Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Opinie o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.

Omijać tą firmę

Wydzwaniają żeby robić za kogoś. Człowiek pracowal codziennie a później zwolnią bez uprzedzenia !!!! Tak się nie robi . Zero szacunku do pracowników

@Omijać tą firmę

Jeśli uważasz że źle cię potraktowano i zostałaś zwolniona bez okresu wypowiedzenia idź do Sądu Pracy!!

Ziuta
@Omijać tą firmę

Tak to prawda. Człowiek pracuje 2 dni i ma dzień wolnego. W ten jeden dzień wolnego telefon z biura czy byś przyszła za kogoś bo w tym czasie ten ktoś potrzebuje ot tak sobie wolnego. Są dziewczyny które wogóle wolnego nie biorą tylko jeśli jest naprawdę potrzeba. Jakby tak każdy chciał wolne ot tak to by nikogo tu nie było. Szanujcie pracowników. Oni też są ludźmi takimi jak wy. Też mają dzieci rodziny i chcieli by ten wolny czas spędzić z rodziną a nie iść za kogoś do pracy. I jeszcze za grosze. ????????

@Ziuta

Ale to awaryjne przyjście jest traktowane jako nadgodziny, tak? Ile płacą za to?

Przemysław
@Omijać tą firmę

Ale jak to zwolnią bez uprzedzenia? Nie macie żadnego okresu wypowiedzenia?

Xxx
@Przemysław

Nie ma okresu wypowiedzenia, ani nic nie mówią. Tylko dzwonią ostatni dzień umowy że nie przedłużają

Zawiedziona

Szukają jeleni,którzy posprzątają po starych pracownikach zapuszczone sklepy,w tym wc i socjal. brud i nieład przypisywane jest automatycznie"nowym.stare,zgryźliwe baby rządzą tym interesem.

Sprzedawczyni
@Zawiedziona

Pracuję w firmie 10 lat, nigdy się nie zdarzyło żeby brakowało mi środków czystości. Traktuję sklep jak drugi dom i uważam że można poświęcić chwilę aby posprzątać, po prostu. Mam dosyć chodliwy sklep, ale staram ogarniać żeby było mi miło i przyjemnie. Uważam że każda z nas powinna o to dbać.

@Sprzedawczyni

jeśli o samo utrzymanie porządku chodzi to jest objęte konkretnie w umowie czy to uznawane jest jako dobrowolna czynność dodatkowa?

ketrzyn

brak wypłat dla sklepowych ,warunki pracy koszmarne, umowy śmieciowe,nie polecam . co miesiac walka o wypłacenie pieniedzy . brak woreczków na sklepach srodków czystosci ,pełno robactwa i mimo zgłaszania do biura i proszenia o srodki zapobiegawcze to cisza

@ketrzyn

Wiele dziewczyn kupuje własne środki czystości żeby niebyło robactwa. Niesprzątasz to masz syf to świadczy o tobie

@Gość

Jak nie ma środków czystości to jak ma sprzątać?

@Gość

Od kiedy to sprzedawca ma kupować za swoje pieniądze środki czystości ? To raczej firma powinna była zapewnić...

olsztyn
@ketrzyn

Niestety racja, plus brak totalnie higieny. A na dodatek blachy, blaszki nie wiadomo czy w ogole sa myte...

Były klijent
@ketrzyn

Widać po migracji pracowników że coś nie tak w tej piekarni. A miała być taka Amerykanska

Były klijent

Delikatnie mówiąc z cenami pojechali grubo,jakość już dawno spadała. Wybór należy do nas ,ja więcej tam nie zawitam.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Elblazanka

Od poniedziałku 29.11 ceny pieczywa w Elblagu poszły w górę o 50 procent. Co tak podrożało? To się nie mieści w glowie żeby z dnia na dzien podnieść ceny o 50 procent. Jestem bardzo rozgoryczona. W pozostałych piekarniach na terenie mojego miasta ceny beż zmian.

Nikola

Czy można robić praktyki w waszej piekarni?

Mich

W punkcie na lawendowej w Olsztynie o godz 15 nie można kupić chleba czy to jest normalne??

Były już klient

Tyrolską popier....ło jakie ceny!!!! ,szok chleb po 10 zł ten co był po 7 ,ceny jak u geslerowej , pójdą z torbami jak nic ja byłem dziś ostatni raz.

Wanda

O kurczę, ktoś tu niżej powątpiewa a możliwości awansu w firmie? Ciekawe. Mnie interesuje praca sprzedawcy. Jest to dobra opcja dla studenta jako praca dodatkowa? Jest szansa aby brać tylko te zmiany poranne?

@Wanda

Zmiany poranne!! To by była jakaś nowość

Adrian
@Janusz

Jaka nowość. Przecież piekarnia pracuje od świtu a właściwie wypiek zaczyna się już w nocy. Co masz do porannych zmian?

@Adrian

Zmiany poranne w sklepach?

Jak długo trwa proces awansu w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Awansu na co?

