonania. Nienaturalnie brzmisz w tych wszystkich swoich pytaniach. Nie sądzisz chyba, że ktoś na nie odpowie?

Pr

Koniecznie chcecie wiedzieć o tej firmie to zacznijmy od pozytywów pieniądze na czas zawsze tak jak się należy praca w fajnym klimacie (pracownicy). Dostosowanie umiejętności do stanowiska pracy. Ale niestety na tym koniec... Ludzie cały czas pracujący na najwyższych obrotach zbijani sa do parteru przez kierownictwo dla którego wazniejsi sa koledzy po fachu i tylko tym przysługują przywileje... Jakie niebede wymieniać bo szkoda nerwów i czasu. Choć pensje jak na ten region wysokie maja się nijak do umiejętności, często pracownik z wysokim starzem i lepszymi umiejętnościami od młodszych dostaje te samą pensję (czyli jak awans to tylko i wyłącznie społeczny a jak ktoś pluje na ciebie masz udawać , że to deszcz bo będziesz mieć problemy. Częste zebrania mówiące o coraz wyższych dochodach nie sa adekwatne do stanu konta. Człowiek ty ta wiele lat na to by młodzi znajomi wyższych sfer mogli pluć na nich, wiem bo znam to z autopsji. A wpisy typu skąd to wiesz..., jesteś w tej firmie..., na jakim stanowisku robisz ..., ile zarobisz tu czy tu to ludzie podstawieni "chronioncy dobre imie firmy" czytam te wpisy od 2 lat i się śmieje że każde słowo anty jest ripostowane na to że jest super... KONIEC

Trampek
@Pr

Podzielam Twoją opinię i myślę, że można by tutaj dodać jeszcze kilka innych spostrzeżeń. Czy ktoś to weźmie pod uwagę? Nie sądzę:(

Aaa

Witam. Czy mógłby ktoś odpowiedzieć o atmosferze w tym zakładzie oraz na jakie zarobki może liczyć świeżo przyjęty pracownik produkcji

Bronson

Na nie wielkie!!!

@Bronson

Czyli? Zarobki słabe, atmosfera kiepska?

bady
@Aaa

"polityka firmy" nakazuje nieujawnianie zarobków. W firmie dochodzi do "dyskryminacji płacowej" na co godzą się świadomie pracownicy. Więcej robisz dostajesz mniej. Z niewiadomego względu nie można ujawniać na jakim dany pracownik jest etacie. Starym pracownikom jest to na rękę bo zawsze oskubią młodych pracowników. (usunięte przez administratora)

@bady

Dziękuje za odpowiedź. Dużo się dowiedziałem. Pozdrawiam

kruk
@Aaa

Atmosfera.... zależy gdzie trafisz i jakie masz zdolności adaptacyjne. Wszędzie są dobrzy i źli. Nic na to nie poradzisz.

Lidia

@Aaa, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? A może już podjąłeś zatrudnienie w Dora Metalu? Co oprócz warunków finansowych jest dla Ciebie istotne na tyle byś czerpał satysfakcje z pracy? Czekamy na Twoją odpowiedź. Jeśli przed Tobą rozmowa kwalifikacyjna - trzymamy także kciuki za jej pozytywny przebieg.

@Lidia

Nie jestem pracownikiem. Aktualnie pracuję w dużo większej firmie ale przeprowadziłem się i jestem zmuszony dojeżdżać dość daleko do pracy. Stąd moje zapytania. Bardzo możliwe, że wkrótce będę rozgladal się za nowym pracodawca bliżej miejsca zamieszkania. Pozdrawiam

Pomponik

Dora Metal się nie odmienia

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Zakupów w firmie Dora Metal Sp z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Edek

Czy ktoś wie coś o stanowisku dyrektora handlowego w Warszawie? Co konkretnie firma zapewnia?

Lidia

@budda, czy możesz doprecyzować swoją opinię? Jesteś obecnie pracownikiem firmy? Może powiesz nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? @Mintaj, czy pracujesz w Dora Metalu? Czy mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Lidia

@Nick dlaczego tak uważasz? Mógłbyś opisać swoje doświadczenia z Dora Metal Sp z o.o.? Twój komentarz niewiele mówi szukającym opinii - jeśli go uzasadnisz podając przykłady i argumenty na pewno będzie bardziej informacyjny. Aktualnie na stronie Dora Metal można znaleźć liczne ogłoszenia o pracę (http://www.dora-metal.pl/pl/kariera/), głównie do działu handlowego. Kto z was próbował już aplikować i może powiedzieć coś o procesie rekrutacji? A może ktoś z was obecnie pracuje w tej firmie jako handlowiec i może powiedzieć jak praca wygląda z Waszej perspektywy?

budda
@Lidia

Totalna amatorka rekrutacyjna, jeszcze warto popytać znajomych czemu są wakaty

Wacław

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Mintaj
@Wacław

Czyżby zadowolony Wacław próbował wmówić,że jest wszystko jak należy,a może zadowolony Wacław to jeden z tych co mawiają , że robol ma robić i nie pytać za ile ,a może zadowolony Wacław ma wybujałe ego, a może może......

Mintaj

Tak można sie z tym zgodzić, że im wiecej godzin pracujesz tym mniej zarobisz.Płace bardzo ostatnio zmalały. Kierwnictwo ,ktore powinno usprawniać produkcje i dbać o interesy pracowników dba tylko o wlasną kieszeń ,zero zainteresowania produkcja no chyba ,że jest pilna wysyłka to jest akcja szybko szybko robić robić pomimo brakòw i błędòw ,ktòre były wcześniej zgłaszane.Powoduje to ogòlne zniechęcenie do pracy, a gdzie tu mówić o jakości na ,którą nie ma czasu.

Lidia

@Filip, pracujesz w firmie Dora Metal, w jakim dziale? Możesz napisać coś więcej o pracy, czy firma oferuje wynagrodzenia adekwatne do wykonywanej pracy, jak wygląda system motywacyjny? Czy pracodawca oferuje stałe zatrudnienie na umowę o pracę? Jakie są możliwości rozwoju i szkoleń? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czy firma oferuje jakiś system nagród, bony, fundusz świadczeń socjalnych?

Filip

Jeśli ktoś mniej pracuje to i mniej zarobi!!

@Filip

To nie wiem u kogo? Chyba Ci z biura, raczej jak robisz po 174 GODZINY PLUS 24 godziny 50 - siatki i w trzy miesiące po 50 setek i dostajesz grosze to coś jest nie tak. A mówiąc że ktoś nie pracuje jak rzuca się środki na premie na 30 osób to znajomi co nie robią nadgodziny mają premie po 1000 plus(usunięte przez administratora)

Praca w firmie za "Bóg zapłać". Polecam każdemu kto lubi pracować i mieć co miesiąc zawsze mniej.

Ryba

Nie polecam ! Strasznie stresujaca praca z bardzo malym wynagrodzeniem ludzie inteligentni sa blokowani (usunięte przez administratora) juz nic nie obchodzi po za wplywami na konto a produkcja rzadzi facet ktory nie ma zielonego pojecia o tej robocie realia firmy dora metal

Rolnik
@Ryba

Popieram pan od zarzadzania produkcja to slaby punkt i tyle albo ...

Iwo
@Ryba

Haha głupków (usunięte przez administratora).... jakże to prawdziwe. Szkoda że Prezes nie widzi komu ufa albo nie chce. Dobrze że mnie już tam nie ma

Firma jest naprawde wporządku.

Jasiek

Czy firma potrzebuje ludzi do pracy? Zastanawiam się dlaczego nie piszecie? Warto aplikować?

Lidia

@fatuus Dlaczego masz takie zdanie o kierownikach? Powiesz coś więcej na ten temat? W ofercie pracy nie ma mowy o stawce. Można wyczytać, że napisane jest, że zapewniają satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny, docelowo stałe zatrudnienie, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym, możliwość rozwoju zawodowego, szeroki pakiet socjalny, kursy i szkolenia stanowiskowe.

fatuus

Niektòrzy monterzy maja ponizej 14 zł /h a tu ogloszenie zatrudnimy monteròw za .....14zł/h jakaś pomyłka? Obecni kierownicy to porazka.Swoje i do domu.Firma ogolnie bardzo dobra od strony terminu płatności płacy i ogòlnych standardòw pracy.

Lidia

Poszukują teraz na stanowisko Konstruktor/Technolog zapewniają szeroki pakiet socjalny, oraz atrakcyjny system motywacyjny. Natomiast trzeba znać programy AutoCad (3D) i SolidEdge (3D)

Fachmistrz

Umowy na produkcji to tylko zleceniówki, znajomi na umowy o pracę. Jeśli chodzi o pracę na produkcji to tylko, aż tylko problem , że nie można korzystać z telefonu komórkowego. Jeśli chodzi o pracę w biurach to różnie , jedni zadowoli czyli znajomi reszta nie tak jak w każdej firmie. Zarobki "tajne" ale każdy wie ile zarabia. Jeśli chodzi o wypłatę pensji to na zleceniu nawet tego samego dnia co kończy się miesiąc na umowie do każdego 10 dnia miesiąca. Socjalne podobne jak w samo-rządówce. Plusy: - wypłata pensji -socjalne - możliwość robienia nadgodzin - premie - bardzo przyjaźni współpracownicy Minus: - brak możliwości skorzystania z telefonu w nagłej sytuacji - należy wyrobić odgórnie nałożoną normę jeśli chodzi o pracę na produkcji - pracuje więcej pracowników biurowych niż produkcyjnych - duża rotacja pracowników - kamery - ciągłe kontrole przez agencje ochrony - często uzbrojeni w bron krótką - rodziny - czyli tak jak w każdej firmie Moje ogólna ocena firmy to 3+. Są w Powiecie Czarnkowsko Trzcianeckim gorsze firmy. nie ma co narzekać.

Mumin

Czy ktoś może coś powiedzieć na temat Pana Mateusza z Haspolu dyrektora operacyjnego? Szukają na stanowiska handlowe? Warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Dora Metal Sp z o.o. - Czarnków

• Jak się pracuje w Dora Metal Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dora Metal Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dora Metal Sp z o.o.?

Dora Metal Sp z o.o.