Opinie o Eko-Log Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eko-Log Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eko-Log Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Log Sp. z o.o. w Poznań

Konrad Nowy wpis

robiłem dla nich zlecenie i nie popatrzyłem na ich ocene, po zleceniu okazało się, że nie płacą i tak było w moim przypadku, sprawe zleciłem w sądzie i poszedłem do komornika który ogłosił bezskuteczną ale nie popusciłem i poszedłem do kancelarii która obrała inną drogę i po kilku miesiącach walki udało odzyskać się 100% tego co mieli zapłacić, gdyby ktoś był zainteresowany kancelarią to polecam, zostawiam do nich numer 73O 361 496

Joanna Nowy wpis
@Konrad

Dzieki za kontakt! Na szczescie w pore sie zglosilam do kancelarii i odzyskalam kase. Serdecznie pozdrawiam!!

Karol Nowy wpis

@Agnieszka, bardzo dziękujemy za merytoryczną wypowiedź. Możesz jeszcze powiedzieć, jak kształtują się zarobki w firmie? Czy pracownicy podpisują umowę o pracę? Mogą skorzystać ze szkoleń podnoszących kwalifikacje?

xxxx Nowy wpis
@Karol

Zarobki na poziomie 2000-2500 zł netto dodatkowo premia, o którą trzeba się prosić. Każą robić "wielkie" zestawienia do premii ale na obietnicach się kończy i zwykle jej nie ma. Na święta dają jakieś śmieszne 100 zł. Jak zostawiają stażystę to zwykle na śmieciówce. Reszta (stali pracownicy) mają umowę o pracę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w Eko-Log Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Agnieszka

Eko-Log Sp. z o.o, drogi Administratorze to teraz Ekolog Sp. z o.o. (www.ekolog.pl), prosty trik, a klienci myślą, że nowa firma. Z tym, że posługują się referencjami na starą spółkę co według mnie jest żenujące i nie profesjonalne. Atmosfera w pracy bywała różna ogólnie przyjemna jednak czasem dawało się odczuć duże napięcia między kierownictwem a pracownikami. Zdarzało się, że szefostwo przychodziło do pracy obrażone "z fochem" nie wiadomo na co. Presja zamykania projektów, wywierana na pracowników nie pozostaje bez wpływu na atmosferę w pracy. Jakość firmy przedstawia migracja pracowników. im większa tym bardziej jest coś nie tak.

Kuba

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Idealnych firm nie ma!!

ex
@Kuba

Pracowałeś tam? Jeśli tak to się wypowiedz, jeśli nie to przepracuj tam parę miesięcy i zobaczysz.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eko-Log Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Uśmiałem się na forum, mega !!! Wszystko prawda, jako były pracownik potwierdzam:) Zero szkoleń, brak możliwości rozwoju, zarządzanie słabe i po dwieście projektów na głowę. Mega stresująca praca z parciem na zamykanie projektów czasem z nierealnymi terminami... Kasa też mizerna w porównaniu do ogromu pracy. Szefostwo sprawia wrażenie jakby żyli w innym oderwanym świecie. Cóż, po roku pracy mogę powiedzieć, że rotacja pracowników spora. Głównie praktykanci i stażyści. Firma zmieniła nazwę na EKOLOG, ale opinia pozostała bo zarząd ten sam. Żeby nie pisać tak strasznie źle, to dobre co mogę o firmie powiedzieć to, że doświadczenia pozyskane przez czas pracy pozwoliły mi znaleźć lepszą pracę. Pozdrawiam byłych i przyszłych pracowników ;)

Bardzo szkodliwa firma. Moja dziewczyna u nich pracowała. Rok stracony, nerwy, bidne wynagrodzenie, zero rozwoju.

sokx

heda, tak, tylko bardzo rzadko ludzie pracują w zawodzie tak żeby mieć pracę od razu powiązaną z uczelnią.

Kapitan

Być może moja wypowiedź była zbyt zawiła więc powiem powiem jasno: Wypowiedzi i raziźmie były żartem. Nie daję wiary że ten temat w ogole został podniesiony i jest żywo utrzymywany w tak poważnym tonie. Panu o pseudonimie Murzyn pozostaje tylko pogratulować. Praca z psychologii pt. "burza w szklance wody" zaliczona. Łączę wyrazy szacunku dla wszystkich czytających.

