Opinie o Asseco Poland S.A. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Asseco Poland S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Asseco Poland S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asseco Poland S.A. w Rzeszów

Lucyna

Podpinam się pod pytanie @Tomasza a jak z wynagrodzeniem na sam początek, jakich kwot się można spodziewać na wyżej wymienionych stanowiskach?

Jarekdwr7

Pracy jest bardzo dużo ale doświadczeń też masa. Zamknięcia, jak w każdej firmie ciężkie, tyle że w Asseco można zdobyć naprawdę gigantyczne doświadczenie. Są plusy i minusy ale dla ambitnych miejsce idealne

Tomasz

Witam, bardzo proszę o szczerą opinie. Zastanawiam się nad zmianą pracy. Pracuje 5 lat w księgowości, ale mam zamiar coś zmienić w swoim życiu, ponieważ zarobki słabe i szanse na rozwój żadne. Zastanawiam się nad ofertą pracy w Asseco w Rzeszowie na stanowisko Spec. ds. podatków lub młodszy spec. ds. podatków. Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na sam początek. Jaka jest atmosfera w dziale finansowym itp. ? Po opiniach widzę, że szału nie ma, ale czekam na jakieś informacje z Waszej strony. Bardzo dziękuję.

Bożennnka
@Tomasz

Myślę że to kwestia indywidualna, dlatego trzeba samemu wysłać CV i iść porozmawiać... Byłam na rozmowie jakiś czas temu, dostałam się. Na razie pracuję krótko i trudno się wypowiadać ale jestem zadowolona. Pierwszy raz brałam udział w tak profesjonalnej rekrutacji. Odpowiedzieli na wszystkie moje pytania. Opowiadali o szkoleniach i rozwoju. Ja polecam! Nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz...

Tomasz
@Bożennnka

Dziękuję Bożenko za odpowiedź.

Julita

@Mike, jeżeli mówisz o zarobkach w IT to stawki w firmach są porównywalne w Polsce, jeżeli chodzi o kraje UE to tam panują zupełnie inne zasady i inne prawo. Nie możemy porównywać się z innymi krajami i chcieć zarabiać jak np . w Niemczech, bo żyjemy w Polsce. Działy IT moim zdaniem nie są wcale nisko płatne, dużo zależy od kwalifikacji pracowników i doświadczenia.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Pracownik Sklepu
Frac Detal Sp. z o.o.
Mike

Mateusz 2017-07-11 09:02 a ty sie koleś nie wymądrzaj bo takie argumenty to w stylu Bronka Komoruskiego: weź kredyt, zmień pracę. Jak byś miał jakieś pojęcie to zarobki w tej chwili w Polsce a tym bardziej wśród fachowców IT są jedne z najmniejszych na świecie, lepiej się już płaci w Chinach, nawet nas Rumunia przegania, pozostały tylko zacofane kraje spoza UE typu Ukraina gdzie płacą gorzej. W dodatku firmy ciągną z funduszy UE czyli też z naszych kieszeni ciężkie pieniądze i chciałyby zarabiać miliony a pracownicy najlepiej jakby harowali za darmo pod lufami karabinów. Zmierzamy do modelu Burkina Faso a nie cywilizowanych krajów.

Na umowie o pracę jest jak na kontrakcie, bo nigdy nie wiesz jak długo popracujesz dla naszej największej firmy IT. Czy to ma być ta stabilność? Do tego rzucają ludzi wszędzie, a nawet zagranicę. Zysk z tego mały dla pracownika, ale jak się nie zgodzisz 5 dni tygodniowo być np. w Wawie, to do widzenia z miejsca.

Nie polecam tego pracodawcy. Mało płacą, a zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdy całe IT idzie do góry. Ja z taką samą pensją od 2013r (12 lat pracy). Chyba nadchodzi pora na szukanie innego pracodawcy.

Mateusz
@pracownik

załóż firmę zatrudnij pracowników i płac im wiecej - proste

kak
@Mateusz

jak sie pracuje w dziale logistyki w rzeszowie?

Joanna

Jest ok.

Kandydatka

Witam, czekam na rozmowę z kierownikiem, czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda taka rozmowa podczas rekrutacji na staż?

Evitka

Jestescie świetni,ale musicie się bardziej promować.Polecam płyty mini CD.Pozdrawiam.

To popatrz sobie na raport za 2015 i wielkosc swiadzczen dla pracownikow. Wychodzi brutto grubo ponizej 10 k. A trzeba doliczyc zarzad z poborami na pozimie 3 milionow i premiami do 6 milionow.... Z reszta kasa jest wazna, ale to nie wszystko. Tam po prostu nie ma ciekawych projektow.

Adaś

Ale ta średnia zarobków jest przy uwzględnieniu zatrudnienia w wysokości 20000 więc w samym asseco proporcjonalnie moze byc taka sama albo i wieksz

Znawca tematu

Nawet uwzględniając kadrę zarządzającą i pracowników w Warszawie ze statystyki przy około 20 000 pracowników Asseco i średniej 12tys w całej firmie, wśród szeregowych pracowników w Rzeszowie nie płaca nie może być niższa jak 7-8tys brutto. Więc nie wiem skąd te narzekania i marudzenia, to chyba zamierzone działanie żeby nikt inny nie chciał robić konkurencji i tu przyjść do pracy.

Udziałowiec
@Znawca tematu

Ciekawe, ze raport roczny za 2015 pokazuje liczne pracowników w Asseco na poziomie 2851, a w 2014 na poziomie 3062. Liczba 20000 to PR, takie zatrudnienie maja chyba wszystkie spółki, w których Asseco ma udziały. Nijak się to nie ma do zatrudnienia Asseco Poland.

Bakier.pl

Zgadza się. Duży udział maja tu wynagrodzenia wysoko wykwalifikowanej kadry zarządzającej, zarowno dyrektorów jak i kierowników. A także pracowników centrum R&D w Warszawie (dawne IVMX).

money.pl

Najwięcej zarabiają informatycy w Asseco Poland - największym polskim producencie oprogramowania dla firm. Przeciętny zatrudniony zarabia tam 12,7 tys. zł brutto miesięcznie

@money.pl

Te zarobki w Asseco to bajka. Ja zarabiam 4000. Nie polecam tego pracodawcy. Ja się będę z nim niedługo żegnał.

kat

firma w której pracuje się bardzo ciężko ......

zwolniony

No i mam pozamiatane. Weź tu teraz pracy szukaj z dnia na dzień, jak ci mówią ostatniego, że umowy nie przedłużają, bo się projekt kończy. Obiecywali przedłużenie, podwyżkę, stanowisko wyższe.

hanna
@zwolniony

niekoniecznie koniec projektu - poprostu może PM poniosło starsznie...... z budżetem i będą stażystami robić., a jak PM okopany i dyrekcje zna to choćby wtopił miliony nikt go nie ruszy.kozła znajda niżej...byli i tacy co mieli na czas nieokreślony hakowali po 12 h bez naliczonych nadgodzin i po x latach nagle z dnia na dzień przepadli...tam jest jak rollercoaster nigdy nie wiesz co sie wydarzy danego dnia = robisz co 2 tyg az nagle ci mowia ze nie jednak to nie bylo potrzebne .... kazda kolejna praca raczej bedzie mniej stresujaca chyba ze do sluzby wieziennej pojdziesz :) ps. nie zdzwi sie jak wkrotce zobaczysz tez ogloszenie na twoje stanowisko :)

byłem, widziałem, wyleciałem
@hanna

Ha Ha Ha! Brutalna prawda, tak frywolnie ujęta! Po x-latach ciężkiej dla Asseco pracy zwolniono mnie z winy pracownika, mimo iż ciągnąłem kilka projektów praktycznie w pojedynkę. Za parę miesięcy zaczęli szukać na to stanowisko i chyba dalej szukają. Tylko jaki to ma cel? Kogoś tańszego i z kompetencjami na pewno nie znajdą, a samo przeszkolenie nowego, do tego, co ja potrafiłem w projektach klientów Asseco, zajmie im rok, albo dwa. Ja pracę mam już lepszą, zarabiam o 45% więcej i do Asseco nie wrócę. Asseco strzeliło sobie w stopę, aby zaoszczędzić na paru miesiącach przestoju w projektach. Faktycznie PMy potrafią w Asseco każdy projekt zamienić w piekło. Najbardziej mi się podoba, jak bez konsultacji z liderem projektu (ze mną) obiecywali klientowi, robili wyceny i harmonogramy, a potem powiadamiali mnie o tym z opóźnieniem, że w sumie już od 2 tygodni powinienem to robić, bo się koniec wydania zbliża, mimo iż nawet do analizy nie przekazali zadań, a część rzeczy nie dało się zrobić w moich systemach, bez zmian w innych. Siedzenie po nocach i weekendy po 18 godzin dziennie.

fruuuu
@byłem, widziałem, wyleciałem

to samo było u mnie, ale ja miałem jeden duży proj., a za nadgodz. kasy mi nie oddali

Evitka

MPK-jesteście świetni.Proponuję Wam coś nowego-promocję w wersji audio.Istnieją płyty mini CD.Są małe i można na nie wszystko nagrywać..Nagrywajcie tam np.cennik,rozkład jazdy czy porady dla pasażerów.Następnie jak tylko zobaczycie jakiś samochód na drodze to wysiądżcie z autobusu,zatrzymajcie kierowcę tego samochodu i jeśli widzicie psażera na tylnym siedzeniu to jemu dajcie prosząc o otworzenie okna.Jeśli jednak nie ma pasażera na tylnym siedzeniu po prostu dajcie kierowcy i już.Ponadto mam do Was pytania. 1Czy przypadkiem nie posiadacie autobusów Autosan Sancity?Jeśli nie te to jakie? 2 Jeślui te to czy są w nich radia ? Proszę o błyskawiczną odpowiedż dopwolnego kierowcvę.Pozdrawiam.

PoczątkującyTester

Hej, czy ktoś wie i mógłby coś powiedzieć jak wygląda rekrutacja na wakacyjny staż testerki? Czego należy się spodziewać? Jakieś informacje, porady? Chciałbym spróbować i przez te kilka miesięcy przygotować się do rozmowy, także za wszystko będę bardzo wdzięczny! Pozdrawiam.

paula

Hej! Powiedzcie jak wygląda aktualnie praca w Finansach w Asseco? jak atmosfera? Płacą regularnie za nadgodziny? i jak ze stabilzacją Bo opinie raczej bardzo średnie na tym forum są pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Asseco Poland S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Asseco Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Asseco Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asseco Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asseco Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Asseco Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asseco Poland S.A.