SALAG

Suwałki

Opinie o SALAG

zawiedzony 2010-06-07 18:42:58
pracowałem 3 lata i nigdy nie dam dobrej opinii dla tej firmy ani dla kierownictwa
xxx 2010-06-10 11:21:00
a dlaczego? w jakim dziale pracowales? bo tez chce tam isc
zohan 2010-09-27 14:43:41
heh firma świetna innowacyjna i ma wizję :) a jej z español. PATRÓN zadaje bez przerwy te same pytania : Długo będziesz się z tym [usunięte przez administratora]? to ulubione słowo potrafi również odmieniać przez przypadki. Dla osób poszukujących nie tylko pracy ale również i niezapomnianych wrażeń polecam.Pracuje tam już 5 rok:)
anonim 2011-02-12 13:08:11
zohan - 2010-09-27 14:43:41

heh firma świetna innowacyjna i ma wizję :) a jej z español. PATRÓN zadaje bez przerwy te same pytania : Długo będziesz się z tym pierdo..ł? to ulubione słowo potrafi również odmieniać przez przypadki. Dla osób poszukujących nie tylko pracy ale również i niezapomnianych wrażeń polecam.Pracuje tam już 5 rok:)

Bzdury pleciesz. To polska firma , nie ma żadnego zagranicznego patrona.
... 2011-02-16 14:44:15
pracujesz caly miesiac + 2 soboty, to zarobisz 1300-1400zl. warunki pracy okropne: glosno, goraco, i duzo chemi w powierzu (olow, wapno). Za to klimat w pracy nie jest zly ale nie polecam na dluzsza mete
ja 2011-02-27 20:54:44
a na jaka umowe zatrudniaja?? I co robia kobiety?
anonim 2011-03-25 01:48:10
a na jaka umowe zatrudniaja?? I co robia kobiety?

słyszałam że na zlecenie.mieli przyjmować w marcu a jakoś nie dzwonią
lulek 2011-04-19 17:04:19
pracowałem też dość sporo czasu w tej firmie, moim zdaniem porażka !
super firma 2011-10-05 11:11:47
Bardzo fajna firma pracuje ponad dwa lata,trzeba przyznać kasa coraz mniejsza jeśli nie masz innej opcji mozna sie zachaczyc (2.200.00)mozna wydusić,dyrektor [usunięte przez administratora] i prezes [usunięte przez administratora] to zwykli lichwiarze,nie znaja sie na podstawowych aspektach sprzedaży,szef [usunięte przez administratora] fajny gosc mozna sie z nim dogadam,jesli pozbędzie sie kilku osób mozna cos jeszcze zadziałać,na magazynie tez prze...ne,tam rządzi [usunięte przez administratora] raczej wymagający,wynagrodzenie lipa[usunięte przez administratora]
anonim 2011-10-12 16:34:31
popieram pracuje 5 lat i gdyby mi nie pasowało to bym to jebnąl ale umowa na stałe prawie 3 tys. na ręke w suwałkach jest dobrze a ten kto narzeka poidnieść kwalifikacje i ambicje
BIB 2014-01-27 22:20:16
Salag byłby ok ,gdyby nie pewne osoby z zarządu oraz ten cały popiepszony system wynagradzania. Pięc tysięcy dodatków, przeliczników - jednym słowem chore.
kordi 2014-02-07 11:07:45
mam pytanie czy wie ktos czy przyjmuja do pracy do Salagu w tej chwili?
an 2014-08-31 06:34:58
Przyjmują :) najpierw na zlecenie a pozniej na umowe o prace. Kobiety najczesciej pracuja na pakowaniu, na dluzszy okres dosyc ciezko fizycznie
!!!!1 2014-09-21 10:50:01
jezu az sie czytac nie chce.. tak kazda chudzina w salagu dostanie prace biurowa odrazu :d... albo chcesz pracoeac i musisz dac rade albo szukaj p0racy lżejszej od spania ;)
pomocny 2015-01-20 16:45:27
no nie wiem jak to wszystko wygląda, czy mozna na przykład zrobić tak, żeby isc do nich tam i na miejscu o wszystko podpytać? no bo nie wiem czy można tak sobie iśc i pytać o prace, moze lepiej jest zadzwonić @wanda i o wszytko zapytać jeśli nikt zobecych czy byłych pracowników Ci nie odpowie tak naprawde?
dusia 2015-02-04 07:30:14
W salagu nie liczy się że ktoś dobrze wykonuje swoją pracę jak ktoś dostanie umowę i szef pochwali to decydujące słowo ma brygadzista Józef który albo kogoś pplubi albo zgnoi jak tak dalej będzie to w tej firmie będzie pracować tylko BRYGADZISTA JÓZEF o jego rodzina
pracownik 2015-06-02 10:35:36
Nie polecam , tyle chemi w powietrzu jeszcze nie widziałem, cały czas jest podgrzewany plasik i zgrzewany, jeśli nie chcesz zejść na raka za 5 lat to ok, ja nie dałem rady, to co zarobiłem musiałem wydać na lekarzy bo miałem zawroty głowy, totalny brak wentylacji i opary plastiku, chyba również ołowiu ale nie jestem pewien, reszta byłych prawników potwierdzi na tym forum czym zajmuje się Salag i jakie warunki pracy oferuje, w XXI wieku takie warunki pracy, masakra
obserwator 2015-08-10 22:43:22
Jak są takie warunki to czemu nie zgłosicie do inspekcji pracy do sanepidu wiem że zarobki nawet nie ciekawe co to się porobiło niedługo to za miskę ryżu Polak będzie pracował takie zakłady jaj wasz powinien więcej płacić za szkodliwe warunki czemu nikt tego nie kontroluje a czy macie związki zawodowe? Ochyda ci robi Polak z Polakiem
mum 2015-08-19 14:45:27
mowa o właścicielu A.G. ( patron z hiszpańskiego właściciel)
pracownik 2015-10-02 18:38:06
Ja jestem zadowolony z pracy w firmie salag ogólnie powiem że praca jako konstruktor czy praca na narzędziowni jest inaczej traktowana niż praca na produkcji i tam polecam zarobki też są lepsze
ŁomatkoBosko 2015-10-12 18:20:20
Ubawiłem się z trzech ostatnich postów (@nerd, @pracownik, @wer)! Kto je pisał? Jojo And Spółka? Konstruktor rozwijający się w Salag? Jak Wynalazca pozwoli i palcem Bożym wskaże rozwiązanie :) tak się człowiek rozwija w Salag. Definitywnie posty pisane przez .... dla poprawy wizerunku firemki!
ŁomatkoBosko 2015-11-11 18:29:21
Najwięcej o warunkach pracy mówi sytuacja: w ciągu 3 lat zmienił się cały dział konstrukcyjny i większa część narzędziowni (ciekawe czemu?). Brak logicznego składu i ładu w podejmowaniu decyzji. Kilka osób z bliskich kręgów właściciela mocno dezorganizuję pracę, a czasami wręcz utrudnia ją innym pracownikom. Szczególnie jak ktoś chcę się wykazać to wtedy trzeba mocno się trzymać. Dobra rada: nie pij ich wódki, pij swoją i za swoje. Z czasem zrozumiesz.
Koguś 2016-03-01 10:06:40
Weżcie . Szukają kogokolwiek . Nie chce nikt dłużej za takie nędzne wypłaty pracować i znosic humory własciciela i zarządu -szczeglnie PReZESA Mroczka Siedzisz ciagle pod nadzorek kamer w nos niezauważony sie nie podrapiesz . MASAKRA.Atmosfera do kitu
ŁomatkBosko 2016-03-24 16:48:57
@czekaj "....ludzie chętnie przychodzą tutaj do pracy." Przez 4 lata pracy w tej Company nigdy ale to nigdy nie słyszałem od żadnego pracownika, że chętnie tu przychodzi się do pracy, raczej chętnie się wychodzi albo odchodzi z pracy w tej Company. A ten tekst o "pracy w gronie specjalistów", no specjaliści z tej Company no pracują, ale gdzie indziej!
Piotr 2016-06-21 17:11:10
Miałem aplikować na magazyniera ale, wtf? Całe to forum wygląda na rozmowę wkurw....ch pracowników z kierownictwem, które odwraca kota ogonem i pisze że jest bosko. Tak na przyszłość jeśli to jest forum o pracy to nie służy to poprawie wizerunkowi firmy ale zrozumieniem problemów pracowników-i poprawie warunków pracy! Jestem zniesmaczony i to ostatnia firma w tym kraju w której mógłbym pracować.
wiktor 2016-06-28 09:27:09
Piotr' poniekąd tak, jednak wiesz ,że jest inaczej zawsze sie ktoś znajdzie kto narzeka i tak się bedzie to wszystko kręciło, powiedz mi może ty proszę, jak wyglądają zarobki i umowa jako Elektronik bo jest ogłoszenie
Zostaw swoją opinię o SALAG - Suwałki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALAG