SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Ola

mala - 2013-03-17 18:57:29 jak tam oceny pracownicze??? możecie powiedzieć czy 5 to była najwyszsza czy najnizsza ocena, i jak wg tego będą podwyżki, nic nie wiem bo jestem na chorobowym długgimm...ocena 5 to jedna z niższych najlepsza to 1 ale nie wiem czy ktos taka dostał przewaga 3. Tylko mnie zastanawia to jak oni podejda do podwyżek z tymi ocenami

kasia

iza - 2013-03-18 08:06:42 kasia - 2013-03-18 08:03:34 WITAM SZUKAM DOJAZDU Z LUBASZA CHETNI PISAC (usunięte przez administratora) MAM SWOJ SAMOCHOD MOZNA SIE WYMIENIAC JAZDA PO TYGODNIU POZDRAWIANKIhej mam samochod tez mozna sie wymieniac tyle ze mam 3 osoby ktore ze mna juz sie zabieraja jesli chcesz mozesz z nami sie zabierac? ale na jaka zmiane chodzisz i gdzie pracujesz/hejka pracuje na lodówkach na RA TERAZ IDE NA 16 A TY?

iza

kk

co to jest normalnie chcialem sie czegos dowiedziec o tej firmie bo chce isc do pracy tu ale po co? nie mam zamiaru wracac do przedszkola.Brak kultury i wychowania widac kto samsung zatrudnia wszyskich nieukow

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
max

piotek - 2013-03-16 08:13:43 kontrola to nie wczasy pod grusza tam sie nie opierdala i nie macha łapami tam sie myśli - nie każdy tam pracujący sie nadaje - nie moja wina ze niektórych zatrudniają z łapanki - wszystko zależny od szefa - jeżeli szef jest debilem będzie zatrudniał kiepów a oni będą dawać świadectwo o sobie - ciężko jest znaleźć szefa który wie co to zarządzanie produkcja czy jakością - a szefów jacy sa każdy widzi ani wykształcenia ani wiedzykto wie czego po tej pracy sie spodziewc ja sam nie rozumiem pewnych sytuacji niby na 16 mielismy chodzic a tu 3 zmiany o co chodzi chce nas wykonczyc? pozdrowienia dla majstra lodówekRA

ona

KRIS - 2013-03-18 00:18:43 WITAM MAM DO WAS PYTANKO SZUKAM PRACY JAKO OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO OBECNIE 5LAT W NIEMCZECH ALE CHCIAŁBYM JUŻ WRÓCIĆ I POSZUKAĆ COŚ NA MIEJSCU JEST SENS ZAWRACAĆ SOBIE GŁOWĘ SAMSUNGIEM???JAKA PŁACA JAKIE WARUNKI I Z KIM TAM ROZMAWIAĆ ŻEBY IŚĆ NA ZAŁADUNEK??POZDRAWIAMwy niec nie rozumiecie tu praca jest ok niby? przeciesz kazdy musi utrzymac rodziny nie chcesz robic to nie rob to tylko twoj wybór tu mozna zarobic 3 tys mam na reke no ale trzeba (usunięte przez administratora)

ona

nikt nie dostanie umowy chyba ze majster sie postara bo to od niego zalezy

xxx

mam pytanie jak to jest z umowami kto ma dostac przez samsung/

KRIS

ona

o czym Ty piszesz a kogo zmiana dzisiaj byla w pracy,ludzie zastanowcie sie nad soba troszke,trudno was okreslic jako (usunięte przez administratora) bo to chyba za delikatnie

baret

Ludzie proszę was nie obrażajcie pracowników Amiki wiele byście mogli się od nich nauczyć tam się natyrają nie taka ściema jak w Samsungu tam chociaż ludzie mają do siebie jakiś szacunek.Zawsze można dorobić w Samsungu i wszystko pasuje.

nova

WITAM , SZUKAM CHĘTNYCH NA DOJAZD DO SAMSUNGA Z TRASY HUTA, SMIESZKOWO , LUBASZ , MAM 4 WOLNE MIEJSCA. PRACUJE NA ASSACH W WYMIARZE 12 GODZINNYM - OD JUTRA CHODZE NA 18-6 . . CHĘTNYCH PROSZ O KONTAKT (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM:)

mala

Asiula

Ponawiam pytanie: -na podstawie jakiej umowy są zatrudnieni pracownicy 'taśmowi'? -czy jeśli byłabym zatrudniona na podstawie umowy z Work Services, to ile pobiera ta Agencja? -czy jest szansa pracy po 12h tylko w weekendy? Dzięki za odpowiedź :)

ana

a mi nie jest do smiechu gdy (usunięte przez administratora) opowiadaja mi jak powinno byc co nalezy zrobic panowie MANAGERY ze wam nie wstyd ani wiedzy ani umiejetnosci ani osobowosci - jakies slabe podrobki jestescie tych co kiedys byli managerami

weteran

stary pracownik - 2013-03-16 20:31:41 Zgadzam się w kontroli już tylko "fachowcy " zostali, tych co mogli coś powiedzieć o jakości już nie ma. A teraz jaki szef taka kontrola,zresztą na produkcji to samo. Ale pośmiać się jest z kogo. Tylko, ze im nie wstyd to się czasami dziwię, ale widać nie.hahaha tak jak mówisz juz tylko "fachowcy" żałosne jakość jest taka jak każdy widzi - naprawdę tych co się znali czy mieli dar umiejętności kierowania i powagi wypowiedzianych słów już nie ma a szkoda bo z mądrymi inaczej sie rozmawia niz z gupimi o obecnm szefie kontroli nie chce sie wypowiadac bo nie ma o czym bo z nieudacznika nie zrobisz super kierownika (pozdro dla slawka k). na produkcji ciekawe kiedy po pezecie ktos zostanie kierownikiem. smieszne nie to jest zalosne ze teraz tacy ludzie sa i na takich ludzi samsung stawia im glubsza kadra tym wieksza porazka - szkoda sie wysilac i o ta jakosc dbac hahahaha

stary pracownik

olo

Praca to jak w samsungu jest ciężka, ale każdego na 10 cieszy wypłata.

Asiula

Witajcie! Mieszkam w Szamotułach i chciałabym sobie dorobić w Samsungu. Mam pytanie: -na podstawie jakiej umowy są zatrudnieni pracownicy 'taśmowi'? -czy jeśli byłabym zatrudniona na podstawie umowy z Work Services, to ile pobiera ta Agencja? -czy jest szansa pracy po 12h tylko w weekendy? Dzięki za odpowiedź :)

piotek

kontrola to nie wczasy pod grusza tam sie nie (usunięte przez administratora) i nie macha łapami tam sie myśli - nie każdy tam pracujący sie nadaje - nie moja wina ze niektórych zatrudniają z łapanki - wszystko zależny od szefa - jeżeli szef jest (usunięte przez administratora) będzie zatrudniał kiepów a oni będą dawać świadectwo o sobie - ciężko jest znaleźć szefa który wie co to zarządzanie produkcja czy jakością - a szefów jacy sa każdy widzi ani wykształcenia ani wiedzy

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.