Kapitan

Wydaje mi się, że Państwo po prostu mylnie interpretują postawiony temat dyskryminacji rasowej. Jeżeli ktoś zapytuje czy tam pracują biali (zwany dalej pytającym) i otrzymuje odpowiedź, że TAK i że to przejaw dyskryminacji rasowej (zwany dalej odpowiadającym), to zarówno pytanie jak i odpowiedź jest przedstawiona żartobliwie, ironicznie, z obojętnym stosunkiem do tematu i do samego siebie, ponieważ prawdopodobnie pytający jak i odpowiadający są biali (mimo, że pytający podaje się za Murzyna). Dodatkowo jak sądzę, że w tej dyskusji tylko pytający z odpowiadającym rozumieją siebie nawzajem. Pozostała część uczestników tego forum potraktowała temat zbyt dosłownie i poważnie. W ten sposób pytający prawdopodobnie w ogóle nie związany w żaden sposób z firmą Ekolog, celowo bądź nie zmienił tory dyskusji na temat dyskryminacji. Jak domniemam zarówno pytający jak i odpowiadający wcale nie zaliczają się do grona rasistów i jednocześnie mają bardzo duży dystans do tego tematu. Piękno tego zagadnienia jest takie, że mimo iż częściowo jesteśmy postrzegani jako społeczeństwo rasistów jak widać wcale tak nie jest, ponieważ potrafimy znaleźć właściwy dystans do samego siebie jak i do tak delikatnego tematu jak dyskryminacja rasowa. I choć temat dyskryminacji rasowej sam w sobie jest ważny i istotny i należy o tym rozmawiać to w tym przypadku niestety dwie osoby zadrwiły sobie z pozostałych uczestników forum w wrzuciły przysłowiowy granat w gniazdo os, próbując wywołać burzę i to im się udało. Znakomity temat dla socjologa. I w związku z tym twierdzę, że pomimo wielu negatywnych opinii na forum, potrafimy porozmawiać optymistycznie, żartobliwie, wesoło z akcentami humorystycznymi. Należy jednak wiedzieć gdzie kończy się i gdzie zaczyna się ironia i wiedzieć gdzie żarcik zakończyć. Podsumowując zatrudniajcie się w firmie Ekolog! Po pierwsze - będziecie w kolektywie. Po drugie - nabierzecie więcej optymizmu życiowego.

zosia

nie sądzę, żeby zatrudnianie w jakiejś firmie tylko polaków było dyskryminacja, zwłaszcza, że firma jest w takim miejscu położona, że jednak nie ma za bardzo ludzi innej narodowości, więc nie mówcie od razu, że to jakaś dyskryminacja jest bo nie jest. A słuchajcie, oni na przykład normalnie przyjmują i kobiety i mężczyzn?

Murzyn

Czy to prawda, że tam pracują sami biali?

Były
@Murzyn

Niestety prawda... Kolejny przejaw dyskryminacji rasowej.

były :)

Nie chciałbym tutaj nikogo obrażać ani oceniać. Sam pracowałem w tej firmie i z perspektywy czasu oceniam ją trochę inaczej niż większość tutaj. Chociaż sporo czasu upłynęło i nie wiem jak w rzeczywistości tam się teraz pracuje więc nie mogę dokonać jednoznacznej oceny. Firma na pewno bazuje na studentach świeżo po studiach, którzy to nikogo nie urażając nie mają żadnej wiedzy bo na studiach nikt nie uczy jak przygotować Raport czy Wniosek o pozwolenie zintegrowane. Ja sam mam ponad 7 lat doświadczenia w OŚ. Wiem już na prawdę sporo z każdej działki, jednak nie mogę do dzisiaj o sobie powiedzieć, że jestem mega ekspertem. Dziedzin jest tyle, i prawo zmienia się tak szybko, że na prawdę nie jest łatwo. Dlatego jeżeli w tej firmie pracują studenci bez doświadczenia, nie spodziewajcie się po nich, że będą pracować tak jak doświadczony pracownik. Z perspektywy klienta - nic to Was nie obchodzi. Płacisz - wymagasz. I masz rację! Tylko kogo tu winić? Świeżego pracownika, który przyszedł do firmy i zdobywa doświadczenie, popełniając przy tym całą gamę błędów, co oczywiste. Czy może pracodawcę, który przyjął taką właśnie politykę firmy. W ostateczności, nie przypominam sobie, żeby którykolwiek klient ucierpiał, kiedy tam pracowałem z wyjątkiem przeciągających się terminów uzyskiwania pozwoleń. Nie można za to winić wyłącznie firmy bo nasze poczciwe urzędy również interpretują prawo wielorako, albo przedłużają terminy bez powodu przez całe miesiące albo nie czytając wniosku przesyłają uwagi. Podsumowując więc powyższe deczko przydługawe rozważania: Pracownikom życzę aby spełnili swoje marzenia. Pamiętajcie, że praca jest nie tylko tam. Jeżeli nie czujecie się tam dobrze zawsze można pracę zmienić. Nie liczcie na zmianę pracodawcy praktycznie nigdzie. Klientom, życzę udanej współpracy zaś Firmie Ekolog życzę dalszych sukcesów. Tym pozytywnym akcentem kończę i wracam do pracy.

Rozsądna

Nie zastanawiaj się tylko uciekaj albo zapomnij że w ogóle słyszałeś o tej bandzie niedouczonych partaczy.

Klient

Te pseudofirma wydaje się być reliktem lat 90-tych, niedostosowanym do współczesnego świata. Zakład męża zlecił im sprawozdanie, podczas kontroli okazało się że jest totalnie źle wykonane!! Rozglądając się po innych firmach działających w branży doradztwa ekologicznego z czystym sumieniem mogę powiedzieć że najgorszemu wrogowi nie życzę współpracy z tymi parafachowcami.

Witam, ja pracowałem w Eko-logu 5 lat temu przez około rok. Jeśli chodzi o rotację pracowników, to przez ten okres przewinęło się tam około 10 osób:) więc w tym temacie nic się nie zmieniło. Kokosów też tam nie zarabiałem ale czego się spodziewać bez doświadczenia bezpośrednio po studiach. Ale nie powiem bolało mnie jak po miesiąc ciężkiej pracy dostawałem 1200 szczególnie, że miałem świadomośc ile kosztują nioski które robiłem. Nie czułem się tam natomiast wykorzystywany, praca od-do i koniec. nikt mnie nie prosił o pracę po godzinach czy w domu. Atmosfera w pracy była super. Chyba najmilsza z mojego doświadczenia zawodowego. Może po prostu taka ekipa się trafiła, nie wiem jak tam jest teraz. Zarobki może niewielkie ale wiedza i doświadczenie po latach okazały się nieocenione. Rzeczywiście nikt nie wie co to Eko-Log ale ważne jest to czym się tam zajmowałem i co umiem. Wystarczy to teraz odpowiednio wykorzystać. Po latach powiem z pełną odpowiedzialnością, że sukces zawodowy jaki osiągnąłem zawdzięczam przede wszystkim oczywiście sobie ale prac w Eko-Logu otworzyła przede mną wiele furtek do sukcesu. Jak widać nie zawsze pieniądze najważniejsze ale to się dostrzega dopiero po latach. Pozdrawiam wszystkich!

xxx

Eko-Log to teraz Ekolog. Prosta sztuczka i nieświadomi niczego sie nie domyślają. Słabe jest to że firma posługuje się referencjami, które były na inną spółkę. Ciekwa jest ile jeszcze osób zostało pokrzywdzonych przez zarząd np. brak zapłaty wynagrodzenia. Uważajcie!!!!!!!!!!!

(usunięte przez administratora) jest ta firma :D

"

żenada;-) co za ludzie??!!

....

czyżby zazdrość przez kogoś przemawiała :)

x

Doga Katarzyno, Dziewczyno przestań ściemniać, pracuj już w nowej firmie tylko wydajniej a nie w godzinach urzędowania opinie na forum piszesz i bądź szczęśliwa jak nigdy dotąd. Pozdrawiam Cię serdecznie i powodzenia a przede wszystkim awansu na stanowisko Prezesa Zarządu:)))))))

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Log Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Eko-Log Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Log Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eko-Log Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Naramowicka 217B lok. 17
    61-611 Poznań