Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Rysia

Jakie są zmiany ? Czy są to wczesne zmiany ? Jaka panuje atmosfera między pracownikami w piekarni? Trzeba mieć książeczkę sanepdiowska ?

Calka
@Rysia

Czy przy pracy żywnością jest potrzebna książeczka sanepidowska... sam sobie odpowiedź na to pytanie

Mini sprzedawczyni

Podajesz się za sprzedawczynię,a nią nie jesteś.Ja pracuję w sklepie od lat i nigdy nie miałam całego towaru o godz.6,, tylko miałam dowożony ciepły i pachnący chleb z czego moi klienci cieszyli się,że jako jedyna Piekarnia ma tak świeże pieczywo,a nie nocne.Może masz problemy ze swoimi klientami i ci dokuczają.Ten problem powinnaś zgłosić do swoich przełożonych a nie do forum.Jak widzisz jesteś słabym pracownikiem,ponieważ szukasz pomocy u czytelników ,a nie w firmie.

@Mini sprzedawczyni

Nie mam żadnych problemów z klientami. Uważam, że osoby,które idą rano do pracy powinny mieć prawo wyboru z całego asortymentu A nie z kilku rodzajów chleba. Nie dziwię się, że są niezadowoleni, jak przychodzą o 7 po chleb razowy, którego nie ma praktycznie codziennie. Nie wyciągaj pochopnych wniosków

I nie szukam pomocy u czytelników. Zwracam anonimowo uwagę na problem, który obserwuje od jakiegoś czasu. K

Zmiencie coś! Klienci ciągle uskarzają się na pogorszenie się jakości pieczywa, zmniejszenie wyboru asortymentu oraz zmniejszenie gramatury, mimo,ze cena pozostaje ta sama. I mają oczywiscie rację. Dodatkowo, gdy klienci przychodzą np o 7, połowy chlebów jeszcze nie ma. Za wszystko oczywiście obrywamy my - sprzedawczynie.

Halina

Pani Lauro!Rozumiem Pani rozgoryczenie.Ja często kupuję produkty na hali w Gdyni.Do stoiska ,,Tyrolska"podchodzę tylko wtedy ,kiedy jest puste.W momencie pojawienia się kilku osób przy stoisku wybucha awantura.Chodzi o kierunek kolejki.Zapytałam ekspedientkę czy nie można zawiesić jakiejś strzałki. Pokazała mi malutką strzałkę z boku stoiska.Współczuję osobom starszym ,które kupują pierwszy raz.Podchodząc do tego stoiska trzeba przeczytać jakieś nieistotne dla klientów informację, a wśród tego strzałeczka.Dla mnie to chore.Właściciel szczyci się ilością stoisk ,ale obsługa rzeczywiście daje dużo do myślenia.Na hali w Gdyni niektóre,, panie''wykorzystują sytuację ,że jestem nie zastąpiona,bo inne nie chcą pracować.Mam duży szacunek dla Pań z,,Biedronki''tam Panie są naprawdę uprzejme dlatego nie ma porównania z ,,Tyrolską'',ale widać że można nie mieć alergii na konsumentów.To daje do myślenia,że właścicielowi nie zależy.Co do jakości pieczywa napiszę innym razem.

@Halina

Wybucha awantura? To chyba wina klientów, skoro nie potrafią się zachować?

@Lolo

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Lara

Parę dni temu pisałam, że pracownice wyglądają towar bez użycia rękawiczek A przy tym Pani dmuchała nos w chusteczkę A inna drapała się po głowie po czym dalej wykładała towar. I nic się nie zmieniło... dzisiaj byłam świadkiem jak ekspedientka wykładała słodkie bułki i przy tym oblizywała palce po czym kontynuowała swoją czynność pomimo , iż zauważyła, że ja to widziałam. Nie jestem upierdliwa, sama jestem doradcą klienta ale takie sytuacje mnie irytują. Nic tylko zgłosić ten fakt do sanepidu.

@Lara

Ależ ma Pani bujną wyobraźnię. Komuś chyba bardzo zależy na zepsuciu reputacji firmy, że wymyśla takie brednie.

@Lara

I dziwnym trafem akurat jak przechodzi Pani koło piekarni, jedna ekspedientka drapie się po głowie, druga dmucha nos, a trzecia oblizuje palce. Komizm w najczystszej postaci

Agnieszka
@Lara

Ten portal służy do wydania opinii o pracy w firmie Piekarnia Tyrolska, nie do składania skarg

@Lara

I proszę nie psuć opinii Paniom Sprzedawczyniom na podstawie jednego punktu. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia jak i innym Paniom, u których prywatnie kupuje pieczywo, gdy mam wolne.

