SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

Opinie o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.

FP

ty pewnie przy biurku siedzisz ze tak glupio gadasz nie wiesz co oni z nami tam robia . albo masz plecy u kogos i zamiast (usunięte przez administratora) tak jak my to srubki podajesz. robimy po tyle godzin (usunięte przez administratora) zeby sobie majstrowie nadgodzin nazbierali naszym kosztem , bo my nie siedzimy z (usunięte przez administratora) po 12 godzin przy biurku a jeszcze jak nas traktuja? z glupim usmiechem patrza na (usunięte przez administratora) ludzi i sie smieja ze pod grozba zwolnienia nas zostawia na 12 godz

ona

Ludzie komu wy sie chcecie przeciwstawic,tam kazdy wykonuje swoją prace jeden lepiej drugi gorzej a jak by kazdy wykonal swoje obowiazki tak jak powinien nie bylo by problemu i niepotrzebnych wymian słow,tak ze sie zastanówcie nad tym co piszecie a potem cos róbcie.pozdrawiam wszystkich rozsadnych w pracy na pralkach.

makelele

czea sie postawic bo jeszcze troche to tam sie przekrecimy.NIE O TAKA POLSKE MY WALCZYLI..... Ostro czea i zdecydowanie.

kkk

PROPONUJE POSTAWIC SIE DZIS TYM SMIESZNYM MAJSTROM NA PRALKACH CO WY NA TO? PYTAM WSZYSTKICH NIE CELE TYLKO . MOZE ZACZNA NAS LEPIEJ TRAKTOWAC A NIE JAK TERAZ

Firma SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Optymalizacji Procesów/ Dział Management Innovation. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
robak

mowcie co chcecie przez bezrobocie jestem zmuszony do pracy w samsungu.a z drugiej strony piszecie ze ktos tam jest jaki jest.pojedzcie do znienawidzonych niemiec.w kazdej fabryce brygadzista kierownik itd szanuja ludzi bo wiedza ze te male mrowki pracuja na nich i nikt im na glowe nie wchodzi a w polsce kazdy ktory dostanie troche wladzy jest nie do zniesienia ale my to musimy tolerowac.przylkad pracowalem w niemczech i cos zepsulem to kierownik nie byl zadowolony ale poklepal po plecach kazal isc na kawe a jak wrocilem to razem ze mna naprawial blad.a w polsce kierownik to na ciebie wyleje kawe i (usunięte przez administratora) bo zawsze boi sie kogos nad soba i to jest bez sensu.ludzie szanujmy sie nawzajem

ola

www - 2013-02-20 19:26:13 ale MSCI SIE na ludziachczy on sie nie msci a moze i ciekawe za co on bardziej jest prymitywny niz kompetentny

bb

9 zł za godzine brutto a na rękę wychodzi 6.45zł:)

sepm

(usunięte przez administratora)hahahaha ale (usunięte przez administratora) ludzie jesteście - wcześniej gdy inni wam nie pasowali piszać o nich źle to wowczas (usunięte przez administratora)był synonimem cnót i wszyscy słodko o nim a dziś wam (usunięte przez administratora)nie pasuje. (usunięte przez administratora)niezmiennie jest taki sam jaki byl jest i teraz i co wcześniej nie widzieliście jego wad? coś lub ktoś inny wam je przeslaniał? dopiero teraz przejrzeliscie na oczy? a moze przesadzacie i (usunięte przez administratora)jest ok a z wami cos jest nie tak? moze o tym co?każdy kto by nie był na jego stanowisku by wam nie odpowiadał. To że wykonuje swoją prace to wam przeszkadza?? musi byc stanowczy i konsekwentny bo inaczej kazdy by mu na głowę wszedł. Ludzie patrzcie na siebie bo sadze ze nikt by nie chcial byc na jego miejscu.

kropka

kropka - 2013-02-12 11:31:25 lilka - 2013-02-11 17:34:49 Witam czy ty już jeździsz na te weekendy do pracy? napisz jak to wygląda.. ja bym była zainteresowana.. ale jeszcze nie pracuję. napisz swojego meila zgadamy sie jakoś :)Złożyłam papiery i kazali czekać narazie ale powiedzieli że od przyszłego tygodnia praca ruszy. To mój adres lidka101@o2.plPraca jak praca trzeba stać. Ostatnio robiłam 12 godzin. Nie było ciężko praca może po kilku godzinach się nudzi ale ludzie wokół mili i da się pożartować i wg.

jaśu

pracuje na pralkach, majac w styczniu 70 nadgodzin i na wyplate dostalam az2251 zł a skad te 3000??

pinusia

Jezeli nie masz rodziny i jestes panna czy kawalerem to prca jak najbardizej ndla Ciebie;) jezeli chcesz reszte zycia spedzic w samsungu to smailo prosze isc;) Na dziale zwanym Assy pracujaa po 12h przez caly tydzien wylacznie z niedzielami i sobotami hi hi na pralkach to samo a o lodowkach juz nie wspomne;/ to jest praca dla ludzi bez rodziny ;/ bo oni nie patrza na to tylko trzeba naginac jak najwiecej byle by sztuki szly totalny wyzysk czlowieka naginajac co dzien po 10 12 h wyplata jest niezlza bo 3000zl jest lejkko ale jakim kosztem???kiedys to wszystko wyjdzie;/;/ pisze z wlasneo doswiadczenia bo rowniez tam pracuje i wcale nie jest tak lekko jak sie wydaje pisze tutaj o stanowisku montera nie za biorkiem;)

HighCellMan

Pracuś - 2013-02-18 15:02:05 ciekawy - 2013-02-18 14:06:34 ...a czy jest szansa na jakąś konkretną umowę czy takie "cykanie" po miesiącu w nieskończoność...Tak cykanie tylko przez posrednika bedziesz (usunięte przez administratora) od 10 do 12 h non stop.Robie juz 3 lata i takiego czegoś kiedys nie było!!! jest coraz gorzej.w Samsungu jak i w calej Polsce.Jak masz plecy to mozesz zalatwic sobie umowe na min 2 lata bez zadnego posrednika typu Man Power. pozdrawiam

Pracuś

pracownik samsunga

do pracy przyjmuje firma Manpower i Work serwis. O normalnych godzinach pracy nie masz co marzyć. Wszyscy pracują od 10 do 12 godzin dziennie+ soboty. Umowy podpisujesz co miesiąc.

ciekawy

Oj,chyba wszyscy już poszli spać...Trudno,jutro sam się dowiem...Pozdrawiam autorów wszystkich wpisów,nawet tych piszących bez sensu...

ciekawy

Hej ludziska,kto w końcu przyjmuje do pracy?Samsung czy pośrednik?Jutro jadę z dokumentami,i po tym co na razie przeczytałem nie wyniosłem niczego...Konkretnie...Kto,gdzie,na jaką umowę i oczywiście za jakie pieniądze przy normie godzin...Proszę bez głupich komentarzy,jak możesz to pomóż kolego podjąć decyzje...Dziękuje.

Fifi

co tu powiedzieć hmmm... robota jak każda inna, godziny ... kasa sie dzisiaj liczy... bez godzin by nic nie było!.. ale i tak romanse wam w głowie .. fajnie za mało jeszcze w (usunięte przez administratora) dostajecie szajsungowcy ... pozdawiam

sae

autobus jezdzi z miedzychodu.

Samsung zatrudnia ludzi bez doświadczenia i tak już jest!.

Zostaw merytoryczną opinię o SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. - Wronki

• Jak się pracuje w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.?

SAMSUNG ELECTRONICS POLAND MANUFACTURING Sp. z.o.o.