SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

warszawiak

witam a orientuje sie ktoś jak wygląda praca mechaników w maintenance mam oferte od samsunga i szczerze mówioc czytajac wasze opinie o tej firmie zaczynam sie zastanawiać i moze ktoś sie orientuje ile oni tak naprawde zarabiaja

rozsądny

coś za coś ...duzo ludzi z amiki chcialoby pracowac w samsungu a duzo ludzi z samsunga chcialo by pracowac w amice ...najlepiej by bylo gdyby czas pracy byl taki jak w amice a zarobki jak w samsungu ale niestety..Samsung to dobra praca dla kawalera ktory chce zarobić ale i tak na krótka mete ..bo kilka lat takiej pracy i człowieka na złom mozna oddac...tak naprawde w samsungu to tylko tymi nadgodzinami sie nabija bo bez nich jak w amice

kerty

Zwolnilem sie pol roku temu z samsunga i przyjeli mnie do amici .Ludzie prosze was nierubcie tej glupoty co ja .ZENADA 1250 ZL NA WYPLATE ,teraz znow pracuje w samsungu wiem nierobie 8 godzin ale 2600 to nie 1200.niewiem jak ludzie moga robic za te pieniadze i udawac ze w amice jest tak pieknie.tu jest mozliwosc isc w soboty jakas niedziela wpadnie a tam dno i wodorosty .ludzie co pracuja na tasmie w amice po 15 lat maja na dzien dzisiejszy 1600zl maksymalnie .DNO

zibi

pq - 2010-05-16 20:15:36 pracuje tam od 5 lat i wiem jak było w amice i widze różnice w samsung,są lepsze warunki pracy.Wiadomo trzeba pracować,ale się jeszcze nie przepracowałem ...inni mówią że jest zapieprz...w amice czasami gorzej zapieprzałemZgadzam się w 100% pracowałem w amice i teraz w samsungu i bez porównania. Może i zapieprzam dużo godzin ale zarabiam i stać mnie na wiele no i palarnia jest i nie muszę jak dzieciak po kiblach się chować.

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
asder

picipici - 2013-03-05 19:46:31 erty - 2013-03-05 17:20:26 Ludzie opanujcie się z tym jadem!!! Pracują w samsungu ludzie z Trzcianki , Obornik , Chodzieży , Miedzychodu a nawet z Poznania. Czy naprawdę nie daje to wam do myślenia? Nie ma pracy!!! Więc szanujcie to co macie. Popatrzcie na tych ludzi co codziennie przed portiernią ciuchy samochodu odbierają i pomyślcie trochę. Gdzie lepiej w Amice gdzie ostatnio trzy dni w tygodniu pracują i przychodzą w weekend w samsungu dorobić?jak ktoś jest leniwą fujarą i do tego bez żadnego wykształcenia to się nie dziw, że pracy nie może znaleźć, popatrz na tych ludzi co odbierają ciuchy z samochodu, następnie popatrz ilu tych ludzi zostaje w firmie po ok. miesiącu. Co do Amiki to bardzo często bywało tak, że o tej porze roku był przestój. Samsung rok temu nie miał zamówień to ludzi wywalał i tyle. A ludzie przestaną pluć jadem jak wszyscy za pracę się wezmą, każdemu będzie lżej, a tak jeden z drugim (usunięte przez administratora) rąbią a trzeci (usunięte przez administratora), tak nie powinno być.jak nie masz problemów z pracą a Amica to kraina miodem i mlekiem płynąca w której zdaje się pracujesz to co robisz na tym forum poza zamieszaniem. A co do Amici synku to pracowałem tam ponad 15 lat i widziałem jak zwalniają pracowników za chorobowe jak zatrudniają przez pośredników na umowy śmieciowe a potem kopią ich w (usunięte przez administratora) jak depczą po godności ludzkiej. Uwierz mi ze gdy tylko ta wspaniała firma miałaby zamówienia to ich metody były by gorsze od Samsunga. Ale w tym sęk ze (usunięte przez administratora) tylko dużo w gazetach gada jakie to zamówienia mają a roboty jak nie ma tak nie ma. I wypłatki w granicy 1400 to tyle takie fakty.

pracownik samsunga

wszystkie przyjęcia odbywają się w biurze Work Servis przy ulicy Poznańskiej we Wronkach

macias

witam, chcialbym zatrudnic sie na weekendy zeby dorobic,gdzie sie moge dowiadywac, w kadrach??

anka

Witam mam pytanie gdzie znajde zdjęcia z imprez zakładowych?:)

budziwoj

A jak z przyjeciami weekendowymi ? Są jakies ?

pracownik samsunga

czy wszyscy przyjęci przez Work Service otrzymali wynagrodzenie??? Zgadza Wam się kasa????

gad

prawda to ze maja zwalniac a przyjmuja nastepnych-

nova

ALE ROBICIE PROBLEMY ... WY NAŻEKACIE ,ŻE WAS WYKORZYSTUJĄ A JA OD 25 LUTEGO CZEKAM AŻ DO MNIE WRESZCIE PRZEDZWONIĄ BO OD DAWNA JESTEM PO BADANIACH I PO WIELOGODZINNYM SZKOLENIU .

jajajjajajajaa

cytat artykulu z wp:"Możliwość wydłużenia do roku okresu rozliczeniowego czasu pracy zakładają m.in. projekty zmian w Kodeksie pracy zaproponowane przez rząd oraz posłów PO. Mimo sprzeciwu większości klubów, Sejm skierował je do dalszych prac. W piątkowym głosowaniu za odrzuceniem rządowego projektu nowelizacji Kodeksu pracy oraz ustawy o związkach zawodowych było 216 posłów, 234 było przeciw, jeden wstrzymał się od głosu. Odrzucenia poselskiego projektu nowelizacji Kodeksu pracy chciało 224 posłów, 224 było przeciw, dwie osoby wstrzymały się od głosu, co oznacza, że wniosek o odrzucenie nie uzyskał większości. Oba projekty skierowane zostały do dalszych prac w Komisji Nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach. O ich odrzucenie w pierwszym czytaniu wnioskowali posłowie klubów: PiS, RP, SLD i SP. Według Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej rządowa propozycja jest korzystna nie tylko dla pracodawcy, ale i dla pracownika, dając mu np. wpływ na organizację czasu pracy. Temu miałoby służyć wprowadzenie ruchomego czasu pracy (pracodawca wskazuje nie godzinę, ale przedział czasowy, w którym pracownik ma się pojawić w pracy i przepracować określoną liczbę godzin). Rządowy projekt nie zawiera propozycji obcięcia stawek za nadgodziny. Rządowy projekt przewiduje też możliwość wydłużenia do 12 miesięcy okresów rozliczeniowych czasu pracy. Wiceminister pracy Radosław Mleczko mówił podczas debaty, że obecnie w podstawowym systemie czasu pracy (8 godzin na dobę) dopuszczalny okres rozliczeniowy wynosi do 4 miesięcy (choć ustawa przewiduje wyjątki np. w rolnictwie i hodowli czy przy pilnowaniu mienia lub ochronie osób - do 6 miesięcy). Przedłużenie okresu rozliczeniowego ma pozwolić pracodawcom na "bardziej elastyczne gospodarowanie czasem pracy pracowników - zależnie od zapotrzebowania na pracę w poszczególnych miesiącach" - głosi uzasadnienie projektu. Według propozycji pracownicy, których wynagrodzenie jest określone w stałej stawce miesięcznej, mieliby gwarantowane wynagrodzenie w sytuacji, gdyby przyjęty na dany miesiąc harmonogram sprawiał, że w ogóle nie świadczyliby pracy. Zatem pracownik z stałym miesięcznym wynagrodzeniem, np. 3000 zł, będzie miał prawo do wynagrodzenia w takiej wysokości także w miesiącu, w którym pracodawca nie zaplanuje mu pracy. Z kolei pracownicy, których wynagrodzenie jest określone w innej stawce, np. godzinowej, prowizyjnej, akordowej - będą mieli prawo do wynagrodzenia w wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę. Proponowane rozwiązania nie naruszają obecnych norm ochronnych z Kodeksu pracy, jak np. 11-godzinny, nieprzerwany wypoczynek dobowy czy 35-godzinny, nieprzerwany wypoczynek tygodniowy. Każda zmiana organizacji czasu pracy mogłaby się odbyć jedynie po akceptacji przez załogę, np. poprzez układ zbiorowy pracy. Projekt autorstwa klubu PO idzie dalej niż rządowy. Oprócz wydłużenia okresów rozliczeniowych obniża stawki za pracę w godzinach nadliczbowych (z obecnych 100 proc. w niedzielę i święta oraz 50 proc. w każdy inny dzień - do odpowiednio 80 i 30 proc.); pozwala wydłużyć niepłatną przerwę w pracy do ponad 60 minut pod warunkiem, że pracownik złoży w tej sprawie indywidualny wniosek, zmienia zasady rekompensowania pracy w dzień wolny - pracodawca miałby możliwość oddania dnia wolnego nie tylko w danym, ale także kolejnym okresie rozliczeniowym. Według wnioskodawców bez wprowadzenia proponowanych zmian i uelastycznienia prawa pracy Polska stanie się mniej konkurencyjna na tle innych krajów Europy, gdzie podobne przepisy już funkcjonują. Zdaniem autorów projektu Polska ze swoimi stawkami za nadgodziny należy do najdroższych krajów Europy jeśli chodzi o koszty pracy; np. w Wielkiej Brytanii nie ma żadnych stawek za nadgodziny. Zdecydowany sprzeciw wobec projektów zapowiedział NSZZ "Solidarność". Związek już kolportuje w całym kraju ulotkę-plakat pt. "Nie daj się orżnąć", w której ostrzega przed skutkami nowelizacji: pracą ponad siły, nawet przez 12 godzin dziennie od poniedziałku do soboty przez ponad pół roku. "Nowelizacja Kodeksu pracy i wprowadzenie rocznego okresu rozliczeniowego zrobią z ciebie pracownika na rozkaz. Nigdy nie będziesz mieć pewności, ile będziesz pracować i ile zarobisz" - alarmuje "S". " Więc się módlmy żeby nie przeszło i cieszmy z tego co jeszcze mamy.

ania

jak zaczna ciebie ponizać wtedy pogadamy / jak mozna zmusić ludzi do pracy w niedzielę skoro to sa nadgodziny a oni straszą ze cie zwolnią lub naganą do dyspozycji kadr/majster moze cie poniżac i bedziesz z tego zadowolona jeszcze niektórzy ludzie mają troche godnościo ty widocznie nie samsungiem kierują nie koreańce TYLKO pozostałosci po starej AMICE (usunięte przez administratora)

as

Wiara ale wy macie poryte te głowy, jak sie nie podoba to sie pozwalniajcie. jak nie ma nadgodzin to problemy bo kasy mało...zdecydujcie sie. nie tylko pralki robia po tyle godzin a tylko wy macie takie "problemy". najlepiej wchodzic z buciorami w czyjes zycie, jestescie smieszni ! zamiast robic to siejecie ploty i myslicie ze jestescie fajni! Normalnie żenada to forum albo nie znacie tego pojęcia...

kwiatuszek

dla nie znajacych kodeksu pracy : Art. 131. § 1. Tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin w przyjętym okresie rozliczeniowym. Art. 133. § 1. Pracownikowi przysługuje w każdym tygodniu prawo do co najmniej 35 godzin nieprzerwanego odpoczynku, obejmującego co najmniej 11 godzin nieprzerwanego odpoczynku dobowego. § 3. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych w związku z okolicznościami określonymi w § 1 pkt 2 nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym. Art. 1517§ 1. Pora nocna obejmuje 8 godzin między godzinami 21.00 a 7.00 § 3. Czas pracy pracującego w nocy nie może przekraczać 8 godzin na dobę, jeżeli wykonuje prace szczególnie niebezpieczne albo związane z dużym wysiłkiem fizycznym lub umysłowym. pozdr majstrow z pralek :) a w szczegolnosci dla jednego ps gdzie sa nasze kochane zwiazki zawodowe??

ddd

kierownik z RA (usunięte przez administratora) zmusza ludzi do siedzenia po godzinach straszac ze jesli nie zostana to da nagane lub beda konsekwencje... a propo parkingów taka wielka firma a niema miejsc parkingowych musimy parkowac w lesie albo pod blokami... żal

kol

jaki porządek i z kim na tamponiarkach?

blablabla

monter - 2013-03-05 20:44:44 blablabla - 2013-03-05 19:51:56 a czy ktos mi moze napisac jak to jest jak sie nie ma doswiadczenia i wogole na co najpierw rzucaja? montaz, linia produkcyjna czy moze co? znajomy ktory jest tam kontrolerem jakosci powiedzial mi ze jak bede miala wybor to mam isc na kontrolera?ale...doswiadczenie napewno jest potrzebne, wiec pytam z ciekawosci jak to na poczatku jest?Tam gdzie potrzebują tam idziesz!!! A z doświadczeniem to rożnie bywa ;przychodzą ludzie do kontroli nie mając styczności z detalami, a później wielce zgrywają jak by pracowali x -czsu!!! Starsi pracownicy sami już wiedzą jakie detale są dobre, a kontrola to tylko .....widze ze chyba troszku zestresowany albo poddenerwowany jestes, wcale sie nie dziwic :)

monter

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.