STOLLAR

Robert

Witam co sadzicie o pracy pakowacz zaladunkowy?mam 19 lat i sie zastanawiam

Ktoś
@Robert

Praca dobrze płatna ale nie dla mięczaków w rurkach

Przemysław

@Bartek, firma STOLLAR obecnie posiada oferty związane z zatrudnieniem nowych pracowników. Najlepiej jak wejdziesz na ich stronę pod tym linkiem -->> http://www.stollar.pl/praca i przejrzysz ofertę. Jeśli udasz się na rozmowę rekrutacyjną koniecznie opisz tu jej przebieg, proszę.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Dwie zmiany to jest minimum. Kiedyś byly 3 . Takze super ze jest tylko 2 zmiany.

Dyrektor Produkcji

Obecny dyrektor jeszcze pol roku temu na wypowiedzeniu a jape drze jak na festynie i zostal dyrem gdzie wlascicieke majo oczy

Jak z wypowiedzenia zostac dyrektorem i jak nie uznac kolesiostwa

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tymon

Konkurencja najbardziej narzeka!!!!!

bibi

jak robisz swoje i się nie opierda......sz to praca ok jak wszędzie zarobki nie są złe ale zawsze mogły by być lepsze

Norbi

Nikt na siłę nie będzie trzymał niektórych pracowników do tego mało wydajnych!!!

aż tak nie narzekam :/p

praca na produkcji okien PCV : dwuzmianowa, sama robota ok, normalnie jak na produkcji czasem ciężko czasem ciężej ;/ MINUSY: socjalu brak, urlopy tylko w wyznaczonych z góry terminach (cały styczeń lub luty i tydzień w wakacje), jak się idzie na chorobowe to od razu straszą zwolnieniem i często tym się też kończy, wynagrodzenie zależne od relacji z kierownikami czyli niesprawiedliwe (tu odsyłam do opinii karat6565), ogólnie niejasne wynagrodzenie, rzadko zarobki >2tys.zł, radzę pilnować swoich dni urlopu bo mogą wsiąknąć ..., warunki pracy niezgodne z BHP m.in. przekroczony poziom hałasu i normy podnoszenia ciężaru, rutyna PLUSY: stosunkowo mało godz pracy w miesiącu tzn. praca akordowa często nie przekracza 6 godz/dzień, poza sezonem pracuje się często 10-16 dni/mc za najniższą oczywiście ale ile wolnegooo i to bez utraty dni urlopowych:) :) zwłaszcza grudzień ciekawy :))), wynagrodzenie zawsze na czas!!! :) umowa o pracę, premie świąteczne 500zł, ubranie robocze zapewnione, woda latem, wolne weekendy, możliwy powrót z macierzyńskiego, b. rzadko w sezonie pracujące soboty 1 do 2 w mcu, możliwe dorobienie na drugiej zmianie, zdarzają się bonusy w formie karnetu na mecze Wigier (Stollar jest sponsorem) i inne pojedyncze wypady WNIOSEK: może być, każdy musi sam dopasować pod siebie

Ucho

To prawda jeśli jesteś dupowlazlem a kolega to twój kierownik to masz wyższą stawkę jak nie spadaj. Socjalne jaki? Jest kierownik taki co nie umie jednego okna sam zrobić a się udziela, to cały zakład ma z niego beke :)

Tylko ze jak przynosisz zwolnienie lekarskie ostatniego dnia miesiaca bo skreciles noge a za caly miesiac ci ucinają stawke to chyba jest to w porządku.

tula

ja sądzę, że w ogóle firm z branży okiennej, które dobrze traktują pracowników, jest mało. Chętnie podjąłbym z nimi współpracę :)

kams

praca jak kazda inna...

krzysiek

produkcja jak każda inna

M_Lisiecki

całkiem ok, pracowałem 2 lata temu i wyjechałem do Niemiec. Słyszałem różne opinie ale mi pracowało się dobrze. Jak się opieprzasz i chlejesz to wiadomo jak jest ale jeśli jesteś uczciwy to zawsze będziesz szanowany.

Aurononi

Praca jak każda inna - jak to na produkcji raz lepiej raz gorzej. W sezonie można całkiem nieźle zarobić, na premie nie narzekałem. Social też w sumie ok.

bob

Super okna

Zostaw merytoryczną opinię o STOLLAR - Suwałki

• Jak się pracuje w STOLLAR?

Zobacz opinie na temat firmy STOLLAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLLAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLLAR?

Kandydaci do pracy w STOLLAR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLLAR