Opinie o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multiserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Multiserwis Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowice

Sebek Nowy wpis

No to mamy prace w Holandii i złodziejski podatek do zapłaty w Polsce. Mnie jednak ciekawi dlaczego na PIT wykazana jest bardzo niska kwota zaliczki pobranej przez płatnika oraz bardzo niskie koszty uzyskania przychodow. Chyba czas na zmianę firmy i kraju.

Marian

Czy ktoś orientuje się czy są przyjęcia do pracy w Niemczech na mosty?jakue warunki pracy i płacy jaką atmosfera czy przełożeni normalni?

Wiedźmin
@Marian

W sprawie przyjęć dzwoń do firmy.Jeśli chodzi o płace na początek1700-1800 e odlicz zakwaterowanie i dojazdy.Praca raczej normalna jak nie trafisz na Adiego-kawał chama,wszystko wiedzącego,chyba że jesteś donoszący to u niego taki mile widziany

Marek Nowy wpis
@Marian

Tylko nie do niego,znęca się psychicznie jak się uweźmie to długo nie wytrzymasz.Aż dziwne że takie osoby pracują

Yogi Nowy wpis
@Wiedźmin

Przy przyjmowaniu zastrzeż sobie ze tylko nie do niego.Już nie jeden nie wytrzymał.On nie nadaje się do pracy z ludźmi,a co dopiero do kierowania nimi.Jak ktoś sobie zrobi w końcu przez niego krzywdę to może ktoś w końcu zareaguje

Barbara Nowy wpis
@Yogi

A to można sobie tak po prostu zastrzec i normalnie idą z tym na rękę?

Łukasz

Pytanie odnośnie zarobków. Ile miesięcznie jest w stanie pracownik zarobić na czysto?

Dago

Wie ktoś o ile w tym roku stawki podniosą na wentylacji ? Znów o dwadzieścia euro centów ????‍♂️

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Multiserwis Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Młodszy inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
QualitySite
Janusz z zamiedzy

Lipa omijać z daleka

@Janusz z zamiedzy

Szanowny @JANUSZ Z ZAMIEDZY, Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Multiserwis Sp. z o.o.

Ciekawa
@Janusz z zamiedzy

Witam a czy płacą wam za wolne?

Zawiedziony
@Multiserwis Sp. z o.o.

Witam Czy każdy dostaje żenującą stawkę na umowie godzinowej polskiej 18.30 brutto? Jak wygląda urlop płatny od umowy polskie czy aneksu zagranicznego w euro?

nowy

Moze ktoś napisać jak wygląda praca w Szwecji na tunelu . Warunki, dojazd itp ???

Kto

Jak tam

Operator

Z opini widac ze firma ma pracownikow w systemie Analnym?!?

Janusz

Co z tego że wiecie i dostajecie sygnały że pracownicy są poniżani przez kierowników jak nic z tym nie robicie. Taka prawda a ci kasę robią zapytajcie się dlaczego firma nie ma kontraktów , bo siedzą na tyłkach zamiast szukać pracy i kontraktów

@Janusz

Dzień dobry@JANUSZ Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli zauważyłeś nieprawidłowości albo masz jakieś pytania proszę skontaktuj się z nami. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis tel. 77 40 09 190 lub 192/193

Cichy

Po ponad 10 latach pracy kierownicy mają w (usunięte przez administratora) i to dosłownie pracownika wolą podwykonawcę bo tańszy . A przez lata pracy nigdy nie odmówiłem pracy czy w weekend czy w święta a wasza kadra traktuje takich ludzi jak śmieci . Życzę powodzenia z taką kadrą kierowniczą

Janusz

Firma schodzi na dno kierownicy nie szanują pracownika zwłaszcza na rusztowaniach . A pan (usunięte przez administratora) mi z tym nie robi

@Janusz

Szanowny @JANUSZ Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli widzisz nieprawidłowości lub coś nie jest dla Ciebie jasne, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis Sp. z o.o.

Cichy

Mam złą opinię na temat firmy nie szanują pracownika kierownicy traktują ludzi jak zwierzęta a wiem co mówię bo pracowałem ładę kilka lat.

@Cichy

Szanowny @CICHY Każda opinia jest dla nas sygnałem do dalszych działań. Jeśli widzisz nieprawidłowości lub coś nie jest dla Ciebie jasne, zachęcamy do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiamy Zespół Multiserwis Sp. z o.o.

JakoTako

Jak mają być jakieś zmiany na lepsze, To musi sobie przypomnieć nie jeden wół, jak cielęciem był... Pracodawca powinien wiedzieć o tym, że musi tak dbac o pracownika, jak by chciał by pracownik zadbał o jego klienta.

@JakoTako

Szanowny @JAKOTAKO, Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół Multiserwis Sp. z o.o.

Danuta

Na pewno znajdzie się kilka osób, które właśnie zastanawiają się nad aplikowaniem do Multiserwis. Musicie w związku z tym wiedzieć, że jest to najlepszy moment na podjęcie takiej decyzji, ponieważ prowadzą tam teraz procesy rekrutacyjne: http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera.php A może znajdzie się na forum ktoś, kto ma już za sobą rozmowę kwalifikacyjną i opowie Nam o swoim wrażaniach? Bardzo serdecznie zapraszam do dyskutowania o tym pracodawcy.

