PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Łukasz

Zastanawiam sie własnie nad wyjazdem jako elektryk z tej firmy i chyba sie zdecyduje, wiec jak bede to opisze jak to wszystko wyglada

armany4774

Czy z tym wadowolenie z pracy i płacy w firmie PBO-C. nie jest picem na wode lub pisaniem na forum pisaniem pod przymusem.

Waldek

Witam wszystkich zainteresowanych praca w PBO construction obecnie przebywam na kontrakcie z tej firmy wyjechalem pod koniec lutego dostałem pierwsza wypłate za okres tygodnia i jestem zadowolony, czekam na całą. Moge polecic tą firme

@Waldek

Witam. Tez dostałem ofertę tak jak w poście wyżej na stanowisko spawacza-mechanika. Jeśli możesz napisać jak wygląda tam praca jak socjal i zarobki. Możliwe że po świętach dołączę. Jestem już po rozmowie kwalifikacyjnej i mam już skierowanie na badania lekarskie.Pozdrawiam

Wyjechałem z firmy pbo w listopadzie praca, nie jest lekka ale idzidze dobrze zarobić! Jak ktos jedzie zarabiac nie sie obijać to zarobi. Warunki mieszkalne tez wporzadku

Zbrojarz

rekrutacja ok wrecz czlowiek w bajki uwierzl na miejscu zupelnie co innego

w szybkim czasie moge wyjechac do pracy, nie maja ludzi?

Alex

Witam.Dziękuję za odpowiedź.Dziś byłem.na.rozmowie w firmie pierwsze wrażenie firma rzetelna rozmowa o samych konkretnych sprawach bez owijania w.bawełnę.Test czyli małe zadanie ślusarskie poszło dobrze .Pan od rekrutacji w porządku wyjaśnił wszystko co chciałem wiedzieć.Ogólnie spróbuje pracy aby mnie pozna no oraz abym ja poznał firmę myślę że.jeden miesiąc mi wystarczy.Ogólnie oceniam pozytywnie.Płacą podobnie oferowana plus koszta amortyzacji 4€dziennie ale to normalne.ostatnio byłem w innej firmie i na dzień dobry 1200€ plus swój dojazd i utrzymanie tylko mieszkanie gwarantował więc ta firma wydaje mi się rzetelnością opiewa.Pozdrawiam

Waldek

Pracowałem jako ślusarz-mechanik w tej firmie wynagrodzenie jest nawet dobre okolo 1700Euro praca po 10h od pon do piątku w soboty to równie bywało bo przewaznie byly to naprawy okolo 6 h kierownik troszke zblazowany. Ale ogolnie oceniam ok

Alex

Witam. Dostałem oferte pracy do PBO na stanowisko spawacza-mechanika. Posiadam doświadczenie w tej dziedzinie ponad 10 letnie.Obecnie pracuję w kopalni właśnie zajmując się utrzymaniem ruchu.Czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć jakie są realia w tej firmie jak wygląda praca na tym stanowisku itp. Pozdrawiam.

Ciesla

Witam ja pracuje od 6mc w tej firmie zarabiam 1500-1600 Euro jako ciesla szalunkowy, praca nie jest super lekka ale jak wszedzie jako ciesla szalunkowy. Proponuje jechac samemu na rozmowe i sie przekonac a nie pisac pierdoly ze cos słyszałem... Peace

sanio
@Ciesla

ja jechalem z chlopakamy z pbo construckion sami oni mowili ja zarabiam 2700e na miesiac w siegen starczy mnie na to na tamto wiec mnie praca w tej firmie nie interesi a to ze ty mas z1500e to dobrze ciesz sie i pracuj nie zazdroszcze ci zycze wszystkiego najlepszego

sanio

pbo nie podaja stawki za prace natomiast niemieckie firmy prefabrykacji jasno okreslaja za ile czilowieka przyjma do pracy to jest 3tys e do 3.5 tes euro ma polskie 12 do 15tys zlotych wiec jaka tajemice robia polskie firmy

kolo1978

Witam mam pytanie do wszystkich co pracują lub pracowali w PBO jak tam jest na dzień dzisiejszy jakie zarobki i warunki noclegu napiszcie Dzięki

miałem jechać ale nie pojechałem miałem zarabiać 1500e czy to możliwe w tej firmie proszę o napisanie kto teraz był w pracy

mAGDA

Witam , moze mi ktos wyjasnic dlaczego firma wymaga ciaglasci ubezpieczenia w Polsce do pracy w Niemczech? Nie rozumiem o co chodzi, pozdrawiam

soko
@mAGDA

a jak myslisz masz 30dniowe ubezpieczenie to cie przyjma mas zdalej staz pracy bo ubezpieczenie w aok to hhhhhh chcesz sprobowac jedz w razie jakiegos wypadku to to jest wazne do klamki do dzrwi gabinetu lekarskiecgo dalej 40e wizyta jak szpital to znacznie wiecej az zaboli glowa niema panstwa opiekunczego kasa sie liczy na polskim ubezpieczeniu cos masz z tego jedz przekonasz sie a jak niemasz 30dniowego ubezpieczenia to nawet firma niechce z toba gadac nawet z kuroniowki to sie liczy maj swoje procedury trzeba sie podstosowac pod nich proste proste załoz swoja dzialalnosc zapłac zus 1200zl i juz masz dalej z pbo construction zalatwiasz powodzenia

kris

W ciemno nie polecam brać, lepiej pójść na rozmowę o pracę i dowiedzieć się nieco więcej szczegółów jednak.

Nie wiem na ktory kontrakt trafiliscie ale obecnie przebywam w miejscowosci vechta zarazbiam średnio 1600euro i nie narzekam wiec nie wiem skad te opinie. Najlepiej sie przekonac samemu a nie pisac jakies pierdoły. Bo ja akurat jestem zadowolony

dają umowę o prace polską a ja jadę do Niemiec niech sami jadą i pracują na polskiej umowie

Proszę powiedzieć czy warto jechać do tej firmy i czy faktycznie płacą 1600 euro czy oszukują

Jacol

No to jakie pochwal się Rockefelerze!?

palioa

to to samo co w budimexie poznan tyranie od 7-20 i za 1000 euro i na drugi dzien podpisujesz urlop bezplatny za poprzedni dzien co pracowales,dajcie jeszcze cos na temat tego pbo z ostrowca bo dostalem tam oferte,pozdr wszyskich co tam byli.adam

kowal

mi proponował facet z ostrowa w rozmowie telefonicznej 1680e netto za czyszczenie form z betonu ,ja mu nie wieże a jak jest z jedzeniem jak robicie po 12-15 godzin kiedy czas na zakupy ,w niedziele.

kowal

teraz są przyjęcia pracownik do czyszczenia form z pozostałości betonu na nocną zmianę .Może ktoś napisze po ile godzin i jak płacą

Zostaw merytoryczną opinię o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.