Opinie o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 24/7 drive B.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 24/7 drive B.V. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 24/7 drive B.V. w Son Ekkersrijt 7025

Mati Nowy wpis

Dobrze, że są tygodniówki - mieszkanie ok bez luksusów, ale zjeżdżam tam tylko po to żeby się przespać.

Zbigniew Nowy wpis

Polecam współpracę z tą agencją - konkretne podejście do pracownika od etapu rekrutacji po zakończenie współpracy.

Franek Nowy wpis

Sporo ofert dla kierowców, nawet jak masz podstawowa znajomosc jezyka to warto aplikować, na miejscu można szybko podciągnac się z językiem.

Totoro

Pracowałem na sortowni, praca ciężka ale kasa znacznie lepsza niż w Polsce, polecam.

Kacha Nowy wpis
@Totoro

Super, że o tym mowa, bo ja chcę dostać się do pracy na sortowni właśnie. Czy wiecie, czy dojazd do tej pracy z kwatery zapewnia firma, czy pracownik sam o to musi zadbać? Może kwatery są tak blisko pracy, że nie potrzeba podwózki?

Pracownik Produkcji

Profesjonalnie

Wszystko dobrze

krzysztoff

Tygodniówki to spore ulatwienie bo musze wysyłać kasę do rodziny w Polsce, zakwaterowanie ok ale bez szału.

robert

Jak mam problem to koordynator bardzo pomaga, u mnie bez zastrzeżeń.

konrad

Polecam - konkretne oferty pracy, spory wybór i wsparcie w całym procesie rekrutacji

Sam

Polecam bardzo dobra organizacja pracy, jedziesz na gotowe.

Boguś

polecam, dobry kontakt z koordynatorem wypłata też niczego sobie.

@Boguś

Dobrze że o tym wspomniałeś bo właśnie rozglądam się za pracą w Holandii i zawsze pomoc koordynatora jest jak dla mnie dużą wyręką. Chce wysłać CV na pracownika recyklingu tylko boję się czy poradzę sobie z moim angielskim. Język jest aż tak sprawdzany i wymagany czy czasem przymykają oko?

konrad

Gorąco polecam współpracę z tą agencją pracy. Znalezienie dobrze płatnej pracy, która dodatkowo oferuje uczciwe warunki, było możliwe dzięki wsparciu koordynatora, który był nieoceniony na każdym kroku procesu. Niezależnie od Waszego doświadczenia czy poziomu znajomości języka, z pomocą tej agencji na pewno znajdziecie pracę spełniającą Wasze oczekiwania.

Krzysztof

Z całego serca polecam współpracę z tą agencją pracy. Niezależnie od posiadanego doświadczenia czy znajomości języka, z ich pomocą szybko znajdziecie pracę odpowiadającą Waszym kwalifikacjom. Ogromny wybór ofert i bardzo dobre warunki współpracy sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Plus za jasno określone zasady rekrutacji i terminowe wypłaty.

Pablos

Praca za granicą może wydawać się wyzwaniem, ale dzięki tej agencji cały proces był zaskakująco prosty. Jasne zasady, łatwy kontakt w razie problemów i duże doświadczenie firmy znacząco ułatwiły mi znalezienie odpowiedniej pozycji. Szczególnie polecam osobom na stanowiskach kierowcy zawodowego, gdzie oferta pracy jest bardzo szeroka.

Krzysztof

Jeśli zastanawiacie się nad podjęciem pracy za granicą, z całego serca polecam skorzystanie z usług tej agencji. Ich profesjonalizm, szybki proces rekrutacji i jasne warunki współpracy sprawiają, że nawet osoby z podstawową znajomością języka mogą bez problemu znaleźć odpowiednią ofertę. Dodatkowo, pomoc przy załatwianiu formalności i zadowalające wynagrodzenie czynią tę agencję godną polecenia.

@Krzysztof

Bardzo mi pomogła Twoja opinia, bo właśnie chcę aplikować jako kierowca ce z artykułami medycznymi na Belgię, co na swojej stronie szukają ludzi. Jeśli mało znam angielski, a wymagają komunikatywną znajomość to mam szansę na pracę? Ile czasu musi minąć do momentu, aż zacznę jeździć, gdybym dziś wysłał cv?

Pablos

5/5 wg mnie konkretne oferty i spory wybór.

Zbyszek

Serdecznie polecam każdemu szukającemu pracy za granicą skorzystanie z usług tej agencji. Transparentność procesu rekrutacji, pomocny personel i szeroki wybór ofert pracy sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, jasne warunki umowy i terminowe wypłaty tylko potwierdzają profesjonalizm firmy.

Ben

Moja współpraca z tą agencją pracy to czysta przyjemność. Dostęp do szerokiej gamy ofert pracy oraz jasno określone zasady współpracy sprawiły, że bez trudu znalazłem coś dla siebie. Znajomość języka na pewno pomaga, ale nawet osoby z podstawową znajomością mogą liczyć na ciekawe propozycje. Wsparcie koordynatora i terminowe wypłaty to tylko niektóre z zalet, które przekonały mnie do skorzystania z ich usług.

kristoff

Z całą pewnością mogę polecić tę agencję pracy za granicą. Dzięki nim znalezienie odpowiedniej oferty pracy okazało się prostsze, niż przypuszczałem. Szczególnie doceniłem transparentność warunków oraz wsparcie w załatwianiu wszelkich formalności. Jeśli posiadacie odpowiednie kwalifikacje i chociaż podstawową znajomość języka, to proces rekrutacji będzie dla Was jasny i bezproblemowy.

tobby

polecam agencję. rekrutacja poszła szybko i niedługo wyjeżdżam.

Staszko

Jak się trafi na dobrego koorynatora to jest bajka, zakwaterowanie 3/5 kasa wynagradza za to wszystko :)

@Staszko

Czy te 3/5 to liczba gwiazdek w hotelu, gdzie firma zakwaterowała pracowników? W takim razie brzmi całkiem przyzwoicie. A jak z lokalizacją? Blisko do pracy? W razie potrzeby transport zapewniony?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w 24/7 drive B.V.? Chętnie zatrudniają?

Zostaw merytoryczną opinię o 24/7 drive B.V. - Son

• Jak się pracuje w 24/7 drive B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy 24/7 drive B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 185.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 24/7 drive B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 127 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 24/7 drive B.V.?

Kandydaci do pracy w 24/7 drive B.V. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

24/7 drive B.V.