Danuta

@oil Jesteś pracownikiem w Multiserwis? Jeśli tak, to bardzo proszę Cię o merytoryczną opinię dotyczącą tego pracodawcy. Na stronie firmy pojawiły się nowe oferty pracy: http://www.multiserwis.com.pl/praca/kariera_8.php Można ubiegać się między innymi o stanowisko kierowcy kat. C, montera rusztowań, brygadzisty i wielu innych. Był ktoś z Was na rozmowie kwalifikacyjnej i wie, jak ona wygląda?

multi

ktoś wie, gdzie aktualnie jest największy ściemniacz i podlizywacz tej firmy ?

oil
@multi

BB ?

Danuta

@multi Kogo masz konkretnie na myśli? Musisz pamiętać, że na forum publicznym nie wolno nikogo obrażać - stosuj się zatem do tego. Jeśli jednak masz coś wspólnego z firmą bis multi serwis i chciałbyś nam w sposób kulturalny o niej opowiedzieć, to bardzo Cię zachęcam. @Pracownik Rozumiem i dziękuję Ci za zechciałeś mi odpowiedzieć. Nadmieniasz, że wypełnialiście ankietę - a może warto porozmawiać również z pracodawcą "w cztery oczy" o tych problemach?

Danuta

@Pracownik, Twoja opinia nie przedstawiła w sposób pozytywny Twojej współpracy z bis multi serwis. Napisałeś, że gdyby w tej firmie zaszły zmiany to polecał byś zatrudnienie w niej. Czy w takim razie mógłbyś napisać, co Twoim zdaniem, w pierwszej kolejności zmienić się w tym miejscu, aby było atrakcyjniejsze dla pracowników?

@Danuta

Przede wszystkim usunąć opłatę klimatyczną którą o ile na kempingach jest dla mnie zrozumiała o tyle na mieszkaniach nie wydaje mi się że powinna być w ogóle pobierana . Jesli jedna nie da sie usunac tej oplaty to alternatywnym rozwiazaniem sa podwyzki ( nie wielkie ale zawsze jakies )ktore jak wszyscy wiedza nas pracownikow akordowych omijaja szerokim łukiem ( prosze popytać praciwnikow)Kolejną sprawą są pokoje jedno osobowe, wypoczynek po pracy w dużym mierze wpływa na nas i na naszą pracę a trudno czasem jest wypocząć przy niektórych wspołlokatorach . Kolejną sprawą jest podejście naszych przełożonych do pracowników , my pracownicy jesteśmy ludźmi a nie maszynkami do zarabiania pieniędzy i bardzo lubimy jak się do nas mówi jak do cywilizowanych ludzi a nie jak do jakiegoś drugiego gatunku .Jedną z bardzo istotnych rzeczy jest to że łóżko na kwaterze powinno być dla jednego pracownika a nie jak wcześniej pisałem rotacyjne ponieważ pościel da się wyprać a materaca nie (Nie każdy z pracowników dba o higienę tak samo ). Jest jeszcze pare zeczy o ktorych nadmienilem wczesniej w ankiecie którą był a przeprowadzona w lutym a o których tu na forum pisać nie będę. Miło że ktoś w firmie poświęcił swój cenny czas by to przeczytać a jeszcze miłej by było jak by chociaż w malutkim stopniu postarał się coś zmienić to może wtedy mniej osób była by zmuszona do zmiany pracodawcy.

Jeśli chodzi o płatności to firma płaci terminowo . Jeżeli chodzi o kontrakty to też raczej niema co narzekać i to by było na tyle jeśli chodzi o te lepsze strony . Ostatnio bardzo modna w firmie jest metoda na nie stygnące łóżka ,oznacza to że pracownik kontraktowy nie posiada własnego lokum nawet jak pracuje na tym samym projekcie dłuższy czas ( ja już w tym roku przeprowadziłem się 6 razy ) Do mieszkan pchają ludzi na full z domów 5 osobowych zdarza sie ze robia 10 wiec mozna zapomniec o rzekomo należącej sie regeneracji sił po pracy .Jeśli chodzi o atmosferę no to zawsze jest napięta ( jak moze być inaczej jeśli nie możesz po pracy odpocząć?).Jeśli chodzi o jakość kwater to jest na dwa razy ale nie ma co się dziwić jak wynajmujący nawet ich nie ogląda to raz a dwa ma daną kwotę za którą może wynająć kwaterę ( co za tym idzie czasem nawet do pracy mamy ponad 100 km ).Nie omieszkam nadmienić o śmiesznym klimatycznym które płacimi codziennie mimo tego że robimy na rafineriach i innych spalarniach oraz opłaty mieszkaniowej .Podsumowywując firma straszył zmianami na lepsze w lutym ale nic się nie zmieniło wielką szkoda bo może gdyby ktoś w zarządzie pozmieniał trochę na stronę pracownika to można by było tą firmę polecić z czystym sercem a tak to niestety raczej odradzam ( pracuje jako monter izolacji ) .

Zostaw merytoryczną opinię o Multiserwis Sp. z o.o. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Multiserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multiserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multiserwis Sp. z o.o.?

Multiserwis Sp. z o.o.