Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

niezadowolony klient

Wczoraj w piekarni w Olsztynie na Jarotach spotkała mnie niespodzianka , pani ekspedientka mało sympatyczna osoba nie chciała przyjąć zapłaty w drobnych monetach za chleb. Nie wiedziałam , że w tym kraju monety zostały wycofane jako środek płatniczy ! Mało tego dowiedziałam się , że chcąc zapłacić drobnymi monetami musze wcześniej zapytać czy zostaną przyjęte przez piekarnię . Zostałam również oskarżona , że robię to specjalnie i zbieram te monety żeby później złośliwie nimi płacić. Taka sytuacja miała miejsce nie pierwszy raz. Proponuje w taki razie właścicielowi wywiesić kartkę z informacją ,, NIE PRZYJMUJEMY MONET JAKO ŚRODEK PŁATNICZY "

@niezadowolony klient

Proszę przybliżyć nazwe ulicy

Praca na stanowisku kierowcy

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca kierowcy, jakie są w stanie samochody, oraz jakie są zarobki

Tyrolska

Idą święta... Rozumiem, że ekspedientki świąt nie mogą obchodzić, bo Goszczycki znów zapomniał o wypłacie!!!!

@Tyrolska

Ktorys miesiac z rzedu a inspekcje do tego powolane milcza nie reaguja

@Tyrolska

Chyba trzeba odwiedzić szefa w domu na święta on ma za co zrobić

Ziutka
@Gość

Do szefa Mu daleko, ciekawe czy swoje dzieci tak glodzi jak my swoje. Zamknij chlopie ten balagan bo polowa ludzi przez Ciebie na psychiatryku wyladuje

Aaaa
@Tyrolska

I dostały panie te wypłaty? W jakim terminie?

Bardzo głupie pisze "pani" wiadomości,wiadomo, że to nie pan Goszczycki bo pewne rzeczy były uzgodnione z nim,a pani o nich nie wie widocznie uznano, że nie powinna pani wiedzieć może powinna pani inwiduanie napisać przykre jest to ,że traktuję pani wszystkich jednakowo i te wykrzykniki ,dzieci ma pani przed sobą i na nich krzyczy?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ziuta

Piekarnie powinny być czynne do godz 16. Zdecydowanie za długo do 17

Ela
@Ziuta

A ci co pracują dalej od sklepu, to gdzie mają kupić piecyków,

Panie Goszczycki, w poniedziałek 14.02 a my nie miałyśmy wypłat. Dziewczyny, które mają przelewem na konto, również nie miały. My również, mamy opłaty do zrobienia w wyznaczonym terminie. Czekamy do wtorku max za wynagrodzeniem, w przeciwnym razie zgłaszamy zbiorowo sprawę do Inspekcji Pracy.

Odp.
@Gość

Trzeba było napisać , że to wypowiedź edytowana bo głupio daty wyglądają , przez co jest mało wiarygodny komentarz. Współczuję

Stefcia
@Gość

Puste Wasze gadanie, a kasy jak nie było tak nie ma. Nawet jak teraz uzbiera to za miesiąc może się nie udać

Wakacje starego kosztują.
@Gość

Robić za michę ryżu i nie gadać. Stary musi przecież za coś na Florydę się wybrać.

Stały klient

Witam Pana Jarosława. Byłam w piekarni i byłam świadkiem jak pracownica o coś zapytała a Pan prawie wręcz na nią nakrzyczał. To jest tylko pracownik i go też trzeba szanować. Ja rozumiem że każdy może mieć zły dzień ale trochę wyrozumiałości dla pracownika. Podejrzewam że Pan nie stał za ladą i nie wie jak to jest z klientami. I godzinę zadarmo robią: pół godziny przed otwarciem i pół godziny po zamknięciu

@Stały klient

Pan Jarosław widoczne nie rozumie że bez pracowników on nie istnieje

Misiaczek

Pozdrawiam Czule Magdalenę S. Dziś jest środa...

Szok

Zabrał pan ciepło, ciepłą wodę ????zabierz pan jeszcze kibel i postaw wiadro , dziwię się,że sanepid jeszcze się tym nie zainteresował .szok!

Magda
@Szok

Trzeba zgłosić to się zainteresuje...nic nie wiedzą

@Magda

Wszystkie urzedy przekupione na czele z sanepidem

Witam Odradzam wszystkim pracę w tej firmie tzn.Piekarnia Tyrolska gdziekolwiek to jest (usunięte przez administratora) na wypłatach albo w ogóle nie wypłacają Pracownik jest dla nich nikim! Pani która odbiera telefony w Barczewie to jakaś pomyłka ona nic nie wie na niczym się nie zna porażka.Wysylaja pit że pracownik miał dochód a w rzeczywistości żadnych pieniędzy nie było!! Masakra Zgłoszono do inspekcji pracy !!

Xyz

Czy od tego roku w Tyrolskiej nieobowiazuja pensje dla pracowników??? Tzn. Chodzimy na 12 godzin do pracy, czy na 12 godzin wolontariatu?? 14.03 brak pensji, miesiąc temu to samo!!!! Niedlugo nie będzie komu sprzedawać buleczek. Niepozdrawiam.

@Xyz

To jeszcze nic dziś 17 marca a my nadal czekamy.... Śmiechu warte człowiek rzetelnie pracuje cały miesiąc i musi nie prosić o wypłatę!!!!

@Xyz

Dzisiaj 18 MARZEC a my nadal bez wynagrodzenia za LUTY. Co powiedziec dzieciom jak lodowka pusta

@Xyz

Dzisiaj 23 MARXEC a my bez wynagrodzen za LUTY. Toz to porazka!!! Nie sadze ze z tych najnizszych pensji ktore dostajemy ktos ma oszczednosci.

KAŚKA
@Gosc

Przecież to nie ma na co czekać tylko zbiorowo do Inspekcji Pracy albo ustalić między sobą i jutro nikt nie przychodzi do pracy... Zacząć działać bo w przeciwnym razie stale będzie się powtarzać taką sytuacja! Prawo jest po waszej stronie trzeba walczyć.

Jerzy
@KAŚKA

Może warto zacząć od rozmowy z przełożonymi? Próbował już ktoś takiej formy negocjacji?

@Jerzy

A tam wogóle szef ma coś do gadania czy pracownice biura decydują!!!!!!!!

Ciekawe czy w oko w oko jesteś taki bohater?

Gabriela

Panie Goszczycki czas skonczyc udawac biznesmena jak pracownicy za LUTY nie otrzymali jeszcze wynagrodzen. Ps nie sztuka jest kasowac negatywne opinie tylko przyjac na klate i plusy i minusy!!!

COMANDOR

Wykorzystywanie pracowników .niby otwarte od 6stej do siedemnastej alee....godzinę wcześniej bo towar trza wyłożyć wpisać do faktury elektronicznej .o 6stej to banan w usta i sprzedaż .olejak na sklepie i babka mówi z biura że ciepło bo plus cztery na dworzu .śmiech i kicha. po 17stej liczenie towaru co gdzie ile -potem to w komputer na fakturę .sprzątanie i do domciu ok.19stej.płacą jałmużnę od 6 do 17stej. a trzy godziny jebiesz za frii .I JESZCZE OPR OBSKOCZYSZ ŁASKA NA UMOWĘ-ZLECENIE JAK MIESIĄC PRZEPRACUJESZ -to może dostaniesz

Malwa

Naprawdę nie wiedziałam że aż tak można schrzanić chleb i bułki. Gnioty jakich mało. Szczerze to pieczywo z supermarketów lepiej smakuje! Cos okropnego ! Francuzi np.mają tak wspaniale pieczywo dlaczego u nas brakuje takich lokalnych piekarni z sercem. Pieczywo drogie i okropne.

Borys

Dramat. Na prośbę pokrojenia chleba pani ekspedientka zażyczyła sobie 1zl/szt. Chyba (usunięte przez administratora) wszedł właścicielowi za mocno. Nieustanne (nieuzasadnione) podwyżki cen, spadająca drastycznie jakość wypieków oraz niezadowolony personel skutecznie odstraszają klientów. Ja już podziękowałem za współpracę. Radzę innym zrobić to samo...

Klientka

Jakość wyrobów bardzo się pogorszyła ,ceny co tydzień inne (w górę) ,wyroby po spiekane ,twarde ,bułki z ciasta francuskiego już go nie przypominają ,są jak suche twarde buły . Nie polecam tu zakupów duże rozczarowanie .

Omijać tą firmę

Zwalniają ludzi z dnia na dzień po kilku latach pracy . Nigdy tam człowiek niczego nie może być pewien. Tak się nie robi . Wieczne zapotrzebowanie. Wyzysk ludzi.

Klientka
@Omijać tą firmę

Zgadza się to prawda. Po nowym roku nie przedłużono umów pracownicom. I to właśnie z dnia na dzień. Później wydzwaniają bo nie ma ludzi do pracy. To po co zwalniać po to żeby zabrać dzień wolny.

Adrian
@Omijać tą firmę

To na jakiej umowie pracowałeś że zwolnili cie z dnia na dzień? Przecież powinieneś mieć okres wypowiedzenia, chyba że byłeś na zleceniu. Dużo tak osób odpadło?

Adrian
@Klientka

Też nie rozumiem po co zwalniają a za chwile potrzebują ludzi do pracy. Może szukają pracowników za niższą kasę? Wiesz ile się tam teraz zarabia?

Qwek

Nikogo się nie szanuje w tej firmie. Każdy kto ma trochę godności ucieknie i dorabianie teori że się ludziom nie chce pracować nic nie pomoże. Ludziom się chce ale nie w takiej atmosferze i ukladzikaclh

@Qwek

Rozwiń w jakiej atmosferze i układzikach bo nierozumiem

Cicho...
@Gość

Po co człowiek miałby się rozwijać i wyjaśniać , gdyby to zrobił to musiałyby wpaść z wizytą PIP , Urząd Skarbowy, sanepid i nie wiadomo co jeszcze . Po co ruszać ten temat . Lepiej odpuścić i mieć święty spokój , żeby zrozumieć trzeba tam trochę popracować . A zresztą, wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma ... Życzę szczęśliwego Nowego Roku , mniej wścibstwa Panie Gościu ????

Ziuta

Jak tak można wykorzystywać pracowników. Pracownicy biura i szefostwo wzięło dzisiaj wolne a pacownice muszą robić do 17. Wstyd poprostu wstyd tak wykorzystywać ludzi. Panie właścicielu niech Pan coś z tym zrobi tak nie może być

Stały klient

Dlaczego w wigilie pracowali do 14? Bo były święta. A dlaczego w sylwestra muszą pracować do 17 a nie do 15? Bo to jest normalny dzień. W biurach pracują codziennie do 15 to może i pracownicy sklepów chociaż ten 1 dzień w roku też niech popracują krócej. Wszyscy do 15-16 a taki zwykły pracownik niech sobie pracuje bo on od tego jest żeby go wykorzystać. Właścicielu bądź człowiekiem i oszczędź trochę te pracownice!!!!!!

,rrr
@Stały klient

Nie ma na to rady nic nigdy tam jest wiadome ,do końca sklepy zimne jakiś cienki olejak ogrzewa bo klimatyzacja jest za droga cóż dziewczyny będą grzały taborety bo każdy zrobi zakupy i spada do domku

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.