Van den Elzen Plantenkwekerij

Erp

Opinie o Van den Elzen Plantenkwekerij

an;* 2012-01-15 20:00:13
Totalny haos.Panie które pracują w biurzenazywaja sie Polkami,a traktuja Polaków jak smieci.Ciężko bardzo.A ludzie którzy tam pracuja chciwi.Kontrolujacy uwazaja sie za bóg wie co-lizusy jak nie wiem Co,wielkie państwo.Traktuja ludzi gorzej niz zwierzeta.
pająk 2012-01-23 20:31:46
..a najbardziej krzywdzące jest dokonywanie przez szefa potrąceń finansowych pracownikom za rzekome straty, jakie mu uczynniamy...są to znaczne kwoty dla nas polaków , na takie sumy ciężko musimy zapracować...a te rzekome straty wynikają również ze złej organizacji pracy w firmie i całkiem zewnętrznych czynników na które nie mamy wpływu..to JEST NIE W PORZĄDKU!!!!!!
joola1954 2012-01-24 13:18:37
Zgadzam się z opinią o złym traktowaniu pracowników i z tym że za wszystko trzeba płacić za dojazd ,za zakwaterowanie w warunkach okropnych .za sadzonki za żetony no jeszcze się nie płaci [usunięte przez administratora].Praca dla zdesperowanych
an;* 2012-02-13 09:57:06
zgadzam się ze wszystkimi.Traktuje sie nas jak zwierzeta.Tylko kontrolujących jak bóstwo,cwaniaki jak nie wiem co ,lizusy ze na odległosc widac.
anonim 2012-02-13 23:19:29
Potrafisz wytłumaczyć co oznacza użyte przez Ciebie stwierdzenie ,,gorzej niż zwierzęta,,?
To nie praca tam, jest dla zdesperowanych,ale raczej strona tutaj i te komentarze.Są tam sytuacje naganne,owszem(jak w większości innych firm,choć wszędzie dobrze gdzie nas nie ma:))-ALE dlaczego osoby,które często tylko narzekają,ciągle tam wracają????
zzzzzz 2012-02-17 09:19:31
Jeszcze troche w 2015 roku wejdzie waluta euro i skończa sie wyjazdy.Będą brać do pracy Holendrów,tylko ciekawe czy za takie pieniądze będa pracować.Wątpie.Takze ćałe szefostwo i panie z biura będą musieli ubrudzić rączki;)
fura 2012-03-15 13:33:05
witam chcialabym sie zapytac jakie sa warunki mieszkaniowe i jaka stawka??
szogunxxl 2013-02-18 16:50:00
juz ci powiem dlaczego tam wracaja, bo gdzie indziej przyjma babcie jak nie tam?lub ludzi którzy nie potrafia znaleźć sobie lepszej pracy?
Juz nawet nie chodzi o traktowanie, bo to jest cios poniżej pasa, jak wyzyskuja, nawet z małej wypłaty potrafią jeszcze odciągac, z myslą że się tego nie zauważy, a ludzie sa tam wścibscy, wredni itp.
a gijs to już szkoda nawet czasu na pisanie
Boo 2013-08-01 14:51:35
Ta firma to jedna wielka porazka! traktuja tam polacy nowych jak za przeproszeniem gowno jakby mogli to by lezacego skopali! juz nie wspomne o warunkach jakie tam sa.... nikomu nie polecam tej firmy chyba ze chce sie totalnie zniszczyc! ja bylam tam krotko i anwet wyplata mi nie przyszla to juz jest skurwystynstwo przepraszam!
katarzyna 2013-09-27 13:13:09
Witam. Dowiedzialam się o robocie przy segregacji cebulek od znajomej dała mi jakis formularz "Oświadczenie w sprawie przelewy wynagrodzenia netto na rachunek bankowy" i kazała wysłac. Czy to wystarczy? Oni będą wiedziec w ogole o co chodzi, że chce jechać do pracy?
pozdrawiam
Truskaweczka 2013-10-23 12:26:37
:(:(:(:( porazka!!!!!!!!!!!
xyz 2014-01-12 01:45:38
Najgorsza praca jaką miałam.Ludzie okropni,brygadzistka lesbijka która ma swoje lizidupy.Praca na akord,(usunięte przez administratora)jak maszyny jakby byli na jakims dopingu.Nowi maja czesto zwroty skrzynek.(usunięte przez administratora).Zapierniczasz od 7 do 20 albo nawet i dluzej.Stawka TRAGEDIA 60/50 centow za pierwsza klase a 40 za druga.pobieraja za domek 310 euro a szef ma to nielegalnie!!!!!!!!!!!!
xyz 2014-01-12 01:47:52
Brak słów.NIEKOMPETENTNI
Łukasz 2014-01-16 10:37:18
dajcie namiar na ta firme i jak moge sprawdzic jakie maja oferty pracy bardzo prosze o kontakt poniewaz pilnie potrzebuje pracy
Łukasz 2014-01-16 10:40:28
to moj meil prosze dajcie numer i jak moge wejsc na oferty pracy tez firmy bardzo pilnie potrzebuje pracy
Łukasz 2014-01-16 10:42:44
to moj meil prosze o kontakt do tej firmy i jak znalezc ofery pracy tej firmy czekam na odpowiedz dziekuje i pozdrawiam to moj meil lkdgl57@wp.pl
ghost rider 2014-05-27 21:21:25
ja byłem kontrolującym i na mnie nie narzekali :) znam typów dupowłazy ,ale nie wszyscy byli tacy
ghost rider 2014-05-27 21:31:17
Po pierwsze ,na wakacje nikt tam niejedzie ,co myślicie ze bedziecie lezec ,większość komentarzy niepokrywa sie z prawdą ,tak krótko ,szef wporządku jak panie w biurze ,wypłaty zawsze na czas (zawsze),opieka solidna ,gdy coś sie stało przykladowo zaslabł czy coś ,sekund pięc i sie bylo u lekarza,warunki mieszkalne wporzadku plazmy ,super kuchnia ,pralnia japierdziele czego mozna chciec wiecej ,chyba ze ktos sobie wyobrazal ze bedzie mial domek z basenem haha,zapierdzielac trzeba to chyba wszedzie,Hollandia to nie przedszkole,trzeba tyrac jak wół takie realia,konczac moja wyczerpującąwypowiedz,ZAJEBISTA FIRMA :)
beta 2014-06-21 09:01:31
Hahahahahahaha! Ale sie uśmiałąm czytając te komentarze! Byłam tam dwa razy teraz wybieram się trzeci. Jakie bzdury że nie wyplacają pieniędzy? zawsze do 15 masz kasę na koncie za poprzedni miesiąc, nawet jak przyjedziesz zaliczkę prezlewają abys miał kasę na zakupy itp.

Co do akordu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to AKORD ile zrobisz tyle zarobisz, więc sorry ale ja wole przez 4 tyg sie najebać i zarobić 7 tys zotych niż lezec na polu i plakać ze nic nie zarabilam!!
beta 2014-06-21 09:04:11
za mieszkanie nie płacisz potrącają Ci z brutto, czyli jak np masz 8,5 euro brutto za h to po odbiciu ubezpieczenia mieszkania dojazdu wychodzi 6,5 netto (zaleznie od wieku) i zawsze ta stawka się sprawdza.
arek parkitny 2014-07-16 00:59:12
Na u mowie masz 9,50 a placi ci 5,50 i sie smieje w ryj kawal chama jutro wstawie moje solarisy i zdjecia mieszkania pokoj 5 met na 3,4 lozka dwo osobowe masakra
arek parkitny 2014-07-16 18:16:00
Jak nie placisz za mieszkanie nie klam ja placilem 5,50 za godzine przerwy nie placi droge na pola nie placi i caly miesiac jak ciul robisz masz najeban godzin duzo a on placi 5,50 na godzine i z tej wyplaty jszcze biere za mieszkanie i ubezpieczenie masakra
arek parkitny 2014-07-27 23:17:32
Van den elzen prei dlaczego G nie odbiera tele ?
Tom 2014-07-28 13:09:16
To co piszę gost rider i beta to pewne, że to są ci co mówią na nich ''lizydupy'' - plazmy? piszesz o tej co została po kimś na hotelu? a te 4 sofy ludzie sami kupili.Prawda jest taka, że dno - ludzie większość fałszywi, lizydupy itp.a pracą bym tego nie nazwał tylko wykańczalnią lub obozem koncentracyjnym.
Tom 2014-07-28 14:29:38
anonim - ja potwierdzam, co napisał szogunxxl, całkowita prawda, dopiszę jesz.ze żadna wypłata mi się tam nie zgadzała, ale oni na to liczą właśnie, że się nie podlicza godz., kg i nie przyjdzie się o nie upominać - na szczęście już mam super pracę też w Hol.i bez porównania z elzenem.chcecie być zgnojeni? jedźcie do elzena!
dziki dziki 2015-01-29 23:49:52
to zastanawiaj się dłużej , a wszystkie miejsca zostaną zajęte. Van den Elzen to jedna z tych firmę , które można uznać za dość uczciwe i wiarygodne za granicą a o takie firmy własnie jest obecnie co raz trudniej niestety. W związku z tym ilość ludzi wyjeżdżająych powoli maleje - jednak nie tutaj ;)
tamik 2015-03-31 13:57:53
To możecie napisać tak zwięźle co takiego Van den Elzen Plantenkwekerij oferuje pracownikom w ramach zakwaterowania. Jak w ogóle załatwiane są sprawy formalne, oraz przejazdy, dojazdy, zjazdy i tak dalej. Jakie trzeba ponieść koszta, aby zacząć tu pracować i ile się płaci miesięcznie za zakwaterowanie i inne rzeczy.
fiona 2015-05-02 18:43:05
zgadzam się w 100 %. pora taka piękna że gorzej smierdzi niż gnój od zwierzat. a dość ze zarobki sa żasdne to jeszcze ponad 320 euro miesięcznie trzeba płacić za żekomy hotel i ubespieczenie, ludzie przyjeżdzali a następnego dnia uciekali.
uma 2015-07-29 10:05:11
byłam.dojazd do pracy ok.40min.Normy jak Mount Everest.Jeśli nie wyrobisz normy płacisz za"mieszkanie" 70-85 euro/tydz. no i ubezpieczenie ok.2,5euro/dzień
uma 2015-07-29 10:13:33
beznadziejna
inna* 2015-10-08 16:54:29
PRAWDA JEST TAKA, ŻE TO NIE FIRMA JEST DO NICZEGO ANI ŻE MARYSIA JEST ZŁA!
PRAWDA JEST TAKA, ŻE LUDZIE SĄ FAŁSZYWI I JEDEN DRUGIEGO BY SPRZEDAŁ ZA TO, BY MIEĆ WZGLĘDY U BRYGADZISTÓW! JEDYNYM PROBLEMEM SĄ LUDZIE, KTÓRZY myślą, że alkoholem i plotkami na temat innych można wszystko załatwić! pracuje w VDE już kilka lat i naprawdę- kilka osób psuje renomę tej firmie! mówię tu o osobach, które myślą, że są kimś- a tak naprawdę nic nie reprezentują swoją osobą. Dajcie spokój Marysi i firmie, bo dzięki nim niejeden z nas ma na chleb i dorobił się czegoś w życiu! pozdrawiam
lukasz 2016-09-19 20:50:11
widac wiekszosc z was to mamlasy ktorzy nie umieja pracowac i widzialem sam ze jak mloda 20 letnia kobieta liczy w rece 20 sadzonek prze 10 minut dto zal....robic trzeba jak wszedzie przyjechaliscie lezec??wszyscy narzekaja co przez biuro sa zatrudnieni.:P
lukasz 2016-09-19 21:12:40
widac wiekszosc z was to mamlasy ktorzy nie umieja pracowac i widzialem sam ze jak mloda 20 letnia kobieta liczy w rece 20 sadzonek prze 10 minut to zal....robic trzeba jak wszedzie przyjechaliscie lezec??wszyscy narzekaja co przez biuro sa zatrudnieni.:P
Zostaw swoją opinię o Van den Elzen Plantenkwekerij - Erp
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van den Elzen Plantenkwekerij