AJ

Dnia 7.10 2022 godzina 14:00 Zostałem bardzo pozytywnie obsłużony w sklepie piekarni Tyrolskiej w Bartagu. Pani obsługująca w sklepie poza tym ze była bardzo miła i sympatyczna, udzieliła mi na temat zapupionego przeze mnie pieczywa wyczerpujacej informacji na temat składu i półproduktów użytych do jego wypieku (chleb razowy z koszyka, bułki grahamki, chleb wiejski). nadmieniam ze te informacje sa dla mnie bardzo istotne poniewaz jestem na diecie. Uzyskanie takich informacji w wiekszosci sklepow jest nie osiagalne. pozdrawim

@AJ

Bardzo dobrze że sprzedawczynie znają składy chlebów, ale są wyjątki. W sklepie firmowym w Mikołajkach zapytałem pracującego tam pana jakie ziarno ma chleb wielozbożowy to mi powiedział że on niewie bo go niejadł. I tak naprawdę nie potrafi zaproponować żadnego chleba żeby zachęcić do zakupu. Przecież to jest podstawa znać jaki chleb z czego i jakie ma ziarna . Są ludzie na różnych dietach a on niewie bo go niejadł. Masakra

Pracowałam do 3-go a wypłaty jak nie było tak nie ma, a z tego co się orientuję to tutaj po dostawali już wypłaty, a gdy zapytałam kiedy będzie dostałam odpowiedź że do 15-tego. Wstyd, żeby trzeba było chodzić i prosić się o własne zarobione pieniądze.

Adrian
@Gość

No trochę tak. Ale może masz termin wypłaty na inny dzień niż reszta pracowników. Sprawdzałaś w umowie bo tam też powinna byś informacja. A tak w ogóle to jak płacą?

Zofia

Ten strój to jedna koszulka raz na rok na dwa sklepy lato -zima????

Wypłaty za lipiec

To jak kiedy wypłaty za lipiec Panie Goszczycki,długo mamy tym razem czekać i zostać za niedługo bez dachu nad głową ludzie to nie roboty za darmo pracować nie będą. A tak przy okazji powinien Pan skrócić czas pracy swoim pracownikom bo po godzinie 15 nie mają prawie klientów. Przypominam że pracownik powinien pracować 8h dziennie A nie 12.

@Wypłaty za lipiec

Jak się dopuściło kobietę to kasy to wypłaty będą grubo po terminie

@Gość

Masz na myśli tę konkretną czy ogółem o każdej tak myślisz?

Ewelina
@Wypłaty za lipiec

I jak z tymi wypłatami? Otrzymaliście je wreszcie?

....

To jak w tym miesiącu ile będziemy czekać na wypłaty panie Goszczycki? Słyszałem że dziewczyny się zwalniają, a wypłatę dostaną dopiero po 10 mimo że powinna być wypłacona w dniu zakończenia pracy. Ta piekarnia to jedno wielkie dno,kiedy zajmiecie się w końcu tym robactwem. Współczuję biednym kobietom które tam pracują

Jest 13 a wypłat jak nie było tak nie ma. Nic dziwnego, ze wiele pracownic jest w trakcie poszukiwania innej pracy. Szefostwo w ogóle nie liczy sie z ludźmi. O wszytsko trzeba sie prosić, sprzedawać stary chleb, wciskać ludziom kit. Wstyd...

Katarzyna

To którego wypłaty miały być? 1-szego?

@Katarzyna

Wypłaty powinny być 10tego każdego dnia miesiąca ! Tak jak jest zawarte w umowie ! Ja akurat mam dosyć takiej sytuacji ,zgłosiłam sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy ! Teraz będą płacić nawet za pranie fartuszka !

Czy teraz też tak trzeba czekać na wypłaty?

Od stycznia 2022r.na "Firmie " o ile można nazwać to jeszcze Firmą zrobił się totalny (usunięte przez administratora) Z wpłatami nigdy nie było tak jak być powinno, ale teraz to stało się już normą! Umowa do 10 dnia miesiąca, ale tylko na papierku. Żadnej, ale to żadnej informacji o tym kiedy wypłaty się spodziewać. Stało się już to "normalne " dla szefa... Panie Goszczycki, czy prosi Pan się pracowników o to, ażeby przychodzili do pracy?? Nie!!! Więc pracownik nie powinien prosić się o swoje zarobione pieniądze . Rozumiem, że sytuacja w kraju nie jest prosta, ale skoro nie dajesz pan rady, to zrób tak jak się należy. Zamknij biznes, rozlicz się jak się należy i nara.

Wiesia
@Gość

Haha on nie ma pieniędzy? Śmieszny żart, ma jeszcze więcej niż miał i przycina na przepisach podatkowych, mrozi pieniądze dlatego wam nie wypłaca na czas.

Ofermy
@Gość

Swoją drogą tę ekspedientki to w większości przypadków intelektualne ofermy. Zatrudnia się takie (usunięte przez administratora) co nie potrafi myśleć.

@Gość

Nie tylko nie płaci pracownikom nie płaci też za wynajmowane lokale ????

......

Jak Państwo myślicie...czy to jest normalne, że przy takiej temperaturze 32° zabrano piloty od klimatyzacji.

@......

Kto je zabrał? To w ogóle zgodne z bhp żeby w takich temperaturach pracować?

Klient

Panie Goszczycki dziś kupiłem stary chleb lniany ,jak będę chciał kupić stary to kupię za pół ceny,a ten niech pan sam zje,podobno to jest pana decyzja sprzedawanie chleba z dnia poprzedniego.. nisko pan upadł,tak drogi chleb i stary

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. - Barczewo

• Jak się pracuje w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Tyrolska Jarosław Goszczycki Sp. z o.o.