Tarkon Sp. z o.o.

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

Damian

Firma jest ok połowa zlych opini tutaj to nieuczciwa konkurencja.

Grzegorz
@Damian

Jakim równaniem to obliczyłeś? I co z drugą połową, czy to również dzieło konkurencji, tej uczciwej? Możesz się nie zgadzać i to tyle. Zamiast oceniać wpisy, napisz lepiej, jak Twoim zdaniem przedstawia się obecnie sytuacja pracowników w firmie? Pisano o niezgodności między ustaleniami a rzeczywistością, o niskich wynagrodzeniach i słabych warunkach lokalowych na wyjeździe, a także o nieliczeniu się ze zdrowiem zatrudnionych. Jakie są więc te warunki zatrudnienia? Jeśli uważasz, że odmienne, to przedstaw zalety pracy z Tarkonie.

Moze przyszly pracownik
@Damian

Hej wiesz jakie warunki panuja w kwaterach na wyjazdach i cos wiecej o tej firme jestem zainteresowany i chce poznac opinie pracownika czy warto itp i czy rzeczywiscie jest taka tragedia z kawterami bo powiem ze mnie to trochę zniechęciło

@Moze przyszly pracownik

Zapraszamy do kontaktu z Firmą, chętnie opowiemy o warunkach.

@Grzegorz

apropo konkurencji haha

@Moze przyszly pracownik

Zalezy jak trafisz ale generalnie jest znosnie wiadomo ze nie jedzie sie do spa tylko do tyrki ,a warunki zawsze mozna wykłucić lepsze bo zalezy im na pracowniku jesli dobrze tyra a jesli ktos liczy na piec gwiazdek michalein za friko to chyba pomylil tyrke z wakacjami pozdrawiam uczciwie pracujacych fachowcow

Lul

Skad wiesz jak jestes przyszly pracownik Michelin powtorz 100 razy

Lul

Michelin

@Damian

Warunki są różne ale z tym ze za friko są zakweterowania to chyba możesz mieć pod mostem każda firma która deleguje pracowników to nie opłaca mieszkań tylko pracownicy dlatego są zaniżone stawki wiec nie pitol bzdur ze masz spanie za darmo nawet nie jesteś świadomy ze za to płacisz stad są różnice w warunkach mieszkalnych jedni mieszkają w garażu a nie którzy w apartamentach ale tak za to masz odciągnięte bo skoro firma bierze za ciebie za godzinę 25 a dostajesz 10 wnioski sam sobie możesz wyciągnąć

Zbyszek monter

Nie polecam tej firmy na miejscu wszystko pięknie ładnie potrafią tylko mydlić oczy podczas wydelegowania okazuje się ze warunki mieszkaniowe są gorzej niż fatalne w Antwerpi tynk spada ze ścian to są bardzo dobre warunki mieszkaniowe dla ludzi!!! odnośnie załogi to co nie którzy niewiedza co to jest być trzeźwym super polecam dla tych co stoją pod sklepem i mieszkają w oborze napewno odnajdą się w tej firmie poniekąd firma potrzebuje łapaczy godzin nie rzetelnych pracowników serdecznie pozdrawiam

Jaka jest umowa w firmie Tarkon Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Brygadzista zatrudniają na umowę zlecenie?

Rekrutacja

Witam, w naszej firmie przeważnie zawierane są umowy o pracę. Jeżeli jednak interesuje Pana inna forma zatrudnienia to oczywiście jest to kwestia do ustalenia.

Aneta
@Rekrutacja

Od samego początku można liczyć na umowę o pracę? :-)

@Aneta

Tak, pierwsza umowa na okres próbny.

Józek

Placili na czas a robota jak robota.

Czy jest możliwość pracy w Tarkon Sp. z o.o. na część etatu?

Rekrutacja

Prosimy o skontaktowanie się z firmą w tej sprawie.

Wiecie może, czy w Tarkon Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Rekrutacja

Prosimy o telefon do firmy w tej sprawie, aby porozmawiać o szczegółach. Tel 15822 98 52 lub 502 116 233

Rekrutacja

W jakim dziale firmy miałby się odbyć ten staż? Prosimy o skontaktowanie się z firmą w tej sprawie.

adam

dobra firma ten co narzeka to len albo nie zna sie na robocie

Piszę meile o wysłanie mi świadectwa pracy od tygodnia i zero reakcji

Robin

Nie polecam , mieszkanie to loch , praca ciężka za miskę ryżu , firma kantuje jak tylko może . Umowa o prace zrobiona tak aby była na niekorzyść kandydata , wnioski o urlop bezpłatny In blanc , wypowiedzenie tez . Przejazdy z polski płatne dodatkowo . Ogólnie (usunięte przez administratora)takie ze szkoda gadać !

