Dora Metal Sp z o.o.

Opinie o Dora Metal Sp z o.o.

Biblioteka

...... wszędzie kamery i zakazy

@Biblioteka

Proszę napisać o jakich zakazach Pan/Pani piszę? Może wszędzie kamer nie ma ale w niektórych miejscach muszą być dla ochrony mienia i bezpieczeństwa pracowników.

dobra zmiana

1700 na rękę na start

@dobra zmiana

Szanowny/a Panie/Pani W Dora Metal nie ma tak niskich wynagrodzeń. Wpis nie nieprawdziwy i świadczy o braku wiedzy o naszej firmie.

Nie warto

i wszysto jasne

oświecona

Ja tez jestem od kilku lat zadowolona ponieważ już nie pracuję w DM. Znalazłam pracę w Poznaniu w międzynarodowej firmie i muszę przyznać że żyje mi się o wiele lepiej teraz w Polsce. Fajna atmosfera w pracy, przełożeni bardzo dobrze mnie traktują, uczciwie oceniają, dobre wypłaty. Mamy bardzo dobry system premiowy oraz możliwość doskonalenia zawodowego co było niemożliwe w DM. Oczywiście chciałabym dodać ze nie pracuje już w branży mebli dla gastronomii ale w międzynarodowym biznesie związanym z outsourcingiem i planowaniem produkcji przemysłu ciężkiego w Azji oraz Ameryce Południowej. Dużo już się nauczyłam i jestem pod wrażeniem ze można tak profesjonalnie i kontrolować wielomiliardowe projekty które liczone są w euro. Często jeździmy za granice na szkolenia i jest to sama przyjemność ciągle się uczyć i doskonalić wiedze od kolegów z innych krajów i kultur. A najważniejsze dla mnie (pomimo zarobków) jest to ze mnie tutaj docenili i dało mi to bardzo pozytywny bodziec na szczęśliwe życie. Wracając do Dory Metal, wiele można by powiedzieć ale jedna najważniejsza ocena tej firmy jest wewnętrzny chaos dnia codziennego. Bardzo trudno mi się tam pracowało. Czasami miałam wrażenie że ten chaos jest wprowadzany celowo w celu zdezorientowania pracowników co oczywiście rodziło rożnego rodzaju frustracje i nie przynosiło firmie żadnych korzyści związanych z wydajnością pracy. Wiele razy byłam świadkiem poniżających gier pomiędzy dyrektorami a pracownikami. Oczywiście to zaczynało się odgórnie. Kadra zarządzająca zaczynała upokarzające podjazdy na wyniszczenie pracownika którego sobie wcześniej upatrzyła. Oczywiście odbywało się to w inteligentny sposób na oczach załogi żeby danego pracownika poniżyć i obniżyć zaufanie do niego w oczach całej firmy. Kilka razy zdarzyło się ze tacy rozgoryczeni pracownicy uciekali do konkurencji albo mścili się w inny sposób. Mnie to akurat nie spotkało ale widząc wielokrotnie co zrobili z moimi kolegami, których ceniłam za kompetencje i fachowość, postanowiłam ze znajdę lepsze środowisko pracy. Muszę też dodać z moich obserwacji iż w DM istnieje (i ciągle się powiększa) wewnętrzna grupa wzajemnie adorujących się ludzi o małych kompetencjach ale zajmujących wysokie stanowiska i będących najbliższymi doradcami właścicieli tej firmy. Nie zawsze te rady są odzwierciedleniem prawdziwej sytuacji ale jest to gra na niekorzyść niższych ranga pracowników których później właściciele firmy prześladują i jest to proces na wyniszczenie ze wspomnianym wcześniej zakończeniem. Oczywiście nie można z tej pozycji tego wygrać. Lepiej dać sobie spokój i znaleźć lepsze środowisko. Czego i wszystkim prześladowanym życzę.

@oświecona

Dziękujemy za opinie. Zwrócimy uwagę na to co możemy poprawić.

Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Zakupów w firmie Dora Metal Sp z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Dora Metal

Szanowny Panie, Wymienione przez Pana firmy nie stanowią dla nas konkurencji. Firma Rational produkuje piece czyli inny niż nasza firma asortyment a Metos działa na innym rynku. Grupa Dora Metal jest liderem na rynku Polskim i będziemy to podkreślać. Zarówno w kontekście sprzedaży jaki jakości. Nasza grupa realizuje sprzedaż na poziomie ok. 100 milionów złotych w skali roku. Żadna z firm produkcyjnych w Polsce nie osiąga takich wyników. Wymienione przez Pana firmy bardzo szanujemy i niewątpliwie są bardzo dobre, natomiast nasza firma ma wiele sukcesów i również warto do nas przyjść :)

Aczkolwiek

DM jest liderem w posiadaniu najtańszej w EU siły roboczej. Oczywiście większość sa to zdolni ludzie i należy im się szacunek za ciężka pracę.

@Aczkolwiek

Mam przez to rozumieć, że poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie nie należy do najwyższych? Nie ukrywam, że chciałbym poznać wysokość wynagrodzenia, które oferuje pracodawca nowo zatrudnionym osobom, dlatego może mógłbyś odpowiedzieć? Będę niezmiernie wdzięczny.

@Aczkolwiek

Mamy świadomość, poziomu wynagrodzeń w naszym regionie. Poziom wynagrodzeń w naszej firmie jest zdecydowanie najwyższy na lokalnym rynku w porównaniu z podobnymi firmami.

taka prawda

Żyje na się coraz lepiej, jesteśmy liderem rynku, bawimy się na salonach EU – oznajmiła rodzinka i przyjaciele DM Fajnie macie – przyznali pracownicy

Zadowolony

Pracuję w firmie od 10 lat. Zaczynałem od pomocnika produkcyjnego dzisiaj robię to co lubię za godne pieniądze, porównywalne z firmami konkurencyjnymi z okolicy. Jak to w życiu bywa, raz jest lepiej, raz gorzej, ale ogólnie DM to firma porządna. Pieniądze na czas i co ważne wszystko na konto, a wiem, że nie wszędzie tak jest. Jest całkiem dobry socjal - zabawy, pikniki, wycieczki, bony świąteczne, paczki dla dzieci i inne dodatki w ciągu roku, również dla członków mojej rodziny. Według mnie większość wpisów jest nieprawdziwa i krzywdząca, gołym okiem widać że napędzana przez kogoś komu zależy na zepsuciu opinii. Polecam tego pracodawcę.

@Zadowolony

Fajnie, że polecasz pracodawcę i jesteś zadowolony z zatrudnienia. Taka opinia jest dobrą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Jeśli możesz napisz jeszcze jaki rodzaj umów o pracę obowiązuje w firmie? Są stabilne i dają pracownikom poczucie bezpieczeństwa, czy nowi pracownicy otrzymują zlecenie. Od czego to zależy?

GEORGE

Poważanie w DM mam w serdecznym poważaniu. To rodzinna patologia i wyzysk w produkcyjnym bagienku gdzie codziennie miesza gruby, nieudolny pijaczek. To dopiero poziom.

Polczym
@GEORGE

Pan P to taki Nikodem Dyzma co to ubrawszy się w garniaki, bluzga ludzi inteligentniejszych od siebie, bo mu szefostwo na to pozwala. Sianie postrachu i mieszanie. W konkurencji stawia się na ludzi kompetentych dlatego już dawno wiele firm z tej branży się bardziej rozwija. A w DM postkomunistyczne filozofie kija (bez marchewki). Wyscig szczurow hahaha

@GEORGE

Prosimy nie używać tego typu sformułowań, ponieważ są obraźliwe i mogą kogoś urazić. Nie wiemy o kim Pan piszę, ponieważ w celu bezpieczeństwa naszych pracowników oraz osób przebywających na terenie zakładu okresowo kontrolujemy trzeźwość. Nie stwierdziliśmy w ostatnich latach aby ktoś był pod wpływem alkoholu.

ARKA NOEGO

Drodzy młodzi, lubiący ryzyko i adrenalinę. Absolwentki i absolwenci, kandydatki i kandydaci którzy jesteście zafascynowani reklamami, stronami internetowymi oraz medalami firmy DM. Firma szczyci się pozycją lidera i "najwyższymi standardami", ale jak już trochę tu popracujecie, to przekonacie się jaka to meblowa januszolandia. Praca w biurze - przede wszystkim brak zakresu obowiązków i chaos! Oczywiście po to, żeby kierownik i dyrektor mógł z każdym miesiącem zlecać więcej i więcej. Jak zaczynasz upominać się o pieniądze, to nagle okazuje się, że przecież nic nie robisz! Standardem jest, że pracując w dziale sprzedaży, robisz za magazyniera, bo tam wiecznie kogoś brakuje albo mają ważniejszy towar. Nawet jak zespół wyrobi albo przekroczy target, to obiecana premia nagle nie przysługuje i zawsze znajdzie się na to jakieś głupie wytłumaczenie. Najgorszym działem jest planowanie produkcji gdzie ilość błędów popełnianych na etapie "opracowywania zleceń" przekłada się na opóznienia i chaos na maszynach gdzie dostaja po kieszeni pracownicy. Nie ma tutaj absolutnie żadnych szkoleń, nauki języka, dofinansowania, a nawet konkretnego przeszkolenia z programów, których masz używać w pracy - pracownik po prostu ma usiąść przed komputerem i zap... Po odejściu wielu doświadczonych osób firma zainwestowała w rozwój HR - były jakieś próby integracji ale w jaki sposób ma to zmniejszyć frustrację związaną z przychodzeniem do tego przybytku, skoro ten sam dział wiecznie nie ma czasu jak potrzebujesz coś załatwić i zawsze problem, z którym przychodzisz nie należy do ich obowiązków :) Poza tym w firmie są osoby z manierami rynsztokowymi takie jak zbigniew ż czy jacek g (szwagier właściciela) to ludzie bez technicznego talentu którzy są oddanymi lizusami prezesów, ale powodzenia z jakąkolwiek próbą skargi :) Celem jest realizowanie takiego modelu zarządzania, który jest spójny z wartościami firmy. Reasumując, praca w biurze jedynie dla osób o mentalności chłopa pańszczyźnianego - tak będziecie tutaj traktowani. Pozdrawiamy, my którzy tutaj już kilkanaście lat pracujemy. Zapraszamy jeśli lubicie napięta atmosferę, chaos, wywiad środowiskowy oraz plotki z okolicy kto z kim śpi itp. Aczkolwiek, jeśli chcecie się czegoś nauczyć, spróbujcie sił w większych firmach międzynarodowych których pełno dziś w Polsce, gdzie wszystko jest poukładane, są zasady, działają procesy i liczy się Wasz talent a nie układy i prymitywne gierki rodzinne. Nasi znajomi juz tam są a i my się niedługo wybieramy. Dziś poszukiwani są profesjonalni pracownicy więc trzeba zostawić ten staroświecki, prymitywny i średniowieczny system wyzysku DM.

@ARKA NOEGO

Dziękujemy za wyrażenie opinii. 2019 rok jest rokiem bardzo dobrym dla naszej firmy, mimo stale rosnącym zamówieniom w najcięższym okresie jakim są wakacje realizujemy zlecenia planowo właśnie między innymi dzięki komórce, którą wymienił Pan jako słabą czyli dzięki Planowaniu Produkcji :). Nasza firma jest otwarta na młodych pracowników, oczywiście że posiadamy program wdrożenia co jest absolutną podstawą przy rozpoczęciu pracy w naszej organizacji ale oprócz tego jeśli pracownik decyduje się zawiązać z nami swoją przyszłość dofinansowujemy studia czy też naukę języka. Poza tym możemy się pochwalić najwyższym poziomem wynagrodzeń na lokalnym rynku i nie tylko. Wiele z tego co Pan napisał jest pewnym ogólnikiem który nie odzwierciedla faktów. Napisał Pan między innymi że odeszło z naszej firmy wiele doświadczonych osób. Współczynnik rotacji w naszej firmie w skali roku wynosi 3% to znaczy że na 200 zatrudnionych osób, rocznie odchodzi 6 osób i przychodzi 6 osób. Odchodzi w wyniku decyzji firmy lub samego pracownika a ten wskaźnik pokazuje że połowa z tych 6 decyduje się od nas odejść z własnej woli czyli 3 osoby w skali roku. Choć chcielibyśmy aby każdy kto do nas przychodzi zostawał jak najdłużej to zgodzi się Pan że 3 osoby w ciągu roku które odchodzą z własnej woli spośród 200 pracujących to nie dużo. To świadczy o tym że u nas są bardzo dobre warunki pracy.

Koala

W DM pracowalo się fajnie w latach 90tych kiedy rynek byl latwy. Potem powstalo wiele firm konkurencyjnych które nie stawialy na rodzinna hierarchie tylko na prawidlowy, zrownowazony rozwoj. Wyraznie widac ze DM nie radzi sobie na rynku i przegrywa z liderami a najbardziej moga to odczuc pracownicy firmy na najnizszych szczeblach bo to ich kosztem szuka się oszczednosci. Proste

Łucja
@Koala

Interesuje mnie, jaką posiadasz opinię na temat atmosfery panującej wewnątrz firmy. Czy kontakty pomiędzy pracownikami Dora Metal sprzyjają pracy zespołowej, a może jest wręcz przeciwnie? Osoby poszukujące pracy, często są ciekawi tego, dlatego ułatwmy im podjęcie decyzji o zatrudnieniu dzieląc się takimi informacjami.

Chuck Norris

Strata czasu

@Łucja

Zależy na jaką grupę trafisz, aczkolwiek w każdej są kapusie i lizusy..... Atmosfera wprowadzona przez Górę, - Nie jest dobra, pracownik czuje się gorszy,nie jest szanowany, każdy kto szanuje siebie decyduje się na zmianę pracy, ja mam już porównanie, nie wrócił bym do dory za żadne skarby. Kultura osobista powinna być na pierwszym miejscu, a tam tego niestety nie ma. Nie ważne kim jesteś kobietą/facetem - masz zapiera.... Ć i nie gadać, pozdrawiam dorowiczów

Cobra
@Łucja

DM to stan umysłu. Ludzie głupieją tu hurtowo a mądrzeją detalicznie. I wtedy odchodzą.

@Bobo

Rozumiem, że Twoja współpraca z firmą według Ciebie nie była udana. Jednak jak sam wiesz atmosferę w firmie tworzą przede wszystkim sami pracownicy, nie tylko przełożeni. Czy pracując tam nie było możliwości, żeby poprawić te relacje? A wynagrodzenie. Byłeś z niego zadowolony? Twoja opinia na ten temat będzie bardzo istotna.

@Marek

Co do otoczenia - sam za dużo nie wskurasz żeby coś zmienić, oczywiście są osoby z którymi czujesz się tam dobrze, ale ludzie (niektórzy) którzy pracują w biurach nie umieją nawet się przywitać traktują tam ludzi jak by byli gorsi..... Nie każdy musi się na to godzić, kierownictwo na produkcji - tak samo, tam poprostu nie szanuje się pracowników. Co do wynagrodzenia bywa różnie, nie są najgorsze,

Biziu
@Marek

Toksyczna atmosfera jest wytworzona przez naczelne namiestnictwo z ojca na syna system pogardy dla pracownikow jeszcze z czasow meblomoru. Kulturalni ludzie nie odpowiadali Więc wybrano ludzi bez moralnosci zeby siac postrach w odpowiednich strefach firmy gdzie profesjonalne planowanie się nie opyla. Atmosfera ciaglego niezadowolenia z szarego pracownika co powoduje frustracje i niecheci.

JANUSZ KORCZAK
@Marek

„Wszystko co osiągnięte tresurą, naciskiem, przemocą jest nietrwałe, niepewne, zawodne”.

Grizzly
@Łucja

Wszystkim tym którzy latami studiowali serdecznie polecam kariery w DM. Już niebewem przekonacie się że będziecie szmaceni przez dyzmow którzy rzucali kamieniami o szkoły. Przykladem jest zbigniew żak. Taki oto system imbecylowania obywateli obmyslili sobie prezesi tej firmy. To już jest upadek ludzkosci.

Ciekawy
@JANUSZ KORCZAK

Co konkretnie masz na myśli, bo wątek zaczyna się ciekawie...

Polo
@Koala

A gdzie ty widzisz rodzinną hierarchię? Z tego co wiadomo to w zarządzie nie ma nikogo z rodziny. Sprawdzałem też wyniki firmy i są całkiem dobre. Kogo uważasz za lidera z którym Dora przegrywa?

Dorowicz
@Bobo

Jak masz porównanie to podaj gdzie jest lepiej . Niech inni tez mają szansę . Tylko nie licz na tych co wrócili do Dory po okresie ,,szczęśliwości"w innych firmach bo oni są innego zdania i teraz za żadne skarby Dory nie chcą opuścić.

@Dorowicz

Są niedaleko firmy z konkurencji, tam szanuje się ludzi, każdy musi sam się odnaleźć. Nie będę pisał dokładnie, która firma bo nie chcę zdradzić swojej osoby, ale są napewno, z resztą nie jedna, kolega pracuje też w konkurencji i napisałby to samo co ja, wystarczy dobrze wybrać, popytać a sam znajdziesz. Nigdy tego nie zrozumie dlaczego ludzie tak mocno trzymają się jednego miejsca skoro tyle na to miejsce narzekają... To jest tylko i wyłącznie nasz wybór i nie ma dróg na skróty, ceń siebie a inny też zaczną to robić

Poczytaj mi Babciu
@Dorowicz

BOLARUS S.A. www.bolarus.com.pl Firma z Małopolski działająca od 1962 roku. 57 lat na rynku. Lider rynku z Polski. Exporter do ponad 30 krajów. Zobacz opinie o tej firmie. Ponad 400 pochwalnych wpisów zadowolonych pracowników i klientów. To nie jest przypadek. Poczytaj sobie. Być może to nowe miejsce pracy dla Ciebie i innych zdolnych i profesjonalnych. Liczą się fakty a nie mity. W latach 90-tych, w czasach dzikiego zachodu w postkomunistycznej Polsce wielu nowo powstałych chałturników szukało inspiracji wzorując się na tej marce. Dzisiaj czytając ten wpis co niektórym, którzy uważają się za elitę w branży, roni się łezka w oku z sentymentem wspominając stare dobre, beztroskie czasy kiedy było łatwo o kasę na rynku wciskając klientowi byle co a zwykłego pracownika można było o kant d wytrzeć..... a te gazele dziś rżą jak nasze szkapy. Reklama i kłamliwa propaganda dzwignią handlu ale sprawiedliwość społeczna przede wszystkim. Gwardia z produkcji będzie pilnowała w dzień i w nocy żeby prawda wyszła na jaw a w szczególnosci dla dobra szarego, poczciwego pracownika, którego wciąż nikt nie chroni przed brutalnością, wyzyskiem i patologiami społecznymi w rodzinnych, kapitalistycznych firemkach, gdzie wazeliniarstwo i rynsztok jest cenione wyżej niż kompetencje i uczciwość. A swoją drogą, ciekawe kiedy w Polsce zaczną rozdawać nagrody Hieny Biznesu. Na Hieny Europy raczej nas nie zaliczą bo to inne, większe europejskie kraje nas doją jak tanią siłę roboczą. Tylko co niektórzy nasi, z nadwagą i w śmiesznych garniturkach, się wycwanili do poganiania ciemnej masy. Tylko niech zdaja sobie sprawę ze ich wulgarne, nieetyczne zachowania wobec pracownikow zostały nagrane bądź zarejestrowane i moga posłużyć jako dowody w głośnej sprawie medialnej. Dziś wiele stacji szuka sensacji zwłaszcza jeśli chodzi o dużą kasę do wydojenia. A materiały są ostre i autentyczne. Pewnie co niektórzy będą musieli zmierzyć się z szeroką opinią publiczną. Zostaną gwiazdami internetu. Już wkrótce premiera na ekranach kin i (usunięte przez administratora)ube za friko. Porozsyłamy Wam linki. Żyjemy w czasach nowoczesnych technologii więc idźmy z czasem i osiągnięciami. Ten portal służy do uświadamiania wszystkich zainteresowanych oraz takich jak Ty, młodych. Każdy ma prawo o tym wiedzieć.

@Koala

W wielu organizacjach pracują rodziny, również w firmach z tej samej branży w naszym regionie. Nie ma w tym nic złego. Uważamy, że jest to powód do dumy, w naszej firmie pracuje wiele rodzin a to buduje tradycje. Co do rozwoju, nasza firma radzi sobie bardzo dobrze. Grupa Dora Metal w której spółka Dora Metal jest matką nieustanie rozwija się wchodząc w nowe branże, uruchamiając nowe spółki nie tylko w Polsce. Grupa Dora Metal jest największym pracodawcą w tej branży w kraju. Zatrudniamy kilkaset osób w naszych fabrykach oraz we wszystkich oddziałach. Nieustannie wprowadzamy nowe produkty i modernizujemy obecne czego dowodem są liczne nagrody a przede wszystkim pozytywne opinie naszych klientów. Nie wszyscy o tym wiedzą ale realizujemy poprzez naszych partnerów obiekty na całym świecie. Spośród setek tysięcy od początku istnienia firmy wspomnę o kilku ostatnich np. DisnayLand w Paryżu, Amazon, czy fabryka Skody w Niemczech. Nasze produkty dostarczane są także do wielu znanych sieci tj. Lidl, Żabka, stacje paliw Shell w Niemczech, BP i wiele wiele innych po zachodnie oraz wschodniej stronie Europy. Proszę nam wierzyć, aby współpracować z takimi markami trzeba być najlepszym. I taka jest Dora Metal oraz jej pracownicy.

@Bobo

W każdy piątek o godz. 15.00 można przyjść do biura zarządu i porozmawiać o problemach. W naszej firmie nie dopuszczamy do zachowań, które mogłyby kogoś skrzywdzić dlatego jeśli pojawiają się takie sytuacje i zostaną zauważone lub naświetlone podejmujemy działanie aby je likwidować.

@Bobo

Kilka razy do roku organizujemy spotkania integracyjne, czasami są to wyjazdy czasami pikniki. Musimy przyznać, że podczas tych spotkań pracownicy bawią się wspólnie, rozmawiają ze sobą i trudno zauważyć jakiekolwiek podziały o których Pan pisze. Niemniej dziękujemy za wyrażenie opinii, przyjrzymy się temu jeśli zauważymy takie zachowania na pewno zareagujemy w celu poprawy.

Lolo

Jestem aktywnym pracownikiem Dora Metal i zapewniam, że nie należę do rodziny a nawet do bliskich znajomych. Ja również nie zauważam aby pracownicy na produkcji byli przywiązani do stołu. Każdy z was może wziąć sprawy w swoje ręce i zdecydować o lepszym losie. A tak uprawiacie na forum publiczne samobiczowanie za swoje nieudane życie, brak samoakceptacji, brak akceptacji ze strony żony (męża) pod przykrywką złej sytuacji w firmie. Ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolony, że z firmy odchodzą do firm konkurencyjnych maruderzy, frustracji o małej fachowości, a Zarząd nawet nie zamierza ich zatrzymywać. Osoby takie za jakiś czas będą te firmy drenować od środka, a DM będzie się mogła koncentrować na wzmacnianiu pozycji lidera. To takie „Konie Trojańskie” przekazane w darze przez DM do konkurencji. Dobrze kombinuje nasz Prezes. To pozwala bezpiecznie patrzyć w przyszłość. Przekaże również informacje dla elektryka Pana ZK, w konkurencji wymagana jest umiejętność czytania schematów elektrycznych, można jeszcze trochę potrenować do czasu przejścia. Wiem również (ponieważ takie sytuacje się zdążają), że pracodawca powołując się na nieprawdziwe informacje na forum internetowym może przekazać sprawę do prokuratury. Administrator strony musi bezwzględnie przekazać wszelkie informacje typu: z jakiego komputera, kiedy i co było wpisywane na forum w celu dokonania przesłuchania poszczególnych osób. Po tych działaniach już nie będziemy anonimowi.

Nikt
@Lolo

Nasz kolega ZK, tak poniżany na tym portalu publicznie przez młodych melepetow, już odszedł. Mądry facet. Miał dosc intryg. A tak na marginesie to miałem przyjemnosc z nim pracowac wiele lat i cenie go za fachowosc i profesjonalizm. Wiele lat doswiadczenie z wielkiej firmy we Wronkach jeszcze przed DM. Teraz nastały czasy Nikosia Dyzmy i innych udających inteligentnych co rzucali kamieniami o szkoły. Podpadniesz grubemu Dyzmie to jestes melepeta i szybko Ciebie cała firma nie lubi. Lepiej dac sobie siana i zmienic na normalne towarzystwo. Kiedyś kadra techniczna i brygadzisci to reprezentowali poziom. Dzis Dyzma suwmiarki nie kuma a co dopiero inne wiadomości. Jedyne co robi to strzały z ucha i upycha się w garnitury z Auchan. Polskiego nie umie. Smiech na sali. Nie chce się.

sss
@Lolo

A przestań ściemniać (usunięte przez administratora).

Programator
@Lolo

Po niskim stylu(usunięte przez administratora)można się wszystkiego spodziewac....

A co powiecie o pracy w dziale sprzedaży? Jest oferta na Sales Managera. Jak ze szkoleniami i przygotowaniem do wyjścia na rynek?

Rambo
@Nowy

Tylko nie to. Nerwica i wrzody.

Zeus
@Nowy

Tak Ciebie przeszkola że wyjedziesz na rynek przez zamkniete drzwi. Wielu sales-marzycieli tak wypekspediowano...

Kisiel

Mam pytanie do pracowników, widze że jest vakat w logistyce oraz na magazynie w roli kierownika. Moze ktoś coś wiecej o tym powiedzieć? Jaka kasa, co sie stalo z poprzednikiem? Ile osob pracuje na magazynie?

Lidia
@Kisiel

Szukałam oferty pracy, o której piszesz, na stronie internetowej firmy (http://www.dora-metal.pl/pl/kariera/ ), ale nie znalazłam takiego ogłoszenia. Czy mogę zapytać zatem, skąd wieści o takiej rekrutacji? Może jeszcze oferta nie została opublikowana, a Ty wiesz o niej z innego źródła. Jesteś poważnie zainteresowany pracą w Dora Metal? Dlaczego akurat tego pracodawcę bierzesz pod uwagę podczas szukania pracy?

@Lidia

kierownik magazynów pracownik logistyki Jest to w ofertach i o te vacaty chodzi. Tak jestem zainteresowany pracą w Dora Metal czy mogłabyś odpowiedzieć na moje pytania? Ile osób zatrudnia firma?

@Kisiel

Ktoś odpowie? Oprócz koleżanki Lidi oczywiście?

Mecenas
@Kisiel

Daruj sobie ten (usunięte przez administratora)

Jacek
@Kisiel

Dzień dobry, Porządkujemy zagadnienie związane z magazynami dlatego poszukujemy kierownika. Jeśli ma Pan pytania można bezpośrednio kierować na maila kadry@dora-metal.pl , uzyska Pan informacje u źródła.

@Jacek

Dziękuje za info, jednakże pytając na tym forum miałem nadzieję uzyskać informację od kogoś z załogi (szeregowego pracownika) szkoda że się nikt nie odzywa.

uzasadnij jak możesz?

Tomasz

Dlaczego masz taką opinię o firmie Dora Metal? Jesteś jej pracownikiem? Zawsze warto podać kilka argumentów na poparcie swojego wpisu, tak, żeby inne osoby zainteresowane firmą mogły się dowiedzieć więcej istotnych szczegółów dotyczących pracy. Jeśli znasz przedsiębiorstwo od wewnątrz, czy mógłbyś napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia? Pracodawca zapewnia premie lub inne bonusy do pensji? W 2018 roku firma zdobyła statuetkę jako Przedsiębiorstwo Fair Play. Jest to swoisty certyfikat rzetelności i jest dowodem na to, że firma stosuje w działaniu najwyższe standardy etyczne, dotrzymuje podjętych zobowiązań oraz kształtuje pozytywne relacje z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami i lokalną społecznością.

Kisiel

Dziękuję za informację Wstrzymam się ze skladaniem papierów

Kisiel

To może Ty powiesz co sie stalo z poprzednim kierownikiem magazynu oraz jakie sa w firmie sciezki rozwoju kariery?

Zbyszek
@Kisiel

W DM jest duza rotacja. Sprobuj szczescia to się przekonasz.

@Zbyszek

Czyli nikt konkretnie nie potrafi odpowiedzieć. Mam wrazenie ze zaglądają tutaj sami flustraci ktorzy juz tam nie pracują

Sam jesteś swietlisty

R.R.

Najwyraźniej nie wszyscy spełniają się w swoim życiu zawodowym i/lub prywatnym, co wynika z charakteru i poziomu wypowiedzi ( i nie chodzi mi jedynie o Kacpra, Melchiora i Baltazara, większość wpisów jest "zawistną grą"). Szukam opinii o pracodawcy a nie "pomyj". Czekam na zaostrzenie przepisów ws. "mowy nienawiści". Zachęcam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych pracowników różnych firm aby swoimi wpisami nadały właściwy sens istnienia portali o pracodawcach.

ISO
@R.R.

ja też pracowałam tam i nie mam pozytywnych opinii. Jestem teraz spełniona zawodowo (pracuję teraz w dużej międzynarodowej firmie we Wrocławiu) i mam udane życie rodzinne, mąż i dwoje dzieci. Mogłabym napisać wiele niepochlebnych opinii o DM z własnego doświadczenia ale daruję to sobie. Jedno mnie dziwi że na każda prawdziwą aczkolwiek nieprzychylną opinię dla DM, odzywają się niezadowoleni szczekacze uporczywie oczekujący i broniący "prawdziwych, rzetelnych i korzystnych opinii". Prawda jest jednak okrutna ponieważ przez tą rodzinną firmę przewinęło się i zawiodło wiele kompetentnych i utalentowanych osób które znalazły lepszą pracę w bardziej profesjonalnych i większych firmach więc to pokazuje wiele. Fakty a nie gadanie i słodzenie. Wszystkim spragnionym kariery polecam z całego serca wyścig szczurów z amatorką za marne grosze z obiecanym wspaniałym systemem premiowym oraz nagrodami. Obiecanki macanki, frajerom sanki a plotkarskim wazeliniarzom wianki.

ISO
@R.R.

Odnosząc się do wspomnianej przez Ciebie „mowy nienawiści” dodam tylko ze wiele razy widziałam jak niekompetentni toksyczni pseudo-liderzy o osobowosci narcystycznej wielokrotnie poniżają i szmacą publicznie w firmie tak zwanych pracowników „nierobów i leni” którzy pracują może nawet wydajniej niż inni ale nie należą do wewnętrznej paczki wazeliniarzy i plotkarzy. To jest(usunięte przez administratora)

Konstruktor z DM
@Kisiel

Szukają nowego (usunięte przez administratora). Tamten ostatni się ewakuował w porę. Tak szybko że nie zdążyli z nowym. Cwana bestia.

Wazelina
@Tomasz

Statuetkę Fair Play? Poproszę o jej fotkę to pokażę dzieciom dlaczego mamy takie niskie zarobki. Premie ciach, ciach fair play.

Stokrotka
@Kisiel

Firma rodzinna na 3+ Jak jestes nowy i nie z rodziny to masz dwie drogi: (usunięte przez administratora) Ta druga droga gwarantuje Ci szybszy sukces. Generalnie atmosfera napięta i walka o premie w bez zasad. Jak lubisz manipulacje i intrygi to wymarzone miejsce dla Ciebie. Do zobczenia w klubie.

Zaznajomiony
@Kisiel

Wakat jest od zawsze bo nie było do tej pory kierownika magazynów.

GRUBY Z BIURA

Z okazji tłustego czwartku, wszystkim moim koleżankom i kolegom pracującym w meblowej januszolandii, życzę zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. Szczególne pozdrowienia dla Pączka.

RODO

Lolo własnie złamales regulamin tego portalu, poniżając zwykłego pracownika (kolegę z tej samej firmy) sugerując jego niskie umiejetnosci i podając jego stanowisko w firmie, oraz inicjały. Miejmy nadzieje ze Administrator usunie Twój wpis, no chyba ze jest na wakacjach lub panuje tutaj zasada "klient ma zawsze rację".... Wiec zobaczymy jak to jest. Ponadto widzimy że pod Twoim wpisem nie ma możliwosci odpowiedzi więc wnioskujemy ze musisz miec jakies specjalne przywileje na GoWork. A mówiles ze nie jestes z szarej strefy...... Staraj sie wypowiadac merytorycznie. Temat dotyczył systemu premiowego and nie plotek z zycia prywatnego pracownikow. Nie przynos tego do pracy bo to nie jest profesjonalne. Ponadto jakies jakas obsesja zwiazana z konkurencja.....ja nie pracuje w konkurencji i jest wiele firm niekonkurencyjnych które lepiej traktuja i motywuja swoich pracownikow. Jak jestes dobry i cos potrafisz to odnajdziesz sie wszedzie. A jak nie to masz obsesję o konkurencji........ Do wszystkich tych ktorzy czuja sie (usunięte przez administratora) rozgoryczeni powiem tak, nie lękajcie się! Nie ma co sie szarpac i narzekać (bo i tak nie wygracie) tylko wziać sprawy w swoje ręcę (na swoim przykladzie) i wykazac się gdzie indziej gdzie docenia. Jest wiele firm w innej branzy gdzie jest lepiej. Dzis jestem bardzo zadowolony i mam porównanie co bylo kiedys a jest dzis. Do odważnych swiat należy. Powodzenia!

RODO nie kłam
@RODO

RODO. Piszesz na zlecenie konkurencji. To co robisz to zwykłe zniesławienie i podburzanie do buntu. Pamiętaj w tych czasach to jest chwila, żeby dowiedzieć się kim jesteś, może już wiadomo. Nie jesteś też pracownikiem firmy, więc nie uczestniczysz w jej codziennym życiu. Daj sobie spokój.

RODO
@RODO nie kłam

Ludzie widzą co jest napisane i potrafią odrożnic prawdę od (usunięte przez administratora). Lolo poniza ludzi (swoich kolegow z firmy) nie tylko na tym portalu publicznym ale takze w ciagu dnia w pracy. Wiemy ze to prawda. Wszyscy wiemy kto to jest. (usunięte przez administratora)w DM siega zenitu.Niski poziom…..wspołczuję Wam

Konstytucja
@RODO nie kłam

Do buntu przeciw komu i czemu? Nieomylnemu nieposiadającemu krzty pokory klanowi rządzącemu ? Czy czemuś innemu ?

Lidia
@RODO

Proszę, abyś nie wprowadzał użytkowników w błąd sugerując, że ktoś może mieć "specjalne przywileje" na forum. Gdy na dany wpis nie można odpowiedzieć, oznacza to, że jego autor zostawił swoje dane osobowe w celu weryfikacji. W związku z szeregiem procedur związanych z obowiązującym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO) na dany wpis nie można odpowiedzieć dopóki administracja nie potwierdzi tożsamości użytkownika. Usunięte na forum GoWork.pl mogą być wyłącznie takie wpisy, które łamią regulamin forum lub/i polskie prawo. Jeżeli masz wątpliwości dotyczące opinii na forum, możesz skontaktować się z administracją serwisu: admin@gowork.pl

RODO nie kłam

Te negatywne komentarze to jakaś ściema. Ewidentnie widać, że osoby które w ostatnim czasie zostały zwolnione lub odeszły bo nie wykonywały swoich obowiązków próbują szkodzić firmie poprzez GoWork. To jest dziecinada. Nie zdziwiłbym się gdyby to byli np Ex Panowie Dyrektorzy. Apel do was. Zajmijcie się sobą. Piszecie na forum jak dzieciaki. Nie zaszkodzicie firmy która ma takie fundamenty i tak dobrą załogę. Was jest kilku szczekaczy a nas ponad 200.

Jarosław Polskę zbaw

Widzę że prawda boli niektórych niemożliwych do skomentowania.

Święty M.

Proponuję skupić się na pracy a nie na pisaniu bzdur. Firma jest dobra, wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w wykonywane obowiązki. Jeszcze tylko paru maruderów i nygusów odejdzie, i będzie ok. !!! Pozdrawiam, Święty M.

Renia

Ludzie przecież nikogo nie przykuto łańcuchem do tej firmy (no chyba, że tak ??) jeżeli jest tam tak źle jak się pisze to nie ma na co czekać trzeba uciekać jak najszybciej ..... i zwolnić miejsca innym. Czasem zbyt długa praca w jednej firmie "wypacza", wówczas trzeba poznać innych pracodawców, spojrzeć z innej perspektywy czasem lepszej a czasem gorszej. Platforma (Go work/Idź do pracy) ma dawać szanse poznawania opinii o firmach tj. o warunkach pracy, płacy potencjalnym kandydatom (pozytywne lub negatywne ale opinii!!!!!!) tymczasem zamieszcza się codzienne relacje tzw. plotki firmowe wg kogoś........ mega niezadowolonego (nie rozumieć dlaczego nadal w niej tkwiącego) relacje , które są kompletnie niezrozumiałe dla ludzi spoza firmy. Ewidentnie zaśmieca się ten portal ! Inna to już rzecz, że te wpisy pokazują jak na własnej piersi można wyhodować takiego pracownika tzw. kreta. Żal i brak słów, dziwię się że portal nie reaguje na wpisy-śmieci, które rozmydlają cel istnienia portalu.

Zostaw merytoryczną opinię o Dora Metal Sp z o.o. - Czarnków

• Jak się pracuje w Dora Metal Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dora Metal Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dora Metal Sp z o.o.?

Dora Metal Sp z o.o.