Markiz

Bardzo zła jakość pieczywa ciemnego / dziury w chlebie np. z ostropestem, chyba ciasto za krótko mieszane/. Jestem klientem od ponad 10 lat, gdy nie poprawicie jakości produkcji - stracicie stałego klienta. Pozdrawiam

Hihi
@Markiz

Ale szantaż emocjonalny:p żeby tylko nie zbankrutowali przez Pana hahaha

Adrian
@Hihi

Nie bardzo rozumiem, co Cię tak bawi. Każdy klient jest ważny i należy o niego dbać i słuchać sugestii. A Ty co mógłbyś napisać o piekarni. Możesz podzielić się swoim zdaniem?

Halina
@Adrian

pewnie jest piekarzem i dlatego drwi.

Olsztynianka

Witam Czy ktoś pracuje jako kierowca w Piekarni Tyrolskiej na ulicy Lubelskiej? Ile płaci pracodawca na czysto pracującym kierowcom na pełny etat? Pozdrawiam

Wdowa

Pozdrawiam kolegę hahahah cóż nauka nie idzie w bruk

Lara

Witam, codziennie rano idąc do pracy mijam dwa punkty sprzedaży i zawsze obojętnie jaka jest danego dnia Pani towar jest wykładamy bez użycia rękawiczek w każdym z tych punktów. Ale jak dochodzi do sprzedaży rękawiczki zakładają. Wiec po co pytam, skoro wczesnej ten towar dotykaly rękoma? I niby nic w tym złego by nie było ale drapać się po głowie albo wydmuchac nos bez umycia rąk i dalej towar wykładać to chyba mało apetycznie.

@Lara

Droga Laro ale jak chleb wyrabiają gołymi rękoma bez użycia rękawiczek to jest ok!!!

Adrian
@Lara

Myślałaś o tym, aby któregoś dnia zwrócić uwagę osobom, które wykładają chleb, żeby używały rękawiczek ochronnych? Może po prostu wystarczy podejść i powiedzieć, że wygląda to mało apetycznie.

sprzedawczyni
@Lara

Droga Laro, sprzedając zakładam rękawiczki bo mam kontakt z pieniędzmi ale wykładając towar mam czyste ręce nic innego nie robię, więc klienci nie przesadzajcie ! czy Magda Gesler miesza w garach w rękawiczkach?. Pracuję już dosyć długo i też wykładam bez rękawiczek idzie mi sprawniej. Pozdrawiam Cię

Tralalala
@Lara

A ja zawsze wykładam towar w rękawiczkach, nie zdążyło się nigdy, abym robiła to bez. Z resztą, czy Pani Lara ma taki super wzrok, że z pewnej odległości potrafi ocenić, czy sprzedawczyni ma na dłoniach przezroczyste rekawiczki?

Ekspedientka

Pracuje w Tyrolskiej od lat. Czasami jest cieżko :) tak jak wszędzie :) ale generalnie daje plusy za: - dobre zarobki - dobra atmosfere - zawsze mozna sie dogadac - nie naginaja przepisow - wiesz ze sprzedajesz dobry towar wiec obslugujesz zadowolonych klientow Pozdrawiam zza lady :)

ROMAN
@Ekspedientka

DALEJ STOICIE W KOLEJKACH CALY DZIEN WOLNY ???NA DESZCZU I W MROZIE ...CO NIEKTÓRE DOJEZDZAJA 50 KM PO SWOJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE CZY W KONCU SA PRZELEWY

xyz
@Ekspedientka

Negocjowałabym z tym ostatnim podpunktem ;) Nie pracuje Pani na produkcji, nie wie Pani ile chemii, brudu i zła jest w tych produkcjach ;)

Krzyżak
@Ekspedientka

(usunięte przez administratora) !!!! Nie kłam!!!! Wypłaty w Malborku opóżnione w (usunięte przez administratora) Nawet o 2 tyg.. !!!!!!Prezes....po takich to ja na konia wsiadam !!!! 1/2 etatu 3/4 To jest zatrudnienie ????? Łosie szukaj w lesie lub na bagnach Cwaniaczku ...!!!! Nie dajcie się tu zatrudnić !!! (usunięte przez administratora) za free !!!!!! Zero na swięta !!!! Nic!!!! Makowce W kibel !!!A na Boże Narodzenie szkoda dać pracownikom???? Lub choc bezdomnym????! 5-6 koszy zwrotów i (usunięte przez administratora) Prezesuniu tfuu...!!!! Obudź się !!!!!

Aneta
@Ekspedientka

Ekspedientko bardzo miło, że podzieliłaś się opinią, jak Ci się pracuje w Piekarni Tyrolskiej Jarosław Goszczycki. Czy zechciałabyś dodać kilka informacji do kogo zgłaszać się w sprawie aplikowania i jak wygląda sam proces rekrutacji np. na Twoje stanowisko? Myślę, że na pewno pomoże to w podjęciu decyzji osobom, które szukają pracy.

Klient

Wlasnie wróciłem z jednej z olsztynskich piekarni. Ekspedientka zarobiona po łokcie, jednocześnie stara się rozłożyć towar i obsłużyć klientów,których notabene jest cały sklep.czy naprawdę nie stać Was na zatrudnienie 2 sprzedawczyn w soboty?

Maria
@Klient

Logistyka tej firmy leży. W każdym sklepie z pieczywem oprócz Piekarni Tyrolskiej są minimum 2 panie,więc wszystko idzie sprawniej

ELA

lubie pieczywo z tej piekarni ale gdzieś od 2 miesięcy jest wstrętne , nie dopieczone nawet surowe. Proszę o lepsza kontrolę , zmieniłam piekarnię na inną, a chciałabym jeść z waszej. pozdrawiam

...

jak wygląda praca kierowcy? myślałem o zatrudnieniu Czy wypłaty są na czas? Słyszałem że ostatnio są problemy z wynagrodzeniami

haha

czy w piekarni istnieje stanowisko pracy kontrolera jakości lub dział jakości ?

ta piekarnia to oburz pracy 12 h \6 dni za 3200 noca

Ciekawski

Czy firma oferuje jakiś socjal, ubranie robocze, wczasy pod grusza. Jaki stan aut? Widziałem info w sklepie. Kiedyś jeździłem na kurierce

Karma wraca

Praca w tyrolskuej jest : -bez dni wolnych. Pracujesz 6 dni w tygodniu. Jak chcesz wolne plac innemu pracownikowi co jest akurat na wolnym - bez wpływu kasy na konto. Kasa dawna na zeszyt który Pani Ewą trzyma za sobą w szafce. Co miesiąc liczę komu ile obciac - idziesz na urlop zabiera ci kasę 20% od dniowki - idziesz na L4 zabiera ci 30 % dniowki - umowy nie dostaniesz bo po co. Dużo osi pracuje na czarno - brak stołówki i brak przerwy. Przecież pracownik nie musi odpoczywać -brak wody dla pracowników. Szef pokazał jednemu pracownikowi krab i powiedział czego marudzisz masz wode pij ile chcesz - chleb jest nawet rozkładany na myjce bo przecież ciągle brakuje kasy to trzeba punktu otwierać - busy wiecznie przeladowane - busy bez badań technicznych -busy bez pozwolenia sanepidu na jazdę z chlebem. Patrz trasa na Płońsk -nielegalne tankowanie gazu na piekarni. Goszczyscki nie ma odbioru technicznego na stację paliw. Ba jest 2m od budynku i od stacji transformatora - nowy (usunięte przez administratora) w Barczewie ta sama sytuacja ludzie pracują na czarno - w święta pracuje się po 12 - 13 h i nikt za nadgodziny nie płaci - cukiernia jezdzi razem z gorącym chlebem. Wszystko aż pływa a ludzie to jedza. Smacznego!!! -brak lekarza medycyny pracy. Badania pracownik robi sam i musi zapłacić z własnej kieszeni -brak szafek dla pracowników. -brak BHPowca Ogólnie polecam wszystkim co chcą stracić zdrowie i być (usunięte przez administratora) do wycierania dobie gęby przez kierownictwo i wlasciciela

Piekarz
@Karma wraca

Jakiś niezadowolony pracownik widzę. Chyba nawet wiem kto. Koleś ma trochę (usunięte przez administratora). Ja tam jestem zadowolony!

Zniesmaczona
@Karma wraca

Cieszę się, że p. Goszczycki wywalił Cię z pracy bo jesteś intelektualnie upośledzony nierób i oby karma do Ciebie wróciła... ????

K
@Karma wraca

Kgrab@ro.com.pl Mogę prosic o kontakt priv.

Driver

Witam, jak przedstawiają się zarobki dla kierowców? Nie mam nałogow i zobowiązań, nie mam problemów z pracą w środku nocy. Pozdrawiam

Eks pedientka
@Driver

Czytać nie umiesz? Przedstawiają się "dobrze"

ROMAN

JAK SYTUACJA U KIEROWCÓW?ILE DAJA NA C?6 LAT TEMU MIALEM NA BUSIE 2K CO NIEKTÓRZY TERAZ TYLE MAJA TACHAJAC MIESO ....ZLE NIE WSPOMINAM TRZEBA BYLO SWOJE ZROBIC I DO DOMKU ZADNE GODZINY CZY DYZURY ...PLACONE ZA ROBOTE... A JAK TAM PAN ARECZEK POCIOTEK PANI MIRKI ?DALEJ MA LEPSZA UMOWE I WARUNKI NIZ INNI? PRACUJACY CIĘŻEJ?CZY SIE USTATKOWAŁO?PANIE JARKU DAJ PAN NA BENZINE BO ZIMA IDZIE A NA GAZIE SLABO PALA ....

Aneta
@ROMAN

Regulamin forum zabrania podawania imion osób zatrudnionych w firmie, o której rozmawiamy. Jeżeli w komentarzu znajdują się takie dane, może zostać usunięty przez administratora. Proszę o zapoznanie się z zasadami serwisu, dostępnymi pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Klient

Czy w święty poniedziałek 12 listopada sklepy tyrolskiej będą otwarte?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.