Spawacz

A czy w chwili obecnej firma Tarkon prowadzi nabór spawaczy na wyjazdy zagraniczne?

Mlody

Witam a jak wyglada praca jako kopacz jakie zarobki co sie dokladnie robi jaka atmosfera w pracy??

@Mlody

Zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji 502116233

Czy w Tarkon Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odpowiedź

Zazwyczaj tak.

Mily

Witam wszystkich zainteresowanych współpracą z tą firmą. Pracowalem dla nich jako spawacz, wyplaty terminowo, reszta może być, ale warunki mieszkalne to katastrofa. (usunięte przez administratora) kila i mogila.

Ślusarz

Witam, jakie stawki firma oferuje dla ślusarzy na zagranicznych kontraktach ?

@Ślusarz

Witam, prosimy o kontakt z biurem w celu uzyskania informacji dot. zatrudnienia. Rekrutacja 502 116 233

Dawid

Byłem dzisiaj na firmie - na dzień dobyr badanko temperatury i dezynfekcja rączek widac że dbaja o pracownikow

Tadek
@Dawid

A jak dba firma o pracowników w Belgii i Holandii tam tez jest badanko temperatury i dezynfekcja rąk ? Jak firma zamierza ściągnąć pracowników do polski jezeli granicę zamkną w tych krajach nie mówiąc o Polsce skoro juz straszą ze nie ma zjazdu do domu , jak ktos chce jechac to zwalniaja twietdzac ze jest to porzucenie pracy . Dbaja tylko o siebie za granica jest zbieranina firm i ludzi roznej narodowosci nie da się nic zagwarantować, dbaja tylko o swoje wpływy a ludzi maja w dup.e , i tyle w temacie .

@Tadek

Drogi Panie Tadeuszu, Prosimy o zapoznanie się z komunikatem zamieszczonym w dziale Aktualności: https://www.gowork.pl/tarkon-sp.-z-o.o.,18452/aktualnosci Apelujemy o spokój.

grzegorz
@Dawid

chłopie to normalka mierząc temperature na wejsciu do firmy i ponadto dezyfenkcja rąk.ja w tarkonie pracuje chyba już z 5 lat i nie ma co narzekać.wypłacalni są.do tego nie ma co narzekac.atmosfera jest spoko pracowałem w gorszych firmach.to coś na ten temat wiem.kierownictwo też jest ok

Maciei

Zdaleka od tej firmy

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Tarkon Sp. z o.o.?

Wiesz kto To jest lider jeszcze nie kierownik a już(usunięte przez administratora) pajacu

obserwator

Pracuję już trochę w tej firmie i mogę powiedzieć tyle, że pomimo jakiś niedociągnięć to firmy typu Budimex Rzeszów mogą tej firmie buty czyścić i paznokcie u nóg obgryzać.Tutaj jeśli się godzisz na minimalną stawkę 8 Euro na godzinę to ją dostajesz i tyle. Popatrzcie co robi Budimex, Transsystem, MdM lub inne barachło? Pozdrawiam

@obserwator

Za 8 euro to ja mam (usunięte przez administratora)

Max

Bardzo ciekawą politykę prowadzi firma tarkon.Proponuje pozostać pracownikom jak najdłużej za granicą do samych świąt(może się uda,może przeżyją),aby Ci odbyli kwarantannę w swoich domach,ale zapomnieli o tym że każdy odbywający kwarantannę musi zostać odizolowany od rodziny i odbyć ją sam.Po dwóch tygodniach firma będzie propoponować powrót do pracy i siłą rzeczy pracownik nie będzie się widział z rodziną wcale.Druga sprawa jest taka iż tarkon twierdzi że poziom opieki medycznej za granicą jest wyższy niż w Polsce.To ja bym chciał,aby każdy z członków zarządu jeśli zachowuje jechał tam się leczyć,a łużka szpitalne zostawił wolne dla prawdziwych Polaków.

@Max

Słuchaj prawdziwy polaczku niech tylko się wam kasa skończy i zadzwoni bank albo zawita komornik to z podkulonym ogonem będziecie jechać nie patrząc na koronawirus mogę się zalorzyc

Zenek

Widzę że akcja "Zostań w domu" na firmę Tarkon nie działa zmuszają ludzi do wyjazdów,a przecież można pracować zdalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkon Sp. z o.o.