STOLLAR

Opinie o STOLLAR

Lll

Kto z kierownictwa poleciał?(usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora)

captain jack

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

Tomasz

Jakieś informację na temat nowego stanowiska PH ? jakie warunki, kasa ? ciśnienie...

Yeti
@Tomasz

2200 dostaniesz (usunięte przez administratora)

Zawiedziony

Są też wielkie powroty... starzy pracownicy wracają jak bumerang... Tylko szkoda, że wszystko takie fałszywe

Dyrektor Produkcji

Obecny dyrektor jeszcze pol roku temu na wypowiedzeniu a jape drze jak na festynie i zostal dyrem gdzie wlascicieke majo oczy

Jak z wypowiedzenia zostac dyrektorem i jak nie uznac kolesiostwa

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pracownik obecny

A ja uwazam ze pracuje sie dobrze. Narzekaja tylko ci ktorym zmiany nie pasuja i leniwym. Zmiany sa potrzebne. Kierownicy sa spoko i sa wyrozumiali jak sie ma jakis problem. Od dluzszego czasu Szefowa tez jest spoko bo w koncu nikt jej glupot nie gada tylko konkretne infomracje przekazuje. Zarobki odpowiednie, poruwnywalne z innymi firmami w suwalkach. Pracowalem w roznych firmach i tutaj jest naprawde okej.. nie ma zadnych narwancow a swoja robote trzeba robic.

spoko?!
@Pracownik obecny

A to wcześniej był przeklamany przepływ informacji? Jak na pracownika to nadzwyczaj dopoinformowany, no i od marca jest szefowa spoko... Propaganda

Jhu
@Pracownik obecny

To pod biurko i wiesz co rób dla kierownika parówo..

Sito

Wiec pytanie moje jest następujące. Dlaczego jeszcze tam pracujesz ? Skoro tak bardzo przeszkadza Ci jak ta firma prosperuje czy jak szanuje pracownika czemu nie złożysz wypowiedzenia? Nie chce żeby ktoś odebrał min post jako negatywny, wręcz przeciwnie. Ludzie pracujący na produkcji ( nie wszyscy, ale w większości ) pracują ponieważ albo nie potrafią znaleźć "lepszej" pracy albo takiej jakiej lubią ponieważ nie maja wiedzy/szkoły ukończonej w danym kierunku. Osoba pracująca na sile w danym zawodzie lub na danym stanowisku zawsze ale to zawsze będzie narzekać czy w kwestii zakładu , stanowiska czy pieniędzy. Nikt nie każe na sile siedzieć i pracować w danym zakładzie. A komentarze w stylu "bo w Suwałkach nie ma dobrej pracy" są dla nieudaczników.

@Sito

Zreszta. Jeśli na produkcji tak bardzo źle można się przenieść na wynalazki. Robi się swoje i nie myśli o wypisywaniu durnot w internecie lub skoro jesteś taki wygadany na handlowca ;)

Sito

Ciężkie pieniądze ? Człowieku sie opanuj. Ciężkie pieniądze na magazynie lub w biurze ? Na produkcji masz dwie zmiany fakt ale można wykręcić 3-4k a tam zarabiają po 2 w porywach do 2.5 ( mowa o pracownikach 1-2 letnich ) a skoro pracujesz bardzo długo trzeba zmienić dział ;) Dzieciaku naprawdę się opanuj z tym pisaniem durnot

Sito

A co może nie ? Jak norm nie wyrabiasz, popełniasz dużo błędów albo chodzisz jak chcesz to owszem zarobisz o wiele mniej. Pracowałem to wiem. Nie należę do "nich" wręcz przeciwnie.

Tchorz

Zespół. Firmę tworzy zespół....... Tylko praca zespołowa......

Tak
@Sito

Czyli tWOIM zdaniem nie wolno napisać opinni, jeżeli już to tylko same pozytywy, a jak nie pasuje to zmienić pracę i się nie wypowiadać? Gratuluję obiektywności, sito? Ciekawe co to?

Roman

Niskie zarobki nie są motywujące, więc napisz proszę czy można podwyższyć pensję starając się o premie lub biorąc nadgodziny, które są ekstra płatne? Liczę, że dodasz te informacje.

Ktmsd

Każda większą firma w Suwałkach płaci ok 3500 na rękę pracownikom fizycznym. Nie wierzę, że w Stollar jest inaczej!

Życzliwy
@Roman

Nie ma możliwości takiej. Soboty wolne. Nie ma tyle roboty na ekstra godziny.

@Ktmsd

Wiesz tylko te firmy walą 24/h 3lub 4 zmiany piątek świątek i niedziele.sam pracuje w jednej z nich i mam zamiar uciekać

Doswiadczowy

Wspaniała firma i wspaniali ludzie, jeżeli ktoś zna znaczenie ironii. Kraina absurdu, i to co raz większego odkąd jest nowy zarząd, współczuję fizycznym.

Polduś

Dla mnie to dobry pracodawca a zarobki sa takie na jakie ktoś zapracuje lub ma kwalifikacje!

@Polduś

Czy możesz powiedzieć coś więcej o potencjalnych zarobkach dla nowych kandydatów do pracy? Czy z czasem pensje rosną czy raczej jest tak, że to, co się ustali na rozmowie kwalifikacyjnej zostaje na długi czas? Czy firma STOLLAR zapewnia odpowiednie warunki pracy i przestrzega norm?

Tchorz
@Polduś

Prawda. Zgadza się!!!!

Seba

Ile zarobi na początek osoba przed 26 rokiem życia (bez podatku) gdy najniższa poszła w górę? Płacą lepiej niz Padmie, Forte czy gorzej?

Ff

Czym w firmie zajmuja sie kobiety?

Produkcja

Z perspektywy produkcji muszę przyznać że jeszcez 2 lata temu stawki dla fizycznych były średnie. Teraz są na poziomie suwalskim a niektóre stanowiska nawet sporo więcej. Dla mnie praca 2 zmianowa jest dużym atutem, pracowałem w Padmie i Forte, kasy trochę więcej ale 3 zmianówki.

@Produkcja

Średnie,Suwalskie,jak to rozumieć?podaj netto

Pracujący
@Janusz Nosacz

Czyli tyle co wszędzie fizycznie zarabiają. Ok 4500 brutto czyli 3000 do 3500 na rękę.

Bulbon
@Pracujący

No chyba że w sobotę przyjdziesz, to trochę więcej.

@Produkcja

Mam pytanko A ile się w forte zarabiałes I kiedy pracowałeś?

Rcp

3500 zł netto ????? (usunięte przez administratora)

Straszny
@Rcp

Z dwoma sobotami każdy wyciągnie przynajmniej te 3500 na rękę.

Kcin

Szkoda nerwów. Nie polecam, nie szanują kreatywnych i pracowitych ludzi, za to doskonałe ich wykorzystują. (usunięte przez administratora)

@Kcin

@Kcin Co mam rozumieć przez to, że STOLLAR "nie szanuje kreatywnych i pracowitych ludzi"? Chodzi Ci o brak możliwości podwyżki?

Przemysław

@Witold, firma STOLLAR prowadzi obecnie rekrutacje, wystarczy tylko, że wyślesz do nich swoją aplikację pod adres mailowy widniejący na tej stronie -->> http://www.stollar.pl/praca . @Ktoś, piszesz, że STOLLAR to dobry pracodawca lecz nie dla wszystkich. Może napiszesz co konkretnie musi umieć osoba, która zainteresowana jest podjęciem tam pracy. Jakie powinna posiadać kwalifikacje?

Matt
@Przemysław

Witam. Jestem ich klientem. Prowadze firme de Francji. Po roku wspolpracy nie rozumiec jakim vidéo ta firma jeszcze istnieje. Pidejscie do klienta maja takie sale j'ai do wlasnych przeciwnikow. Zéro jakich kolwiek kompetencji. JEsli ktos ma ochote poplynac ze swoim interesem, zapraszam do wspolpracy z ta firma.

Kierowca były
@Matt

Tak jak piszesz kolego. Szkoda nerwów. Ile ta właścicielka musi dokładać do interesu, jeżeli nie wie, co tam się dzieje? Nie wie, że robi sobie pod górkę *uka jedna, gardząc innymi ludźmi. Widocznie woli chodzić jak "paw" i mieć opinie taką, jaką ma, niżeli mieć dobry kontakt z człowiekiem i starać się o dobrą opinię firmy. Współczuję myślenia. A dziad taki sam, stary i jeszcze głupszy od niej.

Stolasz

A ja jak otchodził to płakali i bym tam wrucił

sejgo

pracuję na aluminium, kasa spoko, warunki też ale zawsze można lepiej płacić wiadomo

@sejgo

Spoko tzn ile na łapę

Jan

Czy orientujesz się jak wygląda praca przedstawiciela handlowego?

Iwecoman
@Jan

W zasadzie nie znam szczegółów pracy handlowca, ale wiem tyle, że ma prowizję od sprzedaży. I domyślam się, że musi pracować pod dużą presją. Każdy w tej firmie musi naginać 150%, czy to ładowacz, pracownik produkcji, logistyk, kierowca czy przedstawiciel. KAŻDY. Firma dla ludzi z dobrą kondycją fizyczną i lepszą psychiczną. Poza tym praca bez przyszłości, zero rozwoju, chęci dania podwyżek. Prędzej szuka, jak kogoś załatwić i coś potrącić niż wynagrodzić za pracę. Podejście do człowieka gorzej niż do zwierzęcia. Po wywiadzie z ludźmi z innych zakładów pracy i opierając się na moim doświadczeniu nie boję się użyć stwierdzenia, że jest to NAJGORSZA firma produkcyjna w mieście.

Witold

Słyszałem, że STOLLAR ma opinię dobrego pracodawcy. Mają aktualnie jakieś rekrutacje rozpoczęte?

@Witold

Tak, firma STOLLAR z Suwałk dalej poszukuje pracowników do pracy. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Z ich strony internetowej można wyczytać, że obecnie poszukują osób na stanowiska pracowników: produkcji PCV, produkcji aluminium, projektantów aluminium, kierownika produkcji i załadunkowych. Wybierasz się na rekrutacje? Jeśli tak, to opisz tu swoje wrażenia na temat tej firmy po spotkaniu.

Przemysław

@Adek, czy masz zamiar wybrać się na rozmowę rekrutacyjną do STOLLAR? Ja niestety informacji odnoszących się do zarobków w tej firmie nie posiadam, tak samo też nie wiem czy jest to praca ciężka. Jeśli jednak odwiedziłeś tą firmę i posiadasz informacje z pierwszej ręki będę bardzo wdzięczny jeśli się nimi podzielisz.

Zostaw merytoryczną opinię o STOLLAR - Suwałki

• Jak się pracuje w STOLLAR?

Zobacz opinie na temat firmy STOLLAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLLAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLLAR?

Kandydaci do pracy w STOLLAR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLLAR