Opinie o Vetipak w Veghel

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vetipak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Vetipak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vetipak w Veghel

Ccc

Pozdrawiam (usunięte przez administratora)liniowa z tatuażem na ręce i szyji. Daj namiar to się odezwę hihi. Jesteś fajna tylko nerwowa :)

Antos

Zalezy gdzie trafisz na jaka linie , ale faktem jest ze wszedzie jest nieuczciwie 2 ma dobrze 2 ma zapierdziel. Na palecie np wolno leci ale juz gdy mysisz sypav slodycze na linki to sie spocisz po 10 minutach , znowu jak trafisz na przekladki musisz byc caly czas na czujce by nie ominac ani jednej bo karton staje i liniowa krzyczy jak by woj a zaraz sie zaczynala. Gdzie indziej jeszcze sobie kleisz powoli palete ukladasz pakujesz do kartonu batony i jest pikopelo. Ale raz dobrze raz srednio raz czesto przeje... a liniowe tak obrosly w piorka ze gnoja swiezych a pracownicy sie smieja jak sie wyrobisz to w koncu jestes jak u swoich ale masakra popier... sie w niedojrzalych dupkach... na mleku np robisz po 12 godz raz ranek raz nocka 2 dni wolnego i tak non stop, a to za dlugo i za goraco by to robic. Trn co na palecie nie tylko palete uklada ale musi wszystko wywiezc z balkonu i swpja na balkon wywiezc chore... a twn co na przekladce gdy sie skincza przrkladki ssm musi je sobie przygotowywac . Ja z doswiadczenia nie radze nie popieram szydze i pozdrawiam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnic wiecej osob do pomocy a nie oszxzedzac

Zadowolona
@Antos

Na mleczku jest super, 2 dni pracy i 2 dni wolnego, atmosfera jest fajna ale nie w każdej grupie, ja pracuje w tej najfajniejszej. I nie jest ciężko a kasa tez fajna bo inaczej platna niż za normalne zmoany

Kubas

A jak sprawa wygląda z samymi godzinami w tej firmie? Ktoś tu pisze, że "zmuszają" w umowie do pracy 12 godz. a ktoś inny, że pracy nie ma i ciężko przepracować 40 godz. Jak to w końcu jest...?

GOODBOY
@Kubas

Praca jest ale max 40h tygodniowo jeśli jesteś wybrańcem( znaczy jeśli pot z ci się leje z tyłka) lub mniej. Często masz wolne w tygodniu nawet po 2 lub 3 dni lub nagle wysyłają do domu i siedzisz na kantynie dobre 2 do 4 godzin i czekasz na transport. Wypłaty po 190 do 220 euro tygodniowo. 12 godzin. Buhaha. Na jedno stanowisko są 2 lub 3 osoby wiec gdzie tu masz nabić 12 godzin, no chyba że ktoś nie wytrzymuje fizycznie lub psychicznie i rezygnuje nagle bo tak często się zdarza a wtedy nie masz wyboru musisz zostać.

GOODBOY

Vetipak Veghel (usunięte przez administratora). Pracujesz na akkoord a płacą na godziny. Są niemili, wręcz krzyczą są agresywni i stawiają się, szczególnie kobiety. Pracujesz na dwa stanowiska i musisz biegać. Masz daną ilość do zrobienia i jeśli dasz rade to zrobić to będziesz mieć więcej do zrobienia, aż ci kręgosłup pęknie. Więc lepiej się nie wychylać z chęciami do pracy. Polak przeciwko Polakowi. Często pracownicy płaczą przed rozpoczęciem zmiany. Jest wiele innych prac za tą stawkę znacznie łatwiejszych, szkoda czasu, zdrowia i nerwów. Środkowym palcem pozdrawiam wszystkich pracujących w tym zakładzie. Obyście się nabawili jakiejś choroby w tym zakładzie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Vetipak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Taki sobie

Zapraszam na nowo otwarte forum gdzie można pisać bez ściemy. polskazagranica . pl

Bartek

Witajcie, moze ktos naposac jakie warunki sa zakwaterowania? Jak wyglada tygodniowe wynagrodzenie a jak miesieczne? I gdzie lepiej na veghel czy na oss? Przez jaka firme najlepiej jechac ? Prosze o normalne odpowiedzi

Osa

Zapomniałam jeszcze dodać że nawet liniowy nie jest idealny . Bo ja się przyznaje do tego że nie jestem dobra w tym czy tamtym i słodka dla każdego. Nie jestem zupą pomidorowa żeby ktoś mnie lubił. To jest praca która muszę wykonać, tak samo jak Ty czy ktoś inny ,czy na produkcji czy w biurze . Taka jest kolej rzeczy. Liniowy jest nad pracownikiem ,nad liniowym nie nie tylko Wioleta ,a nad Wiola gro osób z biura itd .itd .... Obudź się to nie Polska. Wiele osób jest tutaj na stałe a wiele osób przyjeżdża na chwilę . Przykre ale wiele do życzenia ma się odnośnie młodych ludzi przyjeżdżających do pracy . To te starsze mają więcej werwy i chęci do pracy .

Sandra
@Osa

Pracowałam w vetipaku w veghel i mi się podobało niesty musiałam wrócić do pl ale po nowym roku chcę do oss i szukam namiarów na jakieś nr koordynatorów mogła bym prosic o jakieś kontakty

@Sandra

Czyli znowu wracasz do pracy w Vetipak do miasta Veghel? Jakie czynniki konkretnie wpłynęły na Twoją decyzję? Co najbardziej cenisz sobie w tej pracy, iż znowu do niej wracasz?

PEJCZ
@Ewa

Ja bym chętnie wrócił uwielbiam ta prace... I klimat jaki tam panował

Sandra
@Ewa

Był fajny klimat chociaż zdążały się nie miłe osoby .ale chciała bym trafić do psa na vetipak

@????, piszesz, że w Vetipak zarabia się mało bo 100 euro i często pracuje cztery dni w tygodniu, za również jak piszesz niskie wynagrodzenie. A Jakie informacje widniały na podpisanej przez Ciebie umowie? Ile minimalnie godzin było zagwarantowanych na umowie swoim pracownikom? @Wiktorka, Tobie praca w Vetipak przypasowała, gdyby nie fakt, że nie dogadałaś się z kierownictwem firmy. Co wpłynęło na fakt, że nawet ta praca przypadła Tobie do gustu?

????

Jesli chcecie zarabiać nieco ponad 100 euro, to jest praca właśnie dla was. Małe wynagrodzenie, ciężka praca, krew, pot i w dodatku niemiła atmosfera. Linia numer 11, tam stracisz najwięcej siły :D zapieprzasz, jak dziki osiol.. Masz wolne w tygodniu pracujesz 4 dni i zarabiasz 130 euro :D nie polecam nikomu! Ludzie nie przyjeżdżajcie tu!

Wiktorka

Ja pracowałam w Veghel no i muszę przyznać ze praca byłaby ok tylko ci ludzie... a szczególnie Paniusia Magdusia Kaszuba -serdecznie pozdrawiam środkowym palcem. Wyzywanie dziewczyn od ślepych do tego sugerowanie wymiany szkieł na mocniejsze no porażka . Śmianie się z wyglądu innych no dramat. Co tu dużo mówić po prostu Polaczki u władzy !!!

@TakToWyglądaJakSiePrzyglądasz nie używajmy wulgaryzmów, jest to niezgodne z regulaminem, a to grozi usunięciem wpisu. Na jakim stanowisku pracujesz w tej firmie? Miałbyś może do podzielenia się jakimiś wskazówkami z przyszłymi pracownikami pod kątem rozmowy kwalifikacyjnej?

TakToWyglądaJakSiePrzyglądasz
@Ewa

niema tu rozmow kwalifikacyjnych i to duzy problem bo robote tutaj mozna dostac na telefon. Glownie dlatego sa takie klopoty z ludzmi bo ktos uslyszy ze cukierki i mysli ze to slodka praca ale niestety wszedzie swoje trzeba zrobic. Niestety sa ludzie ktorzy nie potrafia liczyc do pieciu, zlozyc kartona, nakleic prosto stickera nie bede pisal dalej bo duzo tego by sie znalazlo. Stad tez tyle negatywnych opinii wedlug mnie oczywiscie

Obecny pracownik

Nigdy nie potrafimy doceniać tego co mamy a mamy bardzo dobrą firmę. Kto pisze te bzdury?

zbungali

Pracowalem w vetipaku w wakacje. Ludzie strasznie fałszywi, ja pracowalem od covebo mieszkajac na bungalach jakies 70km od miejsca pracy, robilem dwunastki takze nie bylo czasu na odpoczynek za to zapier...dol byl owocny :) Jezeli nie trafi sie na linie 5 i 11 przy tych wiekszych formatach to naprawde nie ma sie tam czego bac, a nawet i tam trzeba bylo dawac rade nie raz . Jakby nie bylo to praca ciezka, mysle ze w miare platna jak dla mlodych osob bo covebo nie ma tam wiekowki. Liniowe nie zbyt miły, liniowy Omar bardzo spoko gosciu o reszcie sie nie wypowiadam bo nie przypadli mi do gustu.

Ojojoj bo się posrosz. Prawda jest taka że na oss to tylko liniowi faceci są w porządku do innych pracowników, a liniowe ? To jedna wielka pomyłka, narzekają na innych, za plecami się nawzajem obgadujom. Żal mi tych ludzi co z tymi wrednymi suczyskami muszą pracować.

RR
@..

Łatwo jest pisać negatywne komentarze na forum , a w twarz to ciężko wyrazić swoją opinię. Skoro liniowe w Oss są takimi "suczyskami" to zbieraj swoje cztery litery i znajdź sobie pracę w której każdy będzie głaskał Cię po głowie, choć wątpię że ze swoją inteligencją ktoś tak zrobi bo twoim zdaniem wszyscy nawzajem się "obgadujom" uff aż parzy mnie w oczy :-D . Ciekawe jak długo pracujesz w Vetipaku ,że wiesz już wszystko o liniowych. Takich osób jak Ty było u nas na pęczki i jakoś każdy był mądry w gadce a do pracy nikt się nie nadawał mimo to że zawsze daje się wam szansę. Więc jeżeli chcesz dalej obrażaj liniowych i ludzi tam pracujących a my mimo wszystko i tak ciągle będziemy śmiać się z takich komentarzy jak twój. Życzę Ci powodzenia niech Cię wszyscy kochają i doceniają !! ????????????

Idealnie pokazalas jak tam jest liniowy nie jest nikim lepszym od pozostalych pracownikow i o ile widacna przyklad u Kasi tej co na kinderczekoladzie byla ze ona razem z pracownikami pracowala zreszta chyba najlepsza liniowa to reszta mysli ze jest swietymi krowami co tym bardziej daje odczuc magda ktora sie szczerzy tylko do swoich a jak jej ktos nie przypasi i to tylko ze slyszenia od kogos innego a na linii tez pomaga tylko tam gdzie jej latwiej pomoc albo tam gdzie wiecej kolezaneczek tym komentarze tez pokazalas wlasnie ze nikt nie moze na was zlego slowa powiedziec bo macie swoja grupke liniowych ktorzy uwazaja ze sa najlepsze na swiecie bo ciezka praca zasluzyly na liniowe a teraz chodza jak zombie bo maja te pietnascie centow wiecej a jak sie na was popatrzy to robicie czasem gorzej od nowych i nie umiece nadazyc sorry ale taka prawda mozesz mowic co chcesz i ludzie tez boja sie odezwac bo same stworzylyscie tam atmosfere strachu

Osa

Po co te zbędne komentarze. To liniowy jest odpowiedzialny na lini za wszystko. To Wiola od nas wymaga a od Wioli wymaga ktoś inny. To nie wy musicie się tłumaczyć dlaczego nie ma normy ,dlaczego maszyna się psuje itd. To że jest ktoś liniowym to widocznie zapracowal sobie na to ciężka praca i zaczynał tak jak każdy....od zera i musiał się słuchać. Nie przyjeżdżacie tutaj na wakacje tylko do pracy . Jeden się sprawdzi drugi nie ,to normalne. Tak samo raz trafi się na lekką linię raz na ciężka . Jeśli chodzi o Magdę to fajna dziewczyna. I to że tak zaciesza to tylko dobrze wpływa na innych . Najlepiej przyjść z uwieszona mina do pracy jakby to był przymus. Jak się komuś nie podoba to zmiencie pracę, nikt was nie zmusza pracować na vetipaku z Magdą, Wiola ,Asia i Emilka .... Pracuje na Oss jako liniowa i zwykły pracownik i tyle co widziałam i ile ludzi się przewinęło to można sobie zdanie wyrobić o nowych przyjętych. Skoro potraficie jechać po nas na forum to my też możemy. Jest garstka ludzi którzy się sprawdzają w tej pracy . Jesteście leniwi, bez chęci do pracy i trzeba wam czasem powtarzać po 10 razy co i jak macie robić. Jeśli na to zasluzycie to jesteście chwaleni przez liniowych u Wioli. To tyle w temacie .

jak widzisz liniowego ktory leci jak tylko ona przyszla i nagle w tym samym momencie patrza na ciebie z mi nami jakby mialy zabic a potem jeszcze slyszysz niemile rzeczy to uwierz nie chce sie isc do takiej magdy ktora ma zaciesz tylko wobec "swoich" ludzi a reszte omija na pauzach jestto samo strach sie odezwac Asia ta z linii 11 tam to komentarz w ogole zbedny i z Emilia i wlasnia ta Asia bo najchetniej to by tam usiadly przy tych swoich biureczkach areszta musi zapie... W Veghel i na tym drugim vetipaku znacznie lepiej ludzie pomocni nikt nikogo nie mierzy wzrokiem i przede wszystkim patrza czy sie starasz na oss u Wioli ani razu mnie nie zmienili bo chociaz zajelo mi to 2-3 gidziny w koncu ogarnelam ale w takiej atmosferze jak tam jest to ja jednak podziekuje obrabianie tylka i jednoczesnie jego lizanie na porzadku dziennym a tym bardziej na palarni na veghel i na tym drugim w oss tego sie po prostu nie ma normalna zdrowa atmosfera z kasia tez niemialam zadnego problemu bo robilam to co do mnie nalezalo ale i ona biegala dookola calej linii zeby wszystko bylo ogarniete i pomagala ile mogla ale wiem ze jest specyficzna zdarzylam to zauwazyc

Obiektywny

Tak naprawdę to niewiem czemu źle Ci się pracowało z tymi liniowymi. ... Z Roknana nie pracowaleM Wiec niewien jak to wygląda.... z Emilia też się dobrze pracuje Stara się być obiektywna . A zależy z jaką Asia pracowalas ... Bo jest je dwie na produkcji Asia W . Nie pracowale m z nia i jest jeszcze Asia G. Która starała się dobrze wytłumaczyć na czym praca polega i dawała czas .... A co do Magdy to chyba dobrze że cały czas się uśmiecha widać że ma pozytywne podejście do życia i jak byś jej się 'poskarzyla ' to napewno by Cię wysłuchała i nie glaskala liniowego po głowie tylko by z nim porozmawiala.

Miss

Byłam jakiś czas naa Vetipaku w Oss ale tym drugim (Landwirstrat czy cos takiego). Praca ogólnie dość fajna, miły teamlider.Ludzie bardzo fajni i pomocni .No może prócz liniowej Ślązaczki co wyżej sra niz (usunięte przez administratora) ma. A tak to atmosfera jest ok. Oj jeszcze ok by tylko Crown więcej na wiekowce płacił. Polecam

Pewiengość

Trudno powiedzieć czy polecam czy nie. Praca czasem trafi się ciężka i trzeba (usunięte przez administratora) samemu za trzech(!), a liniowe potrafią i tak narzekać, że nie nadążasz...jakby same poszły na takie stanowisko to nie dałyby rady, a narzekać na ludzi to potrafią, mimo że zapierdzielaja jak woły. Raz jest lepiej a raz gorzej w zależności na jakie stanowisko natrafisz, są łatwiejsze i trudniejsze. Sama praca zazwyczaj jakoś trudna nie jest, trudniejsza do wytrzymania potrafi być presja wyższych o stanowisko - liniowych - Polaków...jeden drugiego potrafi traktować jak bydło. Praca nie jest warta oferowanej stawki. Szczerze mówiąc lepiej traktują nas liniowi obcokrajowcy niż sami Polacy. Ocena dostateczna za spoko atmosferę wśród pracowników nie licząc liniowych oraz za zdarzające się lepsze stanowiska. Gdyby tego nie było to jedna gwiazdka.

Zostaw merytoryczną opinię o Vetipak - Veghel

• Jak się pracuje w Vetipak?

Zobacz opinie na temat firmy Vetipak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vetipak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vetipak