PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Luki

Pbo construction to dobra firma. Tak naprawde nie wszystkim musi ona pasowac. Taki juz nas los ze Polak gdzie by niebyl to musi ponarzekac. Ale ja zlego slowa nie powiem o tej firmie. Polecam Schomberg pozdrawiam

Prefix
@Luki

Nieuczciwy pracodawca. Wabi do Ostrowia żeby podpisać umowę. Po przyjeździe do Ostrowia okazuje się że 9.50eu brutto(!) i dają do podpisania umowę, która jest krzywdząca dla pracownika. Podpisujesz, że jak nie wyrobisz normy to ci nie zapłacą tych 9,50/h brutto (!). A jak wyrobisz to ci zabiorą pod np. pretekstem nie posprzątanej hali. Przy podpisywaniu umowy podpisujesz jakieś pierdoły typu, że jak uszkodzisz auto w środku to ci potrącą a mają dwa auta gorsze jak na złomowcu.

Bożena
@Prefix

Ale o której ofercie pracy przez PBO piszesz, bo tu na stronie wisi ich kilka: http://pbo.com.pl/praca Zastanawiam się też, o co chodzi z tymi samochodami. To są auta, które pracownicy dostają na podróż do Niemiec, czy na miejscu w Niemczech, żeby nimi dojeżdżać codziennie na halę? Bedę wdzięczna za spokojne wyjaśnienie.

Czy firma równo dzieli obowiązki?

Ymhac

Witam, dostałem propozycję od firmy PBO na wyjazd do Frankfurtu nad Menem jako operator wózka widłowego, potrzebuje zaświadczenia z PUP oraz zrobić badania wysokościowe,znacie jakie są realia wynagrodzenia,pracy,kwaterunku oraz dojazdu do miejsca? Praca po 10 h i w sobotę, ponoć 2100 euro na rękę,prawda?czy wałek? Pomóżcie

@Ymhac

Chlopie zartujesz sobie 2100 netto wyciagniesz przy 230 godzinach to max 1800netto. jezeli jezyk znasz dobrze uciekaj do niemca. Jedynie co mpge powiedziec ze slowni sa i kasa na czas. Oraz ze sredniej oplacaja.

Rafik
@Ymhac

PBO dostaniesz 2100 haha jak będziecie dziennie lać po 40 kubików. Chłopie pojedziesz zobaczysz co tam ci dadzą do podpisania. Normy dzienne których nie da się wyrobić. To firma dziad. Wyzyskują pracowników i jest to robione z premedytacją co wynika z umowy i papierów jakie podpisujesz. Robiąc w PBO jesteś zwykłym śmieciem.

....

Nie polecam pracy w schomberg. Praca po 12 h dziennie plus każda sobota do południa. W miesiącu ponad 250 h i kasa beznadziejna. Obiecują 1700 - 1900 a w rzeczywistości wypłacaja 1300 - 1400 euro w to jest wliczony urlop płatny.(usunięte przez administratora)

Man
@....

Jak podpisujesz umowe bo umowa jest Polska to pracodawca podlega pod nasz kodeks pracy wiec jeśli ci wyplacili inaczej niż masz na umowie to idzie to załatwić w sposób Prawny.Pozdrawiam tych co nie znają się na przepisach.

@Man

A jak przedstawia się sytuacja z zatrudnieniem w innych miejscach? W ostatnich trzech tygodniach pojawiło się od nich na GoWork kilka ofert https://www.gowork.pl/praca/pbo-construction-sp.-z-o.o.-sp.-k.;pr. Wszędzie jest ten sam problem z rozliczeniami, czy nie napotykacie na takie kwestie?

Byly
@Ewa

To się nazywa ruchoma stawka. Kierownik dzieli wedle uznania .

@Ewa

Tam wiecznie byl problem z rozliczeniami poczułem to na własnej skórze i w końcu się zwolniłem.

Rafik
@Man

Dlatego nie dajcie się zrobić w konia i nie jedzcie do Ostrowia, bo jak zobaczycie umowę to tylko(usunięte przez administratora) i wracać. 7 euro i 250h terminowo

Zbrojarz

rekrutacja ok wrecz czlowiek w bajki uwierzl na miejscu zupelnie co innego

w szybkim czasie moge wyjechac do pracy, nie maja ludzi?

Waldi

Z ta kasa to tak na serio wala w ciula

@Waldi

Jedź do ostrowia i podpisz umowę i wtedy będziesz wiedział. Szkoda czasu i pieniędzy. Kanciaże na 100%

Mariusz

Witam. Mam zacząć pracę w PBO Construcion w Wurth, proszę o jakąś opinię. Jak z wypłatą i warunkami pracy?

Jacek

Zostań lepiej w domu .

Sylwia
@Jacek

Możesz napisać skąd wzięła się Twoja odpowiedź? Dlaczego lepiej żeby został w domu? Pracujesz w firmie lub pracowałeś? Znasz odpowiedzi na zadane pytania? Także chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.

@Sylwia

Powodzenia. Dostaniesz wypłatę na czas 1200 eu za pracę na prefabrykacji albo mniej. Najgorszy "pracodawca". Wielka rzecz zapłacić za 250godz. 1200eu. Na kwitku do wypłaty nawet nie masz godzin. Robisz po 12godz. A podpisujesz 9 :]

(usunięte przez administratora) Praca na budowie za 7 euro a i to jeszcze nie płacą, bo podpisujesz że musisz wyrobić normę żeby te psie grosze dostać. Każdy porobi, urobi się po pachy i zarobi 1400 euro albo 700 euro i następny naiwny. Ani kasy urlopowej Soka-Bau. (usunięte przez administratora)

Mgh

Witam Mam pytanie moj brat pracuje przez ta firme w Niemczech przy produkcji kostki brukowej do tej pory wyplata byla okolo 1700 euro w ostatnio miesiacu 600euro tlumaczono to wysokim podatkiem poniewaz nie byl zamelodowany Wyslal papiery o meldunek ale cos czuje ze ktos cos kreci czy ktos byl w podobnej sytuacji?

Wiecie czy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Wojciech

No i co jeszcze? Premie co miesiąc i auto służbowe?

Święty

Wypłaty liczone nie wiadomo jak, ogólnie niskie. Jedna w roku 1800 euro reszta średnio1300. Urlopy bezpłatne, dużo godzin(usunięte przez administratora). Generalnie firma nie ma nic na zachętę dla pracownika, a tylko kombinuje jak go jeszcze bardziej (usunięte przez administratora)

Pablo

Witam. Czy ktoś pracował na wózkach widłowych w Wurth? Można jakieś opinie? Jak praca jak warunki jak wypłata?

@Pablo

Także jestem ciekawa, ponieważ z chęcią dowiedziałabym się, jakie warunki zapewnia pracownikom PBO-Construction. A Ty masz już jakieś doświadczenie w tego typu pracy?

Łukasz

Czy firma zapewnia w cenie wynagrodzenia także zakwaterowanie i transport do pracy? Interesuje mnie też opieka koordynatora z firmy. Możesz dodać więcej szczegółów?

Jacek
@Łukasz

Do tego w przerwie dostajesz obiady A zima dają ciepłe napoje przez dwie zmiany

Buczer

Czy ktoś pracuje w Laar Niemcy z tą firmą. Jakie są warunki i czy nie oszukują.

Wiecie czy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. szukają chętnych na staż?

@Zataj, czuję w kościach, że możesz opowiedzieć coś więcej i rozwinąć tą myśl. Wcześniej wspominałeś, że zdarzało się niewłaściwie naliczone wynagrodzenie. Czy ostatecznie wyjaśniono Ci te nieścisłości? Możesz polecić współpracę z PBO na start?

Zataj
@Ewa

Jasne. Tak jak wczesniej pisalem ,mając 213godzin dostaje wieksze wynagredzienie kiedy mam 220godzin w tym 60 godzin nocnych. I tlumaczenie firmy jest takie ,że zostaly naliczone dodatkowe godziny NORMALNE, a nie nocne, ze taki.wychodzi podatek,że premia niższa. Później kiedy chcialem rozwinąć temat , było odbijanie piłeczki miedzy koordynatorem a dyrektorem z warszawy. Szczerze,nie polecam. Czlowiek u niemca robi szystko,opowiada firmie a Ci zlewają temat. Z kasą różnie to bywa . Takze jak ktos chce sie denerwowac,wkurzac i dzwonic po kilkanascie razy do biura to śmiało???? ja osobiscie nie polecam

Zataj

Witam. Pod koniec miesiaca zaczne prace z tą firma na terenie niemiec jako operator lini produkcyjnej kostki brukowej. Czy ktos moze mi napisac jak zarobki,warunki mieszkalne i ogolnie praca?

@Zataj

Rozpocząłeś już pracę za pośrednictwem firmy PBO-Construction? Nikt wcześniej niestety nie odpowiedział na Twoje pytania, to może będziesz tak uprzejmy i podzielisz się z nami tym, jak wygląda poziom wynagrodzeń oraz warunki mieszkalne, które oferuje pracodawca? Pomóż osobom, które w przyszłości mogą być w podobnej sytuacji do Ciebie.

Wojciech
@Mariusz

Warunki finansowe wyglądają nawet ok. Za 213h zarobki w wysokości ok 1700€. Warunki mieszkalne jak najbardziej odpowiadają. Internet ,tv,osobny pokój,kuchnia,lazienka. Mieszkanie dwu pokojowe więc kazdy ma swój pokój. Kontakt z firmą bardzo dobry,rozwiązać można kazdy problem. Dla osób które nie boją sie pracy-polecam

ROBERT
@Zataj

Mam pytanko bo piszesz, że zaczynasz pracę na produkcji kostki brukowej w marcu. Czy warto tam pracować bo też chcę tam podjąć pracę. Albo produkcja albo wózek widłowy i chcę się dowiedzieć czy wszystko ok czy porostu ściema. Pozdrawiam

Czesław

Napisz proszę więcej szczegółów dotyczących warunków zatrudnienia i wynagrodzenia i co spowodowało, że zrezygnowałeś z pracy? Każda informacja przyda się na forum.

Xd
@Wojciech

Jaki internet jakie tv nic nie ma A śpisz po 3 osoby w pokojach (usunięte przez administratora) kiła i pająki.

Mariusz

Skoro na miejscu wykonywałeś inne obowiązki, niż pierwotnie ustalałeś, to zastanawia mnie, czy próbowałeś może w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio z firmą PBO-Construction? Napisz, proszę dlaczego zmieniono Ci stanowisko, mimo że byłeś przygotowany na zupełnie inny rodzaj obowiązków. Jest to bardzo ciekawa sytuacja.

inny
@Mariusz

To jest normalna sytuacja kierownik cie przekwalifikuje bez problemu sam nawet nie wiesz co potrafisz .

Ciekawy

Witam, mógłby ktoś powiedzieć o pracy na stanowisku ślusarz-mechanik

mexhanik
@Ciekawy

Powodzenia ...

Mario1970@interia.pl

@Mario1970@interia.pl

Chciałbyś też dodać swoją opinię o firmie? Jeśli możesz zrób to. Podając szczegóły wynagrodzenia pomożesz innym osobom myślącym o zatrudnieniu w poznaniu realnych warunków pracy i podjęciu decyzji o złożeniu CV.

Zbroja

Jakie zarobki w miesiącu dla zbrojarza? No i za ile godzin?

@Zbroja

Interesuje Cię praca na stanowisku zbrojarza? Pracodawca szuka pracowników na to stanowisko w różnych lokalizacjach. Nie znam dokładnej wysokości pensji, ale PBO-Construction oferuje wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie, pełną organizację wyjazdu i pobytu, bezpłatne zakwaterowanie i szereg benefitów. Może ktoś z obecnych pracowników mógłby podpowiedzieć koledze warunki wynagrodzenia?

Mariusz

Przeglądając internet, znalazłem informacje o tym, że firma PBO-Construction poszukuje obecnie pracowników na stanowisko samodzielnych brygadzistów oraz między innymi zbrojarzy, betoniarzy, czy spawaczy. Ktoś mógłby napisać, ilugodzinny system pracy obowiązuje, pracując za pośrednictwem tej firmy? @BINLADEN, może mógłbyś wypowiedzieć się w tym zakresie?

karol
@Mariusz

Witam. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć, kto pracował w PBO na terenie niemiec jako samodzielny brygadzista lub kierownik robót ze znajomością jezyka? Co ile są zjazdy do Polski ? W jakim regionie niemiec forma realizuje zlecenia ? Dziękuje z góry za odp.

BINLADEN

Witam Pracowałem w Worth w ubiegłym roku. Praca ciężka, jak w betoniarni pył, brud, smród i chemia. Pod kontem pracy dla elektryka ciekawa praca. Wypłaty zawsze na czas i to się bardzo chwali możliwość brania zaliczek też jest atutem. Warunki finansowe zgodne z oferowanymi tylko z drobnym haczykiem, 1700-2000 € miesięcznie to już po doliczeniu wszystkich nadgodzin i z ekwiwalentem za urlop. Z kierownikami i chłopakami zawsze jest wesoło i nie można złego słowa powiedzieć. Bolączką na mieszkaniu jest brak internetu na kwaterach w Seckmauern (stan niezmienny przez ostatnie pół roku).

Zostaw merytoryczną opinię o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.