PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Antti88

suarez

Jak masz 5000 to czego ty szukasz?

Pagon

Czyli ile godzin w miesiacu wyrabiasz na 1700 €?ja pracuje po 8 godzin w sumie 9 ale godzinke przerwy mamy bez kosztow kolo kleve mam stawke 10.41 netto i 44.90€ diety dziennej kwatera gratis umowa niemiecka a nie polska za 10 zl/h brutto chyba bez porownania co.

armany4774

witam mam jechać a rozmowę kwalifikacyjna w środe jako ślusarz czy mógłby ktoś powiedzieć czy wogole warto jechać.

Zbrojarz

rekrutacja ok wrecz czlowiek w bajki uwierzl na miejscu zupelnie co innego

w szybkim czasie moge wyjechac do pracy, nie maja ludzi?

Alan

Nic sie nie dzieje jezeli chcesz zrezygnowac to idziesz do kierownika i mowisz ze chcesz rozwiazanie umowy za porozumieniem stron i albo pojdzie ci na reke i powie ok albo bedziesz musiał jeszcze tydzien przepracowac, nikt przeciez na siłe Cie nie bedzie trzymał, bo skoro nie chcesz pracowac to im tez sie to nie opłaca

Ja nie wiem na którym kontrakcie koledzy przebywaja ale jestem na kontrakcie w miejscowosci Vechta pracujemy po 10h dzienie i spokojnie przy tych godzinach zarabiam 1700netto

romus
@Adam

panie Adamie ja pracuje 7,5 godz dziennie 5 dni w tygodniu na rękę mam 1600 euro , jakbym pracował po 10h i jeszcze w sobotę -dodał do tego diety to bym zarobił grubo ponad 2000tys euro, oczywiście pracuje w innej firmie

Elektron

Praca jako elektryk pełen chaos jeśli ogarniesz tematy może się uda ale tam już nie jeden był. Elektrycy różnie pracowali ale głównie 12 i ponad no i weekendy.Co do zwrotow nie zauważyłem za badania , reszta się zgadzała ale tak jak mówię natrzepiesz godzin to zarobisz 1700 a nie to mniej.Praca dla odpornych na stres jest ciężko poważnie.

Gosc

Wie ktoś może z przebywających lub już ludzi którzy tam byli co jeśli zerwiesz umowę z nimi?konsekwencje jakieś są? Zastanawiam się wyjechać tylko ciekawe jak na miejscu jest jakbyoszlo coś nie tak to chyba można zmienić sobie pracę?

Gosc

gosć

Do Elektrona. Można rozumieć,że praca codziennie ponad 12 godzin. Może wiesz jak wyglądała praca elektryka automatyka, też tyle samo godzin pracował, czy zwrócili Ci pieniądze za badania , na które skierowali i na koniec, czy wynagrodzenie tyle ile trzeba przelali. Pozdrawiam

Elektron

Nie wypowiadam się.Poczytajcie sobie , ja byłem z kolegą i gorzej chyba nie może być (usunięte przez administratora)

gosć

Do Alexa . Wyjechałeś już , bo słyszę,że wyjazdy wstrzymane ?

Ales
@gosć

Tak jestem na miejscu

gość
@Ales

Witaj.Powiedz mi czy elektryka też przyjechał bo mnie mówiono, że jeszcze nie ma odpowiedzi od kierownictwa na miejscu. Pozdrawiam.

gość
@gosć

Do Alesa. Możesz powiedzieć, czy elektrycy też teraz przyjechali, bo mnie mówiono,że kierownik jeszcze się nie zdecydował i sam nie wiem gdzie jest prawda.Pozdrawiam.

@Ales

Wita. Powiedz mi czy elektrycy też wyjechali i są już na miejscu, bo wmawia mi9 się ,że jeszcze się prowadzi rekrutację. Pozdrawiam.

Dddaaa
@Ales

Czy jest kindergeld , zwrot podatku, i urlopu w tej firmie?

Prawda boli
@Dddaaa

Omijaj ta firmę szerokim łukiem. Będziesz żałował każdej minuty będąc już tam. (usunięte przez administratora) na nic, eksploatacja do granic możliwości.

tomi
@Prawda boli

napiszcie jakieś uwagi na temat samej pracy czy warto jechać czy dać sobie spokój oraz o te warunki mieszkaniowe jednym słowem więcej szczegółów w czwartek czeka mnie wyjazd i nie wiem czy zawracać sobie głowę żeby się nie zadłużyć

gosć

Do Alexa . Wyjechałeś już , bo słyszę,że wyjazdy wstrzymane ?

Alex

Witam .Macie tam moze internet na miejscu jakies wifi jest?

armany4774

a jak praca na weekend i czy jest na zmiany ,co to za robota i w jakiej to miejsowości.

Leszek

chyba najlepiej zadzwon do biura

Czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda sama praca elektryka w Worth am Maine i kiedy ewentualny wyjazd ? Bardzo proszę o odpowiedź.

Alex

Witam. Dziekuje za odpowiedz w sobote 2 kwietnia wyjerzdzam do Wurtu wiec w niedziele bede juz na miejscu. Pozdrawiam

Pracujemy po 10h dziennie, warunki sa wporządku, wypłata na czas w tym miesiacu odebrałem 1521 Euro Zapraszam do nas :)

robert@
@Andrzej

a nie pracujesz po 12 iiiii14 godzin??????????????????????????????

dominium

witam dostalem dzisiaj propozycje pracy kolo norymbergi powie moze ktos moze jak tam jest jakie zarobki po ile godzin robota jest z góry dzieki

Alex

Witam. Wyjeżdżam 1 kwietnia pracę rozpoczynam od 4. Jest ktoś jeszcze kto jedzie w tym terminie do Wórth am maine?

Zostaw merytoryczną opinię o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.